Dojrzała kobieta :) - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-08-13, 13:03   #3601
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Na moich oczach rozgrywa się umieranie mojej rzeki. Boli bardzo

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-13, 15:38   #3602
wasylisa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 533
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Mnie też boli....Pamiętam, jaka była radość- lata temu już, że raki do Odry wróciły...Wszystko przepadło

Edytowane przez wasylisa123
Czas edycji: 2022-08-13 o 15:46
wasylisa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-13, 18:35   #3603
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Aussie, współczuję


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-13, 18:36   #3604
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :)

My wracamy znad morza, dzieciaki szczęśliwe IMG_5210.jpg



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-13, 21:20   #3605
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Czesc dziewczyny

Sorki, ze sie malo odzywam, ale u mnie stresow ciag dalszy + zaczelam szkolenie.

Otoz moja dyrektorka, wsrod wielu pochwal, ktore milo mi polechtaly ego , zaproponowala, czy nie chcialabym zostac Nurse Preceptor, bo robia nowy porogram do naboru nowych pielegniarek. Jest wielkie zapotrzebowanie na pielegniarki (zawsze bylo, ale teraz jest coraz gorzej), ze moja agencja postanowila obnizyc poprzeczke i brac rowniez te swiezo po szkole. Ale beda musialy miec specjalny training, i chca,zebym to wlasnie ja te nowe szkolila, bo mam wieloletnie (11-to, prawie 12-to letnie) doswiadczenie, no i w ogole jestem ach i och, wspaniala pielegniarka (jedna z ich najlepszych na ich wszystkie agencje, a maja ich sporo )

Oczywiscie sie zgodzilam, no i ja tez mialam (jeszcze mam ostatnia sesje w przyszly piatek) platne szkolenie, a od poniedzialku bede szkolic te nowe.

Za kazda nowa, zaraz po szkole pielegniarke, beda mi (oprocz mojej regularnej pensji) placic dodatkowo $750 bonus, a za pielegniarke, ktora jest juz doswiadczona, ale nigdy nie pracowala z pediatria, badz w home health, bede miala $500 bonusu. U nas sa tez 3 levels, level 1 pacjent ma tylko padaczke i sonde/Gtube (je przez rurke), level 2, pacjent ma tracheostomie, level 3 ventylator. Wiec, jak ktos bedzie chcial zmienic level, to tez dodatkowe $500 bonusu za przeszkolenie. Takze calkiem milo No i dodatkowo bardzo mi sie milo zrobilo, ze mnie docenili i o mnie pomysleli

No, a tak w ogole to nadal zycie w stresie. Mamusi zdjeli szwy, ale nadalk czekaja na wyniki biopsji, a chemie to i tak zaczna dopiero jak wydobrzeje.
Mojemu mezowi w koncu wyznaczyli nowa date na cardioversion, na 25-go sierpnia. Przy okazji innego badania, wyszlo, ze ma powiekszona aorte, wiec pewnie bedzie mial robione stents, ale czekamy jeszcze na nowe wyniki

26-go vet ze szczeniaczkiem, 27 paznokcie, 28 fryzjer, a 2-go wrzesnia lecimy juz do Buffalo NY na slub, powrot 5-go.
do slubu bede tez miala profesjonalny makijaz i ulozone wlosy. Musialam dokupic taki jakby szal do tej sukienki (z tego samego sklepu slubnego, wiec znalazlam ten sam kolor pasujacy do sukienki ) bo szczeniaczek ma jeszcze te szczeniaczkowe pazurki i strasznie drapie. Jestem okrutnioe podrapana na calych rekach. On oczywiscie nie robi tego specjalnie, ot tak sie czeszy na moj widok, no ale bede zmuszona sie schronic pod szalem, bo mam cale rece poorane. Podrapal mnie tez kolo oka, mam nadzieje, ze do wesela sie zagoi

do sukienki bede miala zlote buty RL i zlota torebke, jakas chinska , ktora kupilam na amazonie Kupilam tez zloty lancuszek z szafirkiem (byl w przecenie akurat, wiec cena byla ok) i pozlacana (18 K gold over sterling silver) brasnsoletke z kreowanymi laboratoryjnie szafirkami i zirkoniami (nie chcialam wydawac bog wie ile $$$ na cos co zaloze raz). jeszcze tylko mezowi nowy garnitur i jest wszytsko, co potrzeba

Matka pana mlodego, narzeczonego mojej mlodszej step corki, wyszla juz ze szpitala, ale przez tego tetniaka zachowuje sie jakby miala demencje, ale juz ponoc coraz lepiej, takze wesele sie odbedzie i nie bedzie nic przesuwane.

Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze!!
Jeszcze sie o siostre martwie, przez ta trepanobiopsje, no i ile to trzeba czekac na wyniki???

Duzo tego stresu dla mnie sie nalozylo, ciekawe jak ja tak dlugo pociagne??? Bo ciagle kuzwa cos Az sie boje dzwonic do Polski

Wsadze Wam jeszcze zdjecia mojego malego diablecia, ktore tak slodko wyglada jak spi

Wiecie co? ta mala cholera zezarla mi buta RL, jedne z moich ukochanych ale na pocieche juz sobie zamowilam nowe, a ze nie umialam zdecydowac ktore, to wzielam jedne Coach, a drugie MK, akurat w przecenach, wiec grzech nie brac Takie zwykle, klapki, sandalki, ale ja lubie takie wygodne na codzien
Poza tym, kradnie meza bielizne (ja moja od razu wrzucam do pralki) i chowa pod lozkiem! Tak samo wchodzi do kuwet i kradnie kocie gowienka i tez przynosi pod lozko!! I ja sie zawsze staram jak najczesciej sprzatac te kuwety( a teraz przez niego jeszcze czesciej), ale ja tez pracuje, wiec nie zawsze mam mozliwosc, a mala cholera czyha,,, No ale bedziemy niedlugo zmieniac bedroom set i wezmiemy lozko ze storage room i bedzie takie, zeby ani koty, ani psiak nie mogli wejsc pod Mlody tez narobil na wycieraczke, bo padalo i on nie chcial zamoczyc sobie lapek Zamowilam taka sliczna custom made wycieraczke z podobizna Oscarka, LoloBibopa i Loli wsadze fotke, jak juz bede miala
Ahh, i jescze moje 3,5 miesieczne dzieciatko, malenkie szczeniatko, probowalo mi zgwalcic kota!!! WTf?!!! Biedny Oscarek, trzeba bylo widziec jego mine!!!
No, ale jakos nie potrafie byc zla na niego, taki slodki kruszynek <3

Kama no wlasnie to jest straszne, ze trzeba tyle czekac! Ale masz racje, z tym obciazeniem dla organizmu, wiec nawet jesli byly by wyniki, to i tak trza czekac na to aby mamusia powrocila do lepszej kondycji. Na szczescie juz jest lepiej, po tym zdjeciu szwow, Masmusia tez odnalazla lepszy apetyt i wcina pulpeciki az milo
moj maz walczy z lampowentylatorem, niestety nie mozemy mioec w naszej sypialni, bo mamy spadzisty sufit, wiec bedzie w lanai

LaMary bardzo dziekuje za zyczenia urodzinowe i dziekuje za zyczenia zdrowia dla moich bliskich Wspolczuje problemow z uchem, dobrze, ze juz minelo! Mnie tez sie ostatnio nie chce ciwiczyc, tzn, od Powrotu z Polski

Miszka mysle, ze bedziesz zadowolona z Hiltona, my wlasnie najczesciej korzystalismy/korzystamy z tej linii hoteli i resortow + biznesowe podroze, tak czesto, ze moj maz mial baardzo dlugo diamentowa karte i mielismy pokoje za darmo na najwyzszych pietrach, sniadania za darmo i czekalo zawsze na nas winko, teraz juz rzadziej korzystamy, ale najczesciej wlasnie z tej linii, jak juz. My bedziemy teraz w Marriottcie, rzadziej korzystamy, w zasadzie tylko jak wracamy z Polski, bo blizej lotniska , no i wczesniej z okazji slubu starszej, a teraz mlodszej. W sumie podobnie, ale z sentymentu, wolimy jednak Hiltona Mysle, ze wspaniale spedzisz czas, maja swietne sniadania, ich resto sa tez bardzo ok

