Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-28, 20:09   #61
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez TixyPixy Pokaż wiadomość
Ja wlasnie kiedy sie z nia umawialam to spytalam, o rozjasnianie, na co uslyszalam, ze skoro farbowalam kolorem zmywalanym taki zabieg nie ma sensu, wiec bedzie probowala kolor sciagnac.A czy po sciagnieciu koloru bede miala pomaranczowy/zolte wlosy bo najchetniej w ogole bym ich juz nie farbowala, ale jesli na mojej glowie pojawia sie plomienieste kolory to jednak bedzie to nieuniknione.
nie ma raczej powodu żeby wyszedł 'płomienisty' kolor- jeżeli dobrze rozumiem i masz swoje włosy naturalnie brązowe a na to połozoną czarną farbę. powinien wyjść normalnie brąz(ewentualnie z jakimś rudawym połyskiem w słońcu). dziewczynom wychodzą dziwne kolory, bo mają swoje naturalne włosy jasne, a jeszcze pod spodem różne kolory farb kładzione, a czasem jeszcze rozjaśniane po drodze- stąd dziwne efekty specjalne.

ja sobie dekoloryzowałam sama w domu- pół godziny i włosy z czarnych z powrotem brązowe w idealnym odcieniu
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 12:22   #62
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

dziewczyny...natura nasza jest przebrzydła
mam już dekolor.... i farbe i co?
dostałam okres
a różne kwiatki powstają czasem jak sie farbuje podczas okresu (gdzies to przynajmniej czytałam na wizażu) więc musze przeczekać
o wredna naturo :/
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 13:03   #63
ClassicCreature
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 69
Smile Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Przyszedł ,dzisiaj mój dekoloryzator "Colorpeel ProSalon" Wieczorem zdekoloryzuję włosy i nałoże farbę. Wstawie foto Trzymajcie kciuki żeby się udało !
ClassicCreature jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 15:56   #64
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
grzywke musze poprawic bo byla troszke za krotko pod folia i jest ciemniejsza.

na glowie mam trzy kolorowy balejaz(rudy,blond plus braz)
swietny kolor ci wyszedł sama w domku zrobilas? jak to zrobilas mogłabyś napisać? czy pisalas juz to wrócę do poprzedniego watku


Ja obcięłam troszke włoski,i zmyłam troche resztki farby oxydantem
nie wiem co dalej czy robic sie na blond czy na rudy czy zostawic jak jest od 7 lat z mala przerwa mialam czarne brazowe wlosy takze to moze byc zmiana xD
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 19:36   #65
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
swietny kolor ci wyszedł sama w domku zrobilas? jak to zrobilas mogłabyś napisać? czy pisalas juz to wrócę do poprzedniego watku


Ja obcięłam troszke włoski,i zmyłam troche resztki farby oxydantem
nie wiem co dalej czy robic sie na blond czy na rudy czy zostawic jak jest od 7 lat z mala przerwa mialam czarne brazowe wlosy takze to moze byc zmiana xD


dekoloryzacja (PROSALON chantal) wyszly mi takie jasne rude potem trzy kolorowy balejaz (robiony przez siostre fryzjerke z tym ze u mnie w domu) jasny braz, blond + rudy ten z dekoloru. Teraz po tygodniu mam jeszcze jasniejsze troche mi siewloski kruszyly ale juz jest o niebo lepiej ,obejdzie sie bez sciecia. Aczkolwiek w planach na czerwiec mam platyne i jakas krotka fryzurke.
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 14:10   #66
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Ja sie na rudy zdecydowałam :P moze pozniej jakies pasemka blond zrobie juz mam dosc tych wlosów i problemów z czarnymi kudłami najwyżej mi sie połamią posypia trudno :P
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 15:03   #67
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Dziewczyny, dzisiaj postanowiłam trochę zmienić się na wiosnę. Nałożyłam rozjaśniacz na swoje włosy i za chwile mam zamiar nałożyć go drugi raz, bo ciemny blond nie wyjdzie mi jeszcze na obecnym kolorze (kolorach ). Wieczorem albo jutro pochwalę się efektem eksperymentu (mam nadzieję, że będzie czym ).
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-30, 18:26   #68
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzisiaj postanowiłam trochę zmienić się na wiosnę. Nałożyłam rozjaśniacz na swoje włosy i za chwile mam zamiar nałożyć go drugi raz, bo ciemny blond nie wyjdzie mi jeszcze na obecnym kolorze (kolorach ). Wieczorem albo jutro pochwalę się efektem eksperymentu (mam nadzieję, że będzie czym ).
rozjaśniacz 2 razy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
to mi pachnie wykruszeniem się włosów
odradzam

a ja jutro robię dekolor i farbowanie już się doczekać nie mogę..jak dzieciak normalnie ;p
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 19:39   #69
angel109238
Zadomowienie
 
