Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V. - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-06-05, 19:19   #901
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Dzień dobry

Miałam ocenić domowy depitalor "laserowy". Użyłam go do tej pory dwukrotnie i są drobne efekty. Nie widzę ich co prawda ani na karku - gdzie nie stosowałam wczesniej lasera i włosy są czarne i mocne (choć nie mogę przyjrzeć się tak po prawdzie temu dokładnie), ani na bikini, gdzie mam pozostałości po sesjach laserowych. Natomiast były dwa miejsca na nodze, w których widniało kilka czarnych włosków, a teraz ich tam nie ma. Czyli coś się zadziało.

Kama gdybyście Tutaj, Wy dziewczyny 38-42 lub na ile się czujecie nie wspomniały o wielu kosmetykach, perfumach czy profilaktyce, to ja bym nadal siedziała w piaskownicy i jadła piasek w tych tematach

Moja była "teściowa" zawsze mówiła, że przestała się zmieniać odkąd skończyła 25 - później zmieniało się tylko ciało.

Aussie wspomniała o starzejących się rodzicach i cieszeniem tym, co pozostało. Dla mnie to temat, którego nie chciałam odgrzebywać. Wychowywała mnie babcia, urodziłam się gdy miała 57 lat i pamiętam, że już w wieku wczesnoszkolnym budziłam się i biegałam sprawdzać, czy oddycha, czy nie umarła we śnie. Robiłam tak również jeszcze w liceum. Lęk przed stratą towarzyszył mi do samego końca, aż pewnego dnia obudziłam się i przeczytałam SMSa, już z nią nie mieszkając, że nadszedł dzień, którego bałam się tyle lat.

Obejrzałabym coś lekkiego, ale jestem znowu tak zmęczona, że nawet nie chce mi się szukać.

La Mary dzięki, czyli mają zwietrzały tester.

Wyslałam ankiety do schroniska w sprawie nowych domowników.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2021-06-05 o 19:22
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-05, 21:22   #902
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Ja szukam perfum o zapachu lasu wawrzynowego na Maderze i nie wiem czy znajdę, ale napiszę Wam, że to takie miejsce, w którym poczułam taką więź z naturą i taki spokój, że dało mi to niesamowicie dobre emocje. Nie wiem, czy to świadomość tego, że to pierwotne lasy deszczowe, czy nastrojowość samego miejsca - często okolice te spowija mgła, z drzew leniwie kapie woda, co jakiś czas, z podmuchem wiatru, do nozdrzy dociera zapach liści drzew laurowych. Czułam się tam jak w innym świecie. A jednocześnie - chyba przez pandemię i ogólne załamanie turystyki - było tam zadziwiająco mało osób, większość czasu (byliśmy tam kilka razy) byliśmy sami. Fanal

---
Widzę, że jakaś schizma tu odchodzi ;-) szkoda bardzo dziewczyny, podglądam ten wątek od x lat i smutno, że się rozpada (?)



Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-05, 23:38   #903
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

ej...

co tu się zadziało?

Nadrabiam wiadomości, chyba się pogubiłam...

---------- Dopisano o 00:38 ---------- Poprzedni post napisano o 00:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Miałam ocenić domowy depitalor "laserowy". Użyłam go do tej pory dwukrotnie i są drobne efekty. Nie widzę ich co prawda ani na karku - gdzie nie stosowałam wczesniej lasera i włosy są czarne i mocne (choć nie mogę przyjrzeć się tak po prawdzie temu dokładnie), ani na bikini, gdzie mam pozostałości po sesjach laserowych. Natomiast były dwa miejsca na nodze, w których widniało kilka czarnych włosków, a teraz ich tam nie ma. Czyli coś się zadziało.

Kama gdybyście Tutaj, Wy dziewczyny 38-42 lub na ile się czujecie nie wspomniały o wielu kosmetykach, perfumach czy profilaktyce, to ja bym nadal siedziała w piaskownicy i jadła piasek w tych tematach

Moja była "teściowa" zawsze mówiła, że przestała się zmieniać odkąd skończyła 25 - później zmieniało się tylko ciało.

