Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-23, 10:33   #3991
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez KarlaN Pokaż wiadomość
Ja przez ponad dwa lata podcinałam końcówki systematycznie co 1,5 miesiąca przy okazji farbowania odrostów. Tyle, że u mnie efekt był taki, że po tygodniu końcówki wyglądały niestety tak samo jak przed podcięciem. Spróbowałam opcji podcinania co 3 miesiące ale nieco wyżej. Efekt znów ten sam. Fakt nie zwracałam na włosy takiej uwagi jak teraz , ale starałam się używać dobrych kosmetyków , serum na końce i niewiele to dawało. Z penością spora w tym wina była rozjaśniacza ale... z ciekawości , przed pomysłem o zapuszczaniu jako takim zaryzykowałam i nie podcinałam końcówek przez kilka miesięcy z ciekawości co się stanie i w sumie bez większego ryzyka bo chciałam i tak wrócić do poprzednie fryzurki. Przyszedł czas na wizaż, pomysł o zapuszczeniu, pożądna pielęgnacja . Końcówki do idealnych nie należą , ale co zabawne ich stan jest nienajgorszy Podciełąm sama te które były rozdwojone . Zabezpieczam olejem i serum i o dziwo jest względnie dobrze, a napewno dużo lepiej niż było.

Trzymam kciuki za to by Tobie szybko odrosły
ja się wkurzam głównie dlatego, ze już miałam idealnie zdrowe włosy a potem do moich włosów dobrał sie mój debilny szef i całą przygodę z regeneracją i zapuszczaniem muszę zaczynać od początku
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 10:36   #3992
Savages
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 118
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Ja przez jakiś czas bawiłam się w modelkę fryzur i w końcu wylądowałam z wygoloną glową, od roku modlę się o długie lśniące włosy ;D Już jest dobrze, niezbyt się rozdwajają ale w sumie to dlatego że używam specjalistycznych kosmetyków Srednio co 3 miesiące chodziłam na podcięcia, ale teraz mój fryzjer powiedział że zapuszczamy, no to zapuszczamy ;D pewnie za jakieś 3 miesiące wpadnę do niego, albo na sylwestra. Szkoda tylko że wyjechał do Anglii ;(
Savages jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 11:01   #3993
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Podziwiam Was, ze chce Wam się caly czas cos wcierac, naprawde
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 11:42   #3994
vanadis
Wtajemniczenie
 
Avatar vanadis
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 315
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
Podziwiam Was, ze chce Wam się caly czas cos wcierac, naprawde
to już jest nałogowe jak widzisz, że rosną bardzo wolno to wcierasz i wcierasz, a jak nie przynosi to efektu to wcierasz dalej ale coś innego

ja aktualnie Isane, wodę brzozową idę właśnie dorzucić do niej kofeiny
__________________
Zapuszczałam i dbałam o włosy
i zero efektów więc już nie dbam o nie
może warto się chwilę zastanowić?

vanadis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 13:14   #3995
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
Podziwiam Was, ze chce Wam się caly czas cos wcierac, naprawde
mi tam się czasem nie chce przyznaje bez bicia
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 13:30   #3996
izus1990
Zadomowienie
 
Avatar izus1990
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 297
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez vanadis Pokaż wiadomość
to już jest nałogowe jak widzisz, że rosną bardzo wolno to wcierasz i wcierasz, a jak nie przynosi to efektu to wcierasz dalej ale coś innego
a potem zbliża się koniec miesiąca i jest nałogowe robienie sobie fotek aktualizacyjnych przyrost urosły więcej? chociaż 1mm a może 3mm a jak 5 mm to już w ogóle szaleństwo
__________________
M.

