Majówki 2017 cz. I ! <3 - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-07-18, 20:34   #2551
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Decorail u nas to samo. 30 min góra godzina i oczy jak ping pongi 😵

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-18, 20:47   #2552
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Maks tez mało śpi w ciagu dnia, zazwyczaj jest to 30 min. Raz udało mi sie go przetrzymac i spał 2,5h ale zdarza sie to bardzo rzadko ;/


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-18, 21:08   #2553
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Majówki 2017 cz. I ! &lt;3

Deco - twój chłop to Cię kocha za wybitne poczucie humoru Zresztą ja też

A jeśli chodzi o drzemki to Bob tez po 15 min kimnie i zadowolony a matka w spokoju jabłka nie może zjeść za to ładnie przesypia noce, sama go budzę nad ranem na cyca.

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Kurczeeee właśnie jeszcze raz spojrzałam w endomondo i cos mi się pomyliło z tymi 4 km, jest 3 km! A już się tak jarałam No cóż najważniejsze ze progres jest.
__________________
milutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-18, 21:18   #2554
happiness__
Rozeznanie
 
Avatar happiness__
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 585
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez milutek Pokaż wiadomość
Młody ma parcie na szkło
No właśnie nie wiem jak to z tym jest, bo wczoraj na tej sesji miał wybitnie kiepski humor i w efekcie na połowie fotek ryczy 😂

Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość
Martirybka - jakiej firmy takie badziewie przysłali?

Marta - ja kupiłam dwa w H&M lekko usztywniane i super są

Magnificence - kurna, u mnie jak wózek nie jedzie to mały się budzi

Milutek - brawo! ja nie ćwiczę... no tak mi się nie chce... waga u mnie ok, ale tyłek smętnie wisi... nie dość, że Tż nie gotuję to jeszcze nie wyglądam - mój chłop to złoty człowiek

Dziecko śpi, ja wypiłam Karmi, mam książkę i leżę w wyrze

Popsuły nam się drzemki w ciagu dnia... Max 30 minut. Wybudza się w momencie... Ciekawe czy to taki okres czy już tak zostanie. Wcześniej to 3 godziny potrafił spać. Jak u Was to wygląda?
Haha decorail piona, u mnie to samo 😂

A z drzemkami też i to od dłuższego czasu 😕 dzisiaj tak 3 razy przysnął, ale spał 20-30 minut. Ledwo co go uśpilam pół godziny temu i relaksuję się w wannie, jestem wykończona...
A tż robi pasztet z soczewicy 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
happiness__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-18, 21:20   #2555
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Hej
My miałyśmy dzisiaj miły dzień, byłyśmy na spacerku z naszą Marg0lcią i małą Laurą Asia nie chciała spać ale udało się jej zasnąć może na 30 minut za to Laura przespała imprezkę

No i odnośnie spania w dzień to u nas też słabo. Dzisiaj Asia 6h ciagiem była aktywna a potem zasnęła na 30 minut może i od nowa śpi dłużej tylko na rękach więc tak czy siak nie mogę nic wtedy zrobić.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-18, 21:47   #2556
bunnybe
Zadomowienie
 
Avatar bunnybe
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 756
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

U nas tez drzemki w dzien coraz krotsze i coraz rzadsze. Ach jak ja bym chciala zeby pospal z godzinke czy dwie w ciagu dnia choc w sumie wole ze tak ladnie spi w nocy wiec jakby to mialo byc kosztem nocek to moze lepiej ze jest jak jest

Wysłane z mojego LG-K120 przy użyciu Tapatalka
__________________
16.05.2017 G.
bunnybe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-19, 06:51   #2557
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

O widzicie - czyli taki etap po prostu dzieci teraz mają, ale tak jak mówisz Bunny - wolę, żeby nocki były przespane, a w dzień jakoś przeboleję te krótkie drzemki

Milutek -

Happiness - jestem ciekawa fotek, hehe
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-19, 08:10   #2558
anita7
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 605
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Decorail zobaczysz że jeszcze ci dzieć dojrzeje i będzie spał w wózku. U mnie jeszcze niedawno też nie było mowy o zatrzymaniu się wózka w ogole to wrzask byl jak go do niego kladlam a teraz nie zawsze ake raczej nie placze i czasem spi na dworze z 1.5 h a ha leze na lezaku 😉

