Sanatorium miłości - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-02-08, 10:48   #991
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Sanatorium miłości

Ta grupa jest tak dziwna i niedobrana, że tam miłości to na bank tam nie bedzie, mało tego nawet żadnych przyjażni raczej nie obstawiam. Bo przyjaźnie w poprzednich edycjach to byly przynajmniej.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-08, 11:06   #992
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez Andziullka666 Pokaż wiadomość
Ale Jadzia fajna babka, grała jak rasowa aktorka. No ja nie wiem, ten Władek jakby też trochę natrętny i nie przyjmował do wiadomości że ona nie jest nim zainteresowana, więc czasami trzeba trochę dosadniej. Po co miała z nim iść na randkę, tylko by mu nadzieję zrobiła a potem taki policzek, właśnie dobrze postąpiła.

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------





Przecież powiedziała a potem zrobiła to jeszcze raz za pomocą teatrzyku bo po tej odmowie znowu próbował, chyba że coś przeoczyłam
Natrętny? To chyba ogladamy dwa rozne programy. Wybrała gi na randke wiec poszedl, z klasa przyjal odmowe. Dostal scenke do odegrania to zrobił to.
Dla mnie Wladyslaw to człowiek z klasa. Naprawde bardzo fajnie sie zachowal.
Zachowania Jadwigi nie skomentuje bo rozczarowala mnie totalnie w tym odcinku o ile odmowa randki byla okej, o tyle scena aktorska co miala na celu? Upokorzyc przy wszystkich Wladyslawa? Mieli odegrac scene zaręczyn wiec mozna bylo tp zrobić inaczej.

Wysłane z mojego LM-X430 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-08, 11:35   #993
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Natrętny? To chyba ogladamy dwa rozne programy. Wybrała gi na randke wiec poszedl, z klasa przyjal odmowe. Dostal scenke do odegrania to zrobił to.
Dla mnie Wladyslaw to człowiek z klasa. Naprawde bardzo fajnie sie zachowal.
Zachowania Jadwigi nie skomentuje bo rozczarowala mnie totalnie w tym odcinku o ile odmowa randki byla okej, o tyle scena aktorska co miala na celu? Upokorzyc przy wszystkich Wladyslawa? Mieli odegrac scene zaręczyn wiec mozna bylo tp zrobić inaczej.

Wysłane z mojego LM-X430 przy użyciu Tapatalka
Nie pamiętam dokładnie wszystkich randek, zresztą pewnie też nie wszystko pokazują ale ona mówiła do niego że do tej pory się tylko z nim spotykała. Zresztą mówiła o nim w taki sposób jakby co rusz coś tam próbował do niej. A nie wydaje się być taką co sobie obsesyjnie coś wmawia jak np. Anna. Scena faktycznie dziwna ale z obu stron, on zamiast zagrać oświadczyny to znowu jakieś pokrętne zaproszenia na randkę a ona taka reakcja jakby wkurzona już wręcz była.
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-08, 12:03   #994
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Sanatorium miłości

Dla mnie też Władysław z klasą, Jadźka sama wybrała jego randkę a przecież po opisach randki to Jadźka raczej wiedziała kto to pisał bo można było się domyślić.
Scenka którą mieli zagrać była o zaręczynach, co by było gdyby Jadźka jednak je przyjęła albo odmówiła ale nie w taki upokarzający dla niego sposób.
Wielki szacun dla niego, fajny z niego gość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-08, 13:16   #995
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Sanatorium miłości

Co ta Jadwiga?! Kompletnie się po niej takiej akcji nie spodziewałam. Rozumiem, że może chcieć poznawać innych panów, ale skoro już wybrała randkę Władysława, to honorowo było się na niej stawić. Zwłaszcza, że biedak tak pięknie się ubrał i przygotował.
Późniejszej scenki w ogóle nie zrozumiałam, co tam zaszło?
Jedyne rozwiązanie zagadki dzikiego zachowania Jadwigi to możliwa namolność Władka poza kamerami. Ale to zdziwiłoby mnie jeszcze bardziej, bo wydaje się panem z wielką klasą.