http://ecofuturewomen.blogspot.com/
izus1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 14:04   #3997
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez vanadis Pokaż wiadomość
to już jest nałogowe jak widzisz, że rosną bardzo wolno to wcierasz i wcierasz, a jak nie przynosi to efektu to wcierasz dalej ale coś innego

ja aktualnie Isane, wodę brzozową idę właśnie dorzucić do niej kofeiny
ja robilam pare podejsc, m.in z seboradinem, z jantarem, ale zawsze konczylo sie totalna niesystematycznoscia i zapominaniem, albo mi sie nie chcialo, albo cos tam. odpuscilam totalnie i juz nie robie podejsc, bo wiem,z e i tak skonczy sie tak jak zwykle
Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
mi tam się czasem nie chce przyznaje bez bicia
hahaha
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-23, 14:31   #3998
KarlaN
Raczkowanie
 
Avatar KarlaN
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 210
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
ja się wkurzam głównie dlatego, ze już miałam idealnie zdrowe włosy a potem do moich włosów dobrał sie mój debilny szef i całą przygodę z regeneracją i zapuszczaniem muszę zaczynać od początku
To współczuję.
Ja właśnie wróciłam z zakupów , co prawda stanęło na ampułkach seboradinu z żeń szeniem i to wszystko no jeszcze SH do pazurów . Znaleźć saponics i rzepę wcale nie jest takim prostym zadaniem . No ale przez to nadrobiłam na dozie i rzepkę i saponics i przy okazji olejek arganowy którego jestem straszliwie ciekawa
A swoją drogą na fotce we wpisie o encanto masz piękne włosy

Cytat:
Napisane przez izus1990 Pokaż wiadomość
a potem zbliża się koniec miesiąca i jest nałogowe robienie sobie fotek aktualizacyjnych przyrost urosły więcej? chociaż 1mm a może 3mm a jak 5 mm to już w ogóle szaleństwo
Ja już tez zaczynam mieć wrażenie, ze wpadłam we włosomaniactwo
Nie wiedziedziałam , że to aż tak szybko wciąga, ale fakt w życiu nie byłam chyba z niczym tak systematyczna jak teraz w kombinowaniu z kudłami

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
Podziwiam Was, ze chce Wam się caly czas cos wcierac, naprawde
Ja jak nie wetrę czegoś codziennie , ba nawet dwa razy dziennie to zaczynam czuć się tak jakbym nie umyła zębów
__________________

Zapuszczam włosiaki - -->celI-połowa pleców->celII -talia-

Edytowane przez KarlaN
Czas edycji: 2012-11-23 o 15:09
KarlaN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 15:13   #3999
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez KarlaN Pokaż wiadomość
To współczuję.
Ja właśnie wróciłam z zakupów , co prawda stanęło na ampułkach seboradinu z żeń szeniem i to wszystko no jeszcze SH do pazurów . Znaleźć saponics i rzepę wcale nie jest takim prostym zadaniem . No ale przez to nadrobiłam na dozie i rzepkę i saponics i przy okazji olejek arganowy którego jestem straszliwie ciekawa
A swoją drogą na fotce we wpisie o encanto masz pięknę włosy
czyli kupiłas te: KLIK ? ostatnio ich nawet na dozie nie widziałam ale moze kiedyś się na nie skusze
i dziękuje za komplement ale w poniedziałek po podcięciu będą jeszcze ładniejsze, przynajmniej na to liczę
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 15:17   #4000
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
Podziwiam Was, ze chce Wam się caly czas cos wcierac, naprawde
To jest jak uzależnienie. Codziennie jak wstaję zaparzam pokrzywę, w każdy piątek i poniedziałek olejek, środa kallos itd itp
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 15:36   #4001
KarlaN
Raczkowanie
 
Avatar KarlaN
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 210
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
czyli kupiłas te: KLIK ? ostatnio ich nawet na dozie nie widziałam ale moze kiedyś się na nie skusze
i dziękuje za komplement ale w poniedziałek po podcięciu będą jeszcze ładniejsze, przynajmniej na to liczę
Tak dokładnie ten 14 ampułek i próbka maseczki w środku
__________________

