Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X ! - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-11-22, 17:54   #571
MieciowaRuda
Raczkowanie
 
Avatar MieciowaRuda
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 248
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
Dziękuję będę się kurować dodatkowo świąteczną herbatą z rumem . Dam znać jak rozmowa, ale znam ich gdybanie i "nie jesteśmy przekonani, bo jest pani z Polski tak..?" więc..


Wyjazd był mega udany! Tak, że naprawdę nie chciałam wracać, uświadomiłam sobie, że jednak PL jakość życia ma na niebo wyższym poziomie- mówię tu o BYĆ, a nie MIEĆ, bo tu we Francji wszystko opiera się właściwie tylko na MIEĆ . Na tym właśnie polega mój problem, który ciągnie się już jakiś czas, bo to nie jest już tylko chwilowy dołek, jak może bywać u Ciebie . U mnie to już permanentny stan niechęci... A nie możemy oboje wyjechać, bo TŻ fizycznie musi być na miejscu, jeśli chodzi o pracę, ja z kolei staram się o projekt w IT, gdzie z czasem i doświadczeniem mogę pracować zdalnie. Dlatego to takie skomplikowane, bo albo będę szczęśliwsza w PL ale w związku na odległość albo zmasakrowana tutaj, ale z Nim . Myślimy nad jakimś sensownym rozwiązaniem, ale to nie jest łatwe, to już grubsza sprawa. Francja jest jak Rosja- to stan umysłu



Koniecznie pokaż wianek, bo też mnie zaczyna korcić, żeby coś takiego zrobić, choć ta myśl będzie pewnie dojrzewać rok .
W takim razie 1 grudnia wtarmoś kartony z ozdobami do salonu i się mentalnie przygotowuj
Aha czyli praca i wyjazd razem nie wchodzi w gre... przykre.
My żylismy osobno prawie 3 lata i juz ponad 3 tu razem.

"Francja jest jak Rosja- to stan umysłu. Padłam

Zrobilam wianek i całkiem szybko poszło. Podkład miałam bo kiedyś dostałam w tematyce jesiennej ale to nie moja bajka. Usunęłam co zbędne i dodałam kwiat gwiazdy i bombki
Nieskromnie powiem.. jestem zachwycona!

Kochana kartony juz czekają w garażu.. do domu je pewnie wniosę na dniach hi hi

Cytat:
Napisane przez indecorum Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co kupiłyście/planujecie kupić na prezenty?
Piszcie, bo potrzebuję jeszcze trochę natchnienia
Ja mamie kupiłam gazetownik + zestaw Nivea, teściowej krem bo chciała inteż zestaw Nivea. Dla męża szlifierke bo wspominał że chce ale narazie nie będzie kupował wiec juz ma tylko jeszcze o tym nie wie.
Dla teścia nieteścia kupie 2 koszulki (nosi duży rozmiar a nie zawsze może dostać, a jak ostatnio był i Mu kupiliśmy to już zapowiedział że jak przyjadą to chce znowu po koszulki jechać ) + kawa którą lubi. Tata jeszcze się zastanawia nad prezentem a jak nie wymyśli to dostanie alkohol jakiś fajny zestaw a maluchowi kupujemy stolik edukacyjny i zestaw drewnianych klocków. Może jakieś autko fajne bo sie interesuje tym co się kreci


Cytat:
Napisane przez indecorum Pokaż wiadomość
W jakich kolorach robicie choinki?
U nas złoto i czerwień. Tak jak w zeszłym roku. Zakochałam się w tych kolorowych (co kolorami ubierane ) ale w tym roku mnie nie stać na kupno aż tylu nowych bombek aby byl taki efekt.
Do tego w kuchni na oknie kolorowe lampki, w salonie choinka z makaronu też zloto czerwona. Choć ze stroikiem na stól sie trochę wylamalam z kolorami bo swiece czerwone ale bombeczki srebrne z białymi i ciemna szara taca + lampki.