Tańce - Cichopek tak samo śliczna jak sztuczna, a ten jej Crazy Frog to absolutny koszmar, wolałabym każdego z seniorów niż jego. Poza Edziem

Halinki mi żal potwornie. Ona by chciała Wieśka, a Wiesiek spotyka się z nią z nudów. Takie małe okrągłe panie nie mają żadnych szans, nawet jeśli dysponują tak cudną osobowością Mam nadzieję, że zgłosi się do niej ktoś po programie i znajdzie tę swoją podporę, której będzie gotować (

Ania i Janka - sztuczność i gra pod kamerę. Na meetingu sądziłam, że obie przejechały się na Zbyszku i dlatego się pogodziły, ale jak widać Janina nadal z nim ostro kręci. A czy to nie ona powiedziała wtedy w kółku, że to "ktoś inny powinien się wstydzić"? Hmm. Ale szacun za randkę w biegu, wiele młodszych ludzi by odpadło po paru krokach.

Ten z długimi włosami (Zdzisiek?) strasznie biedny był na randce z Jadzią, widać było, że staje na rzęsach żeby rozmowa się kleiła. No ale chyba wyszło średnio i z jej strony nic tam nie ma.

Andrzej to już w ogóle chyba przestał udawać, że którakolwiek pani go interesuje. Myślę, że nie będzie zresztą ani jednej pary po programie i nawet w programie. Oni kompletnie do siebie nie pasują, nawet przyjaźni tam nie widzę. Może Jadzia i Halina, bo Halina chyba z każdym dobrze żyje, a Jadzia czuje się przy niej atrakcyjna i podziwiana :|
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-08, 13:48   #996
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Sanatorium miłości

Władysław raczej namolny nie jest bo nawet gadał z kolegą z pokoju że trzeba to wziąć na klatę, po prostu pogodził się z tym. Ja też się nie spodziewałam takiej Jadwigi, w ogóle myślałam na początku że ona mu gada że sorry ale nie a za chwilę mu powie że z chęcią pójdzie z nim na randkę.
To chyba Anna powiedziała że ktoś inny się musi wstydzić. No ale widzę że one niby pogodzone ale raczej to będzie na zasadzie ok ale i tak Ci nie wybaczę. Widać że Anna obrażona i ze skaszoną miną ale Janka też nie powinna tak przy niej gadać że randka ze Zbyszkiem była taka cudowna i w ogóle...

Też myślę że pary żadnej nie będzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-08, 17:02   #997
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
Władysław raczej namolny nie jest bo nawet gadał z kolegą z pokoju że trzeba to wziąć na klatę, po prostu pogodził się z tym. Ja też się nie spodziewałam takiej Jadwigi, w ogóle myślałam na początku że ona mu gada że sorry ale nie a za chwilę mu powie że z chęcią pójdzie z nim na randkę.
To chyba Anna powiedziała że ktoś inny się musi wstydzić. No ale widzę że one niby pogodzone ale raczej to będzie na zasadzie ok ale i tak Ci nie wybaczę. Widać że Anna obrażona i ze skaszoną miną ale Janka też nie powinna tak przy niej gadać że randka ze Zbyszkiem była taka cudowna i w ogóle...

Też myślę że pary żadnej nie będzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tyle że mi ta rozmowa typową reżyserką traciła. Dziwi mnie poirytowana reakcja Jadzi bo jawi się raczej jako pogodna i przyjazna osoba. Kto wie co się tam za kulisami dzieje, może się jeszcze dowiemy tak jak w przypadku Marka co do którego większość też pisała że taki fajny facet a co było dalej wiadomo.
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-02-08, 17:17   #998
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez Andziullka666 Pokaż wiadomość



Nie pamiętam dokładnie wszystkich randek, zresztą pewnie też nie wszystko pokazują ale ona mówiła do niego że do tej pory się tylko z nim spotykała. Zresztą mówiła o nim w taki sposób jakby co rusz coś tam próbował do niej. A nie wydaje się być taką co sobie obsesyjnie coś wmawia jak np. Anna. Scena faktycznie dziwna ale z obu stron, on zamiast zagrać oświadczyny to znowu jakieś pokrętne zaproszenia na randkę a ona taka reakcja jakby wkurzona już wręcz była.
Jasne, ale przyszedl po nia poniewaz sama wybrala jego randke z listów które pisali w zeszłym odcinku. To nie bylo tak ze on zostal kuracjuszem odcinka i kolejny raz wybral ja.