Aussie wspomniała o starzejących się rodzicach i cieszeniem tym, co pozostało. Dla mnie to temat, którego nie chciałam odgrzebywać. Wychowywała mnie babcia, urodziłam się gdy miała 57 lat i pamiętam, że już w wieku wczesnoszkolnym budziłam się i biegałam sprawdzać, czy oddycha, czy nie umarła we śnie. Robiłam tak również jeszcze w liceum. Lęk przed stratą towarzyszył mi do samego końca, aż pewnego dnia obudziłam się i przeczytałam SMSa, już z nią nie mieszkając, że nadszedł dzień, którego bałam się tyle lat.

Obejrzałabym coś lekkiego, ale jestem znowu tak zmęczona, że nawet nie chce mi się szukać.

La Mary dzięki, czyli mają zwietrzały tester.

Wyslałam ankiety do schroniska w sprawie nowych domowników.
O... to tak jakoś mi bliskie, ale nie wiem już, czy powinnam się do tego przyznawać, cały czas wydaje mi się, że mam mentalnie maks. 30 lat, gdyby nie to lustro :brzyda l:
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-05, 23:43   #904
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ja szukam perfum o zapachu lasu wawrzynowego na Maderze i nie wiem czy znajdę, ale napiszę Wam, że to takie miejsce, w którym poczułam taką więź z naturą i taki spokój, że dało mi to niesamowicie dobre emocje. Nie wiem, czy to świadomość tego, że to pierwotne lasy deszczowe, czy nastrojowość samego miejsca - często okolice te spowija mgła, z drzew leniwie kapie woda, co jakiś czas, z podmuchem wiatru, do nozdrzy dociera zapach liści drzew laurowych. Czułam się tam jak w innym świecie. A jednocześnie - chyba przez pandemię i ogólne załamanie turystyki - było tam zadziwiająco mało osób, większość czasu (byliśmy tam kilka razy) byliśmy sami. Fanal

---
Widzę, że jakaś schizma tu odchodzi ;-) szkoda bardzo dziewczyny, podglądam ten wątek od x lat i smutno, że się rozpada (?)



Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Soso jesteś osobą niskoreaktywną? Taką, która potrzebuje w życiu wiekszego kopa, by coś hmm "poczuć"? I ekstrawertyczką np?

Bo tak mi przyszło do głowy, odkąd nie podróżuję (bo samej nie mam ochoty, bo kredyty), umiem złapać identyczny haj latem w lesie o 5 rano jaki łapałam przemierzając greckie pustkowia jako nastolatka. Tylko, no właśnie, jako os. niskoreaktywna porafię odlecieć i spacerując w deszczu ze słuchawkami na uszach, a miałam partnera, który potrzebował dla podobnych emocji zjechać samotnie Wietnam pociągiem i zdobywać tamtejsze szczyty. Jak byś siebie oceniła w tej kwestii?

Niemniej... cichaczem zazdroszczę Ci tego lasu

Zastrzeżona myślę, że cały proces zachodził gdzieś trochę obok od dłuższego czasu. Nic takiego przełomowego się nie wydarzyło na wątku (chyba).

Co do wieku mentalnego - Masz dwa razy więcej energii niż ja, to co się dziwisz
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-05, 23:47   #905
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Muszę się odnaleźć.

Bo jeszcze chciałam napisać, że byłam na fajnym spotkaniu na kawie w Krakowie. Pan młodszy, ale bardzo miły. Tylko... znów to powtórzę: ja chyba dalej nie jestem gotowa na związek... buuuu źle mi z tym moim myśleniem, nie chcę nigdzie chodzić i się wywnetrzać. Posiedzę i poczekam, może życie wie lepiej, co dla mnie dobre...

Dziewczyny będzie Was tu brakować. Ja będę czytać oba wątki i odpowiadać w obu. Każda z Was jest wartościową osobą.

Bardzo mi szkoda, że tak się podzieliło.
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew

Edytowane przez zastrzezona
Czas edycji: 2021-06-05 o 23:51
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 00:28   #906
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Soso jesteś osobą niskoreaktywną? Taką, która potrzebuje w życiu wiekszego kopa, by coś hmm "poczuć"? I ekstrawertyczką np?

