Panny Młode 2019 cz. 4 - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-09-07, 06:48   #4471
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Dzień dobry dziewczynki
Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak mi wstyd. Znow sie odezwalam i ucichlam. Widzialam ze pytalyscie co u nas. Kira chyba Ty pytalas jak przygotowania do slubu. Zaklepalismy w koncu sale. Jak poszlismy do ksiedza przed chrzcinami to wpisal nasz slub na godzine 14 i narazie tyle mamy. Rozmawialam z 3 fotografami i wybierzemy ktoregos z nich dj chyba bedzie kolega meza bo tez wstepnie z nim o tym rozmawialismy . U nas od poczatku przygotowania do slubu na wariata .
Ktoras z Was pytala jak po chrzcinach, sala cudna, jedzenie przepyszne, kacik dla matki karmiaco-przewijajacej rewelacyjny, stol pieknie ozdobiony, goscie zadowoleni. Jedyne o co moglabym sie przyczepic to to ze nie mial sie kto zajac dziecmi szwagierki, szwagierka nie miala czasu ich pilnowac bo zajela sie krytykowaniem sali i jedzenia . Obawialam sie jak Lila wytrwa tyle czasu w kosciele ale na szczescie dala rade
Widzialam pytanie o najmlodsza Grazynke skonczyla 4 miesiace w dniu Chrztu ciezko mi uwierzyc ze to juz taka duza dziewczynka . Jest cudna, jestem w niej zakochana na zaboj. Gapie sie w nia godzinami i bez przerwy ja caluje. Ostatnio przy obcinaniu pazurkow ruszyla raczka i niechcacy ja zacielam, ani nie zaplakala a jej starszy brat chyba jeszcze do dzis by plakal krew sie lala ponad 3 godziny, akurat tak sie zlozylo ze mielismy wtedy wizyte u lekarza wiec opanowal sytuacje
Znowu mam spine ze szwagierka, przywiozla w sobote chore dzieci, w poniedzialek rozlozylo juz mojego mlodego, wczoraj malutka a dzis maz mowi ze go gardlo boli i katar ma. W sobote jak przyjechala z chorymi dziecmi to uciekalam jak poparzona na co ona "co tak uciekasz przeciez na polu jestesmy to sie nie zaraza", jak juz Janka dopadlo to tesciowa w szoku byla ze skad sie mu to wzielo a jak jej odpowiedzialam ze sie zarazil od kuzynostwa to stwierdzila ze niemozliwe bo przeciez mlody szwagierki chodzi do przedszkola i nie zaraza bo to tylko katar. Rece nogi i cycki mi opadly, szkoda sie produkowac bo to tepe pi*dy sa
Aaa i jak juz tak wpadlam ni z gruchy ni z pietruchy i pisze tylko o sobie to dodam ze na 5 rocznice slubu dostalam pierscionek zareczynowy
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej kochana akurat Tobie wybaczamy, bo chociaż wiemy czym to spowodowane chociaż to nie znaczy że tęsknimy i zastanawiamy się co u was
Super że już trochę zalatwiliscie a w sumie praktycznie macie to co ma większość czyli sala, ksiądz, DJ i tylko wybrać fotografa bo ja mam te rzeczy i w sumie stoimy w miejscu i wydaje mi się że jeszcze jest czas
To mówisz chrzest i impreza się udała pewnie mała była cudnym aniołkiem (można jakieś zdjęcie? ) i widać że dzielna z niej dziewczynka a szwagierka i teściowa bez komentarza - przecież to logiczne że chorych dzieci się nie zabiera do zdrowych pomijając że chore dziecko cały czas na dworze... Ale pociesze Cię że koleżanka z pracy mówiła że jej szwagierka to samo zrobiła ale na imprezę w domu i się mega wkurzyla a Teściowa też ją broniła to jej powiedziała że jak coś one za leki będą płacić... No normalnie wszystko opada...
Gratuluję zaręczyn pochwal się

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 07:53   #4472
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Dzień dobry

Domi współczuję i szwagierki i teściowej . No właśnie pochwal się pierścionkiem

Wczoraj wzięłam się za przeglądanie zaproszeń i teraz już kompletnie nic nie wiem :P jeszcze większy galimatias
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 07:54   #4473
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak mi wstyd. Znow sie odezwalam i ucichlam. Widzialam ze pytalyscie co u nas. Kira chyba Ty pytalas jak przygotowania do slubu. Zaklepalismy w koncu sale. Jak poszlismy do ksiedza przed chrzcinami to wpisal nasz slub na godzine 14 i narazie tyle mamy. Rozmawialam z 3 fotografami i wybierzemy ktoregos z nich dj chyba bedzie kolega meza bo tez wstepnie z nim o tym rozmawialismy . U nas od poczatku przygotowania do slubu na wariata .

Ktoras z Was pytala jak po chrzcinach, sala cudna, jedzenie przepyszne, kacik dla matki karmiaco-przewijajacej 🤣 rewelacyjny, stol pieknie ozdobiony, goscie zadowoleni. Jedyne o co moglabym sie przyczepic to to ze nie mial sie kto zajac dziecmi szwagierki, szwagierka nie miala czasu ich pilnowac bo zajela sie krytykowaniem sali i jedzenia . Obawialam sie jak Lila wytrwa tyle czasu w kosciele ale na szczescie dala rade

