Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-25, 17:55   #3271
Ariadna_
Raczkowanie
 
Avatar Ariadna_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 93
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Kupowałyście kiedyś coś takiego? -> http://allegro.pl/orofluido-eliksir-...462807151.html
__________________
freedom.[/COLOR]
Ariadna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 17:58   #3272
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
wszystko do wloskow, nawilzacze, oleje, bede robic serum i dokladac wlasnie keratyna, jojobe, shea do masek, zabezpieczac koncowki itp

ale juz mi wyszlo 80zl, toza duzo musze z czegos zrezygnowac...

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

hydromanil
keratyna hydrolizowana
jedwab hydrolizowany
pantenol 75% z wit.b5

mysle jeszcze nad NMF i coconin, zrezygnowalam z masla shea, bo to za duzo dla mnie...


Kitka, amle bym zostawila na cala noc, ja nigdy jej z innym olejem nie mieszalam, ona wystarczy
ładne serum będzie


ja już mam podcięte końcówki, dużo nie, z 4-5cm, wlasnie nalozylam na nie olej niech teraz sobie piją witaminki

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Ariadna_ Pokaż wiadomość
Kupowałyście kiedyś coś takiego? -> http://allegro.pl/orofluido-eliksir-...462807151.html
nie
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 18:12   #3273
Frambooos
Przyczajenie
 
Avatar Frambooos
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 22
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez Ariadna_ Pokaż wiadomość
Wiem o co Ci chodzi , też mam takie śliskie i sypkie włosy i są dosłownie wszędzie, cały czas włażą mi na twarz, z zapuszczeniem grzywki też strasznie się męczę bo nie chce się "trzymać" reszty włosów tylko cały czas leci na twarz - pomimo że jest już bardzo długa. Wkurzę się w końcu i chyba znowu ją obetnę, przynajmniej tyle kłopotu z nią nie miałam jak była krótka co teraz
Nie wiem czy jest na to jakiś sposób, ot taki gatunek włosów [COLOR="Silver"]
a najgorsze jest to że póki farbowałam to były bardziej cywilizowane Od ok. pół roku próbuję je jakoś odratować i nie narażam je na potencjalne zagrożenia. Rezultat- rzeczywiście te co młodsze w ogólnym rozrachunku wyglądają lepiej ale stały się takie sypkie właśnie

Możliwe że coś pomyliłam z tym żelem, w każdym razie o niego mi chodziło wypróbowałam dzisiaj ale może jest przeznaczony dla bardziej kręconych włosów bo nie widzę efektu, ale sama mam falowane

I nie wiem dlaczego ale czuję w nim śledziową nutę
Frambooos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 18:13   #3274
agusiownik
Zakorzenienie
 
Avatar agusiownik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 193
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez Ariadna_ Pokaż wiadomość
Kupowałyście kiedyś coś takiego? -> http://allegro.pl/orofluido-eliksir-...462807151.html
nie
__________________

agusiownik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 18:26   #3275
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

witam

Alessandra nie, nie używałam jeszcze. tak jak pisałam, dopiero sobie kupię

caate ja widzę te kropki, dokładniej dwie ja myślę, że lepiej nie ścinać, jeszcze o nie powalcz, szczególnie że przecież lubisz długie włosy pewnie to chwilowe załamanie ich stanem i Ci to przejdzie, a jak włosy zetniesz, to zanim odrosną, to minie sporo miesięcy
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 18:31   #3276
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
witam

Alessandra nie, nie używałam jeszcze. tak jak pisałam, dopiero sobie kupię

caate ja widzę te kropki, dokładniej dwie ja myślę, że lepiej nie ścinać, jeszcze o nie powalcz, szczególnie że przecież lubisz długie włosy pewnie to chwilowe załamanie ich stanem i Ci to przejdzie, a jak włosy zetniesz, to zanim odrosną, to minie sporo miesięcy
masz racje, tak jak dziewczyny doradzily, tak zrobie, dziekuje
uff, myslalam, ze to ja juz mam takie schizo i tylko ja je widze...
wydalam na mazidlach 60zl, bede je ratowac, jutro kupie jeszcze olej lniany i ten dur mama, bede olejowac min.2x w tyg, musze je nawilzyc, bo sa suche
Cytat:
Napisane przez Ariadna_ Pokaż wiadomość
Kupowałyście kiedyś coś takiego? -> http://allegro.pl/orofluido-eliksir-...462807151.html
smiesznie niska cena na takie cudo, trzeba by sklad przeanalizowac
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 18:33   #3277
agusiownik
Zakorzenienie
 