Bo tak mi przyszło do głowy, odkąd nie podróżuję (bo samej nie mam ochoty, bo kredyty), umiem złapać identyczny haj latem w lesie o 5 rano jaki łapałam przemierzając greckie pustkowia jako nastolatka. Tylko, no właśnie, jako os. niskoreaktywna porafię odlecieć i spacerując w deszczu ze słuchawkami na uszach, a miałam partnera, który potrzebował dla podobnych emocji zjechać samotnie Wietnam pociągiem i zdobywać tamtejsze szczyty. Jak byś siebie oceniła w tej kwestii?

Niemniej... cichaczem zazdroszczę Ci tego lasu

Zastrzeżona myślę, że cały proces zachodził gdzieś trochę obok od dłuższego czasu. Nic takiego przełomowego się nie wydarzyło na wątku (chyba).

Co do wieku mentalnego - Masz dwa razy więcej energii niż ja, to co się dziwisz
Absolutnie nie! Czuję spełnienie w wielu momentach/miejscach, nie musi to być szczyt góry czy środek pustyni ;-), pusta plaża w Dębkach cieszy mnie równie mocno. Lubię swoją uważność. Natomiast ten las jest dla mnie wyjątkowy, czułam to bardzo mocno, każdy moment tam spędzony był bardzo uroczysty, jeśli rozumiesz co mam na myśli.

Podróży solo także nie uprawiam, lubię się dzielić emocjami. No i fakt, w parze wychodzi sporo taniej.

Zastrzeżona myślę, że to co masz w duszy i głowie masz też w aurze/energii, stąd pewnie czujesz się i postrzegana jesteś jako młodsza

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 02:43   #907
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88743794]Miszka, fajnie, że wróciłaś. Mam nadzieje, ze ja nie z tych "nawiedzonych"
[/QUOTE]

Nie, to chyba chodzilo o mnie

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Nawiedzonym,lub tym ,którzy guzik mnie znają mówię :pa,pa...
Dla całej reszty byłam,jestem i będę ..
Moje forum fakt,ukochane dziecko...
Auc!
no spoko, uszanuje Twoja wole, pa pa

Dziewczyny, bardzo Was polubilam i super mi sie z Wami pisalo, no ale chyba na mnie juz najwyzszy czas Nie mam w zwyczaju narzucac swojej obecnosci komus, kto tego nie pragnie, wiec sobie ide. Nie ukrywam, ze mam sentyment do tego topiku, i pewnie i tak bede Was czasem podczytywac, zwlaszcza, ze teraz dopinguje Gosi
No! Powodzenia wszystkim i zdrowka zycze, buziaki, buziaki
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-06, 03:00   #908
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

O kurcze, dluzszy czas mnie tu nie bylo i watek sie rozpadl
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 08:59   #909
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość
Nie, to chyba chodzilo o mnie

Auc!
no spoko, uszanuje Twoja wole, pa pa

Dziewczyny, bardzo Was polubilam i super mi sie z Wami pisalo, no ale chyba na mnie juz najwyzszy czas Nie mam w zwyczaju narzucac swojej obecnosci komus, kto tego nie pragnie, wiec sobie ide. Nie ukrywam, ze mam sentyment do tego topiku, i pewnie i tak bede Was czasem podczytywac, zwlaszcza, ze teraz dopinguje Gosi
No! Powodzenia wszystkim i zdrowka zycze, buziaki, buziaki
Reign, na litość b. - nie!!! Bardzo lubię Twoje miłe, długie wiadomości, czytam je z uśmiechem, i zawsze do każdej z nas się odniesiesz z osobna, nawet jak to jest zaledwie jedno słowo/zdanie. Jesteś super! Absolutnie nie zrobiłaś NIC złego, wręcz przeciwnie. Uważam, że dobrze, że podniosłaś alarm - jak ktoś sobie wyszuka informacji na temat tych tabletek, to do podobnych wniosków dojdzie. Miałaś dobre intencje - nikt nie powinien mieć tutaj wątpliwości. Bardzo mnie zasmuciła ta wiadomość. Proszę, nie odchodź.

