Czy to prawda?- filtry - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-04-18, 17:13   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

PROBLEM!!!


Mam pytanie , w Twiście pisało ,że jeśli przez cały rok będę smarowała się kremem z filtrem UV to nie będę miała zmarszczek...Czy to prawda???????Proszę o szczerą odpowiedź!!!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-18, 19:02   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: PROBLEM!!!

Ado, prawda i nie prawda. Kremy z filtrami to rzeczywiście najlepsza ochrona i przeciwdziałanie zmarszczkom, do tego jestem przekonana w 100 % i zawsze to podkreślam w swych artykułach. Wg. mnie choćby najlepszy i najdroższy krem na dzień, nie ochroni nas przed niszczącym działaniem promieniwoania słonecznego jeśli nie zawiera filtrów. Jednak nie można powiedzieć, że używając kremów z filtrami nie będziesz mieć nigdy zmarszczek, to jest biologicznie niemożliwe, starzenie się naszego organizmu a wt ym także skóry to jest nieodłączny proces, który zawsze nam towarzyszy, i jeszcze nie znaleziono lekarstwa na wieczną młodość, ale jesli używamy kremów z pełną ochroną słoneczną (filtry UVB/UVA) to na pewno chronimy się przed przedwczesnym starzeniem i niszczeniem skóry, a także przezd rakiem skóry. Osoby które się dużo opalały za młodu bez ochrony w wieku np 40 lat wyglądają dużo starzej niżby mogły, przykładem jest choćby sławna aktorka Bridgette Bardott. Tak więc ja bym powiedziała tak, że jeśli przez cały rok będziiesz smarowała się kremem z filtrem UV , pod warunkiem, że chroni też przed UVA to możesz opóźnić pojawienie się zmarszczek.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:07.