Dokuczają mi bo jestem... chuda!! - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-21, 14:03   #1891
beatakob
Rozeznanie
 
Avatar beatakob
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 674
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez *luthien* Pokaż wiadomość
Właśnie kończy mi się przeziębienie przez które schudłam 4kg. Koszmar.
Mi właśnie się też przeziębienie kończy i nie czuję się w formie Teraz apetyt wraca na szczęście.

Prześledź wątek to zobaczysz jakie Dziewczyny podawały przepisy i różne diety, ćwiczenia. Na każdego inaczej działa, ale trzeba próbować i może akurat coś się sprawdzi.
beatakob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 14:04   #1892
j_ancia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez *luthien* Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak moge przytyc?
Myślę, że każda z nas szuka odpowiedzi na to pytanie... Któregoś razu zamówiłam przez internet dietę, po której efekty miałybyć widoczne po tygodniu... lecz nie trzymałam się jej tak dokłdnie, bo musiałabym gotować sobie obiady sama, a to trudne kiedy się chodzi do szkoły i trzeba się uczyć. Powiedzcie mi szczerze czy na śniadanie banan i duży jogurt i kilka suszonych morelek to nie za mało??? Tak jest napisane w mojej diecie... i wszyscy się z tego śmieją, że taka porcją na śniadanie to raczej na zgubienie wagi...
j_ancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 14:24   #1893
*luthien*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 157
GG do *luthien*
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez j_ancia Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi szczerze czy na śniadanie banan i duży jogurt i kilka suszonych morelek to nie za mało??? Tak jest napisane w mojej diecie... i wszyscy się z tego śmieją, że taka porcją na śniadanie to raczej na zgubienie wagi...
według mnie za mało. Ja jem na sniadanie kanapke (czasami z serem, czasami z szynką a czasami z masłem) i owoce. Ale u mnie największa tragedia, że ja prawie żadnego warzywa nie lubie. Jak je tu polubić
*luthien* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 15:17   #1894
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Luthien,ja też niewiele jem i też mało co lubię
Od rana głowa mi pęka

j_ancia-dla mnie to nie byłoby za mało,nie próbowałam nigdy takiego śniadanioa,ale podejrzewam,że ledwo bym to zmieściła
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 15:29   #1895
*luthien*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 157
GG do *luthien*
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez Nemezja Pokaż wiadomość
Luthien,ja też niewiele jem i też mało co lubię
no dokładnie Chciałabym polubić pare zdrowych rzeczy. hahah, ale co najdziwniejsze nie lubie wody mineralnej, ale pije, tylko czasami mdli mnie po niej. Próbuje się przyzwyczaić
*luthien* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 15:33   #1896
magdaa_j
Zadomowienie
 
Avatar magdaa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 956
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Hmm może sobie zrobię takie śniadanie ja stwierdziłam, że nie będę się męczyć jakimiś dietami żeby przytyć, bo i tak mi się to nie uda jak będę miała przytyć. Muszę się z tym pogodzić. Ja np. jak już tyję to idzie mi to w brzuch i chyba w tym miejscu jestem najgrubsza
__________________
magdaa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 15:35   #1897
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez *luthien* Pokaż wiadomość
ale co najdziwniejsze nie lubie wody mineralnej, ale pije,
Przybij pionę Niegazowana,gazowana,z czajnika,z kranu,nieważne,nie lubię każdej 'samej'wody.Jak już zdarza mi się wypić,to i tak po każdym łyku robię'brrrrr...'
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-21, 15:48   #1898
*luthien*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 157
GG do *luthien*
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez Nemezja Pokaż wiadomość
Przybij pionę Niegazowana,gazowana,z czajnika,z kranu,nieważne,nie lubię każdej 'samej'wody.Jak już zdarza mi się wypić,to i tak po każdym łyku robię'brrrrr...'
hahah, dokładnie. jeszcze nie lubi napoi gazowanychAle to chyba na szczęście
*luthien* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 15:54   #1899
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