Widzialam pytanie o najmlodsza Grazynke skonczyla 4 miesiace w dniu Chrztu ciezko mi uwierzyc ze to juz taka duza dziewczynka . Jest cudna, jestem w niej zakochana na zaboj. Gapie sie w nia godzinami i bez przerwy ja caluje. Ostatnio przy obcinaniu pazurkow ruszyla raczka i niechcacy ja zacielam, ani nie zaplakala a jej starszy brat chyba jeszcze do dzis by plakal 🤣 krew sie lala ponad 3 godziny, akurat tak sie zlozylo ze mielismy wtedy wizyte u lekarza wiec opanowal sytuacje

Znowu mam spine ze szwagierka, przywiozla w sobote chore dzieci, w poniedzialek rozlozylo juz mojego mlodego, wczoraj malutka a dzis maz mowi ze go gardlo boli i katar ma. W sobote jak przyjechala z chorymi dziecmi to uciekalam jak poparzona na co ona "co tak uciekasz przeciez na polu jestesmy to sie nie zaraza", jak juz Janka dopadlo to tesciowa w szoku byla ze skad sie mu to wzielo a jak jej odpowiedzialam ze sie zarazil od kuzynostwa to stwierdzila ze niemozliwe bo przeciez mlody szwagierki chodzi do przedszkola i nie zaraza bo to tylko katar. Rece nogi i cycki mi opadly, szkoda sie produkowac bo to tepe pi*dy sa

Aaa i jak juz tak wpadlam ni z gruchy ni z pietruchy i pisze tylko o sobie to dodam ze na 5 rocznice slubu dostalam pierscionek zareczynowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak ja pytałam o przygotowania super że udało Wam się ogarnąć najważniejsze rzeczy.
Nie rozumiem jak można przyjechać z chorym dzieckiem/dziećmi do innych dzieci...albo zostawiać w przedszkolu takie dzieci. Krew mnie zalewa jak słyszę jak dzieci kaszlą czy smarkają, a jak byk jest napisane w statucie/regulaminie przedszkola żeby takich dzieci nie przyprowadzać, albo dostarczyć zaświadczenie od lekarza.
Zdrówka Wam życzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 08:49   #4474
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Dzień dobry!

Domi, Ty to masz tam przeboje
Dobrze że Mała zdrowo rośnie i z przygotowaniami powoli ale doprzodu No i chwal się pierścionkiem!

Agula, mam tak samo Niby wiem co chcę, ale jak mam to opisać to jakieś zaćmienie i wątpliwości

Balewska, zgadzam się z szatynka, najpierw relacja potem nadrabiane bo my tu z ciekawości umieramy
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 09:30   #4475
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
A ja tak myślę ,że mamy bardzo dużo młodych i wiem ,że większość nie pije wódki. Piwo będzie trochę kiepsko wyglądać ,ale może jakieś ładne w butelkach ? Muszę poszukać jakiś inspiracji. Któraś z was kupuję piwo ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też się zastanawiamy nad piwem. Ogólnie nie mam pojęcia, co zrobić z alko, ile czego. Na pewno będziemy mieli sporo węgierskiego winka Gości będzie mniej więcej tyle, co u Kiry, ale nie wyobrażam sobie kupić 100 butelek wódki, u nas wódkę pije mało kto i boje się, że zostanie nam mnóstwo. A ja nienawidzę wódki i nie będziemy mieli co z tym zrobić
Ostatnio mnie natchnęło, że piwo też by się pewnie przydało.

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak mi wstyd. Znow sie odezwalam i ucichlam. Widzialam ze pytalyscie co u nas. Kira chyba Ty pytalas jak przygotowania do slubu. Zaklepalismy w koncu sale. Jak poszlismy do ksiedza przed chrzcinami to wpisal nasz slub na godzine 14 i narazie tyle mamy. Rozmawialam z 3 fotografami i wybierzemy ktoregos z nich dj chyba bedzie kolega meza bo tez wstepnie z nim o tym rozmawialismy . U nas od poczatku przygotowania do slubu na wariata .

Ktoras z Was pytala jak po chrzcinach, sala cudna, jedzenie przepyszne, kacik dla matki karmiaco-przewijajacej �� rewelacyjny, stol pieknie ozdobiony, goscie zadowoleni. Jedyne o co moglabym sie przyczepic to to ze nie mial sie kto zajac dziecmi szwagierki, szwagierka nie miala czasu ich pilnowac bo zajela sie krytykowaniem sali i jedzenia . Obawialam sie jak Lila wytrwa tyle czasu w kosciele ale na szczescie dala rade

Widzialam pytanie o najmlodsza Grazynke skonczyla 4 miesiace w dniu Chrztu ciezko mi uwierzyc ze to juz taka duza dziewczynka . Jest cudna, jestem w niej zakochana na zaboj. Gapie sie w nia godzinami i bez przerwy ja caluje. Ostatnio przy obcinaniu pazurkow ruszyla raczka i niechcacy ja zacielam, ani nie zaplakala a jej starszy brat chyba jeszcze do dzis by plakal �� krew sie lala ponad 3 godziny, akurat tak sie zlozylo ze mielismy wtedy wizyte u lekarza wiec opanowal sytuacje

Znowu mam spine ze szwagierka, przywiozla w sobote chore dzieci, w poniedzialek rozlozylo juz mojego mlodego, wczoraj malutka a dzis maz mowi ze go gardlo boli i katar ma. W sobote jak przyjechala z chorymi dziecmi to uciekalam jak poparzona na co ona "co tak uciekasz przeciez na polu jestesmy to sie nie zaraza", jak juz Janka dopadlo to tesciowa w szoku byla ze skad sie mu to wzielo a jak jej odpowiedzialam ze sie zarazil od kuzynostwa to stwierdzila ze niemozliwe bo przeciez mlody szwagierki chodzi do przedszkola i nie zaraza bo to tylko katar. Rece nogi i cycki mi opadly, szkoda sie produkowac bo to tepe pi*dy sa

Aaa i jak juz tak wpadlam ni z gruchy ni z pietruchy i pisze tylko o sobie to dodam ze na 5 rocznice slubu dostalam pierscionek zareczynowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Domii, cudownie czytać o Lili, piękna jest ta więź z maluszkiem i dużo zdrówka dla Was wszystkich. A o szwagierce i teściowej nie ma co w ogóle mówić, bo rzeczywiście wszystko opada, koszmar z tymi babami.
Gratulacje i chwal się pierścieniem!

Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
Ja musze Was znów nadrobić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Balewska bo my tu czekamy na relację potem możesz nadrabiać
[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;85836532]
Tez tak uważam

Wysłano przez gołębia [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość

Balewska, zgadzam się z szatynka, najpierw relacja potem nadrabiane bo my tu z ciekawości umieramy
Dołączam do tych głosów (i innych, których mi nie zacytowało, może po prostu za dużo ich było ) jesteśmy żądne relacji


No i dzień dobry w piąteczek!

Edytowane przez Szoszoszo
Czas edycji: 2018-09-07 o 09:32
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 12:20   #4476
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Dzień dobry! Ja już po pracy i zaraz wybieram się do dentysty , a potem jedziemy do mnie do domu odstawić sukienkę i zabieramy kicię, ciekawe jak zniesie podróż tym razem.
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 15:47   #4477
Ipecacuanha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 765
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

U nas dzis 5 rocznica
Balewska jak tam RW?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ipecacuanha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-07, 16:29   #4478
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Ipecacuanha Pokaż wiadomość
U nas dzis 5 rocznica
Balewska jak tam RW?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gratuluję rocznicy

Domi fajnie że czasem do Nas zaglądasz, super że malutka rośnie zdrowa i że chrzest się udał właśnie pochwal się pierścionkiem szwagierka i teściowa szkoda gadać

Jakie plany na weekend?
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 17:23   #4479
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Ipec wszystkiego dobrego dla Was

U nas bez konkretnych planów, wieczorkami tylko widzimy się z Tżtem trochę nerwowo u nas było ostatnio,bo Tż miał sporo stresów i w pracy i u siebie w domu, przez to przenosiło się na nasz związek, ale dzisiaj robię kolację dla nas, będzie winko,jutro też wircxri spędzamy razem,a za tydzień już wyjeżdżamy i ma nakaz ode mnie wyłączenia telefonu,a przynajmniej ma nie odbierać od niektórych telefonów tylko my, cisza, góry
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 18:03   #4480
heziola
Zadomowienie
 
Avatar heziola
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Redhill
Wiadomości: 1 158
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Wpadam co któryś dzień przeczytać, ale odkąd jeżdżę samochodem, to nie mam tego czasu na przeglądanie internetow rano i popołudniu.
Dostałam w środę nowe dzieci, dziś prawie głos straciłam, ale tak to jest jak sie nie używa głosu przez 6 tyg a potem dostaje 30 czterolatków
W pn idziemy na pierwsze z czterech spotkań w ramach naukach przedmałżeńskich.
Domi oglądam zdjęcia na insta i podziwiam jaka cudna masz córeczkę tez chce pierścionek zobaczyć! ;p


Sent from my iPhone using Tapatalk
heziola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 20:03   #4481
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Domi gratulacje pochwal się pierścionkiem
Co do szwagierki i teściowej to

U mnie ciągle brak czasu na siedzenie przed komputerem, dzisiaj skończyłam wczesniej, ale najpierw trochę posprzątałam , potem zrobiłam sobie pazury i tak dzień zleciał całe szczęście jutro wolne z pracy (i chyba już wszystke weekendy będę miała wolne z jakimiś szczególnymi wyjątkami jak będzie dużo klientów, ale w zamian dostanę w tygodniu dzień wolny) i przychodzi koleżanka na paznokcie do mnie
Czas na drinka
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-07, 20:12   #4482
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Prosze bardzo Nie moglam zlapac ostrosci przy tym swietle i dodalam Wam fotke ktora wysylalam mojej bratowej

Fajnie Was tutaj miec, glupio mi ze tak wpadam od czasu do czasu i pisze tylko o sobie ale milo mi ze o mnie pamietacie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg received_261195541191776.jpeg (67,4 KB, 50 załadowań)

Edytowane przez domii29
Czas edycji: 2018-09-07 o 20:14
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 21:48   #4483
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Prosze bardzo Nie moglam zlapac ostrosci przy tym swietle i dodalam Wam fotke ktora wysylalam mojej bratowej

Fajnie Was tutaj miec, glupio mi ze tak wpadam od czasu do czasu i pisze tylko o sobie ale milo mi ze o mnie pamietacie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ile kryształtków piękny mój ma tylko jeden

MARIA
Jak Ci poszło??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 22:43   #4484
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Domi piękny mój w sumie bardzo podobny ,tyle ,że caly z białego złota ,bo ja nie lubię żółtego kurcze bardzo podobne są , Twój też jest z yes?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 22:48   #4485
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Ipecacuanha Pokaż wiadomość
U nas dzis 5 rocznica
Balewska jak tam RW?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję rocznicy!


Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Domi gratulacje pochwal się pierścionkiem
Co do szwagierki i teściowej to

U mnie ciągle brak czasu na siedzenie przed komputerem, dzisiaj skończyłam wczesniej, ale najpierw trochę posprzątałam , potem zrobiłam sobie pazury i tak dzień zleciał całe szczęście jutro wolne z pracy (i chyba już wszystke weekendy będę miała wolne z jakimiś szczególnymi wyjątkami jak będzie dużo klientów, ale w zamian dostanę w tygodniu dzień wolny) i przychodzi koleżanka na paznokcie do mnie
Czas na drinka
Przy sprzątaniu to dzień zawsze jakoś szybciej leci

Ja mam ambitny plan na jutro - porządki Poza tym chcę iść na siłownię i zabrać się za naukę Ale zobaczymy jak wyjdzie


Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Prosze bardzo Nie moglam zlapac ostrosci przy tym swietle i dodalam Wam fotke ktora wysylalam mojej bratowej

Fajnie Was tutaj miec, glupio mi ze tak wpadam od czasu do czasu i pisze tylko o sobie ale milo mi ze o mnie pamietacie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piękny




Nie wiem co się ze mną dzieję ostatnio, non stop zmęczona jestem Dziś w nocy budziłam się co godzinę/dwie na parę minut z uczuciem wyspania, poprzeglądałam neta i w kimę dalej I w dzień od 12 do 17 tak samo o tej 17 wstałam w końcu bo na 18 miałam zajęcia
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-08, 07:14   #4486
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Prosze bardzo Nie moglam zlapac ostrosci przy tym swietle i dodalam Wam fotke ktora wysylalam mojej bratowej

Fajnie Was tutaj miec, glupio mi ze tak wpadam od czasu do czasu i pisze tylko o sobie ale milo mi ze o mnie pamietacie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Domi piękny!

Wczoraj pierwszy raz miałam znieczulenie u dentysty, tak, że było całkiem fajnie.


Młoda też dość dobrze zniosła podróż, więc wypoczywamy, a suknia wisi w szafie.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-08, 07:30   #4487
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Dzień dobry
Domi piękny!
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-08, 08:09   #4488
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
A ja tak myślę ,że mamy bardzo dużo młodych i wiem ,że większość nie pije wódki. Piwo będzie trochę kiepsko wyglądać ,ale może jakieś ładne w butelkach ? Muszę poszukać jakiś inspiracji. Któraś z was kupuję piwo ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas na pewno będzie piwo Tż zbiera butelki z krachlami, już mamy ponad 30, a jeszcze dużo czasu. Dodatkowo będziemy mieli kega. Mój brat i kolega robią zaje*iste piwo i wszyscy znajomi na wesela od nich zamawiają i zawsze robi furorę Także jak ktoś szuka to nieśmiało reklamuję
Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak mi wstyd. Znow sie odezwalam i ucichlam. Widzialam ze pytalyscie co u nas. Kira chyba Ty pytalas jak przygotowania do slubu. Zaklepalismy w koncu sale. Jak poszlismy do ksiedza przed chrzcinami to wpisal nasz slub na godzine 14 i narazie tyle mamy. Rozmawialam z 3 fotografami i wybierzemy ktoregos z nich dj chyba bedzie kolega meza bo tez wstepnie z nim o tym rozmawialismy . U nas od poczatku przygotowania do slubu na wariata .

Ktoras z Was pytala jak po chrzcinach, sala cudna, jedzenie przepyszne, kacik dla matki karmiaco-przewijajacej 🤣 rewelacyjny, stol pieknie ozdobiony, goscie zadowoleni. Jedyne o co moglabym sie przyczepic to to ze nie mial sie kto zajac dziecmi szwagierki, szwagierka nie miala czasu ich pilnowac bo zajela sie krytykowaniem sali i jedzenia . Obawialam sie jak Lila wytrwa tyle czasu w kosciele ale na szczescie dala rade

Widzialam pytanie o najmlodsza Grazynke skonczyla 4 miesiace w dniu Chrztu ciezko mi uwierzyc ze to juz taka duza dziewczynka . Jest cudna, jestem w niej zakochana na zaboj. Gapie sie w nia godzinami i bez przerwy ja caluje. Ostatnio przy obcinaniu pazurkow ruszyla raczka i niechcacy ja zacielam, ani nie zaplakala a jej starszy brat chyba jeszcze do dzis by plakal 🤣 krew sie lala ponad 3 godziny, akurat tak sie zlozylo ze mielismy wtedy wizyte u lekarza wiec opanowal sytuacje

Znowu mam spine ze szwagierka, przywiozla w sobote chore dzieci, w poniedzialek rozlozylo juz mojego mlodego, wczoraj malutka a dzis maz mowi ze go gardlo boli i katar ma. W sobote jak przyjechala z chorymi dziecmi to uciekalam jak poparzona na co ona "co tak uciekasz przeciez na polu jestesmy to sie nie zaraza", jak juz Janka dopadlo to tesciowa w szoku byla ze skad sie mu to wzielo a jak jej odpowiedzialam ze sie zarazil od kuzynostwa to stwierdzila ze niemozliwe bo przeciez mlody szwagierki chodzi do przedszkola i nie zaraza bo to tylko katar. Rece nogi i cycki mi opadly, szkoda sie produkowac bo to tepe pi*dy sa

Aaa i jak juz tak wpadlam ni z gruchy ni z pietruchy i pisze tylko o sobie to dodam ze na 5 rocznice slubu dostalam pierscionek zareczynowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję pierścienia!
Fajnie, że chrzciny wam się udały i że tyle już spraw załatwiliście
A co do teściowej i szwagierki to brak słów na te pindy, serio I jeszcze do takiego malutkiego dziecka przyprowadza chore
Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Domi współczuję i szwagierki i teściowej . No właśnie pochwal się pierścionkiem

