orginalne zabiegi na włoski - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-20, 17:14   #1
aneczkaklejnocik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: BABINO
Wiadomości: 30

orginalne zabiegi na włoski


witam was, mam do was takie pytanie czy byłyście kiedyś na jakiejś usłudze w salonie fryzjerskim ktora was zaskoczyla pozytywnie lub negatywnie. czasami zastanawiam sie czemu tak mało salonów jest oryginalnych. ja np. byłam na zabiegu spa z olejkami eterycznymi poprostu bomba zapach mozna wybrac w zaleznosci od upodobania rewelacja z jaśminem a wloski super. co mnie zaskoczylo na minus w innym salonie to jak fryzjer wyciągnął z kosza brudny ręcznik bo skończyły mu sie czyste i owinal nim glowe klientki, masakra.
aneczkaklejnocik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 18:43   #2
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: orginalne zabiegi na włoski

Cytat:
Napisane przez aneczkaklejnocik Pokaż wiadomość
witam was, mam do was takie pytanie czy byłyście kiedyś na jakiejś usłudze w salonie fryzjerskim ktora was zaskoczyla pozytywnie lub negatywnie. czasami zastanawiam sie czemu tak mało salonów jest oryginalnych. ja np. byłam na zabiegu spa z olejkami eterycznymi poprostu bomba zapach mozna wybrac w zaleznosci od upodobania rewelacja z jaśminem a wloski super. co mnie zaskoczylo na minus w innym salonie to jak fryzjer wyciągnął z kosza brudny ręcznik bo skończyły mu sie czyste i owinal nim glowe klientki, masakra.

najlepiej kupić na allegro fryzjerską ampułke i samemu zrobićto prościzna! sa rózne matrix,kerastase...
zalezy o jaki efekt ci chodzi!
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:50.