Przespałam się ze swoim nauczycielem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-06-28, 19:50   #1
kwiat_lotosu17
BAN stały
 
Avatar kwiat_lotosu17
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 3

Przespałam się ze swoim nauczycielem


Nie wierzę, że przychodzę z takim tematem na forum. Myślałam, że takie sytuacje zdarzają się w paradokumentach, a nie w prawdziwym życiu. Mało tego, że to stało się na prawdę, to nie mogę uwierzyć, że to właśnie mi zdarzyła się taka sytuacja. Czuję się jak w filmie. Mam nadzieję, że pomimo tego, że ta sytuacja jest chora to ktoś mi tutaj uwierzy i udzieli sensownych rad. Chodzę do technikum, jakiego nie ważne. Chcę jak najmniej szczegółów o sobie mówić. Powiem tylko tyle, że przyszły rok to dla mnie klasa maturalna. Od tego roku szkolnego dołączył do kadry nowy nauczyciel. Miałam z nim dwa przedmioty zawodowe w ramach zastępstwa, bo babka, która nas tego uczyła poszła na zwolnienie i nie wróci już jak ja tam będę, czyli czeka mnie z tym facetem jeszcze niemal rok zajęć (tak, w przyszłym roku też coś z nim mam...), więc wpakowałam się w bagno. Zacznę od tego, że nie jestem lubiana w klasie. Nigdy nie byłam. Trochę już się to uspokoiło, ale z początku wręcz byłam wyśmiewana, dokuczano mi. Mimo, że te docinki ustały to dalej czuję się w tej klasie jak taki wrzód, każdy z kimś się trzyma, a ja jestem takim 'odludkiem'. Ta sytuacja wynika z tego, że w pierwszej klasie miałam spinę z pewną koleżanką, która 'rządzi' w naszej klasie i tak o, mało kto mnie lubi. Ale w ten temat nie wnikajmy, bo po co. Po kilku dniach zajęć z Panem X, kazał mi zostać na przerwie. To młody facet, prawdopodobnie świeżo po studiach, więc luzacko się z nim rozmawiało. Pytał mnie zatroskany, czemu mam takie relacje z klasą, co się dzieje, czy jakoś mi nie pomóc. Zdziwiłam się, bo każdy inny nauczyciel/ka mieli to gdzieś, nikt się nie zainteresował czemu jestem na uboczu. Nawet wychowawca. Otworzyłam się przed nim, powiedziałam wszystko jak jest. Z czasem zaczęliśmy na przerwach więcej ze sobą rozmawiać. Nie miałam z kim gadać, więc te pogawędki były dla mnie na prawdę miłe. Nie rozmawialiśmy tylko o szkole, a wręcz schodził na prywatne tematy, opowiadał o swoich studiach, podróżach, dzieciństwie. Wszystko to było w granicach smaku, nawet nie podejrzewałam, że mu się podobam. Myślałam, że się lituje nad brzydkim kaczątkiem w klasie. Była sytuacja, że spotkałam go pod szkołą, wpadliśmy na siebie. Zaproponował, że mi wpisze do komórki swój nr telefonu, ale zastrzegł, że to jego prywatny nr i nie mam go podawać dalej w klasie, że to tylko dla mnie. Wtedy zapaliła mi się lampka. Wydawało mi się to dziwne, ale ten numer mu podałam. Czasem napisał mi jak mi minął dzień, jak idzie mi z nauką, ale dalej to było w granicach dobrego smaku, nic złego nie pisał. Kiedyś wysłał mi SMS jak byłam w szkole, że mam do jego sali podejść, omówić projekt. Okazało się, że no trochę nie bardzo mi poszedł, ogólnie z tym przedmiotem miałam trochę problemów. Zaproponował, że mi z nim pomoże. Myślałam, że mam któregoś dnia przyjść do niego do szkoły. Okazało się, że on mnie zaprosił do domu tłumacząc się, że dyrektorka mu nie pozwoli wziąć sali w takich godzinach. Teraz się domyślam, że to była wymówka. Zaproponował mi piwo, drugie, trzecie.. Przy tym tłumaczył mi ten projekt. Na początku nie chciałam pić, ale po jego namowach zgodziłam się. Nie byłam pijana, ale lekko wstawiona. W pewnym momencie zaczął się do mnie przystawiać, gładził mnie po włosach, ramionach, aż w końcu zrobił ruch w kierunku pocałunku.. Odwróciłam głowę i się opierałam, on tylko się śmiał, że przecież nikt się nie dowie. W końcu uległam i... poszliśmy do łóżka. Nie wiem co mam zrobić w tej sytuacji, teraz są wakacje, ale będę miała z nim zajęcia w przyszłym roku. Nie wiem, co dalej. On czasem się do mnie odezwie, ja odpisze. Nawet chciał się umówić, ale wykręciłam się brakiem czasu. A ja po prostu nie wiem czy dobrze robię, mam wyrzuty sumienia i chyba nie chcę tego 'romansu' ciągnąć dalej, tylko co jeśli będzie się mścił na zajęciach? Wiem, że na własne życzenie wpakowałam się w bagno, ale proszę o jakieś rady..
kwiat_lotosu17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-28, 20:08   #2
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Przespałam się ze swoim nauczycielem