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Wiekowo:

Miszka(nie wiem czy mi się w sumie podoba hierarchia balkonika)
-Aussie
-Kama
-La Mary
-Sova
-Uklika
-Juka
-Anyż

Chyba wszystkie pełnoletnie inaczej
Miszka, jest jeszcze pare użytkowniczek 40/50+ na tym wątku (bo pal licho z nami 30+). Takie wykluczanie na pewno nie jest dla nich miłe, nazywanie ludzi "nawiedzonymi" również. Może miałaś gorszy dzień, nie wiem.

Być może faktycznie są pokoleniowe zgrzyty, i niektóre (chociaż widzę, że naprawdę nieliczne) nie nadążają za tą ewolucją (ewaluacja to coś innego).

Kama, LaMary, Caffe, Dircik, Reign, Zastrzezona, - super interesujące kobiety, z iskrą, ich wiadomości są przeciwienstwem tych lakonicznych, wnoszą tutaj coś unikatowego, każda na swój sposób. Uwielbiam czytać każdą z osobna.

Wątek miejscami zrobił się bardziej filozoficzny, i już nie tylko "pisanie o kosmetykach,urodzie,seria lach,sexie" - rozumiem, że nie każdemu to pasuje.

Generalnie, sytuacja bardzo przykra. Szanuje decyzje każdej z Was. Mam nadzieje, ze sporo z nas tutaj jednak zostanie.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2021-06-06 o 09:05
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 09:01   #910
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88745398]Reign, na litość b. - nie! Bardzo lubię Twoje miłe, długie wiadomości, czytam je z uśmiechem, i zawsze do każdej z nas się odniesiesz z osobna, nawet jak to jest zaledwie jedno słowo/zdanie. Jesteś super! Absolutnie nie zrobiłaś NIC złego, wręcz przeciwnie. Uważam, że dobrze, że podniosłaś alarm - jak ktoś sobie wyszuka informacji na temat tych tabletek, to do podobnych wniosków dojdzie. Miałaś dobre intencje - nikt nie powinien mieć tutaj wątpliwości. Bardzo mnie zasmuciła ta wiadomość. Proszę, nie odchodź.



Miszka, jest jeszcze pare użytkowniczek 40/50+ na tym wątku (bo pal licho z nami 30+). Takie wykluczanie na pewno nie jest dla nich miłe, nazywanie ludzi "nawiedzonymi" również. Może miałaś gorszy dzień, nie wiem.

Być może faktycznie są pokoleniowe zgrzyty, i niektóre (chociaż widzę, że naprawdę nieliczne) nie nadążają za tą ewolucją (ewaluacja to coś innego).

Kama, LaMary, Caffe, Dircik, Reign, Zastrzezona, - super interesujące kobiety, z iskrą, ich wiadomości są przeciwienstwem tych lakonicznych, wnoszą tutaj coś unikatowego, każda na swój sposób. Uwielbiam czytać każdą z osobna.

Wątek miejscami zrobił się bardziej filozoficzny, i już nie tylko "pisanie o kosmetykach,urodzie,seria lach,sexie" - rozumiem, że nie każdemu to pasuje.

Generalnie, sytuacja bardzo przykra. Szanuje decyzje każdej z Was. Mam nadzieje, ze sporo z nas tutaj jednak zostanie.[/QUOTE]Popieram, Reign nie znikaj

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 09:50   #911
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Smutne, że tak się tutaj zadziało
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-06, 10:15   #912
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość
Nie, to chyba chodzilo o mnie



Auc!
no spoko, uszanuje Twoja wole, pa pa

Dziewczyny, bardzo Was polubilam i super mi sie z Wami pisalo, no ale chyba na mnie juz najwyzszy czas Nie mam w zwyczaju narzucac swojej obecnosci komus, kto tego nie pragnie, wiec sobie ide. Nie ukrywam, ze mam sentyment do tego topiku, i pewnie i tak bede Was czasem podczytywac, zwlaszcza, ze teraz dopinguje Gosi
No! Powodzenia wszystkim i zdrowka zycze, buziaki, buziaki
Przepraszam, że tak bezpośrednio: Reign teraz to Cię chyba pogrzało... tak by do mnie powiedziała moja przyjaciółka, jakbym wygadywała jakieś brednie... A dlaczego niby masz się z nami żegnać???