Zapuszczam włosiaki - -->celI-połowa pleców->celII -talia-
KarlaN jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-23, 18:37   #4002
medsik
Zadomowienie
 
Avatar medsik
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 037
GG do medsik
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
Podziwiam Was, ze chce Wam się caly czas cos wcierac, naprawde
o, przypomniałaś mi o jantarze
medsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 19:19   #4003
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez KarlaN Pokaż wiadomość

Ja jak nie wetrę czegoś codziennie , ba nawet dwa razy dziennie to zaczynam czuć się tak jakbym nie umyła zębów
Mam dokładnie tak samo koniecznie muszę coś wetrzeć raz lub dwa razy dziennie, a nawet mam ochotę częściej szaleńswtwo
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 21:17   #4004
vanadis
Wtajemniczenie
 
Avatar vanadis
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 315
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez izus1990 Pokaż wiadomość
a potem zbliża się koniec miesiąca i jest nałogowe robienie sobie fotek aktualizacyjnych przyrost urosły więcej? chociaż 1mm a może 3mm a jak 5 mm to już w ogóle szaleństwo
ja nie robie fotek boję się patrzeć na me włosy, im więcej się w nie wpatruje tym są krótsze i krótsze (nie nie obcinam, one się masakrycznie kruszą ;( )
Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
Mam dokładnie tak samo koniecznie muszę coś wetrzeć raz lub dwa razy dziennie, a nawet mam ochotę częściej szaleńswtwo
a nie przetłuszcza Ci włosków takie poranne i wieczorne wcieranie ? pytam bo z tej całej manii wcieram przed myciem (1-2h)
__________________
Zapuszczałam i dbałam o włosy
i zero efektów więc już nie dbam o nie
może warto się chwilę zastanowić?

vanadis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 21:57   #4005
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez vanadis Pokaż wiadomość
a nie przetłuszcza Ci włosków takie poranne i wieczorne wcieranie ? pytam bo z tej całej manii wcieram przed myciem (1-2h)
Olejki wcieram zawsze przed snem, a po myciu Seboradin, kuracja z Joanny, albo Jantar i włoski są ok może nie utrzymałyby jakoś bardzo długo świeżości, ale i tak myję codziennie ze względu na pracę (raz, że muszę w pracy zawsze dobrze wyglądać, a dwa, że po powrocie cuchną mi włosicha papierosami, bo wszyscy palą wokoło )
__________________


Edytowane przez chudelatte
Czas edycji: 2012-11-23 o 21:58
chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 12:52   #4006
hemligheter
Raczkowanie
 
Avatar hemligheter
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 43
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Dziewczyny, mam pytanie odnośnie mgiełki Radicala. Kupiłam ją niedawno, ona ma w składzie alkohol i przeczytałam już na kilku stronach, że tą mgiełką nie powinno się pryskać włosów tylko wcierać w skóre głowy...
jak myślicie, czy jednak używanie jej na całej długości włosów może im zaszkodzić?
__________________
“Summer will end soon enough, and childhood as well.”
hemligheter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 13:34   #4007
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez hemligheter Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie odnośnie mgiełki Radicala. Kupiłam ją niedawno, ona ma w składzie alkohol i przeczytałam już na kilku stronach, że tą mgiełką nie powinno się pryskać włosów tylko wcierać w skóre głowy...
jak myślicie, czy jednak używanie jej na całej długości włosów może im zaszkodzić?
Myślę, że pryskanie po włosach ekstraktami ziołowymi na alkoholu przynieść może więcej szkody niż pożytku