a co tam przed chwilą postanowiłam się zwarzyc.... 43 kg
jezu ja tyle nigdy nie wazylam a w sierpniu bylo jeszcze 39 mama mowi ze mi uda troszke urosły i tyłek :P no i baaaardz ow brzuch mi poszło ;/ ale co tam a myslalam ze schudlam przez szkole bo jakos mniej jem i stres... ale sie mylilam
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 16:11   #1900
*luthien*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 157
GG do *luthien*
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
a co tam przed chwilą postanowiłam się zwarzyc.... 43 kg
jezu ja tyle nigdy nie wazylam a w sierpniu bylo jeszcze 39 mama mowi ze mi uda troszke urosły i tyłek :P no i baaaardz ow brzuch mi poszło ;/ ale co tam a myslalam ze schudlam przez szkole bo jakos mniej jem i stres... ale sie mylilam
ja waże 44, 6 bo kości mam bardzo ciężkie (mam 14 lat), ale tak to żebra mi troche za bardzo wystają
*luthien* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 16:28   #1901
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez *luthien* Pokaż wiadomość
ja waże 44, 6 bo kości mam bardzo ciężkie (mam 14 lat), ale tak to żebra mi troche za bardzo wystają
o jeja i ty sie martwisz ze jestes chuda ? Dopiero zaczynasz dojrzewac ! na BANK cos utyjesz, ja mam prawie 20 lat wiec pozostalo tuczenie sie
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-21, 16:36   #1902
winner
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 026
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

ja w listopadzie bede miala 20 no i Agus tak jak ci tylko tuczenie hehehe chyba ze jakos przemiaana materii mi sie zmieni albo cos ... :P
winner jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 16:46   #1903
Aneth:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Aneth:)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 022
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Aguś a co robiłaś??więcej jesz (wydawało mi się,że pisałaś że apetyt zmalał)czy ćwiczysz jakoś? a może ziółka czy coś? mi się utrzymuje 41 ale już chrzanie to, ile bym nie jadła to nie idzie. może kiedyś też wejdę na wagę i bedzie to 43-44 a może 45
__________________
Aneth:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 17:19   #1904
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez Aneth:) Pokaż wiadomość
Aguś a co robiłaś??więcej jesz (wydawało mi się,że pisałaś że apetyt zmalał)czy ćwiczysz jakoś? a może ziółka czy coś? mi się utrzymuje 41 ale już chrzanie to, ile bym nie jadła to nie idzie. może kiedyś też wejdę na wagę i bedzie to 43-44 a może 45
fakt apetyt mi zmalał ale dzis jakos powrócił Poprostu wszystko mi juz obrzydło do jedzenia. Nie ćwicze, zadne ziółka tez. No nadal te płatki z mlekiem 3,2 co dzien kisiel, pieguski lub pistacje, jogurty ze zbozami, serki topione duzo a na to różne warzywa, pomidoru sałata itp itd bo na innym forum poleciła mi jedna kobita bym jadła owoce i warzywa, zboża, orzechy. Wcale nie słodkie czy fastfoody bo to puste kalorie i jakos staram się no i pije cały czas rózne gęęęste soczki sama niewiem jak mi sie udało przytyc 4 kg, moja waga nie drgneła od 2-3 lat.
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 17:37   #1905
*luthien*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 157
GG do *luthien*
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
o jeja i ty sie martwisz ze jestes chuda ? Dopiero zaczynasz dojrzewac ! na BANK cos utyjesz, ja mam prawie 20 lat wiec pozostalo tuczenie sie
no tak, ale jak podwine troche bluzke i popatrze w lusterku to...... kurde jaka ja chuda jestemI mam na dodatek mały apetyt.... hm.. może bede jadła te obrzydliwe obiady w szkole?
*luthien* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 17:40   #1906
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez j_ancia Pokaż wiadomość
Myślę, że każda z nas szuka odpowiedzi na to pytanie... Któregoś razu zamówiłam przez internet dietę, po której efekty miałybyć widoczne po tygodniu... lecz nie trzymałam się jej tak dokłdnie, bo musiałabym gotować sobie obiady sama, a to trudne kiedy się chodzi do szkoły i trzeba się uczyć. Powiedzcie mi szczerze czy na śniadanie banan i duży jogurt i kilka suszonych morelek to nie za mało??? Tak jest napisane w mojej diecie... i wszyscy się z tego śmieją, że taka porcją na śniadanie to raczej na zgubienie wagi...
moze jako 2 sniadanie ????? to tragicznie mało
ja jem 4 kromki zwykle na sniadanie
a jogurciki,same serki,soki kojarza mi sie z dietetycznym jedzeniem,po tym zaraz burczy mi w brzuchu wiec dla mnie to tyle co nic.lubie pojesc konkretniepasztet,jajec znica z 4 jajek,zolty ser itp
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 17:59   #1907
heleane
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 684
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Ja na sniadanie jem resztki z wczorajszego obiadu wiem , że dziwnie , ale jestem juz tak przyzwyczajona. Dzisiaj podgrzalam se wczorajszy gulasz i zjadłam wczorajszy barszcz. Moze to niezdrowo , ale dziwnie by bylo gdybym nagle na sniadanie zaczela wcinac kanapki
heleane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 18:02   #1908
beatakob
Rozeznanie
 