Wysłane z mojego LM-X430 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-09, 07:52   #999
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Sanatorium miłości

Ten odcinek był pod tytułem Jadwiga..
Dziwnie się zachowywała w stosunku do Pana Władka nie wiem co w nią wystąpiło ;/ takie mało eleganckie zachowanie;/
Myślę że Ania i Janina tylko tak dla widzów się pogodzily A tak są na siebie nadal obrażone...




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-09, 10:45   #1000
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Sanatorium miłości

Tak, to było Jadwiga show. Szkoda, że kuracjusze nie mają po równo czasu antenowego, jak to jest w Rolniku.
Zauważyłam, że ta edycja nie cieszy się wielkim powodzeniem u widzów. Rok temu po każdym odcinku tu na wizażu było mnóstwo wpisów, a teraz bieda.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-09, 11:15   #1001
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Tak, to było Jadwiga show. Szkoda, że kuracjusze nie mają po równo czasu antenowego, jak to jest w Rolniku.
Zauważyłam, że ta edycja nie cieszy się wielkim powodzeniem u widzów. Rok temu po każdym odcinku tu na wizażu było mnóstwo wpisów, a teraz bieda.
Już nawet nie porównując do 1 edycji
A wiecie co jest najlepsze że 1 edycja była robiona na prędce, casting był ekspresowy a wyszło najlepiej ze wszystkich edycji.
W obecnej tak chcieli postawić na osobowości że wyszło jak wyszło.
Mam wrażenie że w wiekszości przypadków ci ludzie sie tam zwyczajnie nie lubią nawet i jak Wisiek przykładowo nudzą tam
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-10, 03:37   #1002
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Natrętny? To chyba ogladamy dwa rozne programy. Wybrała gi na randke wiec poszedl, z klasa przyjal odmowe. Dostal scenke do odegrania to zrobił to.
Dla mnie Wladyslaw to człowiek z klasa. Naprawde bardzo fajnie sie zachowal.
Zachowania Jadwigi nie skomentuje bo rozczarowala mnie totalnie w tym odcinku o ile odmowa randki byla okej, o tyle scena aktorska co miala na celu? Upokorzyc przy wszystkich Wladyslawa? Mieli odegrac scene zaręczyn wiec mozna bylo tp zrobić inaczej.

Wysłane z mojego LM-X430 przy użyciu Tapatalka
Co do Władysława to racja, do końca zachowanie z klasą, wyszedł z twarzą z tej sytuacji, facet jest super jeśli chodzi o poziom i życzę mu aby znalazł tę swoją jedyną. Jeśli nie w programie to po nim.
Co do Jadźki to mam mieszane odczucia, chyba ktoś coś tu reżyserował. Najpierw mówiła, że dobrze się z nim czuje, że się po prostu lubią i o to chodzi, a tutaj nagle niby nie ma o czym z nim rozmawiać? Dziwne. Może miało coś się zadziać bo nuda i ktoś coś podpowiedział A jeśli sama z siebie tak to z jednej strony ok, bo skoro widzi, że nic z tego, to dlaczego ma nie spróbować bliżej poznać innych? Odrzucenie boli zawsze, to prawda, ale ma udawać, że jest zainteresowana? Tak byłoby jeszcze gorzej. Ja chyba na tę randkę bym poszła skoro wybrałabym już ten jego scenariusz i on się przygotował, a powiedziałabym mu co i jak podczas tej randki. A tak wyszło jak wyszło. Scenę aktorską odebrałam jak scenę aktorską, nie wiązałam tego z sytuacją na planie, ale może błędnie.

Halinka jest zabijaczem czasu dla swojego randkowicza, on zupełnie nie bierze jej na poważnie. Zresztą powiedział bez ogródek, że od razu widział, że nikogo tutaj dla niego nie ma, zdziwił mnie tym nieco bo uważam że kobitki w jego wieku są tu niczego sobieHalinka jawi mi się teraz zbyt rozdygotana emocjonalnie, pomimo powierzchownosci (mała i okrąglutka) przez którą zupełnie odstaje od reszty. Męczyłyby mnie te jej ciągłe łzy i rozedrganie gdybym miała być jej potencjalną połówką.