Wczoraj wzięłam się za przeglądanie zaproszeń i teraz już kompletnie nic nie wiem jeszcze większy galimatias
Znam to Nie wiem, jakim cudem w końcu wybralam jakieś zaproszenia do zamówienia, ale co się będzie działo przy ostatecznej decyzji to wolę nie myśleć Aż zaczęliśmy się z Tż zastanawiać, czy nie zamówić kilku różnych wzorów
Cytat:
Napisane przez Ipecacuanha Pokaż wiadomość
U nas dzis 5 rocznica
Balewska jak tam RW?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję!
Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Ipec wszystkiego dobrego dla Was

U nas bez konkretnych planów, wieczorkami tylko widzimy się z Tżtem trochę nerwowo u nas było ostatnio,bo Tż miał sporo stresów i w pracy i u siebie w domu, przez to przenosiło się na nasz związek, ale dzisiaj robię kolację dla nas, będzie winko,jutro też wircxri spędzamy razem,a za tydzień już wyjeżdżamy i ma nakaz ode mnie wyłączenia telefonu,a przynajmniej ma nie odbierać od niektórych telefonów tylko my, cisza, góry
My też ostatnio przeze mnie się sprzeczaliśmy Nie umiem sobie tak dobrze radzić ze stresem i zawsze komuś się obrywa
Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Prosze bardzo Nie moglam zlapac ostrosci przy tym swietle i dodalam Wam fotke ktora wysylalam mojej bratowej

Fajnie Was tutaj miec, glupio mi ze tak wpadam od czasu do czasu i pisze tylko o sobie ale milo mi ze o mnie pamietacie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piękny
Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Ile kryształtków piękny mój ma tylko jeden

MARIA
Jak Ci poszło??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję, że pytasz


Nie wiem, czy pamiętacie, ale wczoraj byłam w Łodzi na egzaminie państwowym (ostatnio mało się odzywałam). Było strasznie. Sam fakt, że było 200 pytań i siedziało się tam 4 godziny był masakryczny. W dodatku tyle ludzi Ponad 900 osób, pisaliśmy na Atlas Arenie. Szczerze mówiąc pytania były bardzo trudne, zwłaszcza z dziedzin, z których byłam dobrze przygotowana, czyli z protetyki i chirurgii. Zawiłe, długie i okropnie męczące, nawet te z dziedzin pozastomatologicznych, które zawsze się powtarzają, a teraz nie. Ostatnie 10 pytań rozwiązywałam ze łzami w oczach, bo już byłam taka wyczerpana. Nie miałam siły na to, żeby sprawdzać, co ja tam napisałam, zresztą w takim stanie niczego mądrego bym nie wymyśliła. Aby tylko policzyłam, czy mam wszystkie odpowiedzi i dzida do komisji, bo nie byłam w stanie tam wysiedzieć. Jak wyszłam to miałam ochotę usiąść i się rozpłakać. Na szczęście widziałam, że większość osób była w podobnym stanie, także nie jestem jakimś słabym wyjątkiem.
Nikomu nie życzę takiego egzaminu i podziwiam osoby, które go po kilka razy poprawiają, żeby dostać się na speckę.
Mam nadzieję, że zdam Oby jak najszybciej były wyniki.

Tymczasem dzisiaj planuję leniuchowanie, bo należy mi się, a co Może pojedziemy tylko z Tż po nowy telefon dla mnie i po buty sportowe dla niego

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-08, 08:18   #4489
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Dzień dobry
U nas bez planów TŻ właśnie niedawno wrócił z pracy chwilę pogadaliśmy i poszedł spać a ja pewnie porobie coś w domu, jakiś obiad i jak mnie najdzie może ciasto upieke coś tu cicho i mało nadrabiania mam
domii29 piękny mój w całkiem innym stylu - jedno oczko z kilkunastoma małymi
agulaaaa ja na szczęście na razie raz przeglądalam tak od niechcenia zaproszenia i jedne najbardziej zapamiętałam ale mega kolorowe i jakbym miałam patrzeć do sali to w ogóle nie pasują ale akurat tym to się chyba nie będę przejmować nie martw się u nas w ogóle ostatnio jakoś nerwowo w jakiś taki dziwny okres wpadliśmy, ale zaczynamy chyba wychodzić na prostą
_Pixie_ ja jak już trafiłam po długim czasie od szkoły do dentysty to też ze znieczuleniem i stwierdziłam że dentysta nie taki straszny
lpecacuanha gratulacje i jeszcze dużo dużo tych rocznic
agus1315 może zaczyna się przesilenie jesienne a serio może taki jakiś czas albo zrób sobie badania jakieś miłej nauki
mariamarysienka jeśli chodzi o piwo będziemy mieli na uwadze właśnie miałam pytać jak egzamin w ogóle te wszystkie medyczne jak słucham to dla mnie kosmos i podziwiam osoby które studiują i zdają te egzaminy będziemy trzymać kciuki żeby przyszła informacja że zdałas teraz na pewno należy Ci się odpoczynek i udanych zakupów
Wszystkim chorym zdrówka widzę że zaczyna się sezon nauk przedmałżeńskich i zaproszenia na tapecie

P.s. balewska gdzie nasza relacja z RW?!

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez szatynkaa89
Czas edycji: 2018-09-08 o 08:32
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-08, 08:45   #4490
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Domi, gratuluję pierścionka!