Avatar agusiownik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 193
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

zaraz idę do łazienki, porobię maseczki jeszcze na twarz
__________________

agusiownik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-25, 18:34   #3278
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
smiesznie niska cena na takie cudo, trzeba by sklad przeanalizowac
ale to jest tylko 5ml
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 18:40   #3279
_blondyneczka_
Zadomowienie
 
Avatar _blondyneczka_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 264
GG do _blondyneczka_
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

caate skoro Ty musisz sciac bo mowisz ze zniszczone to ja bym chyba musiala na łyso

buahhot
duzo scinasz?

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

buahhot aaa 4-5 cm, myslalam ze wiecej

ja niedlugo mam mierzenie wloskow i pewnie stoja w miejscu bo podcielam ostatnio
__________________
Dbam o włoski
Zapuszczam
_blondyneczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 18:41   #3280
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

ja jak na razie zrobiłam peeling twarzy, maseczkę oczyszczającą, maseczkę nawilzająca... i krem ziai oliwkowy położyłam...

a i amla na włosy....

zaraz chyba do wanny idę...
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 18:57   #3281
Ariadna_
Raczkowanie
 
Avatar Ariadna_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 93
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez Frambooos Pokaż wiadomość
a najgorsze jest to że póki farbowałam to były bardziej cywilizowane Od ok. pół roku próbuję je jakoś odratować i nie narażam je na potencjalne zagrożenia. Rezultat- rzeczywiście te co młodsze w ogólnym rozrachunku wyglądają lepiej ale stały się takie sypkie właśnie
Czytałam gdzieś kiedyś że jak włosy takie są to lepiej ich nie farbować na ciemniejszy kolor bo wtedy będą jeszcze bardziej śliskie i sypkie . Rozjaśnianie bardziej niszczy włosy więc teoretycznie po rozjaśnianiu powinny być bardziej podatne na układanie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ale to jest tylko 5ml
no właśnie



http://www.youtube.com/watch?v=ZQNj3...eature=feedlik - lubię tą piosenkę, kojarzy mi się z filmem Diabeł ubiera się u Prady - leciała na początku
__________________
freedom.[/COLOR]

Edytowane przez Ariadna_
Czas edycji: 2011-02-25 o 18:59
Ariadna_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-25, 18:57   #3282
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

ja wrocilam z wanny, zle sie czuje, znowu mam bole glowy, juz nie wiem co mam z ta glowa robic, zapewne bedzie mnie bolala jeszcze przez 3dni

umylam wloski balsamem z arnika, isana babassu jakpo odzywka i wosk henna na 3/4, na to kompres i jest


blondyneczko, no niestety, trzeba scinac te zniszczone wlosy, bo tak to ciagle beda nam sie rozdwajac, tak jak mi, przede mna dluga droga, mysle, ze za rok bede podcinac juz zdrowe wloski jak bede o nie ciagle dbac jak teraz i jeszcze bardziej...
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 18:58   #3283
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

dzisiaj poza podstawą:
regulacja brwi
multum maści cynkowej na opryszczkę, której myślę, że już jutro nie będzie
odżywka na paznokcie
paznokcie u rąk pomalowane na czerwono
balsam brązujący
krem na stopy
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 18:58   #3284
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ale to jest tylko 5ml
aaa, nie zauwazylam

jak mi przyjdzie paczka z mazidel, to sama sobie pomiksuje serum
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 19:06   #3285
Ariadna_
Raczkowanie
 