Nie no emocje we mnie trochę buzują, nie będę się bawić w prywatne wiadomości, bo nie mam nic do ukrycia jeśli chodzi o moją opinię:

Rozumiem, że jakieś tematy/inne kwestie związane z podejściem do życia są godne poruszenia, można założyć oczywiście nowe forum i tam dyskutować w swoim gronie - mnie nic do tego, ale jeśli to stało się nagle po wypowiedzi Reign, która potem pewne rzeczy wyjaśniała... i byłby to jedyny pretekst, żeby zabrać zabawki i przesiąść się do innej piaskownicy... to słabe to jest. Mówię o podejściu do problemu, nie o osobach. Może mnie ktoś wyprowadzi z błędu, jeśli się mylę... ba! nawet mam nadzieję, że taka głupiutka jestem i się mylę.

Jadę teraz z rodzicami do Ogrodów Kapiasa, bo im obiecałam wycieczkę, ale wrócę tu.

To nie groźba oczywiście
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 10:21   #913
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Soso, nie wiem, czy jakies perfumy uchwyca ten klimat, nastroj...to przeciez cos wiecej, niz zapach
Ja nie powiedziałąm, ze sie wyprowadzam, przeciez spokojnie mozmey byc w obu...?
Gosia nadal online, czyli bez zmian. A jak Twoje dzieci, tez sie nie moga doczekac brata...? Bedzie duza roznica wieku...?
Zastrzezona, przeciez to jest zawsze Twoj wybor, to nie jest tak, ze MUSISZ byc z kims. Jesli nie ejstes gotowa - to tez dobrze. A miłe spotkanie zawsze poprawia humor.
Reign, uwazam, ze zawsze jest miejsce dla kazdego. Pomijajac, ze teraz sa 2 wątki Kazda z nas jest inna, kazda ma inne poglady, bez rozmowy normalnej, a nie pisania - to moze byc roznie odbierane.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 10:28   #914
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cindy jestem tu od lat.
Dlaczego chęć umoralniania wygrała nad zwykłym pytaniem:słuchaj Miszka co tam bierzesz?Zrobiłyście w 5 min historię całości .Wparłyście mi nieświadomość,brak odpowiedzialności,kupno z czarnego rynku,bla,bla,bla.....To nie jest miłe ,taka nagonka.Wystarczy spytać.Po ludzku.W żarcie rzucone xxl do Kamy,przerodziło się w istny cyrk.Kamę znam bardzo dobrze i wiem,ze w Jej stronę rzucona taka sugestia nie zaowocuje przykrymi konsekwencjami..Dobrze,ze ktoras z Was nie jest sędzią ,bo by mi z racji swojego zawodu od razu wyrok wydała.No nie tak to powinno działać....I nie wykluczyłam Ciebie,znowu cos opatrznie jest czytane i analizowane.Wiekiem zestawiałam te dojrzalsze..

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2021-06-07 o 11:07
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 10:31   #915
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Nie kojarzę tego XXL do Kamy w ogóle, i jakiejś dyskusji na ten temat (może to już jakiś czas temu było?). Chyba coś, gdzieś pominęłam.

Okay, rozumiem, powodzenia - tak szczerze, bez złośliwości

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2021-06-06 o 10:33
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 10:43   #916
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Kama możesz mieć rację, niemniej poluję ;-) Swoją drogą skusiłam się na balsam Biotherm, zdaje się, że Ty go kiedyś polecałaś i nie wiem, czemu kupiłam go dopiero teraz. Jaki on jest KOMFORTOWY w użyciu - konsystencja, wchłanianie, zapach , opakowanie. Zdaje się tylko skład jest taki sobie ;-), niemniej od razu został moim ulubionym.

Miszka wydaje mi się, że niepotrzebnie oczekujesz, że wszyscy będą mówić/pisać jednym głosem. Grupa to zawsze różne opinie, pamiętam, że jak pisałam o tym, że nie noszę maseczek i wszędzie wychodzę/spotykam się z ludźmi to parę osób mnie tutaj skrytykowało i zupełnie nie mam z tym problemu, niezależnie od sposobu wyrażania potępienia Myślę, że można się że sobą nie zgadzać, a mimo to darzyć się sympatią.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88745512]Nie kojarzę tego XXL do Kamy w ogóle, i jakiejś dyskusji na ten temat (może to już jakiś czas temu było?). Chyba coś, gdzieś pominęłam.