Cytat:
Napisane przez kwiat_lotosu17 Pokaż wiadomość
Nie wierzę, że przychodzę z takim tematem na forum. Myślałam, że takie sytuacje zdarzają się w paradokumentach, a nie w prawdziwym życiu. Mało tego, że to stało się na prawdę, to nie mogę uwierzyć, że to właśnie mi zdarzyła się taka sytuacja. Czuję się jak w filmie. Mam nadzieję, że pomimo tego, że ta sytuacja jest chora to ktoś mi tutaj uwierzy i udzieli sensownych rad. Chodzę do technikum, jakiego nie ważne. Chcę jak najmniej szczegółów o sobie mówić. Powiem tylko tyle, że przyszły rok to dla mnie klasa maturalna. Od tego roku szkolnego dołączył do kadry nowy nauczyciel. Miałam z nim dwa przedmioty zawodowe w ramach zastępstwa, bo babka, która nas tego uczyła poszła na zwolnienie i nie wróci już jak ja tam będę, czyli czeka mnie z tym facetem jeszcze niemal rok zajęć (tak, w przyszłym roku też coś z nim mam...), więc wpakowałam się w bagno. Zacznę od tego, że nie jestem lubiana w klasie. Nigdy nie byłam. Trochę już się to uspokoiło, ale z początku wręcz byłam wyśmiewana, dokuczano mi. Mimo, że te docinki ustały to dalej czuję się w tej klasie jak taki wrzód, każdy z kimś się trzyma, a ja jestem takim 'odludkiem'. Ta sytuacja wynika z tego, że w pierwszej klasie miałam spinę z pewną koleżanką, która 'rządzi' w naszej klasie i tak o, mało kto mnie lubi. Ale w ten temat nie wnikajmy, bo po co. Po kilku dniach zajęć z Panem X, kazał mi zostać na przerwie. To młody facet, prawdopodobnie świeżo po studiach, więc luzacko się z nim rozmawiało. Pytał mnie zatroskany, czemu mam takie relacje z klasą, co się dzieje, czy jakoś mi nie pomóc. Zdziwiłam się, bo każdy inny nauczyciel/ka mieli to gdzieś, nikt się nie zainteresował czemu jestem na uboczu. Nawet wychowawca. Otworzyłam się przed nim, powiedziałam wszystko jak jest. Z czasem zaczęliśmy na przerwach więcej ze sobą rozmawiać. Nie miałam z kim gadać, więc te pogawędki były dla mnie na prawdę miłe. Nie rozmawialiśmy tylko o szkole, a wręcz schodził na prywatne tematy, opowiadał o swoich studiach, podróżach, dzieciństwie. Wszystko to było w granicach smaku, nawet nie podejrzewałam, że mu się podobam. Myślałam, że się lituje nad brzydkim kaczątkiem w klasie. Była sytuacja, że spotkałam go pod szkołą, wpadliśmy na siebie. Zaproponował, że mi wpisze do komórki swój nr telefonu, ale zastrzegł, że to jego prywatny nr i nie mam go podawać dalej w klasie, że to tylko dla mnie. Wtedy zapaliła mi się lampka. Wydawało mi się to dziwne, ale ten numer mu podałam. Czasem napisał mi jak mi minął dzień, jak idzie mi z nauką, ale dalej to było w granicach dobrego smaku, nic złego nie pisał. Kiedyś wysłał mi SMS jak byłam w szkole, że mam do jego sali podejść, omówić projekt. Okazało się, że no trochę nie bardzo mi poszedł, ogólnie z tym przedmiotem miałam trochę problemów. Zaproponował, że mi z nim pomoże. Myślałam, że mam któregoś dnia przyjść do niego do szkoły. Okazało się, że on mnie zaprosił do domu tłumacząc się, że dyrektorka mu nie pozwoli wziąć sali w takich godzinach. Teraz się domyślam, że to była wymówka. Zaproponował mi piwo, drugie, trzecie.. Przy tym tłumaczył mi ten projekt. Na początku nie chciałam pić, ale po jego namowach zgodziłam się. Nie byłam pijana, ale lekko wstawiona. W pewnym momencie zaczął się do mnie przystawiać, gładził mnie po włosach, ramionach, aż w końcu zrobił ruch w kierunku pocałunku.. Odwróciłam głowę i się opierałam, on tylko się śmiał, że przecież nikt się nie dowie. W końcu uległam i... poszliśmy do łóżka. Nie wiem co mam zrobić w tej sytuacji, teraz są wakacje, ale będę miała z nim zajęcia w przyszłym roku. Nie wiem, co dalej. On czasem się do mnie odezwie, ja odpisze. Nawet chciał się umówić, ale wykręciłam się brakiem czasu. A ja po prostu nie wiem czy dobrze robię, mam wyrzuty sumienia i chyba nie chcę tego 'romansu' ciągnąć dalej, tylko co jeśli będzie się mścił na zajęciach? Wiem, że na własne życzenie wpakowałam się w bagno, ale proszę o jakieś rady..
Ten pan kwalifikuje się do natychmiastowego zwolnienia, bo nie nadaje się na nauczyciela. Pewnie nie chcesz tego zgłaszać dyrekcji, ale powinnaś.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2022-06-28 o 23:17
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-28, 20:16   #3
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Przespałam się ze swoim nauczycielem