Avatar angel109238
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lubelanka na podkarpaciu
Wiadomości: 1 826
GG do angel109238
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Hej dziewczyny . Ja też miałam już swoich ciemnych włosków dosyć i chcę być blondynką

Poczytałam troszkę wizaż i polecano tu elgon ( nie wiem czy dobrze napisałam) Pojechałam do hurtowni fryzjerskiej ale niestety go nie było, Pani zaproponowała mi de-koloryzator z loreala + oxydant 9%
Zrobiłam sobie tą mieszanka pasemka na całej głowie i powiem szczerze że jestem miło zaskoczona fakt że mam wszystkie kolory tęczy ale nawet nieźle to wygląda. Włosy było tragicznie rozczesać ale po nałożeniu odżywki timotei do włosów rozjaśnionych było już rewelacyjnie. Włosy sa miękkie i lsniace. Mam teraz tylko pytanie czy jesli kupię blond to wyjdą zółte? a moze powinnam kupic jeszcze raz dekoloryzator i tym razem położyć go na całe włosy?
__________________
Synuś już z Nami

Dietkuje
I 85kg
II 80kg
III 70kg
angel109238 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 19:50   #70
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Hej, Dziewczyny, tak Was podczytuję od jakiegoś czasu. Strasznie tęsknię za blondem, który miałam jeszcze pół roku temu W końcu, pod wpływem wątku kupiłam dekoloryzator RB, zobaczymy, co mi wyjdzie (mam nadzieję, że nie włosy ). W najbliższym czasie- testowanie.

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Ja sie na rudy zdecydowałam :P moze pozniej jakies pasemka blond zrobie juz mam dosc tych wlosów i problemów z czarnymi kudłami najwyżej mi sie połamią posypia trudno :P
Oj... trochę by jednak było szkoda Masz śliczne włosy

EDIT: Jednak przeprowadziłam tę operację dzisiaj Niestety, widzę, że będę musiała kupić jeszcze jedno opakowanie, bo jestem w połowie drogi do celu (no, może trochę dalej ). Z włosów w kolorze brąz (miejscami ciemny brąz), farbowanych 4 razy mam teraz złocistomiedzianą czuprynę (swoją drogą, fajny kolorek). Włosy nie ucierpiały jakoś strasznie (aczkolwiek trochę jednak są wysuszone, resztę zniszczeń pewnie zobaczę jak upłynie trochę więcej czasu), kolor jest jednolity. Muszę przyznać, że jestem baaardzo zadowolona z efektu

Edytowane przez weegirl
Czas edycji: 2010-03-30 o 23:21
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 06:03   #71
angel109238
Zadomowienie
 
Avatar angel109238
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lubelanka na podkarpaciu
Wiadomości: 1 826
GG do angel109238
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Moje efekty przed i po.
i co dalej? Czy jak kupie blond farbę to nie wyjdą żółte?
__________________
Synuś już z Nami

Dietkuje
I 85kg
II 80kg
III 70kg
angel109238 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-31, 06:54   #72
mihol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: okolice Wawy
Wiadomości: 34
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez angel109238 Pokaż wiadomość
Moje efekty przed i po.
i co dalej? Czy jak kupie blond farbę to nie wyjdą żółte?
Ale zmiana!!! Ciekawy efekt, naprawdę!!

---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Olenka_1990 Pokaż wiadomość
Nieodparta chęć rozjaśnienia włosów jest ze mna juz jakis czas.
W październiku ostatni raz farbowałam włosy na kolor ciemny brąz z Castinga i jak to Casting wyszły czarne, po kilku myciach widac było 'coś' brązowego :P
ale juz tak w grudniu mi sie znudziły. Kiedys pisałam juz że chcę je rozjasnić ale to było zbyt krótko po farbowaniu, tak powiedziała fryzjerka. Aha no i ważne że farbowałam je jakis rok na ten kolor, no może niecały.
Mam włosy długości tak ok 50 cm (ciężko mi powiedziec bo mam kręcone), odrosty jakie 6 cm. Nie chciałabym ich radykalnie ścinać, bo chce miec długie. Naturalny kolor mam brąz, bardziej ciemny niz jasny.
Cholera co mam zrobić żeby dekoloryzatorem ich tak nie wysuszyć, żeby rozjasniacz mi siana nie zrobił. Wiadomo że nawet najlepszy fryzjer nie zrobi cudu. Nie byłam od tamtego czasu u fryzjera. Jak myślicie co można z tymi moimi włosiskami zrobić.
Dobrze się odżywiać, zażywać ruchu, stosować odżywki i maski na włosy wszystko razem da piorunujący efekt!
Nie wiem jak to jest z naturalnie kręconymi włosami, ale ja po dekoloryzacji mam takie same mocne i sztywne jak przed
mihol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 07:59   #73
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