Avatar Ariadna_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 93
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
aaa, nie zauwazylam

jak mi przyjdzie paczka z mazidel, to sama sobie pomiksuje serum
też muszę zajrzeć na te mazidla, chętnie "sporządziłabym" sobie serum do twarzy z wit. C, coś jak to serum Lumene ..
__________________
freedom.[/COLOR]
Ariadna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 19:06   #3286
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez Ariadna_ Pokaż wiadomość
też muszę zajrzeć na te mazidla, chętnie "sporządziłabym" sobie serum do twarzy z wit. C, coś jak to serum Lumene ..
jak tam wejdziesz, to zbankrutujesz jak ja
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 19:12   #3287
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez Talullah Pokaż wiadomość
Dziekuje Pewnie ze mozesz.
Nie mam tak agresywnej postawy jak piszesz, w sumie teraz Twoja tak odbieram jak czytam ze mam tak nie pisac bo sie nie bedzie dalo ze mna wytrzymac. Ok, nie musisz mnie przeciez czytac a pisac bede tak jak do tej pory pisalam
Poza tym hormony to hormony, jak juz piszesz ze nie bawmy sie w boga to ja moge napisac ok - zostawy wszystko bogu, niech on zdecyduje i juz. Nie chcesz brac - nie bierz ale tez nie krytykuj skoro sama skutkow ubocznych nie doswiadczylas bo potem takie dziwne rzeczy sie roznosza wsrod spoleczenstwa.



No nie bede, chyba ze jak wyzej napisla EJ - nie bedzie sie dalo ze mna wytrzymac
że co?! wypraszam sobie! lepiej przeczytaj moją wypowiedź widać wyraźnie, ze wyraziłam swoje zdanie odnośnie tabletek anty i tyle.... gdzie w wypowiedzi do której się odnosiłaś widziałaś krytykę? w tym, że "moim zdaniem...." to ma być krytyka?
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain




Edytowane przez E.J.
Czas edycji: 2011-02-25 o 19:15
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 19:24   #3288
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

hej
jestem już po SPAmowaniu

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
jak tam wejdziesz, to zbankrutujesz jak ja
dlatego właśnie ja tam nie wchodzę
dopiero jak więcej funduszy będę mieć
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 19:25   #3289
marta 85
Wtajemniczenie
 
Avatar marta 85
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 448
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