Dziś mi łóżeczko przychodzi. Mam nadzieję ze się nie zawiodę ☺

Decorail moj schabik raczej śpi dobrze w ciagu dnia choć czasem zdarzają mu się krótkie drzemki.
Jak tak was teraz czytam to jednak mój dużo śpi w ciągu dnia. Zazwyczaj zje i zasypia godzinę później na ok. 1h-2h ostatnio nam wypadło z dnia jedno spanie po jedzeniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anita7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-19, 08:30   #2559
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

U nas dzisiaj w miare nocka, bo 22-2:30-6-9 :juppi:. W ogole to jak maly zaczyna ssac to po parunastu sekundach czuje naplyw mleka i on zaczyna za chwilke polykac, az czuje jak ze mnie to mleko wysysa to jest ustabilizowana laktacja?

TZ wyjezdza dzisiaj i wraca w piatek poznym wieczorem, w sprawach sluzbowych. Jakiegos pietra mam, ale z drugiej strony ciesze sie, ze bede musiala sie sama zorganizowac, takie lekkie sado maso z mojej strony .
Mlodociany robi sie coraz bardziej ogarniety, juz tak wywija nogami, jakby tanczyc chcial . Juz go koniecznie trzeba przypinac w lezaczku. W ciagu dnia spi tez na czuja, czasami i godzinke, ale najlepiej jak mamusia jest obok . Za to coraz czesciej i dluzej zostaje sam na macie lub w bujaczku i nie marudzi. W ogole jako matka czuje sie coraz pewniej, hurraaa! Na poczatku mialam podswiadomie wrazenie, ze jestem do niczego , dobrze, ze juz tak nie jest. Milego dnia!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-19, 08:59   #2560
dona90
Raczkowanie
 
Avatar dona90
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Silesia ;)
Wiadomości: 345
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Marta6704 skad stanik zamawialas? jej dziewczyny a wlasnie mialam pytac, czy to tylko moja krolewna tak krotko spi w ciagu dnia widocznie taki etap u nas podejrzewamy niestety skaze bialkowa... zawartosc pieluszki bardzo srednia od niedzieli, Mala placze przy karmieniu i odmawia cyca, bylismy wczoraj u lekarza, kazala odstawkc produkty mleczne i obserwowac dlatego zaraz jade z Zoska do Lidla po mleko ryzowe, trzymajcie kciuki, bo to moj drugi raz sam na sam z coreczka w aucie
__________________
Nigdy nie będzie takich wędlin,
Takiej Coca-Coli,
Takiej musztardy
I takiego mleka
Nigdy nie będzie takiego lata.
dona90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-19, 09:32   #2561
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Anita - to pięknie Ci śpi ja bym prosiła o jedną dwugodzinną drzemkę chociaż

Vikunia - masochistka

Dona - kciuki
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-19, 10:09   #2562
aixa
Rozeznanie
 
Avatar aixa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 919
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

hej
u nas też drzemki coraz krótsze, wcześniej spała po 3-4 h w dzień teraz zaledwie 2h max ale za to w nocy pięknie śpi 22-4-9
dzisiaj piękna pogoda, prawdziwie letnia więc wybieramy sie na dłuuugi spacer tylko czekam,aż się malutka obudzi
wczoraj byliśmy na ważeniu mamy już 5kg wiem, że w porównaniu do waszych koksików to Majunia jest leciutka ale dla mnie to i tak dużo
__________________
Lenka 12.03.2010 CC
http://www.suwaczki.com/tickers/ug378u69qhqma25s.png

Maja 27.04.2017 CC
aixa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-19, 10:31   #2563
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez aixa Pokaż wiadomość
hej
u nas też drzemki coraz krótsze, wcześniej spała po 3-4 h w dzień teraz zaledwie 2h max ale za to w nocy pięknie śpi 22-4-9
dzisiaj piękna pogoda, prawdziwie letnia więc wybieramy sie na dłuuugi spacer tylko czekam,aż się malutka obudzi
wczoraj byliśmy na ważeniu mamy już 5kg wiem, że w porównaniu do waszych koksików to Majunia jest leciutka ale dla mnie to i tak dużo
Chyba mamy rówieśników (27.04)? Mój Leonek też ok. 5500 g waży, więc kruszynek. Ale za to jest bardzo długi.
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-19, 11:42   #2564
Martirybka
Rozeznanie
 
Avatar Martirybka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 786
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość
Martirybka - jakiej firmy takie badziewie przysłali?



