Wszystko o Oriflame cz. X - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-16, 10:42   #1681
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Oriflame_Rybnik Pokaż wiadomość
Jak tam Wasze zamówienia?
Bo u mnie kiepsko...
Właśnie wysłałam zamówienie - 144 pp, 0 braków
Z PL wzięłam zestaw Time Reversing dla mamy, a 90% taniej wodę Divine ... widziałam też katalog 7 i nawet mi się podoba
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 10:50   #1682
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

No ja jestem ciekawa tego podkładu z EcoBeauty, jakby coś, to prosimy o recenzje
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 10:55   #1683
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Rany nie spodziewałam się, a tu rano klientka złożyła zamówienie w sumie na 190 zł . W tym cała seria Time riversing intense ! Jeden z kremów wziełam 90% taniej z PL bo dla siebie nic akurat nie chciałam - wód mam zapas a nic innego mi nie pasowało, więc jestem sporo do przodu Musze jakiś fajny gratis jej dorzucić.
Wyszło mi razem 163 punkty i jeszcze wywalałam z koszyka swoje produkty, żeby ewentualnie na drugie zamówienie cos zostawić.
No w ogóle nie spodziewałam się że tyle zamówień bedę miała. Nie pozostaje nic innego tylko w 7 sie postarać, bo szkoda byłoby się nie załapać na PL.

W tym katalogu z PL wzięłam jeszcze Royal velvet najwyżej sama zużyję.

Koleżanka pytała o wodę Love potion, mi ona nie pasuje ale żebym wiedziała to wzięłabym w poprzednim PL zamiast Signaturę dla TŻ.
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 10:58   #1684
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 551
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

do Blanusia89, ktora na katalogowym zamiescila zdjecie i "RECENZJE" olejku Pure Nature -> przed zamieszczeniem recenzji trzeba bylo wejsc tu do nas i zapytac jak sie uzywa tego olejku, a z pewnoscia dostalabys wiele odpowiedzi (np. LiO kiedys tu o nim pisala) BTW: uwazam, ze i w katalogu powinno byc wiecej informacji na ten temat
ja np. uzywam go miejscowo na syfy i je podsusza, probowalam robic inhalacje, ale moze za malo dalam tego olejku, bo slabo bylo go czuc - kupilam go ok. roku temu i nawet polowa jeszcze nie ubyla, wiec nie zgodze sie (i mysle, ze wiele z nas tak samo), ze olejek jest malo wydajny i cena nie jest adekwatna do pojemnosci (ja sie boje, ze nie zdolam zuzyc go przed uplywem terminu)
zamieszczasz negatywna recenzje bardzo dobrego produktu, ktorego nawet nie umiesz uzywac to jest nie do pomyslenia dla mnie! co innego gdybys uzywala go na wiele sposobow,a mimo to nie spelnilby on Twoich wymagan
i nie wiem czy 6 zdan mozna nazwac recenzja czy tylko bezsensownym nabijaniem postow bo to co napisalas nijak sie ma do recenzji...

od razu przypomniala mi sie smieszna sytuacja jak kolezanka tesciowej zamowila krem uniwersalny (moze juz o tym pisalam, ale przypomne) pare dni po otrzymaniu kremu dzwoni do mnie tesciowa z pretensjami od tej pani, ze co to ma byc za krem, ktory slabo rozprowadza sie na twarzy i powoduje swiecenie, jest strasznie tlusty i ogolnie beznadziejny a w dodatku cena 10 zl za 15 ml!!!
widac, mimo tego, ze w katalogu byly umieszczone zdjecia jak uzywac tego kremu, to i tak ciezko to niektorym ogarnac
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 12:19   #1685
just75
Zadomowienie
 
Avatar just75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 166
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
A czemu w naszym polskim katalogu nie ma zapowiedzi podkładu mineralnego?
Też zwróciłam na to uwagę

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
BTW: uwazam, ze i w katalogu powinno byc wiecej informacji na ten temat
To akurat prawda, że w katalogu powinno być więcej informacji o zastosowaniu kosmetyków.