MAKIJAŻ PO POLSKU


Większość Polek nie wyobraża sobie wyjścia z domu w wersji sauté. A jednak na ulicach czy w tramwajach nie widać mocno umalowanych kobiet, preferujemy bowiem subtelny makijaż, który – zdaniem wizażystów – nie wykorzystuje w pełni naszego potencjału piękna. Skąd ten trend? Może stąd, że prawie każda z nas ma koleżankę, którą make-up bardziej szpeci, niż zdobi...
Jakie kosmetyki do makijażu Polki stosują najczęściej?
Anna Orłowska: Lubimy podkreślać oczy, więc w ogromnej większości są to: tusz do rzęs i cienie do powiek – bez ich użycia nie wychodzimy z domu.
A jakiego kosmetyku nie doceniamy?
A.O.: Korektora. On w niezwykły sposób może poprawić nasz wygląd. Tymczasem Polki uważają, że takie kosmetyki podkreślają zmarszczki i postarzają. A przecież jest już tyle rodzajów korektorów, że do każdego urodowego problemu z powodzeniem można dobrać odpowiedni preparat. Te mające w nazwie „lumiere”, czyli „światło” (zazwyczaj są w pędzelku), pięknie rozświetlają skórę i tuszują zmarszczki. Po bardziej kryjące wersje korektorów powinny sięgać osoby np. z głębokimi cieniami czy sińcami pod oczami. Pamiętajmy: warto je zamaskować, nawet kosztem tych dwóch zmarszczek, które widać dopiero wtedy, gdy ktoś nas ogląda z bardzo bliska.
Czego jeszcze się boimy?
A.O.: Nie wiem, czy się boimy, czy też wynika to z lenistwa, ale zdecydowanie za mało z nas używa podkładu. Nie chcemy wyglądać na „wytapetowane”, staramy się uniknąć wrażenia „ciężkiej skóry”. W efekcie beztrosko obnosimy po świecie swoje – bardzo częste u Polek – popękane naczynka, zanieczyszczenia. Niedoskonałości się pogłębiają, szczególnie gdy cera nie jest niczym przykryta. A podkład działa jak opatrunek chroniący twarz przed brudem, jaki na niej osiada w ciągu dnia. Zarówno tym unoszącym się w powietrzu, jak i tym, który nanosimy na skórę własnymi rękami, dotykając najpierw klamek, uchwytów w autobusie czy przycisków w windzie, a potem twarzy. Dlatego nie wyobrażam sobie chodzenia z „gołą” buzią i jestem zwolenniczką podkładów. Oczywiście – odpowiednio dobranych.
Czy Polki podążają za trendami, czy całe życie malują się „tak jak na studiach”?
A.O.: Makijażowe nowości podchwytują przede wszystkim młode dziewczyny. Hołdują modzie, czasem nawet przesadnie, co też nie jest najlepszym pomysłem. To, że modny jest turkus, nie znaczy jeszcze, że w tym kolorze powinny być eyeliner, cień, tusz i paznokcie. Z drugiej strony sporo jest kobiet, które zostały niewolnicami swoich przyzwyczajeń. Twarz zmienia się z wiekiem na tyle, że co 8–10 lat powinnyśmy dostosować sposób malowania się do jej aktualnego stanu. Gdy kreska na górnej powiece, wyciągnięta poza linię rzęs w „kocie oko”, zaczyna się załamywać na wiotkiej skórze, to znak, że trzeba z niej zrezygnować. Z tego powodu nie jestem fanką makijażu permanentnego.
Czy makijaż, jaki widać na polskich ulicach, różni się od tych włoskich czy francuskich?
A.O.: Bardzo. Kobiety są tam umalowane mocniej i staranniej. Ich makijaż jest perfekcyjnie wykończony. Polki często wyglądają, jakby zatrzymały się w pół drogi, nie mogąc zdecydować, czy chcą wyglądać na umalowane, czy posłuchać głosu dobiegającego z tyłu głowy: „Nie maluj się, bo jak będziesz wyglądała?!”. Często też szkoda im czasu, więc robią wersję „szu-szu i wychodzimy”. Tymczasem naprawdę dobre efekty wymagają staranności, a także poprawek w ciągu dnia – o nich nagminnie zapominamy. Nie poprawiamy kresek, które po paru godzinach się ścierają, spływających cieni, otartego różu, a to podważa cały sens robienia makijażu.
Skąd Polki czerpią wiedzę na temat make-upu, gdzie uczymy się malować?
A.O.: Głównie z gazet i internetu, ale to wiedza powierzchowna. Tam można podać ogólne zasady, tymczasem każda twarz jest inna i to, co dobrze wygląda na modelce, niekoniecznie sprawdzi się u wszystkich czytelniczek. Nic nie zastąpi zajęć praktycznych pod okiem fachowca. Kiedyś dziewczynki uczyły się w szkołach np. upinania koka, dziś przydałyby się lekcje wizażu. Na warsztatach kobiety mówią mi, jak bardzo żałują, że dopiero teraz ktoś im pokazał, jak dobrze mogą wyglądać. Dodaje im to pewności siebie, podnosi samoocenę. Zmienia też sposób, w jaki postrzegają je inni, co z kolei naprawdę pomaga w życiu, również zawodowym.
__________________





marta 85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-25, 19:34   #3290
Ariadna_
Raczkowanie
 
Avatar Ariadna_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 93
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
jak tam wejdziesz, to zbankrutujesz jak ja

Weszłam..
spodobały mi się 3 "przepisy" na krem bazowy do twarzy dla cery suchej, keratynowe serum do włosów no i znalazłam to serum z wit. C..
Tylko się tak zastanawiam czy odważyłabym się sama zrobić sobie np. krem do twarzy.. serum do włosów to jeszcze, ale jakbym coś z tym kremem spaprała .. sama nie wiem, chociaż w sumie wszystko po kolei jest dokładnie wyjaśnione co i jak robić..
Zobaczę jeszcze, na razie zamawiam vatikę na allegro, a jutro wybiorę się do apteki po waxa, rycynę i pokrzywę . I się zacznie włosomania

