Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-01, 10:23   #61
noana
Raczkowanie
 
Avatar noana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 300
Dot.: oczyszczanie ultradźwiękami

zaciekawilyscie mnie tymi ultradziwiekami na oczyszczanie mechaniczne nie pojde, bo mam zbyt wrazliwa cere.
dlatego mam pytanie do kootka_mamrotka: piszesz,ze mimo wszystko mialas oczyszczanie mechaniczne. czy ono bylo "drastyczne"? mialas potem jakies slady na twarzy?
co jaki czas powinno sie chodzic na to oczyszczanie?
noana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 10:39   #62
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Cel-wizyta u kosmetyczki...Skutek-brak wągrów :D

troche słyszałam o peelingu kawitacyjnym, zresztą ktoś założył wątek o nim kilka postów temu
"Do przeprowadzenia peelingu wykorzystuje się ultradźwięki, które w połączeniu z płynną warstwą na zwilżonej skórze wywołują zjawisko kawitacji-depolaryzacji oraz katalizy powierzchniowej, w wyniku której następuje rozbicie komórek warstwy rogowej i zniszczenie istniejących zarodków patogennych /trądzik/. Skóra staje się gładka i odświeżona, nie posiada żadnych mikrouszkodzeń. Głęboki peeling kawitacyjny jest najbezpieczniejszą metodą mikrodermabrazji"
to opis zabiegu z jakiejś stronki
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 10:45   #63
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Cel-wizyta u kosmetyczki...Skutek-brak wągrów :D

Cytat:
Napisane przez Gabi2
podciągam!
tez kiedys chodziłam na oczyszczanie ale nie wspominam tego za dobrze...
ja również źle wspominam oczyszczanie u kosmetyczki, duzo lepsze efekty miałam jak sama zrobiłam sobie w domku po kąpieli.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 10:51   #64
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Cel-wizyta u kosmetyczki...Skutek-brak wągrów :D

jakiś czas temu chciałam sie umówić na oczyszczanie ultra dźwiękami, pani w gabinecie powiedziała że jezeli ktoś ma dużo krostek to przy takim zabiegu żeby dokładnie oczyścić skórę wspomaga się jeszcze tradycyjnym oczyszczaniem (wyciskanie). Może któraś z was była na takim zabiegu i może napisać coś więcej np. jakie są efekty, czy długo się utrzymują, czy buzia jest zaczerwieniona i jak długo??
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 08:53   #65
Alice007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3
Dot.: oczyszczanie ultradźwiękami

Hmmm...czyli praktycznie jestem już przekonana

kootka_mamrotka mam pytanie, ile musiałaś czekać by efekty były widoczne ?
Alice007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 10:05   #66
Dreamgirl
Rozeznanie
 
Avatar Dreamgirl
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 813
GG do Dreamgirl
Dot.: oczyszczanie ultradźwiękami

Ponoć ostatnimi czasy odchodzi się od takiego klasycznego mechanicznego oczyszczania, nie można go robić za często, gdyż pory skóry tracą tą swoją "elastyczność" ( nie wiem jak inaczej to wyrazić), i mogą na stałe pozostać rozszerzone (a to przynosi wręcz odwrotny skutek do zamierzonego), dlatego coraz częściej poleca się właśnie oczyszczanie za pomocą ultradźwięków, nie jest tak inwazyjne i stanowi świetną alternatywę dla mechanicznego oczyszczania.
__________________
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem."
/Albert Camus/
Dreamgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 14:49   #67
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Cel-wizyta u kosmetyczki...Skutek-brak wągrów :D

Byłam dzis u kosmetyczki i wypytałam ją o różne zabiegi Powiedziała ,że zamiast oczyszczania można zastosować złuszczanie(ale trzeba mieć tydzuen wolnego poniewaz schodzi skora z twarzy),kwasy(chyba się na nie zdecyduje ale dopiero na wiosne ,bo nie mozna robic tego zabiegu jak jest zimno).....
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-02, 15:48   #68
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: oczyszczanie ultradźwiękami

Cytat:
Napisane przez noana
zaciekawilyscie mnie tymi ultradziwiekami na oczyszczanie mechaniczne nie pojde, bo mam zbyt wrazliwa cere.
dlatego mam pytanie do kootka_mamrotka: piszesz,ze mimo wszystko mialas oczyszczanie mechaniczne. czy ono bylo "drastyczne"? mialas potem jakies slady na twarzy?
co jaki czas powinno sie chodzic na to oczyszczanie?
mi tez powiedziala że mam wrażliwa cere i mechaniczne mi nie zrobi a jednak cos tam wyciskała. nie bylam zmasakrowana bo ta kosmetyczka robila to baaardzo delikatnie a slad mialam moze przez 1 dzien.
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 15:51   #69
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: oczyszczanie ultradźwiękami