odnośnie Waszych postów z pierwszej strony

możecie sie ze mną nie zgadzac i oczywiście zrobic czy radzic tak, jak same uważacie. Oczywiscie, ze po dekoloryzacji czerni, brąz wyjdzie na 100% i to po pierwszym raze i kłopot z głowy. Ale nie piszcie, ze dekolor nie ma żadnego wpływu na włosy, bo to akurat nieprawda. Jak czegos nie widac poczatkowo, to nie znaczy że tego nie ma. Dlatego sądze, ze w przypadku niewielkiej zmiany nie warto robic dekoloryzacji, to tak jakby ktos radził, zeby przy zmianie z ciemnego blondu na jasny, robic sobie dekoloryzacje, taka sama droga jak z czerni na ciemny brąz. No mozna zrobic dekolor, wyjdzie jaśniusienki blond.. ale po co?

Sama robiłam dekolor i kilkakrotnie rozjaśniałam, zeby uzyskac wymarzony blond z granatowej czerni. Włosy mam w super stanie, nie widac że przeszły cos takiego. Podstawa to odżywianie i tu sie zgadzam, mozna doprowadzic włosy do stanu wyjsciowego. Ale jak ktoś ma włosy do pasa, to cudów nie ma , juz nie będa idealne. Moga byc łądne, ale nie-nietknięte.

Nie chcę nikogo zniechecac, wrecz przeciwnie, uwazam, ze to wspaniały wynalazek ta dekoloryzacja, tylko w tym jednym przpadku uważam, że nie ma co narazac włosów na ewentualną szkodę.


Dodaje zdjecia z moich kombinacji, jakby ktos jeszcze nie widział
1sierpień 2009
2październik 2009
3grudzień 2009
4,5 marzec 2010
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-04-06 o 08:41
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 08:56   #74
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Ja też niedawno rozjaśniałam włosy. Minął tydzień a ich kondycja jest bez zmian. Tzn. nadal wypadają, ale nie są matowe, wręcz przeciwnie są miękkie i błyszczące. Biorę Belisse, odżywiam je maską 2 razy w tygodniu i odżywka Bez silikonów codziennie, do tego nafta na weekend. Niedługo idę je podciąć.
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamięci legnie rok
Serce mnie nie boli, ręce ciągle zdolne do poświęceń są
Oczy trochę senne, wszystkie moje drogi wiodą w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 10:02   #75
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez angel109238 Pokaż wiadomość
Moje efekty przed i po.
i co dalej? Czy jak kupie blond farbę to nie wyjdą żółte?
jak kupisz farbę blond to raczej nic Ci nie wyjdzie jakiś ciemny blond/jasny brąz popielaty
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 10:06   #76
kisskisskisskiss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 29
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

nie rob tego.

mialam ten sam problem pomalowalam rozjasniaczem i mam żołte kurczakowe kłaki.
kisskisskisskiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 10:13   #77
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

niach niach.. ja dzis wieczorem ruszam z akcją 'włosy'
już sie doczekać nie mogę
trzymajcie kciuki
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 11:17   #78
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

mysia m - widze ze jestes obeznana w temacie wiec mam pytanie: czy jesli z brazu na poziomie 7 chce przejsc do jakiegos cieplego kolorku na poziomie 7 to co mam zrobic? Kapiel rozjasniajaca szkodzi chyab tak samo jak dekolor?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 11:22   #79
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
mysia m - widze ze jestes obeznana w temacie wiec mam pytanie: czy jesli z brazu na poziomie 7 chce przejsc do jakiegos cieplego kolorku na poziomie 7 to co mam zrobic? Kapiel rozjasniajaca szkodzi chyab tak samo jak dekolor?
jeśli chcesz ten sam poziom to dekolor nie potrzebny
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-31, 11:30   #80
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Ale jestem glupiachcialam napisac z brazu na poziomoe 5
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 11:42   #81
angel109238
Zadomowienie
 
Avatar angel109238
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lubelanka na podkarpaciu
Wiadomości: 1 826
GG do angel109238
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Co będzie to będzie, nałożyłam farbę i siedzę z nią na głowie.

