Tamilee Webb jak zacząc??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-22, 10:18   #1
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Red face

Tamilee Webb jak zacząc???


Dziewczęta, zamierzam cwiczyc pupe i ramiona , chcę rozwarznie i dokładnie do tego sie zabrac , mogę cwiczyc tylko w domu, sciągnełam Tamilee Webb chcę miec takie posladki i ramoiona i teraz ,kazde z nich zawiera 2 zestawy po 15 min, nie wiem czy np. cwiczyc odrazu ramiona i posladki po dwa zestawy czy na początku ramiona 15 min a potem pupa 15 min???niech mi ktos ompetentyny w temacie odpowie na to.
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 16:19   #2
GreyLovex3
Rozeznanie
 
Avatar GreyLovex3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 592
Dot.: Tamilee Webb jak zacząc???

nie uważam siebie za jakiś wzór kompetencji w tej dziedzinie, jednakże kiedyś podejmowałam się callana i po prostu mogę ci powiedzieć jakie miałam doświadczenia.
po prostu przeciążyłam się i straciłam zapał w efekcie.

jeśli masz słabą motywację, zaczynaj po trochu, rozplanuj to sobie w czasie (Chociaż Tamilee Webb jest krótsze, nie wiem jednak jak jest z intensywnością ćwiczeń, zapewne bardziej aerobowe)

mam nadzieję, że zadowoliła cię moja odpowiedź, jeśli nie to pisz tutaj, pogadamy.
GreyLovex3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 17:41   #3
meginnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 558
Dot.: Tamilee Webb jak zacząc???

tamilee i aeroby? w ktorym konkretnie miejscu? ; D

Najpierw bym dala po jednym zestawie jednego i drugiego, tamilee jest jednym z lepszych cwiczen bez obciazen (przynamniej buns, z arms nie mialam kontaktu, ale sprawa sie ma zapewne tak samo* ;d), jak dla poczatkujacej osoby sa dosc intensywne, wiec 15min buns, 15 min arms i finito. Jezeli dasz rade robic 15min buns i arms bez wiekszej trudnosci, to rob od razu po dwa zestawy jednego i drugiego, wszystko zalezy od ciebie, tego, czy cwiczylas wczesniej, w jakim stanie sa miesnie i tak dalej. Zasada jest prosta - nie meczy cie pierwsza czesc, rob dwie

*moj blad, poczatkowo napisalam 'inaczej', pomylka ;>

Edytowane przez meginnia
Czas edycji: 2010-03-22 o 21:06
meginnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 20:46   #4
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Tamilee Webb jak zacząc???

Dziękuje serdecznie kochane za odpowiedzi , utwierdziły mnie w przekonaniu ze jednak bede robiła tak jak piszesz meginnia , podchodzę do tego powaznie , w ciągu 6 miesiecy udało mi się zrzucic 12 kg kiedys w jakims poscie juz o tym pisałam , byłam na diecie SB od roku trzyma sie 3 fazy i czasami pozwalam sobie na grzechy typu pizza piwo, nie przytyłam ani grama bo wszysto robie z umiarem , wiec postanowiłam wyrzezbic trochę ciało , dlatego tak czasami mecze wizazanki pytaniami , zanim przystąpie do cwiczen i zmiany diety przy tych cwiczeniach muszę wszystkiego sie dowiedziec i dlatego te pytania
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:56.