Okay, rozumiem, powodzenia - tak szczerze, bez złośliwości [/QUOTE]Także nie, zresztą raczej tendencja jest w drugim kierunku, w ogólnym przekonaniu zakładamy, że Kamlisa raczej sobie dodaje, a w rzeczywistości - z postów tych, które ją widziały - wyłania się obraz bardzo dziewczęcej figury.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 10:55   #917
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
I nie wykluczyłam Ciebie,znowu cos opatrznie jest czytane i analizowane.Wiekiem zestawiałam..Ech i tak w kólko ...
Miszka, nie chodziło o mnie , tylko o inne użytkowniczki w Waszym przedziale wiekowym, bo chyba też od tego się zaczęła dyskusja, że zgrzyta z 30-latkami na tym wątku. To, że nas, 30+ pominięto - rozumiałam tylko jeszcze została Was spora grupa (Dircik, Marjolka, ...), a tylko może 7-8 zostało uwzględnionych.

A wiecie na co ja mam ochotę? Również na świeży, nowy wątek. Zostawić to w tym punkcie, bo nieładnie tu pachnie po tym wszystkim. Co Wy na to? Jeżeli na tak, to może Pani_R by ogarnęła nowy wątek? Kto się dopisze, to okay, a kto nie - to nie .
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 11:09   #918
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Nie oczekuje tego Soso.
Po to jest forum,ale dobra,mówimy swoje i cisza,a nie ciągnięcie tematu i dopisywanie historii z piekła rodem.
Rozumiem i szanuje,ze każdy ma swój punkt widzenia.
(a tak na marginesie Biotherm jest świetny)

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Własnie o tym piszę Cindy.
Czepianie sie drobiazgów.
Piszę szybko,czasem między klientami (dla nie wtajemniczonym nie pracuje w burdelu)
Pominełam?nie złośliwie !

Mnie bliżej do 30-40 + .
I nie wykluczyłam ani Ciebie,ani nikogo innego ,kto peselu nie ma wiekowego.
Gosi na FB wysłałam linka,a Gosia z tych wystrzałowych 30-tek przecież

Tu nie o wiek chodzi..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 11:50   #919
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Soso, o balsamach biothermu ( biały mleczko i morelowy balsam ) pisałam kilka razy, bo to jedyne drozsze balsamy do ciała, do ktorych wracam od lat. Nie analizuje ich składu, fakt, po prostu wiem, ze słuza mojej skorze - po urlopie, po samoopalaczach - nawilza i natłuszcza, po prostu pielegnuje...Idealne opakowanie, delikatne zapachy, cos takiego, co stoi cichutko na połce/wannie i robi swoje W promocji sa/były w douglasie ostatnio.
to" xxl" to chyba Miszka miała na mysli nie moja figure ( tfu, tfu), ale nazwe leku wyklętego...to tak btw...bo znowu nieporozumienie
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-06, 12:19   #920
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Kama, moje dzieciaki mają 7, 9 i 18 lat. Mojego tż 4, 5.5 i 14
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 12:34   #921
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Soso, o balsamach biothermu ( biały mleczko i morelowy balsam ) pisałam kilka razy, bo to jedyne drozsze balsamy do ciała, do ktorych wracam od lat. Nie analizuje ich składu, fakt, po prostu wiem, ze słuza mojej skorze - po urlopie, po samoopalaczach - nawilza i natłuszcza, po prostu pielegnuje...Idealne opakowanie, delikatne zapachy, cos takiego, co stoi cichutko na połce/wannie i robi swoje W promocji sa/były w douglasie ostatnio.
to" xxl" to chyba Miszka miała na mysli nie moja figure ( tfu, tfu), ale nazwe leku wyklętego...to tak btw...bo znowu nieporozumienie
A morelowy czymś się różni? Poza, jak zgaduję, zapachem? Bo właśnie mleczko mam, widziałam też, że to mleczko występuje w różnych wersjach zapachowych w seriach limitowanych.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
A morelowy czymś się różni? Poza, jak zgaduję, zapachem? Bo właśnie mleczko mam, widziałam też, że to mleczko występuje w różnych wersjach zapachowych w seriach limitowanych.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
A co do promocji to ja kupiłam 400 ml za 69 zł, na lotnisku zacna cena.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 12:34   #922
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88745550]