Ahh i wspolczuje omdlenia, i klopotow zdrowotnych tesciowej

Aussie Co do Odry to tez mi strasznie przykro, mieszkalam jakis czas w Wrocku, a i jeszcze za dziecka, jak odwiedzalam Babunie, to uwielbialam nasze spacery nad Odre, no przykro mi

Gosiu sliczne fotki, happy BDay dla psiaka super, ze sie udal wypad i dzieciaki zadowolone

No, u mnie to chyba tyle, pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez Reign of light
Czas edycji: 2022-08-17 o 01:52
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-13, 21:25   #3606
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Pięknie Gosiu

U mnie też niby piękny zachód słońca....
Boję się co zastanę jutro IMG_20220813_222218.jpgIMG_20220813_222316.jpgIMG_20220813_201436.jpgIMG_20220813_201337.jpg

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-13, 21:35   #3607
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Pięknie Gosiu

U mnie też niby piękny zachód słońca....
Boję się co zastanę jutro Załącznik 7777557Załącznik 7777558Załącznik 7777559Załącznik 7777560

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
Hugs, tez mi smutno, jestem sentymentalnie zwiazana z Odra
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-08-13, 22:21   #3608
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Aussie, czytałam o tej katastrofie ekologicznej. W głowie się nie mieści. Dramat.

Miszka, współczuję problemów zdrowotnych.

Reign, gratulacje, jesteś najlepszą pielęgniarką-> też tak sądzę.
Trzymam kciuki za zdrowie siostry. I mamy!
Lolo słodziutki. Kotka tez, żeby nie było ze pominęłam
Fajne zakupy OCZYWIŚCIE

Gosia super wycieczka co?

A ja normalnie zapomniałam o bożym świecie zmieniłam plażę z cudownie piaszczystej na cudownie kamienistą hehe… a tragizm tej zaistniałej sytuacji polega na tym, że nie wzięłam na wakacje plastrów na odciski i inne nagniotki. No ale grunt to mieć pozytywne nastawienie czyli wyglada to mniej więcej tak że regularnie stymuluję gorącymi kamieniami plecy (zresztą tylko takie w zasięgu ręki), obkładam się nimi po pas albo szyję i udrożniam przeciążone czakry czy jak to się zwie…
Kupiłam, już na miejscu zapach Gabrielle Chanel , w związku z tym moja kolekcja wspomnień z tych wakacji będzie pachniała Gabrysią

Pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-13, 22:23   #3609
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

.

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2022-08-25 o 09:22
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-13, 22:28   #3610
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

.

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2022-08-25 o 09:22
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-13, 22:31   #3611
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Nie mogę dodać zdjęć 😡

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2022-08-25 o 09:22
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-08-14, 10:32   #3612
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :)

LaMary, widzę fotki, bardzo ładnie, a przypomnij gdzie jesteście?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-14, 15:43   #3613
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Kochane jesteście.
To przemęczenie.
Kama Tobie stwierdzili od czego te omdlenia??
Będę siadać,są symptomy,już wiem,jak je czytać.


Aussie przerażające to wszystko.
Upiorny widok ..



Na cito musiałam kupić walizkę na ten wyjazd.
Padło na model Puccini:
https://puccini.pl/duza-biala-walizk...caAvILEALw_wcB


Cudownie pachnie Dubai Haibah,ale cena powala.

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Reing jakikolwiek hotel mnie zadowoli.
Nie trzeba sprzątać,podadzą jedzenie pod nos,uraczą drinkiem.
Narzekać nie będę
Co tam hotel,witaj morze..