Marta - ja kupiłam dwa w H&M lekko usztywniane i super są



Magnificence - kurna, u mnie jak wózek nie jedzie to mały się budzi



Milutek - brawo! ja nie ćwiczę... no tak mi się nie chce... waga u mnie ok, ale tyłek smętnie wisi... nie dość, że Tż nie gotuję to jeszcze nie wyglądam - mój chłop to złoty człowiek



Dziecko śpi, ja wypiłam Karmi, mam książkę i leżę w wyrze



Popsuły nam się drzemki w ciagu dnia... Max 30 minut. Wybudza się w momencie... Ciekawe czy to taki okres czy już tak zostanie. Wcześniej to 3 godziny potrafił spać. Jak u Was to wygląda?

Kinderkraft mata animals razem z leżaczkiem. Leżaczek to dopiero porażka bo nie zauważyłam ze jest do 9kg tylko, a jest przeznaczony raczej dla siedzącego dziecka, no a mój dwu miesięczny okruszek wazy prawie 7kg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Moj tez mało śpi w dzien, prawie wcale, albo max godzinę na mnie, babci czy TZ.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

W ogóle ja mam wrażenie ze moj maluch szybko sie nudzi, w leżaczku góra 30 minut wytrzymuje to samo jak go zajmuje zebra z bright stars czy jak sie wygłupiamy na przewijaku, karuzela w łóżeczku tez od wielkiego dzwonu bo łóżeczko parzy ciagle, a matka ściąga mleko na raty momentami mam dość, aż sutki fioletowe


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martirybka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-19, 11:53   #2565
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Chyba mamy rówieśników (27.04)? Mój Leonek też ok. 5500 g waży, więc kruszynek. Ale za to jest bardzo długi.
To moja Asia 26.04 i wczoraj przed kąpielą ją ważyliśmy i 5400g. Ubranka 62 a niektóre to już i 68 bo właśnie też dość długa jest.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-19, 12:21   #2566
bunnybe
Zadomowienie
 
Avatar bunnybe
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 756
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Nasz schabik 2 miesiące i 5900 a ubranka od niedawna 62

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Martirybka zainteresowanie takiego malucha czyms przez 30min to spory sukces, chcialabym zeby moj sie tak "szybko" nudzil
__________________
16.05.2017 G.
bunnybe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-19, 12:33   #2567
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Mój telefon robi jak zwykle psikusy
Oczywiście czekamy z Michałkiem na matę, dzisiaj ma być kurier

Vikunia: Czuje się tak samo, już dużo pewniej w roli mamy, spokojnie ogarniam dziecko, siebie i mieszkanie.

Dona: Zamówiłam na stronie szykownamama
dokładnie ten
https://szykownamama.pl/product-pol-...sz-UNIKAT.html

Maluch właśnie usypia, więc pora na drugą kawę
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-19, 12:44   #2568
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! &lt;3

Cytat:
Napisane przez dona90 Pokaż wiadomość
Marta6704 skad stanik zamawialas? jej dziewczyny a wlasnie mialam pytac, czy to tylko moja krolewna tak krotko spi w ciagu dnia widocznie taki etap u nas podejrzewamy niestety skaze bialkowa... zawartosc pieluszki bardzo srednia od niedzieli, Mala placze przy karmieniu i odmawia cyca, bylismy wczoraj u lekarza, kazala odstawkc produkty mleczne i obserwowac dlatego zaraz jade z Zoska do Lidla po mleko ryzowe, trzymajcie kciuki, bo to moj drugi raz sam na sam z coreczka w aucie
A co macie w pieluszce?

Mój zaczął robić zielone kupy, co to oznacza? Pediatra kazala obserwować i nie zaszczepila wczoraj.