Avatar beatakob
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 674
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez *luthien* Pokaż wiadomość
ale co najdziwniejsze nie lubie wody mineralnej, ale pije, tylko czasami mdli mnie po niej. Próbuje się przyzwyczaić
Luthien i Nemezjo ja też nielubiłam wody mineralnej. Ale zasmakowała mi strasznie woda mineralna np/ cytrynowa, truskawkowa itp Innych nie pijam

AguŚ87 Moje gratulacje Ładne osiągnięcie
beatakob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 18:20   #1909
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Agus gratuluje :jestem z ciebie dumna

sabatha nie wiem czy tam same male bo ja tylko plaszcz tak kupilam a tak to nigdy nic nie mierzylam nawet bo jakos nic w oko mi nie wpadlo...

aaaa dzis bylam za zakupach !:P kupilam sobie sweter:P taki dlugi, w paski sliczny ! bez rozmaru ! co sie zdziwilam, bo bylam pzekonana ze bedzie za wielki ale tak mi sie podbal ze przymierzylam...i okazalo sie ze idealny walsnie taki malutki haa aniech sie grubasy schowaja jestem bardzo szczesliwa bo sweterek jest przepiekny I mimo iz jest dlugi i wyduza to jest w paski co poszerza i generalnie wygladam bardzo dobrze
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-21, 18:42   #1910
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

beatakob,faktycznie muszę spróbować truskawkowej,bo przykładowo cytrynada mi smakuje,ale sama woda już nie

AguŚ,g-r-a-t-u-l-u-j-ę Jeszcze trochę i dobijesz do 50-tki

Bess,4 kromki to ja przez cały dzień jem(no,oprócz obiadu)
Kiedyś zjadłam 2 bułki i 3 placki przez cały dzień.To nie lada osiągnięcie,szczególnie pod względem kalorycznym i dodającym kilogramów
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 18:52   #1911
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

wy sie cieszcie. gadujecie sobie tutaj spokojnie a ja zaledwie godzine temu dopiero wrocilam do domu. Niby mialam wolne, ale caly dzien latałam i coś zalatwiałam (oczywiscie nic związanego z pracą). Kilka nieprzyjemnych sytuacji, z czego jedna bardzo zniechęciła mnie do pracy i ide porozmawiac poważnie z prezesem. Przez wczorajszą nieprzyjemną sytuację (do której opisu odsyłałam do bloga) nie mam większego apetytu. Porażka. Padam na twarz ze zmęczenie mimo iz jest 20. Chcialam jeszcze cos w tv obejrzec ale ju z chyba nie dam rady.
TŻ mowi mi, ze powinnam sie cieszyc, ze dostalismy wreszcie kredyt... ciesze sie, bo udalo mi sie zalatawic tanszego notariusza (ma sie te znajomości ). Ehhh.. nie chcę mojego słońca martwić tymi nieprzyjemnymi sytuacjami z dzisiaj a ja mam ochote zaszyc sie w kącie i się wypłakać...
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 19:04   #1912
heleane
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 684
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
wy sie cieszcie. gadujecie sobie tutaj spokojnie a ja zaledwie godzine temu dopiero wrocilam do domu. Niby mialam wolne, ale caly dzien latałam i coś zalatwiałam (oczywiscie nic związanego z pracą). Kilka nieprzyjemnych sytuacji, z czego jedna bardzo zniechęciła mnie do pracy i ide porozmawiac poważnie z prezesem. Przez wczorajszą nieprzyjemną sytuację (do której opisu odsyłałam do bloga) nie mam większego apetytu. Porażka. Padam na twarz ze zmęczenie mimo iz jest 20. Chcialam jeszcze cos w tv obejrzec ale ju z chyba nie dam rady.
TŻ mowi mi, ze powinnam sie cieszyc, ze dostalismy wreszcie kredyt... ciesze sie, bo udalo mi sie zalatawic tanszego notariusza (ma sie te znajomości ). Ehhh.. nie chcę mojego słońca martwić tymi nieprzyjemnymi sytuacjami z dzisiaj a ja mam ochote zaszyc sie w kącie i się wypłakać...
Karolca Ja dzisiaj się napłakałam i chyba nadal bede Z problemow rodzinnych. Nie finansowych. Czuje sie beznadziejnie. Pozatym jestem chora
Na wage nie wchodzilam od lipca. Wole nie wchodzić
heleane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 19:08   #1913
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez heleane Pokaż wiadomość
Karolca Ja dzisiaj się napłakałam i chyba nadal bede Z problemow rodzinnych. Nie finansowych. Czuje sie beznadziejnie. Pozatym jestem chora
Na wage nie wchodzilam od lipca. Wole nie wchodzić
a mnie od wczoraj zle wydarzenia nie opuszczaja. jak juz jakas dobra wiadomosc dostane to zaraz 100 zlych rzeczy sie dzieje. Przez to wszystko zwyczajnie nie ciesze sie, ze mamy kredyt i w przyszlym tygodniu staniemy sie wlascicielami "wymarzonego" mieszkania. Jak mowilam, TŻta nie chce martwic ale jak rozmawialismy przez telefon pytal sie, dlaczego sie nie ciesze, ze wszystko jest ok. Ahh.. zeby wiedzial co sie dzieje tez by sie nie cieszyl. Ale doprawy nie chce aby o tym wiedzial poki sama czegos nie wyjasnie z prezesem.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 19:16   #1914
heleane
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 684
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
a mnie od wczoraj zle wydarzenia nie opuszczaja. jak juz jakas dobra wiadomosc dostane to zaraz 100 zlych rzeczy sie dzieje. Przez to wszystko zwyczajnie nie ciesze sie, ze mamy kredyt i w przyszlym tygodniu staniemy sie wlascicielami "wymarzonego" mieszkania. Jak mowilam, TŻta nie chce martwic ale jak rozmawialismy przez telefon pytal sie, dlaczego sie nie ciesze, ze wszystko jest ok. Ahh.. zeby wiedzial co sie dzieje tez by sie nie cieszyl. Ale doprawy nie chce aby o tym wiedzial poki sama czegos nie wyjasnie z prezesem.
ja mialam caly przeplakany tydzien. nie umiem sobie z tymi problemami poradzic. mam wrazenie , ze tylko ja tak mam. wszystkie kolezanki dobrze sie bawia ... a ja nie mam ochoty bo mi sie ryczec chce. nie bede opowiadac o wczorajszej historii bo za dluga i przykra. karolca musisz sie z kims tym problemem podzielic bedzie ci samotnie smutno w duchu i w koncu zalamiesz sie. przynajmniej ja tak mam I pamietaj , ze to tylko taki okres problemom. zreszta jesien idzie
heleane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 20:27   #1915
Aneth:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Aneth:)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 022
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