A wiecie na co ja mam ochotę? Również na świeży, nowy wątek. Zostawić to w tym punkcie, bo nieładnie tu pachnie po tym wszystkim. Co Wy na to? Jeżeli na tak, to może Pani_R by ogarnęła nowy wątek? Kto się dopisze, to okay, a kto nie - to nie .[/QUOTE]

Czy ja wiem? Przecież forum ma to do siebie, ze tematy zmieniają się jak w kalejdoskopie, za kilka stron nikt o tej aferze nie będzie pamiętał. Przynajmniej wg mnie to taki bzdet, ze naprawdę nie ma się co unosić i rozpamiętywać.

Zgadzam się z Soso, ile osób tyle opinii i uważam to za wiele ciekawsze niż przytakiwanie i klepanie po plecach. Tak prywatnie, wśród znajomych, najbardziej lubię ogniste dyskusje, kiedy ścierają się różne poglądy.

Może po prostu mamy różne oczekiwania odnośnie forum i rozmów się tu toczących.

I podpisuje pod dziewczynami, Reign no weź. Wnosisz tu masę pozytywnej energii, nie uciekaj.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 12:37   #923
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Czy ja wiem? Przecież forum ma to do siebie, ze tematy zmieniają się jak w kalejdoskopie, za kilka stron nikt o tej aferze nie będzie pamiętał. Przynajmniej wg mnie to taki bzdet, ze naprawdę nie ma się co unosić i rozpamiętywać.

Zgadzam się z Soso, ile osób tyle opinii i uważam to za wiele ciekawsze niż przytakiwanie i klepanie po plecach. Tak prywatnie, wśród znajomych, najbardziej lubię ogniste dyskusje, kiedy ścierają się różne poglądy.

Może po prostu mamy różne oczekiwania odnośnie forum i rozmów się tu toczących.

I podpisuje pod dziewczynami, Reign no weź. Wnosisz tu masę pozytywnej energii, nie uciekaj.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podpisuje sie pod kazdym slowem.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 12:53   #924
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

A ja zapytam: JAKI BIOTHERM? bo chyba cos przeoczylam....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 13:02   #925
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Ava, masz racje

Jak sytuacja z praca?

Kasztanka, moze jakas nowa fotka Bowie?


Sent from my iPhone using Tapatalk
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 13:11   #926
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez SovaEvree Pokaż wiadomość
A ja zapytam: JAKI BIOTHERM? bo chyba cos przeoczylam....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sova Biotherm lait corporel - wg mnie pachnie jak wakacje na wybrzeżu Amalfi A przy tym bardzo dyskretnie.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 13:30   #927
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88745739]Ava, masz racje

Jak sytuacja z praca?

Kasztanka, moze jakas nowa fotka Bowie?


Sent from my iPhone using Tapatalk[/QUOTE]

O wlasnie, Ava, jak Ci idzie zmiana branzy?
Bo tez mysle o podobnej decyzji, tylko jeszcze nie wiem w ktorym kierunku pojsc.

Zdjec Bowiego mam na peczki, mimo ze moje wredne kocie dziecko zdjec nie lubi za bardzo.
Pare dni temu mialam stresujacy poranek, kot sie chyba zadrapal delikatnie w oko albo cos go podraznilo i wdala sie infekcja, a on jak jest zestresowany to sie zalatwia w dziwnych miejscach. No i sie zalatwil u meza w sypialni na podlodze, wiozlam go rano przed praca do weta. Infekcja szybko przeszla, a po jakichs 4-5 dniach nadal mamy problem z attitude, Bowie potrafi do mnie podejsc bez powodu i ugryzc mnie w noge za tego weta, to wlasnie mam na mysli nazywajac go moim wrednym dzieckiem.