Jadłam dwa dni temu lody pistacjowe, jeśli to jest przyczyna to chyba dziś już powinien normalne robić.

Ktoś podpowie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-19, 12:48   #2569
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez CamomileS Pokaż wiadomość
A co macie w pieluszce?

Mój zaczął robić zielone kupy, co to oznacza? Pediatra kazala obserwować i nie zaszczepila wczoraj.

Jadłam dwa dni temu lody pistacjowe, jeśli to jest przyczyna to chyba dziś już powinien normalne robić.

Ktoś podpowie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam od miesiąca zielone kupy, ale na mm i ponoć to od żelaza w mleku, teraz zmieniłam NAN na Bebilion HA i też są jeszcze zielone, choć z elementami żółtymi i musztardowymi.
Nie podpowiem - my robiliśmy badanie ogólne moczu i posiew kału, wyniki wyszły ok. Do tej pory ładnie przybierał , ale od kilku dni jedzenie jest problematyczne, plus ulewanie i były dwa chlusty (wczoraj i dziś) - obserwuję.
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-19, 12:56   #2570
Martirybka
Rozeznanie
 
Avatar Martirybka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 786
Majówki 2017 cz. I ! &lt;3

Bunnybe mówisz?? Hmm to chyba ja nie mam cierpliwości na to wychodzi

Marta tez sie na ten stanik czaję mam jeden z unikatu taki bardziej kobiecy ale cisną mnie fiszbiny chyba źle dobrałam rozmiar i tez w tym sklepie kupowałam.
Daj znać czy jest wygodny ten stanik


U nas tez zielone kupy od momentu kiedy dostaje żelazo.

Ponoć tez są w normie przy kp i mm bo to tez może być efekt fermentacji mleka.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martirybka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-19, 13:08   #2571
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Kurcze ja właśnie nie biorę żelaza i zaczął takie kupy robić dzień po tych lodach i martwie się bo my nie szczepilismy na rota więc dzisiaj będę go przystawiac dużo żeby się nie odwodnil czasem :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-19, 13:24   #2572
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez CamomileS Pokaż wiadomość
Kurcze ja właśnie nie biorę żelaza i zaczął takie kupy robić dzień po tych lodach i martwie się bo my nie szczepilismy na rota więc dzisiaj będę go przystawiac dużo żeby się nie odwodnil czasem :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U nas często sa zielone kupy, ale ja jem duzo zielonego, jak na dojna krówkę przystało . Jak na jeden dzien odstawiłam zielone (ale to brzmi, dziecko mi zabiorą ), to kupki były żółte.
Wątpię, ze po lodach zielona kupa, ale kto wie. Ja np. w jeden dzien robię koktajl ze szkl. szpinaku, jabłka, dwóch lasek selera naciowego, pietruszki i 1/3 ogórka, potem do obiadu sałata, wieczorem na kanapkach rzuciła itd., wiec u mnie na pewno od tego.

U nas mały tez na leżaczku czy dżungli wytrzymuje 20/30 minut, dla mnie to również sukces, wlasnie ogarnęłam pięknie kuchnie i odkamienilam urządzenie do wypaczania smoczków i puściłam pranie. A on sobie gadał po swojemu w leżaczku, bo leciała muzyka (maluma, w ciąży tez słuchałam, moze kojarzy) i ja śpiewałam. Ciagle za mna wodzi wzrokiem, bo mam dzisiaj na sobie sukienkę w czarno biały wzór


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Ja dzisiaj ważyłam małego prymitywnym sposobem-najpierw ja, pozniej ja z nim i wyszło 5400g, a jutro bedzie miał równo 2miesiace .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-19, 13:25   #2573
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez vikuniaa Pokaż wiadomość
U nas często sa zielone kupy, ale ja jem duzo zielonego, jak na dojna krówkę przystało . Jak na jeden dzien odstawiłam zielone (ale to brzmi, dziecko mi zabiorą ), to kupki były żółte.
Wątpię, ze po lodach zielona kupa, ale kto wie. Ja np. w jeden dzien robię koktajl ze szkl. szpinaku, jabłka, dwóch lasek selera naciowego, pietruszki i 1/3 ogórka, potem do obiadu sałata, wieczorem na kanapkach rzuciła itd., wiec u mnie na pewno od tego.