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

marta_85 - chyba nie jestem typową Polką, używam podkładu, korektor to kosmetyk bez którego nie ruszam się z domu (sińce pod oczami :/), lubię mocniej podkreślić oczy i ogólnie wszystko musi wyglądać idealnie, hehe
fajne artykuły tu wklejasz
__________________
freedom.[/COLOR]
Ariadna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 19:34   #3291
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Tak generalnie to cześć
Padam na twarz po dniu dzisiejszym, jeszcze musiałam godz. dłużej zostać

Cytat:
Napisane przez Frambooos Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, można się przyłączyć?
Hej



Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
powodzenia
ja tez mam jutro ostatni zjazd i ostatnie zaliczenie i tez sie boje
Cytat:
Napisane przez Niezapominajka 89 Pokaż wiadomość
Dzień dobry weekend spędzam na uczelni więc będę miała mało czasu żeby tu zajrzeć. Jutro rano mam ciężki egzamin boje się jak nie wiem.

Życzę miłego wekendu wszystkim
Powodzenia i trzymam kciuki Dziewczyny


Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
dziewczyny a używała któras z was oleju z krokosza??

znalazłam dziś go na all i nie wiem czy warto spróbować??
Sposób użycia:
Należy usunąć zbędne owłosienie (depilacja lub golenie). Olej ma wtedy łatwiejszy dostęp do mieszków włosowych.
Po goleniu lub depilacji należy skórę dokładnie umyć (by środek depilujący lub krem do golenia nie reagował z olejem) i osuszyć.
Następnie należy wmasować olej w skórę. Olejku nie wycieramy, oczekujemy aż zostanie wchłonięty.



Smarowanie olejem najlepiej powtarzać codziennie, natomiast usuwanie owłosienia w miarę potrzeby. Olej działa niszcząco na mieszki włosowe, które z biegiem czasu zamierają. Odrastające włoski będą coraz słabsze, aż do całkowitego zaniku. Kuracja 7 tygodni powinna odnieść zauważalne rezultaty. Jednak należy pamiętać, że wiele zależy od uwarunkowań genetycznych, dlatego czas oczekiwania na efekt końcowy może się wydłużyć. Każda osoba i jej skóra jak i organizm reaguje na olej indywidualnie. Może się zdarzyć, że i po dłuższym czasie mogą pokazać się odrosty. Należy wtedy poddać zabiegowi od czasu do czasu takie miejsca.
Oooo, pierwsze słyszę, ale brzmi interesująco


Czekoladowa boski kolor


Cytat:
Napisane przez Czekoladowa1 Pokaż wiadomość
haha opiszę pielęgnację jutro, bo teraz spadam do tż a później na impreze ciekawe co mi tż powie na kolor
Udanej imprezy


Z mojego dbania było dziś tradycyjnie umycie włosów, nałozenie odżywki, nasmarowanie twarzy kremem i makijaż, co zrobię potem to nie wiem, pewnie kąpiel, balsamowanie i takie tam
Uff... no cóż, spodziewałam się, że jak nie jestem za tabletkami anty to zacznie są takie gadanie na mnie - że jestem ciemna, głupia, się nie znam i że krytykuję bo przecież nie wolno powiedzieć, że się nie jest za tabletkami anty
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 19:35   #3292
Elvii
Zadomowienie
 
Avatar Elvii
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 053
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Weszłam na ebay i zakochałam się w okrąglutkich paletkach

http://cgi.ebay.com/Pop-Beauty-Eye-C...item1c18759aa3

http://cgi.ebay.com/Pop-Beauty-Eye-C...item1c1875940b

i wydaje mi się że coś takiego by mi się przydało
Tylko nie wiem jak tam się kupuje.. bo chyba trzeba mieć jakąś funkcje w swoim koncie bankowym żeby płacić za granicą?
Wiecie jak to funkcjonuje??
__________________

proszę, kliknij i obserwuj
http://viritka.blogspot.com/
Elvii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 19:37   #3293
Ariadna_
Raczkowanie
 