Cytat:
Napisane przez Alice007
Hmmm...czyli praktycznie jestem już przekonana

kootka_mamrotka mam pytanie, ile musiałaś czekać by efekty były widoczne ?
nie wiem o jakie efekty ci chodzi? o to ze moja skora jest czysciejsza nie musialam czekac kilka wizyt , porawa jest juz po 1 zabiegu. a co do regularnych wizyt kosmetyczka powiedziala ze najwczesniej za pół roku widzi mnie ponownie ale bede wczesniej bo probka podkladu jaki mi dala jest wspanialy i koniecznie musze sie w niego zaopatrzyc
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 18:00   #70
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Cel-wizyta u kosmetyczki...Skutek-brak wągrów :D

chodziłam kiedys na kwasy, na jesieni i w zime, łącznie byłam ok 7 -9 razy i nic nie pomogły, a miało być tak pięknie po kuracji...
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 15:37   #71
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: oczyszczanie ultradźwiękami

ja w przyszłym tygodniu zamierzam sie wybrać na ultradzwięki, znalazłam gabinet za 80 zł i bedzie sie składać z 4 faz:peeling, coś co nie bardzo zrozumiałam, jakas jonosferaza czyli jakies jony czy cos takiego dobrane do cery i na koniec maseczka, w sumie już bym poszła ale brak czasu i to że ten gabinet jest na drugim koncu miasta bo blizej nic nie znalazłam konkurencyjnego
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-03, 20:30   #72
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: oczyszczanie ultradźwiękami

Cytat:
Napisane przez Gabi2
ja w przyszłym tygodniu zamierzam sie wybrać na ultradzwięki, znalazłam gabinet za 80 zł i bedzie sie składać z 4 faz:peeling, coś co nie bardzo zrozumiałam, jakas jonosferaza czyli jakies jony czy cos takiego dobrane do cery i na koniec maseczka, w sumie już bym poszła ale brak czasu i to że ten gabinet jest na drugim koncu miasta bo blizej nic nie znalazłam konkurencyjnego
ja w poznaniu place za kawitacje 100 zl. dla mnie jest ok. po tym zabiegu u mnie juz po 4 godzinkach zaczerwienienia schodza. nastepnego dnia jest dobrze. ja mam cere mieszana z syfkami, wiec nie moge wam powiedziec czy to dziala dobrze czy nie. u mnie jeden zabieg nie wystarczyl, o nie!!!! musze to robic co jakis czas.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 21:07   #73
bea29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 12
GG do bea29
Dot.: oczyszczanie ultradźwiękami

Witam,
ja jako kosmetyczka także oczyszczam cerę ultradźwiękami, moje oczyszczanie to: jeśli zachodzi potrzeba oczyszczanie manulane, bo nie oszukujmy się, kawitacja nie oczysci nam zaskórników zamknietych i tak dokładnie większych zaskórników, potem następuje faza kawitacji i doczyszczamy skórę dokładnie, potem wprowadzamy serum po oczyszczaniu i maskę: algi i maskę kamforową. Takie oczyszczanie dopiero daje super efekty i jest skuteczne. Sam peeling kawitacyjny silnie odświerza skórę, ale jeśli macie kłopoty z zaskórnikami to nic tak dobrze nie działa jak własnie oczyszczanie mechaniczne.
I jeszcze jedno są już takie środki, które pozwalają mocno rozpulchnic buźie, bez otwierania porów, a to, że mamy rozszerzone pory nie jest zasługa oczyszczania, el skłonności osobniczej.
bea
bea29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 07:46   #74
noana
Raczkowanie
 
Avatar noana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 300
Dot.: oczyszczanie ultradźwiękami

a jesli mi po syfkach zostaja czerwone plamki, ktore bardzo wolno schodza, to czy moge isc na mechaniczne oczyszczanie?wydaje mi sie,ze wtedy bylabym juz cala w te czerwone kropki.
noana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 13:24   #75
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: oczyszczanie ultradźwiękami

ja chce ominąc faze czy element oczyszczania manualnego bo musze po tym wyglądać jak człowiek, nigdy więcej bolu i twarzy jak po masakrze!jesli nawet to nie oczysci tak super to przecież i tak musi być efekt po samym peelingu ampułkach i maseczce
a może ktoś z Warszawy ma jakis sprawdzony gabinet?
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 18:27   #76
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: oczyszczanie ultradźwiękami