Szacun dla Janki za kondycję, ja bym odpadła

Zbigniew rzeczywiście chowa głowę w piasek. Niby Anna nie mogła spodziewać się cudów po pierwszym pikniku, ale padły zapewnienia, że chce z nią spróbować, zabrzmiało to jak deklaracja. Najwyraźniej takie deklaracje powinna wziąć z przymrużeniem oka.

Dobry tekst Edwarda o tym jakie to te kobity rozpuszczone, czy jak on to powiedział, no w głowie się babom poprzewracało, nie wiadomo co takie chcą
__________________
...

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2021-02-10 o 03:47
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-14, 21:07   #1003
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Sanatorium miłości

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:07
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-14, 21:18   #1004
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Sanatorium miłości

Jakiś taki rozciągnięty ten odcinek, bez ciekawych smaczków. Nawet w kulisach znowu pokazali maszyny do masażu zamiast jakiś rozmów itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-14, 21:47   #1005
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Sanatorium miłości

Mnie tam najbardziej ciekawi co tam się u Zbyszka w życiu zadziało. Z wyglądu przypomina mi Christophera Plummera albo innego aktora takich czasów.

Andrzej chwalił się swoimi znajomościami? Z kim on tak się zna?
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-14, 22:06   #1006
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Sanatorium miłości

[1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;88511686]Mnie tam najbardziej ciekawi co tam się u Zbyszka w życiu zadziało. Z wyglądu przypomina mi Christophera Plummera albo innego aktora takich czasów.

Andrzej chwalił się swoimi znajomościami? Z kim on tak się zna?[/QUOTE]

Andrzej ponoć występował w tym programie Złomiarze
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-14, 22:08   #1007
weepwill
Rozeznanie
 
Avatar weepwill
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 671
Dot.: Sanatorium miłości

To prawda, widziałam go tam ostatnio. Nieźle się nagimnastykowal, żeby jak najwięcej czasu być w kadrze, widać parcie na szkło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
weepwill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-14, 22:12   #1008
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Sanatorium miłości

Pewnie nie puszczają tego w programie, żeby wymieniane przez niego znane osoby nie obruszyly się i nie zaczęły tych jego przechwałek prostować. Jeśli mnie słuch nie zwiódł, to gdy rozmawiał na ten temat z Martą, tzn gdy bronił się przed jej atakiem, gdzieś tam mu się przez zęby przecisnął Emilian Kamiński )) Znam doskonale ten typ człowieka, który znanymi osobistościami podnosi własną atrakcyjność w oczach innych ludzi. Mój ex teść robił dokładnie to samo, wciskał jakichś prokuratorow i ministrów do swoich historii, które mogły się spokojnie bez tego zabiegu obyć. I to przed kim, przed rodziną, nie chcę myśleć, co on wyczyniał w pracy czy życiu towarzyskim. To klasyczny przejaw narcyzmu. Andrzej z tą swoją zadbaną aż do przesady fasadą i żenująca gadka pięknie się w ten narcystyczny obraz wpasowuje.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-15, 07:52   #1009
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Andrzej ponoć występował w tym programie Złomiarze
Cytat:
Napisane przez weepwill Pokaż wiadomość
To prawda, widziałam go tam ostatnio. Nieźle się nagimnastykowal, żeby jak najwięcej czasu być w kadrze, widać parcie na szkło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Andrzej występował w złomowisko.pl? Jako kto?
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-15, 08:19   #1010
weepwill
Rozeznanie
 
Avatar weepwill
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 671
Dot.: Sanatorium miłości

[1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;88511961]Andrzej występował w złomowisko.pl? Jako kto?[/QUOTE]Tylko w jednym odcinku, dzwonił po ekipę Krzykacza, żeby od niego zabrali złom.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
weepwill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-15, 08:26   #1011
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez weepwill Pokaż wiadomość
Tylko w jednym odcinku, dzwonił po ekipę Krzykacza, żeby od niego zabrali złom.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
o kurde, muszę znaleźć ten odcinek A dużo tego złomu miał? Na dniówkę dla Edka, Januszka i paliwo starczyło?
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-15, 08:43   #1012
weepwill
Rozeznanie
 