Witam znów Rozpoczęłam kolejną kurację długościową - drożdże + kozieradka w skalp, koniec: 20 luty, cel - loki do połowy łopatek
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 13:52   #4008
schizofrenicznaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1
GG do schizofrenicznaa
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Hej dziewczyny, mam pewien problem. 9 lat temu zaczęłam hodować swoje włosy, regularnie podcinałam rozdwojone końcówki, używałam jedwabiu lub innych odżywek, bardzo rzadko używam suszarki, włosy prostuje czasami, ale jeszcze niedawno codziennie. Nigdy dużej uwagi nie przywiązywałam do ich długości ale jakiś czas temu zobaczyłam, że koleżanka która hoduje je od 3lat ma dłuższe ode mnie, gdzie ja mam tylko do połowy biustu a inna koleżanka zawsze miała dosłownie troszeczkę dłuższe ode mnie a teraz ma prawie do pasa. W tym problem, że zawsze myślałam że te podcinanie rzeczywiście sprawi że będą szybciej rosły a jednak okazało się że np te 2cm włosów podcięłam a gdy tylko mi odrosły znowu szłam do fryzjera i się ich pozbywałam. Teraz pomyślałam że nie będę ich wgl podcinać ale co jeszcze mogę zrobić ? Czytałam o tym dużo na różnych forach ale niestety nic konkretnego nie mogę znaleźć, bo jest tak zaśmiecone. Na pewno są takie osoby którym włosy rosną błyskawicznie i proszę o odpowiedź, jak wy to robicie ? Chodzi mi głównie o domowe masezki, jak i różne odżywki do zakupienia, no i takie najprostsze rady
schizofrenicznaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 16:17   #4009
KarlaN
Raczkowanie
 
Avatar KarlaN
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 210
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez schizofrenicznaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam pewien problem. 9 lat temu zaczęłam hodować swoje włosy, regularnie podcinałam rozdwojone końcówki, używałam jedwabiu lub innych odżywek, bardzo rzadko używam suszarki, włosy prostuje czasami, ale jeszcze niedawno codziennie. Nigdy dużej uwagi nie przywiązywałam do ich długości ale jakiś czas temu zobaczyłam, że koleżanka która hoduje je od 3lat ma dłuższe ode mnie, gdzie ja mam tylko do połowy biustu a inna koleżanka zawsze miała dosłownie troszeczkę dłuższe ode mnie a teraz ma prawie do pasa. W tym problem, że zawsze myślałam że te podcinanie rzeczywiście sprawi że będą szybciej rosły a jednak okazało się że np te 2cm włosów podcięłam a gdy tylko mi odrosły znowu szłam do fryzjera i się ich pozbywałam. Teraz pomyślałam że nie będę ich wgl podcinać ale co jeszcze mogę zrobić ? Czytałam o tym dużo na różnych forach ale niestety nic konkretnego nie mogę znaleźć, bo jest tak zaśmiecone. Na pewno są takie osoby którym włosy rosną błyskawicznie i proszę o odpowiedź, jak wy to robicie ? Chodzi mi głównie o domowe masezki, jak i różne odżywki do zakupienia, no i takie najprostsze rady
Od 9 lat zapuszczasz i efekt do biustu?
Może to efekt kruszenia po częstym używaniu prostownicy. Ale nie piszesz w jakim stanie są włosy , choć wyciągając wniosek z tego, że tak niewiele urosły przez tyle lat , a prostujesz często to jest to najprawdopodobniejszy winowajca.
Podcinanie końcówek nie przyspiesza wzrostu włosów , sprawia , że włosy są zdrowsze . Jeśli checesz zapuścić włosy to przedewszystkim odstaw prostownicę, odżywiaj , ogranicz preparaty do stylizacji zawierające alkohol.
Z domowych sposobów - spróbuj olejowania np. jadalnymi olejami jak: oliwa z oliwek, olej lniany, sezamowy itp, lub oleju rycynowego. Ponadto domowe maski m.in. z żółtka, lub jogurtu naturalnego, jest wiele przepisów na domowe maseczki zarówno na forum jak i na blogach włosowych. Pomocny może być także sok z aloesu.
Na kondycję i przyspieszenie porostu włosów, ponad to dobrze działają różne herbaty ziołowe jak np. z pokrzywu i skrzypu oraz drożdże. Ewentualnie suplemety dostępne w aptekach - dedykowane do włosów lub włosów , skóry i paznokci.
Są także wszelakie wcierki do skóry głowy - z domowych - sok z czarnej rzodkwi. A recenzje gotowych znajdziesz na wizażowym KWC.
A przedewszystkim dobierz odpowiednie kosmetyki jak szampon i odżywki dedykowane do twojego rodzaju włosów i ich stanu.
__________________