Treść usunięta
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-28, 20:23   #4
bloom26
Raczkowanie
 
Avatar bloom26
 
Zarejestrowany: 2021-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 443
Dot.: Przespałam się ze swoim nauczycielem

Co za typ...Dosyć umiejętnie to zrobił. Wzbudził Twoje zaufanie, tu trochę o sobie poopowiadał, wymiana prywatnymi numerami, okazanie zainteresowania i bach, na końcu zaproszenie do siebie i "upicie" dziewczyny. Facet wyczuł, że możesz być podatna na sugestie i się zgodzisz z nim przespać a nie odmówisz, zwłaszcza będąc jeszcze pod wpływem alkoholu.

Tak jak pisała Ellen. Zgłosiłabym również tą sytuację do dyrekcji.
bloom26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-28, 20:33   #5
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Przespałam się ze swoim nauczycielem

Byłaś dziewicą?
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-28, 21:20   #6
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 265
Dot.: Przespałam się ze swoim nauczycielem

Wydaje mi się ze jest to grooming, niestety ale facet Cię wykorzystuje, powinnaś to zgłosić


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-28, 21:32   #7
kwiat_lotosu17
BAN stały
 
Avatar kwiat_lotosu17
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 3
Dot.: Przespałam się ze swoim nauczycielem

Niestety nie zamierzam niczego zgłaszać, bo boję się, że wylecę ze szkoły i poniosę za to konsekwencje.. Grooming, wygoglowałam, te pojęcie dotyczy dzieci. Jak już pisałam będę teraz w klasie maturalnej, jestem osobą pełnoletnią. Nie, nie byłam dziewicą, już miałam chłopaka w swoim życiu. A co do tego wykorzystania.. Sama nie wiem.. Gwałtem bym tego nie nazwała, ale jednak byłam pijana. Tylko nikt mi siłą alkoholu nie wlewał i w końcu sama z nim poszłam do tego łóżka.. Jednak po czasie czuję się z tym źle.
kwiat_lotosu17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-06-28, 21:34   #8
Medins
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 635
Dot.: Przespałam się ze swoim nauczycielem