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
ja np. uzywam go miejscowo na syfy i je podsusza, probowalam robic inhalacje, ale moze za malo dalam tego olejku, bo slabo bylo go czuc - kupilam go ok. roku temu i nawet polowa jeszcze nie ubyla, wiec nie zgodze sie (i mysle, ze wiele z nas tak samo), ze olejek jest malo wydajny i cena nie jest adekwatna do pojemnosci (ja sie boje, ze nie zdolam zuzyc go przed uplywem terminu)
Też uważam, że olejek jest rewelacyjny i baaardzo wydajny, co prawda używam już drugiego, ale pierwszy starczył mi na ok. rok .

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
od razu przypomniala mi sie smieszna sytuacja jak kolezanka tesciowej zamowila krem uniwersalny (moze juz o tym pisalam, ale przypomne) pare dni po otrzymaniu kremu dzwoni do mnie tesciowa z pretensjami od tej pani, ze co to ma byc za krem, ktory slabo rozprowadza sie na twarzy i powoduje swiecenie, jest strasznie tlusty i ogolnie beznadziejny a w dodatku cena 10 zl za 15 ml!!!


Moja ciocia kiedyś nasmarowała sobie twarz scrubem do stóp , a mój brat mył sobie włosy moją odżywką do włosów i stwierdził, że się słabo pieni ten szampon , a moja mama ostatnio po kąpieli posmarowała się Żelem do kąpieli i stwierdziła, że ten balsam do ciała jakiś taki klejący .

Edytowane przez just75
Czas edycji: 2012-04-16 o 12:21
just75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 14:02   #1686
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
No ja jestem ciekawa tego podkładu z EcoBeauty, jakby coś, to prosimy o recenzje
Ja zamówiłam, mam go już przy sobie, bo odbierałam paczkę w oddziale
Jak zacznę używać to napiszę coś o nim

A co do nowego różu do policzków z Very Me... Jest wielkości cieni do powiek ;/ załamałam się... Nie zwróciłam uwagi że w katalogu podane było że tylko 2g ma opakowienia ;/
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 14:27   #1687
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Jak czytam o Waszych PP to się lekko załamuję. :P

Cytat:
Napisane przez just75 Pokaż wiadomość
Moja ciocia kiedyś nasmarowała sobie twarz scrubem do stóp , a mój brat mył sobie włosy moją odżywką do włosów i stwierdził, że się słabo pieni ten szampon , a moja mama ostatnio po kąpieli posmarowała się Żelem do kąpieli i stwierdziła, że ten balsam do ciała jakiś taki klejący .
Poprawiłaś mi humor dzisiaj.

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
A co do nowego różu do policzków z Very Me... Jest wielkości cieni do powiek ;/ załamałam się... Nie zwróciłam uwagi że w katalogu podane było że tylko 2g ma opakowienia ;/
Klientka zamówiła jeden. Ciekawe czy nie będzie marudzenia.
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-16, 16:14   #1688
monia42210
Zadomowienie
 
Avatar monia42210
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 049
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Banshee666 Pokaż wiadomość
Pisałyście o Studio Artist.

Dzisiaj użyłam próbki - dla mnie szczerze tragedia.

Ooo miałaś próbkę ja właśnie dziś odebrałam moją paczkę i nie było w niej próbek póżniej okazało się, żę ich nie wpisałam w zamówieniu a tak na nie czekałam.
monia42210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 16:22   #1689
samancia15
Raczkowanie
 
Avatar samancia15
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 51
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Dziewczyny mam pytanie własnie zakonczylam 1 etap programu witamy i teraz jak bede skladala zamowienie to musze wpisac jakis kod zeby dostac te nagrode za 1 etap czy to samo przyjdzie?/
samancia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 16:24   #1690
Asgoja
Rozeznanie
 