Avatar Ariadna_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 93
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cholera, całe to moje zdrowe odżywianie poszło się..
Zjadłam przed chwilą paczkę Delicji .
Dlaczego jak już zacznę to zawsze muszę jak najszybciej skończyć?
może chociaż pójdzie w tyłek
__________________
freedom.[/COLOR]
Ariadna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 19:39   #3294
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez Elvii Pokaż wiadomość
Weszłam na ebay i zakochałam się w okrąglutkich paletkach

http://cgi.ebay.com/Pop-Beauty-Eye-C...item1c18759aa3

http://cgi.ebay.com/Pop-Beauty-Eye-C...item1c1875940b

i wydaje mi się że coś takiego by mi się przydało
Tylko nie wiem jak tam się kupuje.. bo chyba trzeba mieć jakąś funkcje w swoim koncie bankowym żeby płacić za granicą?
Wiecie jak to funkcjonuje??
bardzo ładne

chyba nie trzeba mieć specjalnej opcji
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 19:43   #3295
Ariadna_
Raczkowanie
 
Avatar Ariadna_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 93
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez Elvii Pokaż wiadomość
Weszłam na ebay i zakochałam się w okrąglutkich paletkach

http://cgi.ebay.com/Pop-Beauty-Eye-C...item1c18759aa3

http://cgi.ebay.com/Pop-Beauty-Eye-C...item1c1875940b

i wydaje mi się że coś takiego by mi się przydało
Tylko nie wiem jak tam się kupuje.. bo chyba trzeba mieć jakąś funkcje w swoim koncie bankowym żeby płacić za granicą?
Wiecie jak to funkcjonuje??
Słodkie te cienie
Nie jestem pewna ale wydaje mi się że potrzebne jest konto PayPal, ale nie będę nic więcej mówić bo pewności nie mam

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
Uff... no cóż, spodziewałam się, że jak nie jestem za tabletkami anty to zacznie są takie gadanie na mnie - że jestem ciemna, głupia, się nie znam i że krytykuję bo przecież nie wolno powiedzieć, że się nie jest za tabletkami anty
moim skromnym zdaniem cała ta gadanina była kompletnie niepotrzebna - każdy ma swoje zdanie i nikt nie ma prawa nikogo krytykować za jego poglądy, przynajmniej jeśli nie są dla nikogo krzywdzące (a w tym wypadku przecież nie były). Dlatego chyba najlepiej będzie już to zakończyć i oczyścić atmosferę, prawda?

Głowa do góry



Shit, nie działa mi literka "m" i jak piszę to muszę ją wklejać :/
__________________
freedom.[/COLOR]
Ariadna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 19:46   #3296
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez Ariadna_ Pokaż wiadomość
Cholera, całe to moje zdrowe odżywianie poszło się..
Zjadłam przed chwilą paczkę Delicji .
Dlaczego jak już zacznę to zawsze muszę jak najszybciej skończyć?
może chociaż pójdzie w tyłek
Albo w cycki
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 19:49   #3297
Ariadna_
Raczkowanie
 
Avatar Ariadna_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 93
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
Albo w cycki
no, tak by było nawet lepiej
__________________
freedom.[/COLOR]
Ariadna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 19:51   #3298
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez Ariadna_ Pokaż wiadomość
no, tak by było nawet lepiej
Ja taką mam nadzieję zawsze jak tylko zjem coś słodkiego


Dobranoc
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 19:52   #3299
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
Albo w cycki
ooo
to też idę coś zjeść
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 19:56   #3300
Ariadna_
Raczkowanie
 
Avatar Ariadna_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 93
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
ooo
to też idę coś zjeść
Hehe
Tylko żeby potem nie było na mnie jak pójdzie nie tam gdzie trzeba
__________________
freedom.[/COLOR]
Ariadna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:59.