Ja na miejscu Autorki zgłosiłabym, ale po maturze. Jest odtrącona w klasie, teraz matura nauka i stres, po co sobie dokładać teraz dodatkowych obciążeń. Żyć już jej w ogóle nie dadzą, powiedzą, że wymyśla, że chciała na siebie zwrócić uwagę. Tzn. jak masz do tego głowę i siły i nie wykluczy Cię, to z przygotowań do matury, to zgłoś teraz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Medins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-28, 21:38   #9
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Przespałam się ze swoim nauczycielem

Treść usunięta
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-28, 21:43   #10
Hermiona83
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona83
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 243
Dot.: Przespałam się ze swoim nauczycielem

Cytat:
Napisane przez kwiat_lotosu17 Pokaż wiadomość
Niestety nie zamierzam niczego zgłaszać, bo boję się, że wylecę ze szkoły i poniosę za to konsekwencje.. Grooming, wygoglowałam, te pojęcie dotyczy dzieci. Jak już pisałam będę teraz w klasie maturalnej, jestem osobą pełnoletnią. Nie, nie byłam dziewicą, już miałam chłopaka w swoim życiu. A co do tego wykorzystania.. Sama nie wiem.. Gwałtem bym tego nie nazwała, ale jednak byłam pijana. Tylko nikt mi siłą alkoholu nie wlewał i w końcu sama z nim poszłam do tego łóżka.. Jednak po czasie czuję się z tym źle.
Grooming dotyczy różnicy wieku i urabiania sobie młodszej partnerki, u was dochodzi jeszcze relacja władzy. Nauczyciel nie ma prawa uwodzić uczennicy, nawet jeśli jest pełnoletnia. Jest to nadużycie jego władzy. Nic dziwnego, że czujesz się z tym źle.
A ze szkoły w idealnym świecie powinien wylecieć on, z wilczym biletem na uczenie. Ale nie żyjemy w idealnym świecie, niestety.
Hermiona83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-28, 22:09   #11
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Przespałam się ze swoim nauczycielem

Cytat:
Napisane przez wiekanka Pokaż wiadomość
Byłaś dziewicą?
Obrzydliwe pytanie. Co do ma do rzeczy czy ktoś ma błonę dziewiczą albo czy jest aktywny seksualnie? Facet ją wykorzystał w perfidny sposób.
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-28, 22:13   #12
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Przespałam się ze swoim nauczycielem

Treść usunięta
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-28, 23:07   #13
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 265
Dot.: Przespałam się ze swoim nauczycielem

Cytat:
Napisane przez Hermiona83 Pokaż wiadomość
Grooming dotyczy różnicy wieku i urabiania sobie młodszej partnerki, u was dochodzi jeszcze relacja władzy. Nauczyciel nie ma prawa uwodzić uczennicy, nawet jeśli jest pełnoletnia. Jest to nadużycie jego władzy. Nic dziwnego, że czujesz się z tym źle.
A ze szkoły w idealnym świecie powinien wylecieć on, z wilczym biletem na uczenie. Ale nie żyjemy w idealnym świecie, niestety.

Dokładnie o to mi chodziło.
Nikt ci alkoholu do ust nie wlewał a jednak wywierał ba tobie jakaś presję bo w pierwszym poście pisałaś ze najpierw nie chciałaś pić. Facet cię wykorzystał, powinien ponieść za to konsekwencje, niestety nie żyjemy w idealnym świecie.
Ja bym go po prostu olała, traktowała tylko służbowo. Jak coś będzie dalej kombinował to bym to zgłosiła.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-28, 23:14   #14
13e04aff77a26badce511545edbe1fb21313cff4_62d888f2f2271
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 443
Dot.: Przespałam się ze swoim nauczycielem

Dobrze byłoby, gdybyś miała jakieś realne dowody, że takie zdarzenie rzeczywiście miało miejsce. Może to być jakieś nagranie, albo smsy, w których on pisze o tym wydarzeniu, potwierdza, ze to się wydarzyło.