Cytat:
Napisane przez Gabi2
ja chce ominąc faze czy element oczyszczania manualnego bo musze po tym wyglądać jak człowiek, nigdy więcej bolu i twarzy jak po masakrze!jesli nawet to nie oczysci tak super to przecież i tak musi być efekt po samym peelingu ampułkach i maseczce
a może ktoś z Warszawy ma jakis sprawdzony gabinet?
Gabi i jak tam, juz bylas na oczyszczaniu ultradziwiekami?

ja ide nie w ten piatek bo jest swieto, a za tydzien. na razie lecze buzie. mam nadzieje, ze mi troche sie podleczy i wtedy ze spokojem pojde na kawitacje.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 18:53   #77
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: oczyszczanie ultradźwiękami

no w tym tygodniu sie nie wyrobie, zresztą chwilowo nie mam kasyale kiedys sie postaram
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 23:59   #78
zuzia80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11
Dot.: Cel-wizyta u kosmetyczki...Skutek-brak wągrów :D

o co chodzi z tym oczyszczaniem bo ja wlasnie sie wybieram ?
mam troszke wagrow male blizny po tradziku stosowalam rozne roznosci i nic wiec wydaje mi sie ze tylko oczyszczanie mi pomoze
zuzia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 10:16   #79
Infinity
Raczkowanie
 
Avatar Infinity
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 100
Dot.: Cel-wizyta u kosmetyczki...Skutek-brak wągrów :D

Poszłabym sobie na ten peeling kawitacyjny .. nie znoszę oczyszczania, zawsze jest tak że coś tam mi niedokładnie oczyści i robią się bolące guzki, poza tym poźniej wyglądam jak wielka czerwona bańka ehhh..No ale zawsze jak idę do kosmetyczki i pytam o jakieś zabiegi to wiecznie słyszę "oczyszczanie", jakby innych zabiegów nie znały. A moja skóra aż tak zanieczyszczona nie jest żeby jej tylko oczyszczanie fundować :/
Pzdr
Kasia
Infinity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-20, 20:50   #80
ewel4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 14
Dot.: Cel-wizyta u kosmetyczki...Skutek-brak wągrów :D

Hej,ja jestem kosmetyczka, i u mnie w gabinecie wlansie wykonuje peeling kawitacyjny ultradziwkami, powiem wam szczerze zawsze jak przychodzi do mnie klientka na oczyszczanie pozniej po kawitacji dodatkowo jeszcze oczyszczam buzie manualanie.Niebede opisywala jakie dzialanie maja ultradzwieki, bo juz wyzej jest opisane.Ogolnie klientki sa bardzo zadowolone, oprocz rozbijania martwej warstwy rogowej naskorka, skora zostaje rozwniez wzbogacona w tlen, wytwarza sie wiecej kolagenu, czyli skora staje sie bardziej nawilzona-i to daje wlansie efekt takiej delikatnej buziPolacznie ultradzwiekow i standartowego oczyszczania daje naprawde fajny efekt. Ale niedajcie sie nabrac na ten zabieg jak kosmetyczka wam powie ze po kawitacji bedziecie mialy idealnie oczyszczona skore-nigdy w zyciu.Nic tak idealnie nieoczysci porow jak wyciskanie.Ode mnie jak klienta wychodzi ma tylko delikatnie zaczerwieniona skore,a na drugi dzien wogole nie ma sladu po oczyszczaniu.Na koniec jezeli klientka ma cere tradzikowa mam swietna maseczke, ktora rowniez sprzedaje do domu, firmy Anny Lotan-Provit, jest rewelacyjna, mozna ja nawet uzywac codziennie, smniejsza wydzielanie sie sebum w skorze i bardzo ladnie goi stany zapalne skory.Sama jej uzywam i bardzo polecam-niesety niemozna jej kupic w sklepie ja sie zaopatruje w nia w hutrowni w Poznaniu.U mnie w gabinecie taki zabieg kosztuje 100zl.a z dodatkowym zelem i ampulka do cery tlustej 115 zl.Warto sprobowacJestem ciekawa ile w waszych mistach kosztuje taka przyjemnosc
ewel4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 13:12   #81
Alikbe
Raczkowanie
 
Avatar Alikbe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 118
Smile Peeling kawitacyjny we Wrocławiu gdzie i za ile??

Witam
Od niedawna zaczęłam chodzić do kosmetyczki i po raz pierwszy byłam na oczyszczaniu twarzy, po tym zabiegu Pani poleciła za miesiąc zrobienie peelingu kawiatyjnego i teraz mam pytanko, czy znacie moze fajną i profesjonalną kosmetyczkę we Wrocławiu oraz czy znacie warunki cenowe z góry WIELKIE DZIĘKI za odpowiedz pozdrawiam
Alikbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 10:30   #82
szar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 39
Peeling kawitacyjny w Warszawie

Chciałabym wykonac peeling kawitacyjny twarzy. Czy któraś z was może mi polecic gabinet (najchetniej w centrum) i powiedzieć w jakich granicach wahają się ceny za taki zabieg?