Dzień dobry!
Pierwszy tydzień szkoły mnie wykończył. Codziennie chodziłam spać po 23, wstawałam po 5. Dzisiaj trochę dłużej pospałam, ale zaraz biorę się za dalsze ogarnianie papierów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-08, 08:52   #4491
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
Dzień dobry! Pierwszy tydzień szkoły mnie wykończył. Codziennie chodziłam spać po 23, wstawałam po 5. Dzisiaj trochę dłużej pospałam, ale zaraz biorę się za dalsze ogarnianie papierów.
Wiem coś na ten temat, bo jak mam pierwszą zmianę to mam identycznie tylko czasem nie mogę usnąć do 24 a wstać o 5 trzeba... Ale dobrze ze jest sobota i mogłaś się wyspać właśnie rok szkolny się zaczął, więc wytrwałości dla naszych wszystkich Pań nauczycielek niektóre dzieci potrafią być teraz okropne a struny głosowe ma się tylko jedne

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-08, 08:56   #4492
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Szatynka o jakim ciachu myślisz? dawno nic nie piekłam, tylko żeby potem za bardzo nie kusiło , bo z dietą coraz lepiej mi idzie, jednak te przymairki mnie mocno zmotywowały

Maria ojej współczuję, czasem ciężko było wysiedzieć godzinę, dwie na egzaminie, a co mówić cztery będzie dobrze
Jaki telefon chcesz?
My tez musimy buty sobie na wyjazd kupić i szukam też fajnych spodni dresowych, najlepiej grafitowe
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-08, 08:58   #4493
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Szatynka, dziękujemy, wytrwałość się przyda. Moje struny głosowe już wołają o pomoc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-08, 09:06   #4494
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Szatynka o jakim ciachu myślisz? dawno nic nie piekłam, tylko żeby potem za bardzo nie kusiło , bo z dietą coraz lepiej mi idzie, jednak te przymairki mnie mocno zmotywowały
Ja się opuściłam jak zwykle... Z dieta pół na pół raz trochę dietetycznie raz jak mama coś ugotuje to normalnie a ćwiczenia były w sierpniu - ja i moja motywacja będę płakać na przymiarkach albo poczuje później presję a myślałam o cieście zebra bo oglądałam ostatnio Bake off junior i robili https://m. smaker. pl/bake-off-junio...900589,a,.html (tylko jak coś usuń sobie spacje bo inaczej wykrzacza stronę - chyba pierwszy raz mi się tak zrobiło)
Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
Szatynka, dziękujemy, wytrwałość się przyda. Moje struny głosowe już wołają o pomoc.
Mój tata był przez trochę nauczycielem, ale przedmiotów zawodowych już a to dopiero początek biedna :przutyl: ale może z czasem się przyzwyczaja do ciągłego mówienia albo krzyczenia

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez szatynkaa89
Czas edycji: 2018-09-08 o 09:09
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-08, 09:24   #4495
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Dzień dobry



Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
U nas na pewno będzie piwo Tż zbiera butelki z krachlami, już mamy ponad 30, a jeszcze dużo czasu. Dodatkowo będziemy mieli kega. Mój brat i kolega robią zaje*iste piwo i wszyscy znajomi na wesela od nich zamawiają i zawsze robi furorę Także jak ktoś szuka to nieśmiało reklamuję Gratuluję pierścienia!
Fajnie, że chrzciny wam się udały i że tyle już spraw załatwiliście
A co do teściowej i szwagierki to brak słów na te pindy, serio I jeszcze do takiego malutkiego dziecka przyprowadza chore Znam to Nie wiem, jakim cudem w końcu wybralam jakieś zaproszenia do zamówienia, ale co się będzie działo przy ostatecznej decyzji to wolę nie myśleć Aż zaczęliśmy się z Tż zastanawiać, czy nie zamówić kilku różnych wzorów Gratuluję! My też ostatnio przeze mnie się sprzeczaliśmy Nie umiem sobie tak dobrze radzić ze stresem i zawsze komuś się obrywa Piękny Dziękuję, że pytasz


Nie wiem, czy pamiętacie, ale wczoraj byłam w Łodzi na egzaminie państwowym (ostatnio mało się odzywałam). Było strasznie. Sam fakt, że było 200 pytań i siedziało się tam 4 godziny był masakryczny. W dodatku tyle ludzi Ponad 900 osób, pisaliśmy na Atlas Arenie. Szczerze mówiąc pytania były bardzo trudne, zwłaszcza z dziedzin, z których byłam dobrze przygotowana, czyli z protetyki i chirurgii. Zawiłe, długie i okropnie męczące, nawet te z dziedzin pozastomatologicznych, które zawsze się powtarzają, a teraz nie. Ostatnie 10 pytań rozwiązywałam ze łzami w oczach, bo już byłam taka wyczerpana. Nie miałam siły na to, żeby sprawdzać, co ja tam napisałam, zresztą w takim stanie niczego mądrego bym nie wymyśliła. Aby tylko policzyłam, czy mam wszystkie odpowiedzi i dzida do komisji, bo nie byłam w stanie tam wysiedzieć. Jak wyszłam to miałam ochotę usiąść i się rozpłakać. Na szczęście widziałam, że większość osób była w podobnym stanie, także nie jestem jakimś słabym wyjątkiem.
Nikomu nie życzę takiego egzaminu i podziwiam osoby, które go po kilka razy poprawiają, żeby dostać się na speckę.
Mam nadzieję, że zdam Oby jak najszybciej były wyniki.

Tymczasem dzisiaj planuję leniuchowanie, bo należy mi się, a co Może pojedziemy tylko z Tż po nowy telefon dla mnie i po buty sportowe dla niego

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Trzymam kciuki za egzamin! Kiedy wyniki mają być? 4h w skupieniu to musi być masakra, przecież to jest mega psychiczne obciążenie. Odpoczywaj teraz, należy Ci się!

Jaki telefon chcesz kupić?