To jest bardzo ważne, bo z powodu braku dowodów on może się wyprzeć wszystkiego i nie ważne, czy zgłosisz to teraz, czy po maturze. Dowody mogą bardzo pomoc, zwiększysz swoją wiarygodność.
13e04aff77a26badce511545edbe1fb21313cff4_62d888f2f2271 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-28, 23:20   #15
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Przespałam się ze swoim nauczycielem

Cytat:
Napisane przez kwiat_lotosu17 Pokaż wiadomość
Niestety nie zamierzam niczego zgłaszać, bo boję się, że wylecę ze szkoły i poniosę za to konsekwencje.. Grooming, wygoglowałam, te pojęcie dotyczy dzieci. Jak już pisałam będę teraz w klasie maturalnej, jestem osobą pełnoletnią. Nie, nie byłam dziewicą, już miałam chłopaka w swoim życiu. A co do tego wykorzystania.. Sama nie wiem.. Gwałtem bym tego nie nazwała, ale jednak byłam pijana. Tylko nikt mi siłą alkoholu nie wlewał i w końcu sama z nim poszłam do tego łóżka.. Jednak po czasie czuję się z tym źle.
Jesteś uczennicą, on nauczycielem. Jesteś chroniona. Nauczyciel nie ma prawa się tak zachowywać wobec ucznia - to on ma być tym mądrzejszym, godnym zaufania. Nikt Cię ze szkoły za to, że uwiódł Cię nauczyciel - osoba, która powinna chronić dzieci i młodzież, nie wyrzuci. Szczególnie, że facet sprytnie wykorzystał alkohol jako narzędzie do zmniejszenia Twojego oporu. OBRZYDLIWE. Ten człowiek nie powinien uczyć. Facet Cię upatrzył jako łatwą ofiarę - wyalienowaną w klasie, trochę nieśmiałą, niepewną siebie. Możliwe, że zrobił coś takiego nie po raz pierwszy. Pogadaj przynajmniej ze szkolnym pedagogiem.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-28, 23:41   #16
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Przespałam się ze swoim nauczycielem

Nieważne, że masz ukończone 18 lat. On jest nauczycielem, Ty uczennicą. On nadużył karygodnie Twojego zaufania i sprzeniewierzył się etyce zawodowej. Tacy ludzie nigdy nie powinni wykonywać zawodu nauczyciela, ani żadnego innego, który umożliwiałby im kontakt z młodzieżą. Tu nie ma tłumaczeń typu: "ona jest pełnoletnia i sama chciała" (oczywiście nie dotyczy to Ciebie). I jeśli ktoś wyleci ze szkoły to nie Ty.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-29, 00:08   #17
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Przespałam się ze swoim nauczycielem

[1=43f4c6e05089aac1c48e760 c19dfc261ffa43875_6583838 01b065;89271944]Treść usunięta[/QUOTE]

Ktoś miał wątpliwosci, czy to nie jest troll. I ja tez.

Gdyby autorka odpowiedziała, że tak, to jakoś nie czułabym prawdziwosci tej historii. Nie kleiłaby mi się zaczepna, nielubiana w szkole i pijącą kilka piw z nauczycielem cnotka. Szczerze przyznała, ze nie zmuszał jej do picia, ze seks nie jest jej obcy, dlatego teraz wierzę, ze to prawdziwa historia i bardzo współczuję sytuacji.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-29, 00:41   #18
nadia001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 86
Dot.: Przespałam się ze swoim nauczycielem

https://www.google.com/url?sa=t&sour...IJag85xsrIHkZy

Przeczytaj sobie to - jest po polsku. To jest grooming i na twoim miejscu powiedziałabym temu nauczycielowi, że nie chcesz się z nim więcej spotykać. Zgłoś to jak będziesz miała siłę.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
nadia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-29, 08:17   #19
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Przespałam się ze swoim nauczycielem

Cytat:
Napisane przez wiekanka Pokaż wiadomość
Ktoś miał wątpliwosci, czy to nie jest troll. I ja tez.