Mam zamiar latać po plaży i cieszyć się chwilą
Odpocząć .
Fajne klapki

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

La Mary plasterki po co?
Miesiączkuję regularnie(jeszcze)
Powiadasz ,że już czas?
Czujesz się dobrze?
Mnie jakakolwiek antykoncepcja nie służyła,nigdy..
Czy one ,posłużą?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-14, 16:08   #3614
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Lubicie masło orzechowe?
Przepyszne jest to wzbogacone białkiem.
Dostałam zalecenie ,by jeśc,jako ,że ja mało mięsożerna.
I to ja rozumiem ,takie leczenie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png active_bialko_str.png (239,3 KB, 39 załadowań)
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-14, 16:09   #3615
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

https://www.sklepvita.pl/masla-orzec...primavika.html
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-14, 16:46   #3616
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

No włąsnie, Aussie, tragedia... Ile czasu potrzeba, by to sie odnowiło? I czy w ogole ludzkosc ma taki czas, skoro wszedzie wokoł raczej narastajaca degradacja...? Ile czasu zostało nam, jako ludzkosci? I to juz nie pytanie z gatunku sci-fi...
Pytanie etz, co sie stało - czy nie było to celowe działanie...A premier robi dymisje 2 gosci - jednego, ktory zawinił i drugiego, ktory zareagował, ale go olali wyzej, a tych wyzej nie rusza...no bo tak, to nasi chłopcy z PISokracji... Ale dymisje były i ciemny lud to kupi...
Jak troche chcemy mniej ponuro - polecam 3 sezon serialu Never have I ever
https://www.imdb.com/title/tt1006229..._=nv_sr_srsg_0

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2022-08-14 o 16:47
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-14, 22:02   #3617
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Mieszka mniam . Bardzo lubię masło orzechowe kiedy wyjeżdżacie nad morze?
My dopiero w piątek po śniadaniu akurat jak pogoda ma się zmienić będziemy najwyższej siedzieć w spa

Kamlisa powiem szczerze, że widok martwych ryb, małży jest bardzo przykry. Przeraża ich ilość. Niestety zaczęły już umierać ptaki i bobry.. odbudowa ekosystemu będzie trwała wiele lat.

LaMary ja też nie wiem gdzie jesteście. Czyżby Chorwacja?

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
No włąsnie, Aussie, tragedia... Ile czasu potrzeba, by to sie odnowiło? I czy w ogole ludzkosc ma taki czas, skoro wszedzie wokoł raczej narastajaca degradacja...? Ile czasu zostało nam, jako ludzkosci? I to juz nie pytanie z gatunku sci-fi...
Pytanie etz, co sie stało - czy nie było to celowe działanie...A premier robi dymisje 2 gosci - jednego, ktory zawinił i drugiego, ktory zareagował, ale go olali wyzej, a tych wyzej nie rusza...no bo tak, to nasi chłopcy z PISokracji... Ale dymisje były i ciemny lud to kupi...
Jak troche chcemy mniej ponuro - polecam 3 sezon serialu Never have I ever
https://www.imdb.com/title/tt1006229..._=nv_sr_srsg_0
Te dymisje są śmiechu warte i tyle

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-14, 22:04   #3618
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny



Sorki, ze sie malo odzywam, ale u mnie stresow ciag dalszy + zaczelam szkolenie.



Otoz moja dyrektorka, wsrod wielu pochwal, ktore milo mi polechtaly ego , zaproponowala, czy nie chcialabym zostac Nurse Preceptor, bo robia nowy porogram do naboru nowych pielegniarek. Jest wielkie zapotrzebowanie na pielegniarki (zawsze bylo, ale teraz jest coraz gorzej), ze moja agencja postanowila obnizyc poprzeczke i brac rowniez te swiezo po szkole. Ale beda musialy miec specjalny training, i chca,zebym to wlasnie ja te nowe szkolila, bo mam wieloletnie (11-to, prawie 12-to letnie) doswiadczenie, no i w ogole jestem ach i och, wspaniala pielegniarka (jedna z ich najlepszych na ich wszystkie agencje, a maja ich sporo )



Oczywiscie sie zgodzilam, no i ja tez mialam (jeszcze mam ostatnia sesje w przyszly piatek) platne szkolenie, a od poniedzialku bede szkolic te nowe.