Cytat:
Napisane przez indecorum Pokaż wiadomość
Moja jest biało srebrna i właśnie chciałabym ją jakoś urozmaicić
Dodaj ciemne fioletowe albo turkusowe.. aby kolor był intensywny.
Mi się marzyła w zeszłym roku biało fioletowa. Tylko fiolet taki ciemny a nie wrzosowy..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20181122_120710.jpg (121,6 KB, 99 załadowań)
MieciowaRuda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 18:08   #572
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Youtube polecił mi filmik z openingiem kalendarza z sephory.. jakaś tragedia! Od razu z ciekawości włączyłam też douglasa i jestem w szoku, że to ta sama cena
z douglasa byłby super, ale skoro już wiem, co w nim jest, to sobie odpuszczę, bo i tak nie będzie niespodzianki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 18:12   #573
indecorum
Rozeznanie
 
Avatar indecorum
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 644
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez MieciowaRuda Pokaż wiadomość
U nas złoto i czerwień. Tak jak w zeszłym roku. Zakochałam się w tych kolorowych (co kolorami ubierane ) ale w tym roku mnie nie stać na kupno aż tylu nowych bombek aby byl taki efekt.
Do tego w kuchni na oknie kolorowe lampki, w salonie choinka z makaronu też zloto czerwona. Choć ze stroikiem na stól sie trochę wylamalam z kolorami bo swiece czerwone ale bombeczki srebrne z białymi i ciemna szara taca + lampki.



Dodaj ciemne fioletowe albo turkusowe.. aby kolor był intensywny.
Mi się marzyła w zeszłym roku biało fioletowa. Tylko fiolet taki ciemny a nie wrzosowy..
ale piękny wieniec

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Pokaż wiadomość
Youtube polecił mi filmik z openingiem kalendarza z sephory.. jakaś tragedia! Od razu z ciekawości włączyłam też douglasa i jestem w szoku, że to ta sama cena
z douglasa byłby super, ale skoro już wiem, co w nim jest, to sobie odpuszczę, bo i tak nie będzie niespodzianki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja zasugerowałam tżtowi że marzy mi się taki kosmetyczny kalendarz np z nyxa... teraz czekam żeby się przekonać czy podłapał
__________________
I have tasted of the fruit and it's opened up my eyes
It's given me a thirst that's so hard to satisfy
indecorum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 18:41   #574
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez indecorum Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co kupiłyście/planujecie kupić na prezenty?
Piszcie, bo potrzebuję jeszcze trochę natchnienia
Na mikołaja? ja mam drobiazgi
Dla męża świąteczne bokserki, dla przyjaciela skarpetki i świąteczny t-shirt, dla Siostry słodycze.

Teściowie, brat męża oraz jego babcia prezenty ode mnie dostaną w wigilię.

Na święta dla Siostry kupuje kolczyki a mężowi nie wiem co jeszcze

Cytat:
Napisane przez Greychristmas Pokaż wiadomość
Dzięki za info o wyprzedaży w Jysku! Może uda mi się jutro upolować jakiegoś skrzata.
Planeta singli fajna na rozluźnienie, trochę się pośmialiśmy. Faktycznie przypomina troszkę Listy. W lutym będzie trzecia część.

Ja dzisiaj nacieszyłam oczy wizytą w Bonarce. Przeszłam Nanu Nana, Home & You, Homlę i Dukę. W Homli i Duce jest obecnie wyprzedaż 30 %, gdyby któraś chciała skorzystać. Kupiłam też ciepłe rajstopy z kaszmirem z Gatty, też jest 30 % obniżki.
Mężu powiedział, że dla niego również rozpoczął się sezon świąteczny, bo Maczek wypuścił wreszcie kanapkę drwala.
Krakowianka

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Czy ktoś jeszcze oprócz mnie nie ma żadnego prezentu? Mam nadzieję, że za tydzień uda mi się za to wziąć.
Mój mąż ale on się nie udziela na wizażu

Cytat:
Napisane przez indecorum Pokaż wiadomość
Nie wiem czy też nie wypadnę do Bonarki, nie widziałaś przypadkiem gdzieś bladoróżowych bombek?

W jakich kolorach robicie choinki?
Kolejna z Krakowa?

Ja jeszcze nie wiem. Chciałam tęczową ale marzy mi się też fioletowa albo kobaltowa i nie mogę się zdecydować.