Gdyby autorka odpowiedziała, że tak, to jakoś nie czułabym prawdziwosci tej historii. Nie kleiłaby mi się zaczepna, nielubiana w szkole i pijącą kilka piw z nauczycielem cnotka. Szczerze przyznała, ze nie zmuszał jej do picia, ze seks nie jest jej obcy, dlatego teraz wierzę, ze to prawdziwa historia i bardzo współczuję sytuacji.
XD

Nie wiem, może sobie zapamiętaj na przyszłość, że pytanie kogoś na żywo lub nawet w Internecie, czy uprawiał seks penetracyjny, czy jest aktywny seksualnie, o ilość partnerów itp. jest mocno nie na miejscu. Zwłaszcza w przypadku osób, które są ofiarami przemocy na tle seksualnym. Twoja ciekawość czy dochodzenie na ile historia jest prawdziwa nie usprawiedliwiają takich dociekań. Jak podejrzewasz kogoś o trolling to nie masz obowiązku udzielać się w jego wątku.
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-29, 08:20   #20
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Przespałam się ze swoim nauczycielem

Cytat:
Napisane przez wiekanka Pokaż wiadomość
Ktoś miał wątpliwosci, czy to nie jest troll. I ja tez.

Gdyby autorka odpowiedziała, że tak, to jakoś nie czułabym prawdziwosci tej historii. Nie kleiłaby mi się zaczepna, nielubiana w szkole i pijącą kilka piw z nauczycielem cnotka. Szczerze przyznała, ze nie zmuszał jej do picia, ze seks nie jest jej obcy, dlatego teraz wierzę, ze to prawdziwa historia i bardzo współczuję sytuacji.

Mnie również Twoje pytanie wydało się absolutnie nie na miejscu, zero wyczucia i wchodzenie z buta, bo gdzieś dzwoni, ale nie wiesz do końca gdzie.

Nie Tobie oceniać czy na podstawie bycia dziewica lub nie, ktoś rzeczywiście doznał przemocy seksualnej.

Nie masz obowiązku udzielać się w każdym wątku. Ja w tym tez nie chciałam, ale widząc takie ignoranctwo jakie zaprezentowalas swoją wypowiedzią - czasem trzeba.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-29, 08:38   #21
Pedro94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 406
Dot.: Przespałam się ze swoim nauczycielem

Powinnaś zgłosić to wydarzenie, ponieważ ten mężczyzna zajmuje w społeczeństwie pewną pozycję, która niesie za sobą ogromną odpowiedzialność i przekroczył wszystkie możliwe bariery moralne i etyczne wynikające z tego zawodu. Powinien zostać usunięty ze swojej pozycji i nie może zostać tam gdzie jest. Pomimo wszystkiego złego co Cię spotkało to jest w tym momencie Twoja odpowiedzialność, żeby tego mężczyznę usunąć.
Pedro94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-29, 08:46   #22
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Przespałam się ze swoim nauczycielem

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-29, 08:57   #23
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Przespałam się ze swoim nauczycielem

Cytat:
Napisane przez kwiat_lotosu17 Pokaż wiadomość
Niestety nie zamierzam niczego zgłaszać, bo boję się, że wylecę ze szkoły i poniosę za to konsekwencje..

Jeśli ktoś powinien bać się, że wyleci ze szkoły czy poniesie inne konsekwencje, to on, a nie Ty. Co za okropny typ.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-29, 09:08   #24
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Przespałam się ze swoim nauczycielem

Cytat:
Napisane przez Pedro94 Pokaż wiadomość
Powinnaś zgłosić to wydarzenie, ponieważ ten mężczyzna zajmuje w społeczeństwie pewną pozycję, która niesie za sobą ogromną odpowiedzialność i przekroczył wszystkie możliwe bariery moralne i etyczne wynikające z tego zawodu. Powinien zostać usunięty ze swojej pozycji i nie może zostać tam gdzie jest. Pomimo wszystkiego złego co Cię spotkało to jest w tym momencie Twoja odpowiedzialność, żeby tego mężczyznę usunąć.
Powinna i facet powinien zostać pozbawiony prawa do wykonywania jakiegokolwiek zawodu z młodzieżą. Natomiast uważam, że naciskanie na autorkę w tej kwestii jest słabe. Patrząc na to jaka jest skuteczność choćby z ściganiu i karaniu gwałtów albo pedofilii, to niestety jej obawy, że sytuacja mogłaby się obrócić przeciwko niej mogą być uzasadnione. Dobrze by było, gdyby miała jakąś zaufaną osobę rodzica/pedagoga, który pomógłby jej w razie czego w konfrontacji z władzami szkoły i tym nauczycielem.
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-29, 09:15   #25
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Przespałam się ze swoim nauczycielem