Wkleję Wam potem fotki
__________________
Synuś już z Nami

Dietkuje
I 85kg
II 80kg
III 70kg
angel109238 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 11:49   #82
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ale jestem glupiachcialam napisac z brazu na poziomoe 5
hehe, no włąsnie tak czytam.. z 7 na 7.. zonk

kąpiel rozjaśniająca niepotrzebna. Uzyj po prostu farby rozjasniającej. Są rozjaśniające nie do blondu, tylko do brązu np z loreala UE3 to jasny popielaty kasztan.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-04-06 o 08:41
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 12:02   #83
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

A nie lepszy bedzie delikaty dekolor?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 12:05   #84
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

jak masz zniszczone włosy a z tego co pamiętam, to trochę tak, to jak masz do wyboru kąpiel rozjasniająca, farbe rozjasniająca i dekolor a potem farbę, to najmniej zniszczy ci włosy sama farba. Po kąpieli mozesz byc rudawa, po dekolorze wyjdzie na pewno, ale to mocniejszy zabieg a potem jeszcze farba.. A farba rozjasniająca to 2 w 1. Ale cudotwórcą nie jestem. Na sobie tak bym robiła.
---
ale sie zamotałam! Ty chcesz z brązu do ciemnego blondu. Nie wiem czemu ci podałam farbe rozjasniająca z czerni do brązu!!! Ale z jasnego brazu farba rozjasniajaca spokojnie powinna dac odpowiedni efekt. Poza tym kilkakrotne nałozenie farby w odcieniu średniego blondu tez powinno rozjasnic ten braz do blondu. Kilkakrotne w sensie, ze nie raz po raz, tylko 3 miesiace pod rząd.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-03-31 o 12:37
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 12:19   #85
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
jak masz zniszczone włosy a z tego co pamiętam, to trochę tak, to jak masz do wyboru kąpiel rozjasniająca, farbe rozjasniająca i dekolor a potem farbę, to najmniej zniszczy ci włosy sama farba. Po kąpieli mozesz byc rudawa, po dekolorze wyjdzie na pewno, ale to mocniejszy zabieg a potem jeszcze farba.. A farba rozjasniająca to 2 w 1. Ale cudotwórcą nie jestem. Na sobie tak bym robiła.
ale te farby rozjaśniające chyba nie działają na włosy farbowane ? czy one poprostu zawierają rozjaśniacz???
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 12:39   #86
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

zawierają rozjaśniacz, bo jak inaczej mają rozjaśniać i dzięki temu działają tez na włosy farbowane. Nie zadziałają na czarne, ale na włosy w kolorze brązu czy ciemnego blondu juz tak.

ja po dekolorze nie miałam blondu tylko jaki rudyjasny brąz i jak nałozyłam na to blond 7, to były nadal ciemne. Dopiero kilka farb rozj dały mi upragniony efekt.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 13:44   #87
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
zawierają rozjaśniacz, bo jak inaczej mają rozjaśniać i dzięki temu działają tez na włosy farbowane. Nie zadziałają na czarne, ale na włosy w kolorze brązu czy ciemnego blondu juz tak.

ja po dekolorze nie miałam blondu tylko jaki rudyjasny brąz i jak nałozyłam na to blond 7, to były nadal ciemne. Dopiero kilka farb rozj dały mi upragniony efekt.
hmm... czyli jeśli mam teraz włosy na poziomie 6,5 - 6 to jeśli nałożę taka farbę to mi złapie na jaśniejszy poziom 7?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 15:19   #88
małolata
Raczkowanie
 
Avatar małolata
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 142
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Drogie dziewczyny,

mam teraz wlosy tak na poziomie 3. Chciałabym pojsc w jasniejsze kolory a dokladnie nalozyc farbe 6.4
Czy kapiel rozjasniajaca by wystarczyla? Czy moze musze zrobic dekoloryzacje? A moze rozjasniacz z 3% woda dalby rade?
Nie chce za bardzo wlosow katowac, bo sa podniszczone
małolata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 15:22   #89
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez jiuna Pokaż wiadomość
rozjaśniacz 2 razy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
to mi pachnie wykruszeniem się włosów
odradzam


a ja jutro robię dekolor i farbowanie już się doczekać nie mogę..jak dzieciak normalnie ;p
Już nie takie rzeczy przeżyłam
Osiągnęłam coś pomiędzy jasnym brązem, a rudym. Za chwilę wrzucę zdjęcie .
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 15:32   #90
buchacz93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 32
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

A Co radzice do sredniego brązu farbowalam garnierem głeboki mahoniowy szatyn ,ostatni raz farbę kładłam w grudniu a więc odrosty mam.
Rozjasniacz + farba , czy jakas farba rozjasniajca?
buchacz93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:00.