Którą szkołę wybrać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-11, 19:59   #1
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Talking

Którą szkołę wybrać?


Hej.
Ostatnimi czasy zastanawiam się poważnie nad zrobieniem technika weterynarii. I tu pojawia się problem - jest tak wiele ofert, każda szkoła prześciga się w swoich propozycjach, że zupełnie nie wiem, którą wybrać

Z tego co biorę pod uwagę to cena i ilość zajęć praktycznych. Tak, zdaję sobie sprawę, że najwięcej nauczę się na samych praktykach, jednak zajęcia to też ważna sprawa.

Szkoły jakie biorę pod uwagę to:

1. APEdukacja - tu kompletnie nie wiem jakie są opinie itp. Może coś powiecie o tej szkole?

2. Akademia Zdrowia - kiedyś za darmo, teraz ponoć już nie... I słyszałam, że zajęcia niezbyt są prowadzone w fajny sposób...

3. Prywatna Szkoła Biznesu - to szkoła w Pruszkowie, za darmo no i tu co mnie odrzuca to to, że jest raczej dla osób, które chcą mieć tylko papierek a nie tak jak ja chcą się czegoś nauczyć.

4. GoWork - 89 zł za miesiąc. Ponoć dużo praktyki.

5. Szkoła Policealna na Kijowskiej - 289 zł za miesiąc, ale tu słyszałam chyba najlepsze opinie i że mają dużo praktyki.

Jakbyście mogli mi coś doradzić to będę niezmiernie wdzięczna. Za każdą opinię także!
paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-11 20:59:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:36.