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Pokaż wiadomość
Youtube polecił mi filmik z openingiem kalendarza z sephory.. jakaś tragedia! Od razu z ciekawości włączyłam też douglasa i jestem w szoku, że to ta sama cena
z douglasa byłby super, ale skoro już wiem, co w nim jest, to sobie odpuszczę, bo i tak nie będzie niespodzianki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kalendarz

Ja chce teraz sowe Oliwie z the body shop i opaskę jelonka
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 19:10   #575
MieciowaRuda
Raczkowanie
 
Avatar MieciowaRuda
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 248
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez indecorum Pokaż wiadomość
ale piękny wieniec
Dziękuję! :cmok
MieciowaRuda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 22:37   #576
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Ja lubię kolorowa choinkę, z przewaga złota lub srebra, co jakiś czas mi się zmienia zazwyczaj jednak złoto i czerwony przeważają
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 05:27   #577
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Sing along, guys!

__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2018-11-23 o 05:30
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-23, 07:13   #578
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Zakochałam się w tych ozdobach Screenshot_2018-11-23-08-09-05.jpeg

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 08:59   #579
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Zakochałam się w tych ozdobach

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka
Co kto lubi

Mnie się za bardzo kojarzą z Wielkanocą
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 11:04   #580
Y a s m i n e
Rozeznanie
 
Avatar Y a s m i n e
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Paris/ Toruń
Wiadomości: 987
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez MieciowaRuda Pokaż wiadomość
Aha czyli praca i wyjazd razem nie wchodzi w gre... przykre.
My żylismy osobno prawie 3 lata i juz ponad 3 tu razem.

"Francja jest jak Rosja- to stan umysłu. Padłam

Zrobilam wianek i całkiem szybko poszło. Podkład miałam bo kiedyś dostałam w tematyce jesiennej ale to nie moja bajka. Usunęłam co zbędne i dodałam kwiat gwiazdy i bombki
Nieskromnie powiem.. jestem zachwycona!

Kochana kartony juz czekają w garażu.. do domu je pewnie wniosę na dniach hi hi



Ja mamie kupiłam gazetownik + zestaw Nivea, teściowej krem bo chciała inteż zestaw Nivea. Dla męża szlifierke bo wspominał że chce ale narazie nie będzie kupował wiec juz ma tylko jeszcze o tym nie wie.
Dla teścia nieteścia kupie 2 koszulki (nosi duży rozmiar a nie zawsze może dostać, a jak ostatnio był i Mu kupiliśmy to już zapowiedział że jak przyjadą to chce znowu po koszulki jechać ) + kawa którą lubi. Tata jeszcze się zastanawia nad prezentem a jak nie wymyśli to dostanie alkohol jakiś fajny zestaw a maluchowi kupujemy stolik edukacyjny i zestaw drewnianych klocków. Może jakieś autko fajne bo sie interesuje tym co się kreci




U nas złoto i czerwień. Tak jak w zeszłym roku. Zakochałam się w tych kolorowych (co kolorami ubierane ) ale w tym roku mnie nie stać na kupno aż tylu nowych bombek aby byl taki efekt.
Do tego w kuchni na oknie kolorowe lampki, w salonie choinka z makaronu też zloto czerwona. Choć ze stroikiem na stól sie trochę wylamalam z kolorami bo swiece czerwone ale bombeczki srebrne z białymi i ciemna szara taca + lampki.

Dodaj ciemne fioletowe albo turkusowe.. aby kolor był intensywny.
Mi się marzyła w zeszłym roku biało fioletowa. Tylko fiolet taki ciemny a nie wrzosowy..
Ja tu jestem już 7 lat i dlatego mam taki przesyt. Jak zdecydowałam, że wracam poznałam TŻ i klops Mam nadzieję, że Ty takiego rozdarcia nie będziesz miała .

Weekend już, wnoś te kartony do salonu i ciesz oczy . A wianek piękny! Śliczny Ci wyszedł! Podziwiam osoby, które mają takie pomysły, bo mi nigdy wianki nie wychodziły, jestem zmuszona kupić gotowy jak już i ewentualnie dodać coś swojego

Ja kiedyś zrobiłam choinkę w kolorach biało-fioletowym, takim ciemnym i intensywnym i powiem Wam, że jakaś smutna była . Biały to była taka piękna perła. Choinka wyszła "zimna". Musiałam dodać jakieś złote błyszczące dodatki, bo inaczej jakaś strasznie dystyngowana była i "lodowa". To był pierwszy i ostatni raz, od tamtej pory stawiam na ciepłe kolory


Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Pokaż wiadomość
Youtube polecił mi filmik z openingiem kalendarza z sephory.. jakaś tragedia! Od razu z ciekawości włączyłam też douglasa i jestem w szoku, że to ta sama cena
z douglasa byłby super, ale skoro już wiem, co w nim jest, to sobie odpuszczę, bo i tak nie będzie niespodzianki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahaha, widziałam ten z sephory, parodia . Najlepsze były miny dziewczyn na sam koniec, hahah . Ale taki żałosny pstryk w nos klientkom, że to aż smutne
Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
Łoooo to wszystko brzmi miodzio.... Jak to mleczko?Aaa nie pokazujcie mi takich rzeczy!

Przybijam pionę rozdartym duszom mieszkającym tam gdzie nie chcą. Borykam się z tym jakiś czas i jak na razie nie ma rozwiązania dobrego.

A co do kina to ja się wybieram w niedzielę na Fantastyczne Zwierzęta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ściskam mocno

A film też zamierzam obejrzeć


Cytat:
Napisane przez indecorum Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co kupiłyście/planujecie kupić na prezenty?
Piszcie, bo potrzebuję jeszcze trochę natchnienia
Dla TŻ:
-2 książki z łamigłówkami- labirynty, odwrócone znaczenia, Gdzie jest Wally- coś w tym stylu. Stymulujące skupienie i myślenie- bardzo lubi takie rzeczy.
- Jakąś logiczną łamigłówkę/ puzzle drewniane do złożenia
- Grę planszową "Ticket To Ride"- to raczej dla nas obojga- zagrywaliśmy się godzinami w wersję elektroniczną, ale uwielbiamy board games
- Zestaw kosmetyków z La Roche Posay- balsam nawadniający, dobry krem do rąk i poszukam coś jeszcze do pielęgnacji, zgodnie z potrzebami. Chcę to zbiorczo wrzucić do ładnie zapakowanego kartonu
- Książka- biografia B.Pitt'a
- Jakiś ładnie wydany kalendarz książkowy- agenda- żeby wszystkie ważne rzeczy i przemyślenia trzymał dobrze zorganizowane w 1 miejscu i zawsze pod ręką. I tylko Jego.
-I może wymyślę coś jeszcze

W tym roku stawiam na przyjemne spędzenie czasu i rzeczy, których naprawdę Mu brakuje zamiast luksusowych prezentów. Chcę postawić akcent na cieszenie się małymi rzeczami, jak za dzieciaka , bo widzę, jak bardzo tego nam brakuje czasami, szczególnie Jemu, a wszystko dookoła jest takie nadmuchane że ach i och
Myślę, że najlepszy i najszczerszy uśmiech sprawi to, o czym dawno się zapomniało, sterta prezentów pod choinką i możliwość rozszarpywania papierów

Cytat:
Napisane przez indecorum Pokaż wiadomość
Nie wiem czy też nie wypadnę do Bonarki, nie widziałaś przypadkiem gdzieś bladoróżowych bombek?

W jakich kolorach robicie choinki?
Widziałam pudrowo-różowe bombki w Homla ja w tym roku chyba tak samo, jak w poprzednim- przezroczysto- kryształowa ze złotymi dodatkami. Dojdą także drewniane dekoracje


Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Zakochałam się w tych ozdobach Załącznik 7649516

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka
Haha, old school , na bogato .



Wstałam dziś, a wszędzie mgła była, miałam wrażenie, że jest biało i śnieżno . Popołudniem zaczynam robić ozdoby, powykładam krasnale i reniferki oraz zrobię zupę kalafiorową . I może coś słodkiego

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Co sądzicie o tym, podoba się Wam?

Szczerze mówiąc, mi nawet nawet, dużo bardziej niż Dudziakowa, która po kilku odsłuchaniach drażni mnie niemiłosiernie

https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=0hkq0iqn1iM
__________________

Edytowane przez Y a s m i n e
Czas edycji: 2018-11-23 o 09:34
Y a s m i n e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 14:25   #581
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
Co sądzicie o tym, podoba się Wam?