U nas mały tez na leżaczku czy dżungli wytrzymuje 20/30 minut, dla mnie to również sukces, wlasnie ogarnęłam pięknie kuchnie i odkamienilam urządzenie do wypaczania smoczków i puściłam pranie. A on sobie gadał po swojemu w leżaczku, bo leciała muzyka (maluma, w ciąży tez słuchałam, moze kojarzy) i ja śpiewałam. Ciagle za mna wodzi wzrokiem, bo mam dzisiaj na sobie sukienkę w czarno biały wzór


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Ja dzisiaj ważyłam małego prymitywnym sposobem-najpierw ja, pozniej ja z nim i wyszło 5400g, a jutro bedzie miał równo 2miesiace .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może chce Cię poderwać ?

To była jedyną zielona rzecz jaka zjadłam więc tak pomyślałam że to musi być to

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-19, 13:35   #2574
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Martirybka - 30 min to długo

Vikunia - Mój szkrab jak go biorę do łazienki jak się kąpię to się cieszy jak mnie widzi na golasa

Camomiles - hmmm, jak za parę dni nie minie to skontrolujcie, a czy od lodów? hmmm, nie mam pojęcia...
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-19, 14:16   #2575
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość
Martirybka - 30 min to długo

Vikunia - Mój szkrab jak go biorę do łazienki jak się kąpię to się cieszy jak mnie widzi na golasa

Camomiles - hmmm, jak za parę dni nie minie to skontrolujcie, a czy od lodów? hmmm, nie mam pojęcia...
Ja też mojego biorę do łazienki i jeszcze mu muszę śpiewać żeby się czasem nie znudził

Mój maluch na brzuchu potrafi już kilka ładnych minut głowę trzymać w górze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-19, 15:10   #2576
Martirybka
Rozeznanie
 
Avatar Martirybka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 786
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez CamomileS Pokaż wiadomość
Kurcze ja właśnie nie biorę żelaza i zaczął takie kupy robić dzień po tych lodach i martwie się bo my nie szczepilismy na rota więc dzisiaj będę go przystawiac dużo żeby się nie odwodnil czasem :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Żelazo dostaje młody bo ma anemię.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Ja pokazywałam pieluszkę pediatrze bo akurat poszedł bączek z farszem zielonym




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

No z tym zajmowaniem sie sobą to tez nie reguła te 30min, czasem 5 minut nie wysiedzi, dlatego tak bardzo liczyłam na ta matę edukacyjna, ze bedzie miał cos nowego i bardziej interesującego a tu taki klops.
Mam nadzieje ze szybko kasę zwrócą i coś innego małemu zamówię.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martirybka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-19, 17:30   #2577
Magnificence
Rozeznanie
 
Avatar Magnificence
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 975
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Dziewczyny wiem że pewnie pisaliście to tutaj sto razy ale z jakiej firmy macie i polecacie maty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magnificence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-19, 17:45   #2578
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
Mój telefon robi jak zwykle psikusy
Oczywiście czekamy z Michałkiem na matę, dzisiaj ma być kurier

Vikunia: Czuje się tak samo, już dużo pewniej w roli mamy, spokojnie ogarniam dziecko, siebie i mieszkanie.

Dona: Zamówiłam na stronie szykownamama
dokładnie ten
https://szykownamama.pl/product-pol-...sz-UNIKAT.html

Maluch właśnie usypia, więc pora na drugą kawę

I super, ze sie tak czujemy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-19, 17:53   #2579
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Magnificence - dużo dziewczyn ma takiego żółwia wydaje się za tą cenę super opcją http://allegro.pl/duza-mata-edukacyj...838499008.html

Ja mam taką http://allegro.pl/fisher-price-rain-...7.html#thumb/1
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-19, 18:03   #2580
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez CamomileS Pokaż wiadomość
Może chce Cię poderwać ?

To była jedyną zielona rzecz jaka zjadłam więc tak pomyślałam że to musi być to

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Haha, a to urwis


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-05 20:18:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:46.