Zapuszczam włosiaki - -->celI-połowa pleców->celII -talia-

Edytowane przez KarlaN
Czas edycji: 2012-11-25 o 16:20
KarlaN jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-25, 21:52   #4010
vanadis
Wtajemniczenie
 
Avatar vanadis
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 315
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Myślę, że pryskanie po włosach ekstraktami ziołowymi na alkoholu przynieść może więcej szkody niż pożytku

Witam znów Rozpoczęłam kolejną kurację długościową - drożdże + kozieradka w skalp, koniec: 20 luty, cel - loki do połowy łopatek
taaak zioła z alkoholem to zło na włosy !

kascysko witamy ja też wracam w łaski wątku, ale zaintrygowałaś mnie tą roślinką kozieradką, coż to takiego i jak używasz w skalp, bo chyba na blogu o tym nie masz?
__________________
Zapuszczałam i dbałam o włosy
i zero efektów więc już nie dbam o nie
może warto się chwilę zastanowić?

vanadis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 22:44   #4011
Patrysia007
Raczkowanie
 
Avatar Patrysia007
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 331
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
Mam dokładnie tak samo koniecznie muszę coś wetrzeć raz lub dwa razy dziennie, a nawet mam ochotę częściej szaleńswtwo
Szaleństwem też było moje przebudzenie się o 3 w nocy, bo przypomniałam sobie, że nie wtarłam jantara przy okazji nałożyłam odżywkę do rzęs i poszłam dalej spać

Kuurcze jestem zachwycona odżywką Kapoor Kachli, są po niej takie gładkie, że nie mogę przestać dotykać oby jeszcze tak pięknie rosły
__________________
Włosy:
50>56>65


Waga:
71>65>52
Patrysia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 08:44   #4012
medsik
Zadomowienie
 
Avatar medsik
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 037
GG do medsik
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez vanadis Pokaż wiadomość
taaak zioła z alkoholem to zło na włosy !

kascysko witamy ja też wracam w łaski wątku, ale zaintrygowałaś mnie tą roślinką kozieradką, coż to takiego i jak używasz w skalp, bo chyba na blogu o tym nie masz?
Ja psikalam ziolami, ktore nie byly na bazie alkoholu i takiej suszy to nigdy nie widziałam- never again.

Ja też chcę poczytać o kozieradce i efeektach
medsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 10:07   #4013
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez medsik Pokaż wiadomość

Ja też chcę poczytać o kozieradce i efeektach
Hej, ja też chcę
Ja naftą ostatnio potraktowałam włosy i jestem zadowolona. Zaprzyjaźniam się z nią na dłuższy czas
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 10:11   #4014
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Ostatnio na blogu "agowe-petitki" przeczytałam wpis o wcierce z kozieradki (kozieradka?) i chyba będę zmuszona to przetestować na sobie. Do testów zostały mi jeszcze drożdże.

Wczoraj poprosiłam mamę, żeby obcięła mi końce bo już były cienkie i brzydkie i przeżyłam szok, bo w czerwcu obcięłam włosy, od tamtego czasu dałam im swobodnie rosnąć, wcierałam wodę brzozową, amlę, vatikę, piłam skrzyp i pokrzywę i...nic.