Za kazda nowa, zaraz po szkole pielegniarke, beda mi (oprocz mojej regularnej pensji) placic dodatkowo $750 bonus, a za pielegniarke, ktora jest juz doswiadczona, ale nigdy nie pracowala z pediatria, badz w home health, bede miala $500 bonusu. U nas sa tez 3 levels, level 1 pacjent ma tylko padaczke i sonde/Gtube (je przez rurke), level 2, pacjent ma tracheostomie, level 3 ventylator. Wiec, jak ktos bedzie chcial zmienic level, to tez dodatkowe $500 bonusu za przeszkolenie. Takze calkiem milo No i dodatkowo bardzo mi sie milo zrobilo, ze mnie docenili i o mnie pomysleli



No, a tak w ogole to nadal zycie w stresie. Mamusi zdjeli szwy, ale nadalk czekaja na wyniki biopsji, a chemie to i tak zaczna dopiero jak wydobrzeje.

Mojemu mezowi w koncu wyznaczyli nowa date na cardioversion, na 25-go sierpnia. Przy okazji innego badania, wyszlo, ze ma powiekszona aorte, wiec pewnie bedzie mial robione stents, ale czekamy jeszcze na nowe wyniki



26-go vet ze szczeniaczkiem, 27 paznokcie, 28 fryzjer, a 2-go wrzesnia lecimy juz do Buffalo NY na slub, powrot 5-go.

do slubu bede tez miala profesjonalny makijaz i ulozone wlosy. Musialam dokupic taki jakby szal do tej sukienki (z tego samego sklepu slubnego, wiec znalazlam ten sam kolor pasujacy do sukienki ) bo szczeniaczek ma jeszcze te szczeniaczkowe pazurki i strasznie drapie. Jestem okrutnioe podrapana na calych rekach. On oczywiscie nie robi tego specjalnie, ot tak sie czeszy na moj widok, no ale bede zmuszona sie schronic pod szalem, bo mam cale rece poorane. Podrapal mnie tez kolo oka, mam nadzieje, ze do wesela sie zagoi



do sukienki bede miala zlote buty RL i zlota torebke, jakas chinska , ktora kupilam na amazonie Kupilam tez zloty lancuszek z szafirkiem (byl w przecenie akurat, wiec cena byla ok) i pozlacana (18 K gold over sterling silver) brasnsoletke z kreowanymi laboratoryjnie szafirkami i zirkoniami (nie chcialam wydawac bog wie ile $$$ na cos co zaloze raz). jeszcze tylko mezowi nowy garnitur i jest wszytsko, co potrzeba



Matka pana mlodego, narzeczonego mojej mlodszej step corki, wyszla juz ze szpitala, ale przez tego tetniaka zachowuje sie jakby miala demencje, ale juz ponoc coraz lepiej, takze wesele sie odbedzie i nie bedzie nic przesuwane.



Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze!!

Jeszcze sie o siostre martwie, przez ta trepanobiopsje, no i ile to trzeba czekac na wyniki???



Duzo tego stresu dla mnie sie nalozylo, ciekawe jak ja tak dlugo pociagne??? Bo ciagle kuzwa cos Az sie boje dzwonic do Polski



Wsadze Wam jeszcze zdjecia mojego malego diablecia, ktore tak slodko wyglada jak spi



Wiecie co? ta mala cholera zezarla mi buta RL, jedne z moich ukochanych ale na pocieche juz sobie zamowilam nowe, a ze nie umialam zdecydowac ktore, to wzielam jedne Coach, a drugie MK, akurat w przecenach, wiec grzech nie brac Takie zwykle, klapki, sandalki, ale ja lubie takie wygodne na codzien

Poza tym, kradnie meza bielizne (ja moja od razu wrzucam do pralki) i chowa pod lozkiem! Tak samo wchodzi do kuwet i kradnie kocie gowienka i tez przynosi pod lozko!! I ja sie zawsze staram jak najczesciej sprzatac te kuwety( a teraz przez niego jeszcze czesciej), ale ja tez pracuje, wiec nie zawsze mam mozliwosc, a mala cholera czyha,,, No ale bedziemy niedlugo zmieniac bedroom set i wezmiemy lozko ze storage room i bedzie takie, zeby ani koty, ani psiak nie mogli wejsc pod Mlody tez narobil na wycieraczke, bo padalo i on nie chcial zamoczyc sobie lapek Zamowilam taka sliczna custom made wycieraczke z podobizna Oscarka, LoloBibopa i Loli wsadze fotke, jak juz bede miala

Ahh, i jescze moje 3,5 miesieczne dzieciatko, malenkie szczeniatko, probowalo mi zgwalcic kota!!! WTf?!!! Biedny Oscarek, trzeba bylo widziec jego mine!!!