Avatar weepwill
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 671
Dot.: Sanatorium miłości

[1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;88512004]o kurde, muszę znaleźć ten odcinek A dużo tego złomu miał? Na dniówkę dla Edka, Januszka i paliwo starczyło?[/QUOTE]Z tego co pamiętam, to taka wielka metalowa skrzynia tylko. Jak chłopaki się siłowali z cięciem tego, to on skakał wokół nich, żeby tylko było go widać cały czas ale czy im się opłacało tak daleko to niego jeździć, to nie pamiętam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
weepwill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-15, 13:30   #1013
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Sanatorium miłości

Wczorajszy odcinek totalnie o niczym, nudny . Potwierdziło się jedno to co pisałam że ta grupa zwyczajnie sie nie lubi (po za pojedynczymi jednostkami) i są totalnie niezgrani. Nawet Manowska w szoku że ciągle jakieś dymy sa.
Zły casting
Idzie to w złą stronę jak przy rolniku. Ob przy 4 edycji wróciło na dobre tory ( bo zakładam że bedzie patrzac na wyniki ogladalności)
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-15, 13:38   #1014
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Sanatorium miłości

ale te dwie randki w tym odcinku były dla mnie takimi "prawdziwymi" randkami. Edek i Halinka - flirt był, oboje się dobrze bawili.
Ania i Andrzej - fajna rozmowa na temat związków

Ale drama goni dramę.
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-15, 14:19   #1015
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Wczorajszy odcinek totalnie o niczym, nudny . Potwierdziło się jedno to co pisałam że ta grupa zwyczajnie sie nie lubi (po za pojedynczymi jednostkami) i są totalnie niezgrani. Nawet Manowska w szoku że ciągle jakieś dymy sa.
Zły casting
Idzie to w złą stronę jak przy rolniku. Ob przy 4 edycji wróciło na dobre tory ( bo zakładam że bedzie patrzac na wyniki ogladalności)
Nie wiem na ile to był montaż, nie oglądałam też kulis ale wkurzyła mnie Manowska przy rozmowie z Andrzejem. Już ona wie lepiej co chłopu w głowie siedzi. Abstrahując już zupełnie od tego jaki on jest. Wyraźnie było słychać w jego głosie irytację i wcale się mu nie dziwię.
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-15, 14:32   #1016
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Sanatorium miłości

No tak przy Andrzeju trochę siała na niego (na Insta sie tłumaczyła że to tylko taki wyrywek całej rozmowy), nie o tym mówię. Mówię o tym jak spotyka sie cała grupa w tej palmiarni i znów zaczeła od czyszczenia atmosfery
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-15, 15:10   #1017
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Sanatorium miłości

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:07
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 14:10   #1018
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Sanatorium miłości

Dziś program o 20.15 nadają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 17:10   #1019
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
Dziś program o 20.15 nadają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję za przypomnienie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 17:44   #1020
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sanatorium miłości

Wiecie co? Te wszystkie dramy, które mamy w tym sezonie strasznie mi zalatują tą przysłowiową gimbazą. Tutaj ktoś komuś odbija faceta, tutaj współlokatorki mają na siebie focha z przytupem, tutaj jakieś końskie zaloty, które ocierają się wręcz o molestowanie. No i fakt, w rozmowach z Martą Manowską zawsze trzeba wyciągać jakieś wielkie dramy, choćby nawet na siłę. A w tym wszystkim są...może ze dwie normalne osoby?
Już druga edycja mnie nie porwała i od pewnego momentu całkiem sobie odpuściłam oglądanie (tylko zaglądałam na ten wątek), ale nawet tam nie było jakichś konfliktów z kosmosu i wszyscy się raczej lubili, bo nawet nie było nikogo za Czarnego Ryszarda. A teraz czasami zapominam o tym, żeby tutaj wpadać i czytać chociaż wasze komentarze.
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (1 użytkowników i 1 gości)
Quisono

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-27 13:13:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:42.