Brakuje mi na długość jakiś 5 cm do stanu zadowolenia.O większej gęstości pewnie już nie mam co marzyć.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 11:02   #4015
medsik
Zadomowienie
 
Avatar medsik
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 037
GG do medsik
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Ostatnio na blogu "agowe-petitki" przeczytałam wpis o wcierce z kozieradki (kozieradka?) i chyba będę zmuszona to przetestować na sobie. Do testów zostały mi jeszcze drożdże.

Wczoraj poprosiłam mamę, żeby obcięła mi końce bo już były cienkie i brzydkie i przeżyłam szok, bo w czerwcu obcięłam włosy, od tamtego czasu dałam im swobodnie rosnąć, wcierałam wodę brzozową, amlę, vatikę, piłam skrzyp i pokrzywę i...nic.

Brakuje mi na długość jakiś 5 cm do stanu zadowolenia.O większej gęstości pewnie już nie mam co marzyć.
szukam i szukam i wpisu znaleźć nie mogę.

Mi przez miesiąc włosy nie rosły wcale, na nogach mogłam ich nie golić, bo nie było co no i wyszło szydło z worka. Miałam problemy z hormonami.
Może też masz jakies problemy :<
medsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 16:02   #4016
hemligheter
Raczkowanie
 
Avatar hemligheter
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 43
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

W takim razie nie będę psikać tą mgiełką włosów dzięki
__________________
“Summer will end soon enough, and childhood as well.”
hemligheter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 18:16   #4017
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez vanadis Pokaż wiadomość
taaak zioła z alkoholem to zło na włosy !

kascysko witamy ja też wracam w łaski wątku, ale zaintrygowałaś mnie tą roślinką kozieradką, coż to takiego i jak używasz w skalp, bo chyba na blogu o tym nie masz?
Otóż i jest, bo na Agowych Petitkach też ja jestem cytowana

Proszę: KLIK!

Dziękuję za przywitanie, od razu pewniej się czuję
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 20:48   #4018
vanadis
Wtajemniczenie
 
Avatar vanadis
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 315
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez medsik Pokaż wiadomość
Ja psikalam ziolami, ktore nie byly na bazie alkoholu i takiej suszy to nigdy nie widziałam- never again.

Ja też chcę poczytać o kozieradce i efeektach
po GP eliksirze ja też, ale Radicala to nic nie pobije Snop siana na głowie i nic więcej

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Otóż i jest, bo na Agowych Petitkach też ja jestem cytowana

Proszę: KLIK!
Ach to to skomplikowane :P To chyba jednak się nie skuszę problemu z wypadaniem nie mam żadnych, one po prostu nie chcą rosnąć i się kruszą
Ale w pt. przybywa do mnie siostra fryzjerka na obcięcie końcówek i to jedyna osoba na którą mogę krzyczeć do woli i oczywiście zabiorę jej niepotrzebny sprzęt(degażówki)
__________________
Zapuszczałam i dbałam o włosy
i zero efektów więc już nie dbam o nie
może warto się chwilę zastanowić?

vanadis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 21:47   #4019
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez vanadis Pokaż wiadomość
Ach to to skomplikowane :P To chyba jednak się nie skuszę problemu z wypadaniem nie mam żadnych, one po prostu nie chcą rosnąć i się kruszą
Ale w pt. przybywa do mnie siostra fryzjerka na obcięcie końcówek i to jedyna osoba na którą mogę krzyczeć do woli i oczywiście zabiorę jej niepotrzebny sprzęt(degażówki)
Zaparzenie kozieradki jest skomplikowane? Przecież to tyle, jakby drożdże zaparzyć
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 21:52   #4020
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VII

Cytat:
Napisane przez vanadis Pokaż wiadomość
taaak zioła z alkoholem to zło na włosy !

kascysko witamy ja też wracam w łaski wątku, ale zaintrygowałaś mnie tą roślinką kozieradką, coż to takiego i jak używasz w skalp, bo chyba na blogu o tym nie masz?
ziołą z alkoholem konkretnie? czy po protu chodzi o sam alkohol, ktory moze miec drazniacy wplyw na skalp?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:03.