Avatar Asgoja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 511
GG do Asgoja
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez samancia15 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie własnie zakonczylam 1 etap programu witamy i teraz jak bede skladala zamowienie to musze wpisac jakis kod zeby dostac te nagrode za 1 etap czy to samo przyjdzie?/
Samo doda sie do zamówieniu na etapie weryfikacji ( z reguły jako jedna z ostatnich pozycji a po prawej bedzie miaął opis dodano)
Asgoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 17:44   #1691
mmmala88
Raczkowanie
 
Avatar mmmala88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 155
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
...
A co do nowego różu do policzków z Very Me... Jest wielkości cieni do powiek ;/ załamałam się... Nie zwróciłam uwagi że w katalogu podane było że tylko 2g ma opakowienia ;/
to super.. usunę róż z zamówienia.. dzięki.. również nie zwróciłam uwagi na jego wagę...

Edytowane przez mmmala88
Czas edycji: 2012-04-16 o 17:49
mmmala88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-16, 18:17   #1692
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez caroline1689 Pokaż wiadomość
To ja już nie wiem ;p Kiedyś taki warunek był..
To albo było baaardzo dawno temu, albo coś ci się pomyliło... Odkąd jestem w ori (kilka lat), to nie było warunku 80/100PP do odbioru nagrody z PL. Jestem tego w 100% pewna, ponieważ zdarzało mi się na początku katalogu zamawiać samą nagrodę z PL (na filię wtedy było bez opłat, a i na biuro przez jakiś czas było bez opłat), a zamówienia punktowe składałam później...
Próg 100PP wymagany jest do wypłaty bonusów, rabatów oraz premii...
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 18:39   #1693
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez just75 Pokaż wiadomość
Też uważam, że olejek jest rewelacyjny i baaardzo wydajny, co prawda używam już drugiego, ale pierwszy starczył mi na ok. rok .
ja mam już z pół roku i użyłam do tej pory 1/5 opakowania (używam codziennie)
używam go na różne sposoby, ale najlepszy dla mnie na wysuszanie syfków.
czytałam opinię (o ile można tak nazwać) koleżanki blogerki i szczerze? nie uwierzyłabym w notkę, która składa się z pięciu zdań i nie zawiera wielu informacji.

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
widziałam też katalog 7 i nawet mi się podoba
mi też, chyba wyjątkowo sporo zamówię po opuszczeniu 6
loveve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 18:45   #1694
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Do domu
Ok 3-4 dni
Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
To albo było baaardzo dawno temu, albo coś ci się pomyliło... Odkąd jestem w ori (kilka lat), to nie było warunku 80/100PP do odbioru nagrody z PL. Jestem tego w 100% pewna, ponieważ zdarzało mi się na początku katalogu zamawiać samą nagrodę z PL (na filię wtedy było bez opłat, a i na biuro przez jakiś czas było bez opłat), a zamówienia punktowe składałam później...
Próg 100PP wymagany jest do wypłaty bonusów, rabatów oraz premii...
O właśnie, dokładnie tak W ori jestem od jakichś 7-8 lat i nie również nie przypominam sobie aby 100PP było wymagane do odbioru nagrody.
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 18:58   #1695
in bloom
Zadomowienie
 
Avatar in bloom
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 358
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