No, ale jakos nie potrafie byc zla na niego, taki slodki kruszynek <3



Kama no wlasnie to jest straszne, ze trzeba tyle czekac! Ale masz racje, z tym obciazeniem dla organizmu, wiec nawet jesli byly by wyniki, to i tak trza czekac na to aby mamusia powrocila do lepszej kondycji. Na szczescie juz jest lepiej, po tym zdjeciu szwow, Masmusia tez odnalazla lepszy apetyt i wcina pulpeciki az milo

moj maz walczy z lampowentylatorem, niestety nie mozemy mioec w naszej sypialni, bo mamy spadzisty sufit, wiec bedzie w lanai



LaMary bardzo dziekuje za zyczenia urodzinowe i dziekuje za zyczenia zdrowia dla moich bliskich Wspolczuje problemow z uchem, dobrze, ze juz minelo! Mnie tez sie ostatnio nie chce ciwiczyc, tzn, od Powrotu z Polski



Miszka mysle, ze bedziesz zadowolona z Hiltona, my wlasnie najczesciej korzystalismy/korzystamy z tej linii hoteli i resortow + biznesowe podroze, tak czesto, ze moj maz mial baardzo dlugo diamentowa karte i mielismy pokoje za darmo na najwyzszych pietrach, sniadania za darmo i czekalo zawsze na nas winko, teraz juz rzadziej korzystamy, ale najczesciej wlasnie z tej linii, jak juz. My bedziemy teraz w Marriottcie, rzadziej korzystamy, w zasadzie tylko jak wracamy z Polski, bo blizej lotniska , no i wczesniej z okazji slubu starszej, a teraz mlodszej. W sumie podobnie, ale z sentymentu, wolimy jednak Hiltona Mysle, ze wspaniale spedzisz czas, maja swietne sniadania, ich resto sa tez bardzo ok



Ahh i wspolczuje omdlenia, i klopotow zdrowotnych tesciowej



Aussie Co do Odry to tez mi strasznie przykro, mieszkalam jakis czas w Wrocku, a i jeszcze za dziecka, jak odwiedzalam Babunie, to uwielbialam nasze spacery nad Odre, no przykro mi



Gosiu sliczne fotki, happy BDay dla psiaka super, ze sie udal wypad i dzieciaki zadowolone



No, u mnie to chyba tyle, pozdrawiam serdecznie
Piękne zwierzaki i fajne klapki

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-15, 08:58   #3619
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Może loda? IMG_5237.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-08-15, 11:01   #3620
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Gosia, czego to ludzie nie wymysla...?! Osobiscie wierzac, ze to nei to, co sugeruje nazwa - i tak nie miałabym ochoty probowac...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-15, 14:20   #3621
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Może loda? Załącznik 7777648


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie dziękuję

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-15, 16:16   #3622
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Gosia
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-15, 16:44   #3623
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Gosia
U mnie leniwy poniedzialek... nastawiam sie psychicznie na 3dni pracy po 10h i w piatek wyjazd do Trojmiasta... doczekac sie nie moge...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-15, 21:40   #3624
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Kupiłam żel do mycia facjaty Samarite.

Teraz idę po jakąś wenę do kupna szamponu i maski..
Trzeba mi nowego,tylko dla mnie ..

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

https://www.topestetic.pl/samarite/s...i-ciala-300-ml
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-16, 17:27   #3625
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Fajny ten dzisiejszy poniedziałek, taki jakiś wtorkowy

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-16, 20:29   #3626
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Aussie

Lekko obniżony poziom sodu

Norma 138-147
u mnie 137
Podwyższone Eozonocyty

Tyle w kwestii wyników.


Mąż perfekcyjne.
Syn też okey.