mi przed chwilka kolezanka powiedziala o tych nowych spodniach "wyglądasz jeszcze chudziej, co Ci sie stalo? " bylo mi wrrr smutno. bo im wiecej o tym mysle,zaczelam patrzec na wage,patrzec bardziej co jem itd to sie nie poprawia! eh przed chwilka zjadlam duzaa knysze. ale wcale taka dobra nie byla ja chyba tez jakiegos dolka zaczynam łapać. Oj dziewczyny musimy się trzymać.. nie mam się komu wyżalić,a TŻ też nie chce głowy zawracać
__________________
Aneth:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 20:45   #1916
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Aneth nie martw się, ja też dziś usłyszałam od babci mojego TZ " Ty nic nie jadasz?? Takaś szczuplutka, coraz szczuplejsza" . Wiem ze dla takie staruszki to normalną dziewczynę mówią, że jest "chuda" więc my- chudzinki to dla nich tragedia. Jezu ludzie dajcie nam już spokój z tym gadaniem o naszej chudości, MAM DOŚĆ!!!!!!!
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 20:49   #1917
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

ja juz bardzo dawno nie słyszałam ze jestem chuda itp. Obym nie wykrakała ;/ Tylko ze szczupla. Wole to jak słowo CHUDA tak go nie cierpie !
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 20:54   #1918
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

oj,Aneth
Moja babcia mówi mi zawsze"ty taka sucha"i nakłada mi kopę jedzenia na talerz,ale ja się śmieje z tego,bo ona to w żartach mówi Gorzej jak ktoś obcy komentuje,co im do tego??
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 21:03   #1919
magdaa_j
Zadomowienie
 
Avatar magdaa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 956
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

U mnie na podwórku jest taka "koleżanka"jak przechodzę obok niej to coś tam do mnie zagada, najgorzej jak idzie z jakąś koleżanką i wtedy bierze moją rękę i mówi "O ja jaka ty chuda jesteś! ręce to ty masz jak patyki! a o nogach to nie wspomnę!" Wkurza mnie to! Ludzie tego nie rozumieją!?
__________________
magdaa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 21:08   #1920
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez magdaa_j Pokaż wiadomość
Wkurza mnie to! Ludzie tego nie rozumieją!?
Chyba niestety nie
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:22.