a jak tam dziewczyny wrazenia z nowego zapachu?????
__________________
in bloom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 19:10   #1696
Blanusia89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 662
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
do Blanusia89, ktora na katalogowym zamiescila zdjecie i "RECENZJE" olejku Pure Nature -> przed zamieszczeniem recenzji trzeba bylo wejsc tu do nas i zapytac jak sie uzywa tego olejku, a z pewnoscia dostalabys wiele odpowiedzi (np. LiO kiedys tu o nim pisala) BTW: uwazam, ze i w katalogu powinno byc wiecej informacji na ten temat
ja np. uzywam go miejscowo na syfy i je podsusza, probowalam robic inhalacje, ale moze za malo dalam tego olejku, bo slabo bylo go czuc - kupilam go ok. roku temu i nawet polowa jeszcze nie ubyla, wiec nie zgodze sie (i mysle, ze wiele z nas tak samo), ze olejek jest malo wydajny i cena nie jest adekwatna do pojemnosci (ja sie boje, ze nie zdolam zuzyc go przed uplywem terminu)
zamieszczasz negatywna recenzje bardzo dobrego produktu, ktorego nawet nie umiesz uzywac to jest nie do pomyslenia dla mnie! co innego gdybys uzywala go na wiele sposobow,a mimo to nie spelnilby on Twoich wymagan
i nie wiem czy 6 zdan mozna nazwac recenzja czy tylko bezsensownym nabijaniem postow bo to co napisalas nijak sie ma do recenzji...

od razu przypomniala mi sie smieszna sytuacja jak kolezanka tesciowej zamowila krem uniwersalny (moze juz o tym pisalam, ale przypomne) pare dni po otrzymaniu kremu dzwoni do mnie tesciowa z pretensjami od tej pani, ze co to ma byc za krem, ktory slabo rozprowadza sie na twarzy i powoduje swiecenie, jest strasznie tlusty i ogolnie beznadziejny a w dodatku cena 10 zl za 15 ml!!!
widac, mimo tego, ze w katalogu byly umieszczone zdjecia jak uzywac tego kremu, to i tak ciezko to niektorym ogarnac


Nam baba na niemieckim mówiła,że można go pić na ból żołądka. Kupiłam go z myślą o zwężeniu porów, ale sobie nie poradził lałam bezpośrednio na wacik, kilka użyć i mam pół olejku

Mam prawo do takiej opinii nooo


Poza tym wystukałam posta i pomadce z GG i jestem nią zachwycona!

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Poza tym przymierzam się do zakupu podkładu z Eco, bo chcę czegoś lekkiego na lato. Rzadko zamawiam z Ori i mało znam tę firmę Nie wiem co możecie polecić. Katalog daje mi taka dziewczyna w pracy i mówiła o tym i o tamtym,że to fajne i w ogóle... Dla niej może być ok , a dla nie nie
Blanusia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 19:34   #1697
Marzenka312
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 53
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Szkoda że nie ma próbek podkladu Eco beauty, bo tak w ciemno boje się go brać. Nie postarali się, powinny byc próbki bo to przyciąga klientów - możliwość wypróbowania.
Marzenka312 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 19:40   #1698
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Marzenka312 Pokaż wiadomość
Szkoda że nie ma próbek podkladu Eco beauty, bo tak w ciemno boje się go brać. Nie postarali się, powinny byc próbki bo to przyciąga klientów - możliwość wypróbowania.
no dokładnie, też mnie to wkurza.

ja póki co używam Eco kremu na noc i jeśli podkład ma podobny zapach to ja dziękuję... nawet Tż mi się dzisiaj pyta, co ja jadłam dziwnego, że tak ode mnie czuć - po czym obwąchał mi twarz i przyznał, że to krem tak śmierdzi. za przeproszeniem wali takim przeterminowanym klejem biurowym i do tego ten smrodek bardzo długo i mocno się trzyma skóry
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 19:42   #1699
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Włąsnie bardzo jestem ciekawa koloru porcelain z podkładu EcoBeauty, dlatego czekam, oby nie był żółty.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-16, 19:43   #1700
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
no dokładnie, też mnie to wkurza.

