Ciekawy pomysł na barek w kuchni - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-19, 16:07   #1
joanna555
Raczkowanie
 
Avatar joanna555
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 279

Ciekawy pomysł na barek w kuchni


Dziewczyny, potrzebuje Waszej pomocy! Otoż urządzam kuchnię, mam wiele pomysłów, tylko nie wiem co zrobić z barkiem.

Barek w mojej kuchni jest murowany, bezpośrednio za nim będzie zainstalowany zlewozmywak, a od frontu dwa lub trzy krzesła barowe. Tylko nie wiem czym obłożyć ścianę tego barku (tzn. kafelki, cegłę, kamień, płyta meblowa). Proszę o porady.

(Kuchnia, jak i całe mieszkanie, urządzone są w nowoczesnym stylu - coś jak na zdjęciu poniżej tylko w kolorze wenge)

Dzięki za pomoc, mile widziane fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg modern_line_front_diona_kolor_wi_nia_zlota_z_dab_milano300[1].jpg (34,2 KB, 190 załadowań)
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.
Joseph Conrad
joanna555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 20:37   #2
Sonata_ona
Rozeznanie
 
Avatar Sonata_ona
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Jamnicza Stolica ;)
Wiadomości: 695
Dot.: Ciekawy pomysł na barek w kuchni

a moze jakies fotki kuchni? bo szczerze to jakos mi sobie trudno to wyobrazic co pisalas.
__________________
''...kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy to że owo pragnienie zrodziło się w duszy wszechświata, a spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na Ziemi...''

''Największe szczęscie w świecie na końskim leży grzbiecie''
Sonata_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 20:42   #3
ElWawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 53
Dot.: Ciekawy pomysł na barek w kuchni

a może obłożyć go kamieniem o jakimś delikatnym kolorze bądź płytkami go imitującymi, zrobić trochę większy blat i pod nim zainstalować światełka, tak, by oświetlały ścianę barku?
ElWawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 11:46   #4
cynamonkowa
Raczkowanie
 
Avatar cynamonkowa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 307
GG do cynamonkowa
Dot.: Ciekawy pomysł na barek w kuchni

Kuchnia w kolorze wenge ..coś o tym wiem,sama mam taką i jestem w trakcie urządzania
A może ten barek zrobić z piaskowca(jak na zał.zdjęciu),coś w tym stylu.. Kolor piaskowca jak najbardziej pasuje do ciemnego koloru jakim jest wenge!Wtedy kuchnia będzie bardziej stonowana kolorystycznie..Zastanawi am się jeszcze nad czymś..skoro cała kuchnia jest raczej w nowoczesnym stylu..może kolorowe szkło?Tylko to oczywiście mniej praktyczneTakie szkła mają teraz wyszukane kolory..można to też podświetlić..

Edytowane przez cynamonkowa
Czas edycji: 2012-10-05 o 10:31
cynamonkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:30.