Szczerze mówiąc, mi nawet nawet, dużo bardziej niż Dudziakowa, która po kilku odsłuchaniach drażni mnie niemiłosiernie

https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=0hkq0iqn1iM
Lubię Nosowską ale to wykonanie mi się kompletnie nie podoba to już wolę Dudziakową w reklamie Play
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-23, 14:47   #582
Sillvia1892
Raczkowanie
 
Avatar Sillvia1892
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 40
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
Ja tu jestem już 7 lat i dlatego mam taki przesyt. Jak zdecydowałam, że wracam poznałam TŻ i klops Mam nadzieję, że Ty takiego rozdarcia nie będziesz miała .

Weekend już, wnoś te kartony do salonu i ciesz oczy . A wianek piękny! Śliczny Ci wyszedł! Podziwiam osoby, które mają takie pomysły, bo mi nigdy wianki nie wychodziły, jestem zmuszona kupić gotowy jak już i ewentualnie dodać coś swojego

Ja kiedyś zrobiłam choinkę w kolorach biało-fioletowym, takim ciemnym i intensywnym i powiem Wam, że jakaś smutna była . Biały to była taka piękna perła. Choinka wyszła "zimna". Musiałam dodać jakieś złote błyszczące dodatki, bo inaczej jakaś strasznie dystyngowana była i "lodowa". To był pierwszy i ostatni raz, od tamtej pory stawiam na ciepłe kolory



Hahaha, widziałam ten z sephory, parodia . Najlepsze były miny dziewczyn na sam koniec, hahah . Ale taki żałosny pstryk w nos klientkom, że to aż smutne

Ściskam mocno

A film też zamierzam obejrzeć



Dla TŻ:
-2 książki z łamigłówkami- labirynty, odwrócone znaczenia, Gdzie jest Wally- coś w tym stylu. Stymulujące skupienie i myślenie- bardzo lubi takie rzeczy.
- Jakąś logiczną łamigłówkę/ puzzle drewniane do złożenia
- Grę planszową "Ticket To Ride"- to raczej dla nas obojga- zagrywaliśmy się godzinami w wersję elektroniczną, ale uwielbiamy board games
- Zestaw kosmetyków z La Roche Posay- balsam nawadniający, dobry krem do rąk i poszukam coś jeszcze do pielęgnacji, zgodnie z potrzebami. Chcę to zbiorczo wrzucić do ładnie zapakowanego kartonu
- Książka- biografia B.Pitt'a
- Jakiś ładnie wydany kalendarz książkowy- agenda- żeby wszystkie ważne rzeczy i przemyślenia trzymał dobrze zorganizowane w 1 miejscu i zawsze pod ręką. I tylko Jego.
-I może wymyślę coś jeszcze

W tym roku stawiam na przyjemne spędzenie czasu i rzeczy, których naprawdę Mu brakuje zamiast luksusowych prezentów. Chcę postawić akcent na cieszenie się małymi rzeczami, jak za dzieciaka , bo widzę, jak bardzo tego nam brakuje czasami, szczególnie Jemu, a wszystko dookoła jest takie nadmuchane że ach i och
Myślę, że najlepszy i najszczerszy uśmiech sprawi to, o czym dawno się zapomniało, sterta prezentów pod choinką i możliwość rozszarpywania papierów


Widziałam pudrowo-różowe bombki w Homla ja w tym roku chyba tak samo, jak w poprzednim- przezroczysto- kryształowa ze złotymi dodatkami. Dojdą także drewniane dekoracje



Haha, old school , na bogato .



Wstałam dziś, a wszędzie mgła była, miałam wrażenie, że jest biało i śnieżno . Popołudniem zaczynam robić ozdoby, powykładam krasnale i reniferki oraz zrobię zupę kalafiorową . I może coś słodkiego

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Co sądzicie o tym, podoba się Wam?

Szczerze mówiąc, mi nawet nawet, dużo bardziej niż Dudziakowa, która po kilku odsłuchaniach drażni mnie niemiłosiernie

https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=0hkq0iqn1iM

Jezusie najsłodszy... Zwracam honor Dudziakowej. To "coraz bliżej święta" to jakiś koszmar!

Chwalę się, że byłam dziś w pijalni czekolady Wedla i powiem Wam - cudo. Tak przepysznej czekolady nie piłam nigdy. I idealnie ciepła, a nie parząca pysk, jak to zwykle wszędzie podają. Dodatkowo jest tam tak klimatycznie, przytulnie, że koniecznie muszę wrócić w grudniu
Kupiłam sobie dziś też w smyku rogi renifera w formie spinek Brawo ja!
Sillvia1892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 15:26   #583
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość

Co sądzicie o tym, podoba się Wam?