ja póki co używam Eco kremu na noc i jeśli podkład ma podobny zapach to ja dziękuję... nawet Tż mi się dzisiaj pyta, co ja jadłam dziwnego, że tak ode mnie czuć - po czym obwąchał mi twarz i przyznał, że to krem tak śmierdzi. za przeproszeniem wali takim przeterminowanym klejem biurowym i do tego ten smrodek bardzo długo i mocno się trzyma skóry
Jeśli chodzi o podkład zdołałam narazie wypróbować zapach i wg mnie jest całkiem przyjemny, delikatny
No i odcień i lekka konsystencja. Ale jutro wypróbuję na buzi jak będzie się sprawował
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 19:46   #1701
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

zamówienie złożyłam na 108 pkt, wkurzyłam sie bo chciałam wziąść 90% taniej krem diamond cellular albo torebke z motywem kobiety a na tych produktach cena nie redukowała się i wzięłam perfumy Divine a nie przepadam za nimi ale szkoda było nie skorzystać z 90% jak należało mi się.
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 19:50   #1702
Marzenka312
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 53
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Ma któraś z Was dziewczyny kosmetyczke optimals, red sequin albo kopertówke wieczorową Diamond z tej ulotki promocyjnej?
Duże są, wytrzymałe, pojemne?

Jeśli możecie to wstawcie zdjęcia.
Marzenka312 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 19:51   #1703
caroline1689
Raczkowanie
 
Avatar caroline1689
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 110
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
To albo było baaardzo dawno temu, albo coś ci się pomyliło... Odkąd jestem w ori (kilka lat), to nie było warunku 80/100PP do odbioru nagrody z PL. Jestem tego w 100% pewna, ponieważ zdarzało mi się na początku katalogu zamawiać samą nagrodę z PL (na filię wtedy było bez opłat, a i na biuro przez jakiś czas było bez opłat), a zamówienia punktowe składałam później...
Próg 100PP wymagany jest do wypłaty bonusów, rabatów oraz premii...
Nie będę się spierać;p Dzisiaj mam urodziny i nie chce psuc humoru;p Możliwe że jest tak jak mówisz, łapie grypa i chyba rzuca na mózg mi;p
caroline1689 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 19:52   #1704
Sunbeam87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 311
GG do Sunbeam87
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Też mi się nie podoba że u nas nie ma nowego podkładu mineralnego buu,dlaczego? ;/ A czy są probki do podkładu eco beauty? bo z tego co widziałam w cenniku nie ma, a szkoda;/ kusi mnie ta nowa seria do stóp, ta pomarańczowa chyba ją wezmę ;p
Sunbeam87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 20:02   #1705
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Sunbeam87 Pokaż wiadomość
Też mi się nie podoba że u nas nie ma nowego podkładu mineralnego buu,dlaczego? ;/ A czy są probki do podkładu eco beauty? bo z tego co widziałam w cenniku nie ma, a szkoda;/ kusi mnie ta nowa seria do stóp, ta pomarańczowa chyba ją wezmę ;p
ja słyszałam że próbek nie ma i nie będzie. Ponieważ ten podkład zarówno jak i jego opakowanie jest "eko"... A saszetki w których są próbki niestety ale "eko" nie są... Byćmoże dlatego?
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 20:07   #1706
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Ok 3-4 dni

O właśnie, dokładnie tak W ori jestem od jakichś 7-8 lat i nie również nie przypominam sobie aby 100PP było wymagane do odbioru nagrody.
Dziekuje
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 20:09   #1707
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

nowy katalog rewelacyjny jest nowości są ciekawe wyjątkowo ciekawy katalog.
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 20:09   #1708
Sunbeam87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 311
GG do Sunbeam87
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

W sumie może to i racja.... tylko jak tu teraz kupić bez dobrania koloru? ciężka sprawa;/
Sunbeam87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 20:21   #1709
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez caroline1689 Pokaż wiadomość
Nie będę się spierać;p Dzisiaj mam urodziny i nie chce psuc humoru;p Możliwe że jest tak jak mówisz, łapie grypa i chyba rzuca na mózg mi;p
W takim razie wszystkiego najlepszego!!!
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 20:25   #1710
inka1388
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 67
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

witam a ja mam pytanie co do tej meskiej wody toaletowej akurat nmam zamowienie na dwie wody czyli na zamowieniu mam wpisac 2 a oni ta trzecia sami dadza czy jak ?
inka1388 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:01.