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-29, 10:15   #26
No_Regrets
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 55
Dot.: Przespałam się ze swoim nauczycielem

Nawet bez kontekstu relacji uczennica-nauczyciel sposób, w jaki ten gość zaciągną Cię do łóżka w wielu krajach w zupełności spełniłby definicję gwałtu. Tylko w Polsce wciąż pokutuje pogląd, że gwałt jest wtedy gdy są widoczne zadrapania i siniaki, a ofiara nie może ustać na nogach. Jak dodamy jeszcze jak wyłuskał Cię z grupy uczennic widać jak na dłoni, że to niebezpieczny predator z rozmysłem dobierający ofiary. Zdecydowanie powinien wylecieć ze szkoły i w żadnej więcej nie pracować. Oczywiście jestem w stanie sobie wyobrazić całkiem normalną, romantyczną relację, jaka mogłaby się zawiązać pomiędzy uczennicą, a nauczycielem, np. gdyby poznali się na imprezie poza szkołą, a dopiero potem niefortunnie gość trafiłby po studiach do nauczania w klasie z dziewczyną, z którą miał relację, ale nawet w takiej sytuacji odpowiedzialny facet działałby zawczasu i nie dopuścił by w takiej pozycji zawodowej się znaleźć. Co jak co, ale odpowiedzialności od nauczycieli mamy prawo wymagać, a nikt odpowiedzialny by do relacji z uczennicą celowo nie dążył, już tym bardziej aranżując de facto gwałt. Moim zdaniem powinnaś to zgłosić dyrekcji, najlepiej z jakimiś dowodami, a oni już by to dyskretnie załatwili i pogonili łajzę równie szybko, jak tu trafił. Myślę, że dyrekcji na rozgłosie i aferze zależeć nie będzie, stąd wątpię by chcieli w jakiś sposób uprzykrzać Ci życie. Oczywiście rozumiem obawy, rozumiem że możesz chcieć to odwlec w czasie do skończenia szkoły, jest to Twoja decyzja, choć załatwienie sprawy z pewnością przyczyni się do ochrony innych potencjalnych ofiar. Jeśli nie masz bezpośrednich dowodów na to co zaszło, to możesz zrobić małe prowo i po prostu napisać do gościa, że źle się czujesz w sprawie tego zdarzenia, wymienić z nim w tej kwestii parę maili i już one same będą podkładką pod to, że zajście miało miejsce, z czym można spokojnie uderzać do dyrekcji.

Edytowane przez No_Regrets
Czas edycji: 2022-06-29 o 10:17
No_Regrets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-29, 11:01   #27
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Przespałam się ze swoim nauczycielem

Cytat:
Napisane przez No_Regrets Pokaż wiadomość
Nawet bez kontekstu relacji uczennica-nauczyciel sposób, w jaki ten gość zaciągną Cię do łóżka w wielu krajach w zupełności spełniłby definicję gwałtu. Tylko w Polsce wciąż pokutuje pogląd, że gwałt jest wtedy gdy są widoczne zadrapania i siniaki, a ofiara nie może ustać na nogach. Jak dodamy jeszcze jak wyłuskał Cię z grupy uczennic widać jak na dłoni, że to niebezpieczny predator z rozmysłem dobierający ofiary. Zdecydowanie powinien wylecieć ze szkoły i w żadnej więcej nie pracować. O
(...)
Do-kła-dnie. W wielu krajach facet nie tylko straciłby pracę i prawo do wykonywania zawodu, ale i usłyszał zarzuty w sprawie karnej.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-29, 11:11   #28
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Przespałam się ze swoim nauczycielem

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-30, 07:15   #29
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: Przespałam się ze swoim nauczycielem

Wakacje i od razu wysyp trolli.Autorka pod innym nickiem (wątek o wykładowcy i kuble zimnej wody ) jest już studentką. Szkoda Waszych rad.
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-30, 07:20   #30
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Przespałam się ze swoim nauczycielem

Haha w dodatku zakłada wątek z innym nickiem, a później koncertowo myli swoje konta i odpisuje z tego

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-30 08:33:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:07.