---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Zmęczona jestem tym upiększaniem przedślubnym.
Gorąco u nas ,ponad 30 stopni,też nie sprzyja samopoczuciu happy.
Pazury u rąk,nóg,fryzjer,rzęsy..
W czwartek natryskowe.
Jutro ogarnięcie bielizny .
Codziennie coś..
Oby już dupsko usadzic na plaży i zapomnieć o bożym świecie..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-16, 23:22   #3627
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Gosia z czystej ciekawości posmakowałabym lody 😉 Skoro stać mnie było na zjedzenie muli (żołądek momentami podchodził do gardła hehe) to coś słodkiego o smaku powiedzmy… dość nieoczywistym 😉 nie zrobiłoby różnicy.



Miszka o plastrach hormonalnych wspominała chyba Aussie, ja zażartowałam z plastrów na odciski.



Pisałam na pewno że lecimy do Montenegro. Jestesmy tu wraz z przyjaciółmi pierwszy raz. I na dobrą sprawę spodziewaliśmy się mniej turystów. Jak widać branża turystyczna ma się nieźle.



Oczy mi się zamykają, czas iść spać. Dobrej nocy!

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2022-08-25 o 09:23
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-17, 01:49   #3628
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Czesc dziewczyny

Alez jestem padnieta, a tu jeszcze 2 dni Szybko mi jednak czas mija szkolac nowe, jedyne co, to odczuwam wieksze zmeczenia.

Milo mi, ze podobaja Wam sie moje kocie i psie dzieci

LaMary super fotki! Milego wypoczynku!!

Miszka przyjemnosci w upiekszaniu! No mnie tez juz niebawem to czeka.
Co planujesz robic z rzesami? Bo ja bede miala doczepiane, ale takie, ktore sie odkleja podczas demakijazu.
Bardzo sliczna ta walizka, ktora kupilas Gdybym miala mozliwosc, to kupilabym identyczna. No niestety, u nas takich nie ma, ale natchnelas mnie aby kupic nowa i nawet znalazlam taka, ktora mi sie spodobala
https://www.macys.com/shop/product/p...r=Royal%20Blue

wzielam ta w kolorze szampanskim Zeby miec szampanski nastroj

Sova milego wypoczynku, bawcie sie dobrze

My bedziemy niedaleko niagara falls, moze zahaczymy, jesli bedzie czas

Pozdrawiam
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-17, 13:09   #3629
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

ten niepełny tydzien powoli toczy sie do konca i weekendu, miłego wypoczynku wszystkim
Wczoraj miałam sanepid to chociaz to z głowy, dzis moze troche posprzatam...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-17, 16:05   #3630
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

LaMary widzę, że mamy podobne podejście do małży 🫣

Miszka czyli wyjazd coraz bliżej. Tak ja stosuję plastry. Bardzo mi służą

Kamlisa oj tak. Zaraz weekend i dobrze że już po kontroli. Chociaż u ciebie pewnie zawsze wszystko jak w zegareczku

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny



Alez jestem padnieta, a tu jeszcze 2 dni Szybko mi jednak czas mija szkolac nowe, jedyne co, to odczuwam wieksze zmeczenia.



Milo mi, ze podobaja Wam sie moje kocie i psie dzieci



LaMary super fotki! Milego wypoczynku!!



Miszka przyjemnosci w upiekszaniu! No mnie tez juz niebawem to czeka.

Co planujesz robic z rzesami? Bo ja bede miala doczepiane, ale takie, ktore sie odkleja podczas demakijazu.

Bardzo sliczna ta walizka, ktora kupilas Gdybym miala mozliwosc, to kupilabym identyczna. No niestety, u nas takich nie ma, ale natchnelas mnie aby kupic nowa i nawet znalazlam taka, ktora mi sie spodobala

https://www.macys.com/shop/product/p...r=Royal%20Blue



wzielam ta w kolorze szampanskim Zeby miec szampanski nastroj



Sova milego wypoczynku, bawcie sie dobrze



My bedziemy niedaleko niagara falls, moze zahaczymy, jesli bedzie czas



Pozdrawiam
Reign czyli u ciebie tydzień kursowy na tapecie? Dasz radę kochana. Kto jak nie ty

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-18 08:25:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:44.