Cytat:
Napisane przez szatynkaa89 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
U nas bez planów TŻ właśnie niedawno wrócił z pracy chwilę pogadaliśmy i poszedł spać a ja pewnie porobie coś w domu, jakiś obiad i jak mnie najdzie może ciasto upieke coś tu cicho i mało nadrabiania mam
domii29 piękny mój w całkiem innym stylu - jedno oczko z kilkunastoma małymi
agulaaaa ja na szczęście na razie raz przeglądalam tak od niechcenia zaproszenia i jedne najbardziej zapamiętałam ale mega kolorowe i jakbym miałam patrzeć do sali to w ogóle nie pasują ale akurat tym to się chyba nie będę przejmować nie martw się u nas w ogóle ostatnio jakoś nerwowo w jakiś taki dziwny okres wpadliśmy, ale zaczynamy chyba wychodzić na prostą
_Pixie_ ja jak już trafiłam po długim czasie od szkoły do dentysty to też ze znieczuleniem i stwierdziłam że dentysta nie taki straszny
lpecacuanha gratulacje i jeszcze dużo dużo tych rocznic
agus1315 może zaczyna się przesilenie jesienne a serio może taki jakiś czas albo zrób sobie badania jakieś miłej nauki
mariamarysienka jeśli chodzi o piwo będziemy mieli na uwadze właśnie miałam pytać jak egzamin w ogóle te wszystkie medyczne jak słucham to dla mnie kosmos i podziwiam osoby które studiują i zdają te egzaminy będziemy trzymać kciuki żeby przyszła informacja że zdałas teraz na pewno należy Ci się odpoczynek i udanych zakupów
Wszystkim chorym zdrówka widzę że zaczyna się sezon nauk przedmałżeńskich i zaproszenia na tapecie

P.s. balewska gdzie nasza relacja z RW?!

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
Badania zawsze u mnie w normie wychodzą
Albo jesień albo po prostu zmęczenie nowym semestrem Dlatego planuję zacząć już się uczyć bo w lutym będzie hardcore z egzaminami... A mam strasznie wymagającego nauczyciela w tym semestrze, który sporo ludzi uwala


Cytat:
Napisane przez szatynkaa89 Pokaż wiadomość
Ja się opuściłam jak zwykle... Z dieta pół na pół raz trochę dietetycznie raz jak mama coś ugotuje to normalnie a ćwiczenia były w sierpniu - ja i moja motywacja będę płakać na przymiarkach albo poczuje później presję a myślałam o cieście zebra bo oglądałam ostatnio Bake off junior i robili https://m. smaker. pl/bake-off-junio...900589,a,.html (tylko jak coś usuń sobie spacje bo inaczej wykrzacza stronę - chyba pierwszy raz mi się tak zrobiło)

Mój tata był przez trochę nauczycielem, ale przedmiotów zawodowych już a to dopiero początek biedna :przutyl: ale może z czasem się przyzwyczaja do ciągłego mówienia albo krzyczenia

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
Haj fajf, miałam iść na siłownię ale po kolejnej nocy z pobudkami sobie odpuszczę. Nie śpię od 7 pójdę wieczorem pobiegać i mam nadzieję, że będę tak zmęczona, że padnę i pośpię jak człowiek
Zrobiłaś mi apetyt na ciasto
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-08, 10:33   #4496
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Witam się i pozdrawiam z Zakopanego!
Wczoraj zrobiliśmy ok. 26 km, ponad 8h, dzisiaj jestem kontuzjowana i ledwo chodzę, więc jedyne co dziś zostaje to bardzo powolny spacer po Zakopanem, góry odpadają

Domi piękny pierścionek, mój prawie identyczny tylko mniejszy

Balewska ogarnij się i zdaj nam w końcu relację!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-08, 10:46   #4497
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Badania zawsze u mnie w normie wychodzą
Albo jesień albo po prostu zmęczenie nowym semestrem Dlatego planuję zacząć już się uczyć bo w lutym będzie hardcore z egzaminami... A mam strasznie wymagającego nauczyciela w tym semestrze, który sporo ludzi uwala Haj fajf, miałam iść na siłownię ale po kolejnej nocy z pobudkami sobie odpuszczę. Nie śpię od 7 pójdę wieczorem pobiegać i mam nadzieję, że będę tak zmęczona, że padnę i pośpię jak człowiek
Zrobiłaś mi apetyt na ciasto
To jak badania dobrze to super, bo jednak zdrowie najważniejsze to na pewno przesilenie a to od czego ten nauczyciel? Będziemy trzymać kciuki za sesję - czasem działają cuda Mnie dzisiaj Tż obudził po 7 a usnelam przed drugą ale właśnie wypiłam kawę i zaczęłam czytać ekstra książkę i trochę się posmialam no ciasto będę piec ale nie lubię zbytnio okrągłych foremek i myślę nad kwadratowa albo prostokątna ale nie wiem czy wyjdzie hmmm, ale najpierw trzeba zrobić obiad
Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Witam się i pozdrawiam z Zakopanego!
Wczoraj zrobiliśmy ok. 26 km, ponad 8h, dzisiaj jestem kontuzjowana i ledwo chodzę, więc jedyne co dziś zostaje to bardzo powolny spacer po Zakopanem, góry odpadają
Balewska ogarnij się i zdaj nam w końcu relację!
Ooo dziękujemy, a ja pozdrawiam z Lubelszczyzny kiedyś może dojedziemy do tego Zakopanego to duuuużo km zrobiliście - brawo wy i widziałam zdjęcia uuuuuu szkoda że złapała Cię kontuzja i z wyjścia w góry lipa, ale pewnie wczorajszy dzień Ci to wynagrodzil a dziś odpoczynek i zawsze możecie gdzieś wjechać kolejka
A balewska to zaczynam myśleć że odczuwa satysfakcję z tego że nas tu ciekawość zżera i czekamy na relacje


Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-08, 10:50   #4498
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Hejka

Domi bardzo ładny pierścionek

Maria a kiedy mozesz się spodziewać wyników?