Szczerze mówiąc, mi nawet nawet, dużo bardziej niż Dudziakowa, która po kilku odsłuchaniach drażni mnie niemiłosiernie

https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=0hkq0iqn1iM
Gdyby to była jakakolwiek inna piosenka to uzbalabym, że super. Do klimatu świat jakoś mi nie pasuje....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."




Edytowane przez Jamajka007
Czas edycji: 2018-11-23 o 15:27
Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 16:18   #584
AlexMargaret
Raczkowanie
 
Avatar AlexMargaret
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 36
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Kupiłam dziś w Pepco śliczny koc świąteczny, będzie służył jako narzuta wieczorem wybieram się do Jysk, przechodziłam dziś i zajrzałam dosłownie na moment, jest kilka godnych uwagi rzeczy świątecznych na promocji


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AlexMargaret jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 16:18   #585
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Sillvia1892 Pokaż wiadomość
Chwalę się, że byłam dziś w pijalni czekolady Wedla i powiem Wam - cudo. Tak przepysznej czekolady nie piłam nigdy. I idealnie ciepła, a nie parząca pysk, jak to zwykle wszędzie podają. Dodatkowo jest tam tak klimatycznie, przytulnie, że koniecznie muszę wrócić w grudniu
Kupiłam sobie dziś też w smyku rogi renifera w formie spinek Brawo ja!
Też muszę się wreszcie wybrać

Pokażesz te spinki?
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 16:56   #586
Greychristmas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 30
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez AlexMargaret Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś w Pepco śliczny koc świąteczny, będzie służył jako narzuta wieczorem wybieram się do Jysk, przechodziłam dziś i zajrzałam dosłownie na moment, jest kilka godnych uwagi rzeczy świątecznych na promocji


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Pokaż, pokaż

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;86156947]Na mikołaja? ja mam drobiazgi
Dla męża świąteczne bokserki, dla przyjaciela skarpetki i świąteczny t-shirt, dla Siostry słodycze.

Teściowie, brat męża oraz jego babcia prezenty ode mnie dostaną w wigilię.

Na święta dla Siostry kupuje kolczyki a mężowi nie wiem co jeszcze



Krakowianka



Mój mąż ale on się nie udziela na wizażu



Kolejna z Krakowa?

Ja jeszcze nie wiem. Chciałam tęczową ale marzy mi się też fioletowa albo kobaltowa i nie mogę się zdecydować.



Kalendarz

Ja chce teraz sowe Oliwie z the body shop i opaskę jelonka [/QUOTE]


Też muszę jakiś prezent dla teściów wymyślić właśnie...

Tak, krakowianka Musimy się kiedyś wszystkie na jakąś świąteczną kawę wybrać!
Greychristmas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 17:02   #587
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Zakochałam się w tych ozdobach Załącznik 7649516

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka
Mi się dobrze kojarzą takie ozdoby, właśnie z dawnymi latami, do tej pory na choince mamy takie starsze zbiory i je uwielbiam


Aaaaaa, kupiłam pierwsze prezenty dziś - perfumy na Black Friday I złoty papier
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 17:11   #588
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Greychristmas Pokaż wiadomość
Też muszę jakiś prezent dla teściów wymyślić właśnie...

Tak, krakowianka Musimy się kiedyś wszystkie na jakąś świąteczną kawę wybrać!
U nas jest tak, że jakiś czas przed wigilią po prostu wszyscy sobie mówimy co chcemy więc prezenty są zawsze trafione ale zaskoczenia nie ma żadnego

Pisze się na tą kawkę!
W Costa Coffe są teraz fajne zimowe, widziałam plakat
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 17:37   #589
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Bardzo mi się podobają takie bajkowe choinki z różnymi bombkami okrągłymi ale i w różnych innych kształtach uważam że mają swój niepowtarzalny urok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-23, 17:40   #590
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 730
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Nie wiecie kiedy zaczyna się wyprzedaż kolekcji świątecznej w home and you? W Wigilię czy po Bożym Narodzeniu?
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 18:27   #591
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
Ja tu jestem już 7 lat i dlatego mam taki przesyt. Jak zdecydowałam, że wracam poznałam TŻ i klops Mam nadzieję, że Ty takiego rozdarcia nie będziesz miała .