Ciagle trafialam tez na insta na przepis na makaron z sosem pomidorowym z dodatkiem wodki.
Zrobilam i przepadlam, jakie to dobre Tylko daje naprawde konkretna ilosc czosnku i chilli.
Mysle tez o dodaniu burraty, ale nie udalo mi sie dostac w zadnym sklepie.
To ten przepis:
https://graziamagazine.com/articles/...-pasta-recipe/
Znalazlam tez to, ale u mnie takich cudow jak nduja nie ma w normalnych sklepach
https://food52.com/recipes/68352-smoky-pasta-alla-vodka
To jest niesamowite, ze cos tak prostego jest tak pyszne.

Wrzucam tez moje nowe budzetowe odkrycie perfumowe.
Piekny drzewny zapach bez grama slodyczy, bardzo "moj" w sam raz na zime.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 30FC9E3D-2F06-4FEB-82BA-3A0A71CFB558.jpg (96,8 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5432.jpg (181,8 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5436.jpg (196,6 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5374.jpg (182,7 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5378 (1).jpg (157,7 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5477.jpg (103,8 KB, 73 załadowań)
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 13:34   #928
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88745739]Ava, masz racje

Jak sytuacja z praca?

Kasztanka, moze jakas nowa fotka Bowie?


Sent from my iPhone using Tapatalk[/QUOTE]


Dziękuje, ze pytasz. Nic nie pisałam, bo czekam na ostateczna decyzje. Ostatni etap miałam w czwartek i od tego czasu cisza w eterze. Może jutro się dowiem?
Nie chce się niepotrzebnie ekscytować i nakręcać, wiadomo ze może być różnie.

Kasztanka, Twój Bowie wyglada jak aniołek, ale z tego co o nim czasem piszesz, on ma naprawdę podły charakter
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Ava_
Czas edycji: 2021-06-06 o 13:43
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 14:09   #929
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Jaki ten Bowie jest słodki Piękną ma sierść. Widać, ze zadbany i rozpuszczony. Takie zdjęcia, to serce na miód. Teraz można wszystko zacząć od początku

Ciekawy przepis, pierwszy raz o czymś takim słysze. Muszę spróbować.

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Czy ja wiem? Przecież forum ma to do siebie, ze tematy zmieniają się jak w kalejdoskopie, za kilka stron nikt o tej aferze nie będzie pamiętał. Przynajmniej wg mnie to taki bzdet, ze naprawdę nie ma się co unosić i rozpamiętywać.

Zgadzam się z Soso, ile osób tyle opinii i uważam to za wiele ciekawsze niż przytakiwanie i klepanie po plecach. Tak prywatnie, wśród znajomych, najbardziej lubię ogniste dyskusje, kiedy ścierają się różne poglądy.

Może po prostu mamy różne oczekiwania odnośnie forum i rozmów się tu toczących.


I podpisuje pod dziewczynami, Reign no weź. Wnosisz tu masę pozytywnej energii, nie uciekaj.
Dzięki za tę wiadomość. Weszłaś i konkretnie napisałaś co i jak - można nabrać dystansu do wszystkiego Ja w dodatku jestem dzisiaj bardzo "wczorajsza", wróciliśmy o 4-ej rano z tego wesela. Może pamiętacie, że miałam problem z sandałkami, które obciskały mi palce u stóp. Kupiłam takie żelowe plasterki w Rossmann: https://www.rossmann.pl/Produkt/Prod...zt,139458,8646 - są świetne, uratowały mi wczoraj stopy.

Trzymam kciuki za pracę, a jak nie ta, to już pisałam, że za rogiem na pewno czeka jeszcze coś lepszego.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 14:59   #930
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Gosia, od 18 latka to juz prawie pokolenie roznicy, ale młodsze beda miały blizej
Soso, mleczko ma nuty cytrusowe, balsam morelowe, jest troche gestszy i bardziej odzywczy - tak na mocniej przesuszona skore.
Sova
https://www.douglas.pl/pl/p/3000000215?variant=708800
balsamu nie widze, moze wycofuje. sa tez podobnie wygladajace mleczka z dodatkowym letnim zapachem - ale ja wole klasyke
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-19 13:30:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:38.