Ja jestem na weekend w domu, także korzystam z chillu jak mogę

Na fb jednej szkoły makijażu pojawił się post, ze szukają modelek na poniedziałek na kolorowy makijaż oka, zgłosiłam się i mnie zapisali ciekawe jak to bedzie


Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-08, 11:03   #4499
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
U nas na pewno będzie piwo Tż zbiera butelki z krachlami, już mamy ponad 30, a jeszcze dużo czasu. Dodatkowo będziemy mieli kega. Mój brat i kolega robią zaje*iste piwo i wszyscy znajomi na wesela od nich zamawiają i zawsze robi furorę Także jak ktoś szuka to nieśmiało reklamuję Gratuluję pierścienia!
Fajnie, że chrzciny wam się udały i że tyle już spraw załatwiliście
A co do teściowej i szwagierki to brak słów na te pindy, serio I jeszcze do takiego malutkiego dziecka przyprowadza chore Znam to Nie wiem, jakim cudem w końcu wybralam jakieś zaproszenia do zamówienia, ale co się będzie działo przy ostatecznej decyzji to wolę nie myśleć Aż zaczęliśmy się z Tż zastanawiać, czy nie zamówić kilku różnych wzorów Gratuluję! My też ostatnio przeze mnie się sprzeczaliśmy Nie umiem sobie tak dobrze radzić ze stresem i zawsze komuś się obrywa Piękny Dziękuję, że pytasz


Nie wiem, czy pamiętacie, ale wczoraj byłam w Łodzi na egzaminie państwowym (ostatnio mało się odzywałam). Było strasznie. Sam fakt, że było 200 pytań i siedziało się tam 4 godziny był masakryczny. W dodatku tyle ludzi Ponad 900 osób, pisaliśmy na Atlas Arenie. Szczerze mówiąc pytania były bardzo trudne, zwłaszcza z dziedzin, z których byłam dobrze przygotowana, czyli z protetyki i chirurgii. Zawiłe, długie i okropnie męczące, nawet te z dziedzin pozastomatologicznych, które zawsze się powtarzają, a teraz nie. Ostatnie 10 pytań rozwiązywałam ze łzami w oczach, bo już byłam taka wyczerpana. Nie miałam siły na to, żeby sprawdzać, co ja tam napisałam, zresztą w takim stanie niczego mądrego bym nie wymyśliła. Aby tylko policzyłam, czy mam wszystkie odpowiedzi i dzida do komisji, bo nie byłam w stanie tam wysiedzieć. Jak wyszłam to miałam ochotę usiąść i się rozpłakać. Na szczęście widziałam, że większość osób była w podobnym stanie, także nie jestem jakimś słabym wyjątkiem.
Nikomu nie życzę takiego egzaminu i podziwiam osoby, które go po kilka razy poprawiają, żeby dostać się na speckę.
Mam nadzieję, że zdam Oby jak najszybciej były wyniki.

Tymczasem dzisiaj planuję leniuchowanie, bo należy mi się, a co Może pojedziemy tylko z Tż po nowy telefon dla mnie i po buty sportowe dla niego

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka


Aż mi sie przypomniał mój egzamin zawodowy - 4 dni pod rząd po 8 godzin... wciąż nie wiem jak ja to przeżyłam
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-08, 11:16   #4500
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Prosze bardzo Nie moglam zlapac ostrosci przy tym swietle i dodalam Wam fotke ktora wysylalam mojej bratowej

Fajnie Was tutaj miec, glupio mi ze tak wpadam od czasu do czasu i pisze tylko o sobie ale milo mi ze o mnie pamietacie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Śliczny
Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość

Nie wiem, czy pamiętacie, ale wczoraj byłam w Łodzi na egzaminie państwowym (ostatnio mało się odzywałam). Było strasznie. Sam fakt, że było 200 pytań i siedziało się tam 4 godziny był masakryczny. W dodatku tyle ludzi Ponad 900 osób, pisaliśmy na Atlas Arenie. Szczerze mówiąc pytania były bardzo trudne, zwłaszcza z dziedzin, z których byłam dobrze przygotowana, czyli z protetyki i chirurgii. Zawiłe, długie i okropnie męczące, nawet te z dziedzin pozastomatologicznych, które zawsze się powtarzają, a teraz nie. Ostatnie 10 pytań rozwiązywałam ze łzami w oczach, bo już byłam taka wyczerpana. Nie miałam siły na to, żeby sprawdzać, co ja tam napisałam, zresztą w takim stanie niczego mądrego bym nie wymyśliła. Aby tylko policzyłam, czy mam wszystkie odpowiedzi i dzida do komisji, bo nie byłam w stanie tam wysiedzieć. Jak wyszłam to miałam ochotę usiąść i się rozpłakać. Na szczęście widziałam, że większość osób była w podobnym stanie, także nie jestem jakimś słabym wyjątkiem.
Nikomu nie życzę takiego egzaminu i podziwiam osoby, które go po kilka razy poprawiają, żeby dostać się na speckę.
Mam nadzieję, że zdam Oby jak najszybciej były wyniki.

Tymczasem dzisiaj planuję leniuchowanie, bo należy mi się, a co Może pojedziemy tylko z Tż po nowy telefon dla mnie i po buty sportowe dla niego

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Oby było zdane!
Ale forma egzaminu beznadziejna

Dzień dobry
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-19 19:25:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:29.