Weekend już, wnoś te kartony do salonu i ciesz oczy . A wianek piękny! Śliczny Ci wyszedł! Podziwiam osoby, które mają takie pomysły, bo mi nigdy wianki nie wychodziły, jestem zmuszona kupić gotowy jak już i ewentualnie dodać coś swojego

Ja kiedyś zrobiłam choinkę w kolorach biało-fioletowym, takim ciemnym i intensywnym i powiem Wam, że jakaś smutna była . Biały to była taka piękna perła. Choinka wyszła "zimna". Musiałam dodać jakieś złote błyszczące dodatki, bo inaczej jakaś strasznie dystyngowana była i "lodowa". To był pierwszy i ostatni raz, od tamtej pory stawiam na ciepłe kolory



Hahaha, widziałam ten z sephory, parodia . Najlepsze były miny dziewczyn na sam koniec, hahah . Ale taki żałosny pstryk w nos klientkom, że to aż smutne

Ściskam mocno

A film też zamierzam obejrzeć



Dla TŻ:
-2 książki z łamigłówkami- labirynty, odwrócone znaczenia, Gdzie jest Wally- coś w tym stylu. Stymulujące skupienie i myślenie- bardzo lubi takie rzeczy.
- Jakąś logiczną łamigłówkę/ puzzle drewniane do złożenia
- Grę planszową "Ticket To Ride"- to raczej dla nas obojga- zagrywaliśmy się godzinami w wersję elektroniczną, ale uwielbiamy board games
- Zestaw kosmetyków z La Roche Posay- balsam nawadniający, dobry krem do rąk i poszukam coś jeszcze do pielęgnacji, zgodnie z potrzebami. Chcę to zbiorczo wrzucić do ładnie zapakowanego kartonu
- Książka- biografia B.Pitt'a
- Jakiś ładnie wydany kalendarz książkowy- agenda- żeby wszystkie ważne rzeczy i przemyślenia trzymał dobrze zorganizowane w 1 miejscu i zawsze pod ręką. I tylko Jego.
-I może wymyślę coś jeszcze

W tym roku stawiam na przyjemne spędzenie czasu i rzeczy, których naprawdę Mu brakuje zamiast luksusowych prezentów. Chcę postawić akcent na cieszenie się małymi rzeczami, jak za dzieciaka , bo widzę, jak bardzo tego nam brakuje czasami, szczególnie Jemu, a wszystko dookoła jest takie nadmuchane że ach i och
Myślę, że najlepszy i najszczerszy uśmiech sprawi to, o czym dawno się zapomniało, sterta prezentów pod choinką i możliwość rozszarpywania papierów


Widziałam pudrowo-różowe bombki w Homla ja w tym roku chyba tak samo, jak w poprzednim- przezroczysto- kryształowa ze złotymi dodatkami. Dojdą także drewniane dekoracje



Haha, old school , na bogato .



Wstałam dziś, a wszędzie mgła była, miałam wrażenie, że jest biało i śnieżno . Popołudniem zaczynam robić ozdoby, powykładam krasnale i reniferki oraz zrobię zupę kalafiorową . I może coś słodkiego

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Co sądzicie o tym, podoba się Wam?

Szczerze mówiąc, mi nawet nawet, dużo bardziej niż Dudziakowa, która po kilku odsłuchaniach drażni mnie niemiłosiernie

https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=0hkq0iqn1iM
Omg to Kaśka poszalała
A ja porobiłam wam fotki pięknie przystrojonej galerii zapominając, że tu nie działa wrzucanie zdjęć z komórki hahha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 18:40   #592
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

[1=61a08125505a341f1365cc6 27294330b05bf0ff7_5eb5e47 234ae2;86161468]Nie wiecie kiedy zaczyna się wyprzedaż kolekcji świątecznej w home and you? W Wigilię czy po Bożym Narodzeniu?[/QUOTE]W zeszłym roku zaczęli po Bożym Narodzeniu. Ja mam zamiar kupić w weekend ostatnie prezenty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 18:43   #593
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 730
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
W zeszłym roku zaczęli po Bożym Narodzeniu. Ja mam zamiar kupić w weekend ostatnie prezenty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki

Ja też w weekend albo w Wigilię rano. Myślałam, że się już na wyprzedaż załapię
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 18:59   #594
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

[1=61a08125505a341f1365cc6 27294330b05bf0ff7_5eb5e47 234ae2;86161734]Dzięki

Ja też w weekend albo w Wigilię rano. Myślałam, że się już na wyprzedaż załapię [/QUOTE]
A dziś na Black Friday nie ma żadnej promocji?
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 19:04   #595
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Czy w waszych Rossmannach też jest tak mało testerów perfum? Zastanawiałam się nas nowym zapachem, ale mało który miał tester, a te które były to w większości były już puste flakoniki :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 19:04   #596
Sillvia1892
Raczkowanie
 
Avatar Sillvia1892
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 40
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;86161113]Też muszę się wreszcie wybrać

Pokażesz te spinki? [/QUOTE]
Proszę bardzo Plus piękne puszeczki z pepco


46519613_358420941383337_2997164630259793920_n.jpg

46521480_2233592276925670_460384124348137472_n.jpg
Sillvia1892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 19:40   #597
AlexMargaret
Raczkowanie
 
Avatar AlexMargaret
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 36
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Pokaż wiadomość
Czy w waszych Rossmannach też jest tak mało testerów perfum? Zastanawiałam się nas nowym zapachem, ale mało który miał tester, a te które były to w większości były już puste flakoniki :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie wróciłam z Rossmana , dokładnie to samo o czym piszesz. Poszłam po ulubione perfumy dla TŻ na Mikołajki, więc przynajmniej wiedziałam co konkretnie wybrać.

Jest bardzo mało testerów
Dodatkowo niektórzy otwierają zafoliowane perfumy i sobie psikają jeżeli nie znajdą próbki
Poza tym toczą się wojenki o świąteczne zestawy kosmetyków , na szczęście sprawdziłam wcześniej co i jak więc wizyta w Rossku zajęła mi 10 minut

Jejku nie da się dodać zdjęć z telefonu
Dorwałam czerwone latarenki w Jysku i girlandę z filcowych serduszek .
W Pepco za to ozdobne gałązki , srebrne i z choinki z szyszkami oprószone śniegiem.
No i na sam koniec dokupiłam TŻtowi do prezentu świąteczne żelki i ptasie mleczko cynamonowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AlexMargaret jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 20:00   #598
anna1112
Zadomowienie
 
Avatar anna1112
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 470
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

[1=61a08125505a341f1365cc6 27294330b05bf0ff7_5eb5e47 234ae2;86161468]Nie wiecie kiedy zaczyna się wyprzedaż kolekcji świątecznej w home and you? W Wigilię czy po Bożym Narodzeniu?[/QUOTE]


W Wigilię i tylko te najbrzydsze rzeczy, część po prostu chowają do magazynów. Pamiętam jak 2 lata temu się nacięłam, chciałam kupić 1 figurkę świąteczną, poszłam i po prostu jej nie było.

Do nie dzieli jest promocja 2 rzecz 90 % taniej. Według mnie bardzo się opłaca.
anna1112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 20:05   #599
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Moje prezenty:
TŻ - smartwatch Samsunga oraz bilety na Zimmera
Siostra- bilety na TGD oraz perfumy
Mama- zegarek
Tata -drukarka
Kuzynka - bizuteria i świece yankee
Druga kuzynka - bizuteria i perfumy
Kuzyn - zestaw Armaniego tj perfumy i antypespirant i żel
Chrzesniak - zabawke hula kula
Ciocia - bizuteria i zestaw yope.
Facet kuzynki- zestaw Parkera. Pióro i długopis.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2018-11-23 o 20:07
ellish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 20:11   #600
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
Moje prezenty:
TŻ - smartwatch Samsunga oraz bilety na Zimmera
Siostra- bilety na TGD oraz perfumy
Mama- zegarek
Tata -drukarka
Kuzynka - bizuteria i świece yankee
Druga kuzynka - bizuteria i perfumy
Kuzyn - zestaw Armaniego tj perfumy i antypespirant i żel
Chrzesniak - zabawke hula kula
Ciocia - bizuteria i zestaw yope.
Facet kuzynki- zestaw Parkera. Pióro i długopis.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na bogato ale super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-03 21:08:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:27.