Pozdrawiam
szar
szar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 13:13   #83
szar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 39
Dot.: Peeling kawitacyjny w Warszawie

((((
nikt nie robił?

szar..
szar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 18:06   #84
Debora86
Raczkowanie
 
Avatar Debora86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 65
Dot.: Kawitacja - gdzie we Wrocławiu?

Cytat:
Napisane przez miiee
A ja znalazłam we Wrocławiu dziś peeling kawitacyjny za..... 30 zł...tylko 30 zł... jestem w szoku, bo w derma pulsie chcieli za niego 210 zł... z tu u tej kosmetyczki mam za 30 zł.. i jeszcze z wprowdzeniem ampułki... W sobotę idę... nie wiem jak podziała na moja cerę...nie wiem co to dokładnie jest... poszukam w wyszukiwarce
A ja znalazłam peeling kawitacyjny we wrocku za 15 zł..... Jakby jakas wrocławianka była zainteresowana to podaje tel: 336 18 70 ul Armii Krajowej 8c/4. Lub manulane oczyszczanie połaczone z peelingiem kawitacyjnym,algami,ampuł kami i masażem za 120 zł a teraz jeszcze jest promocja -30 % Nie wiem czy to tez dotyczy samego peelingu kawitacyjnego ( tego za 15 zł) ale jesli tak to warto sie chyba wybrać
Debora86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 18:13   #85
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Kawitacja - gdzie we Wrocławiu?

Podpinam sie pod pytanie - czy macie namiary na tani peeling kawitacyjny w Warszawie?
Moja kosmetyczka chciala mnie ostatnio namowic, 'super nowosc" za 150 zl, po tygodniu powinnam przyjsc na 'doczyszczanie; za 90 zl. Duzo. Za duzo poki co.
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 21:09   #86
katibrown
Raczkowanie
 
Avatar katibrown
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Rumia k/Gdyni
Wiadomości: 34
Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorczy/

Mam od kilku lat bardzo wrażliwą cerę, do tej pory raczej tłustą a teraz ze skłonnością do przesuszania. Mam również objawy atopowego zapalenia na twarzy w okolicy ust i nosa, lecze sie mascią Protopic i Metronidazol, jest ostatnio bardzo dobrze, jednak cera jest nadal wrażliwa.

Chciałabym pójść na oczyszczanie cery jednak nie wiem czy przy tych dolegliwościach jest to wskazane. Poradzcie wizazanki.
katibrown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 09:42   #87
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: oczyszczanie twarzy dla wrażliwej cery

Cytat:
Napisane przez katibrown
Mam od kilku lat bardzo wrażliwą cerę, do tej pory raczej tłustą a teraz ze skłonnością do przesuszania. Mam również objawy atopowego zapalenia na twarzy w okolicy ust i nosa, lecze sie mascią Protopic i Metronidazol, jest ostatnio bardzo dobrze, jednak cera jest nadal wrażliwa.

Chciałabym pójść na oczyszczanie cery jednak nie wiem czy przy tych dolegliwościach jest to wskazane. Poradzcie wizazanki.
w sumie mam podobny problem do twojego , mam bardzo wrazliwą cere, sklonna do przesyszania , na policzkach mam suche placki, nistety pryszcze tez mnie nie omijaja.. poszlam na oczyszczanie do kosmetyczki to ta widzac moj stan , nie slyszala ze mnie to boli tylko brala sie za wyciskanie wyszlam opuchnieta. nic sie nie polepszylo.

Swoją droga w twoim wypadku rozwazalabym tylko oczyszczanie ultradzwiekami, poszukaj w wyszukiwarce, juz byly wątki na ten temat, i zdecyduj czy nie zrobi ci to krzywdy
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 09:46   #88
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: oczyszczanie twarzy dla wrażliwej cery

tak jak pisala kootek mamrotek - tylko ultradzwieki, nigdy mechaniczne oczyszczanie.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 10:54   #89
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: oczyszczanie twarzy dla wrażliwej cery

Tzw peeling kawitacyjny
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 11:30   #90
taniacos
Rozeznanie
 
Avatar taniacos
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 772
Dot.: oczyszczanie twarzy dla wrażliwej cery

Jeżeli twoja buzia naprawde jest tak wrażliwa to odpada oczyszczanie mechaniczne.Można zastosować delikatne peelingi enzymatyczne do cer wrażliwych i alergicznych takie ma w swojej ofercie Dr Irena Eris,soraya,oceanic.Lub wybrać sie do gabinetu kosmetycznego na Peeling kawitacyjny(ultradzwiekow y)
taniacos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-21 19:28:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:56.