Majówki 2017 cz. I ! <3 - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-07-25, 15:48   #2731
happiness__
Rozeznanie
 
Avatar happiness__
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 585
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość
Magnificence - ojej... to faktycznie okropna noc oby dzis bylo lepiej!

Happiness - jak maleństwo znioslo wesele?
W dzień było dobrze, ale wieczorem płakał 😔 musieliśmy długo go usypiać, na dobre zasnął dopiero po 23. No i najgorsze jest to, że nie było tam zasięgu, więc musieliśmy się nagimnastykować, żeby ustalić z mamą jakieś sygnały porozumiewawcze 😀 Ale wybawiliśmy się jak nie wiem i tak, nie spałam całą noc i ani razu mi się nie zachciało spać tylko ciągle chciało mi się bawić 😛 potem 2 godziny snu i wstałam wyspana i pełna energii na poprawiny 😀
Chyba najgorsza z tego wszystkiego była droga. Na wesele jeszcze w miarę, pół drogi spał, potem postój na karmienie i potem jeszcze jeden, bo mu się już nudziło. Ale w drugą stronę było gorzej... byłam pewna, że zaśnie jak tylko ruszymy, bo to już była prawie 19, a on dawno nie spał i był zmęczony, a w samochodzie często zasypia od razu. A on nie zasnął, półtorej godziny go zabawiałam 😛 był już zmęczony, ale uparcie nie szedł spać. I pół godziny przed końcem drogi zaczął marudzić i popłakiwać, myślałam że jakoś go jeszcze zabawię, ale on dalej marudził. W końcu jak chcieliśmy się zatrzymać to nie było gdzie i rozpłakał się na całego 😔 jak już znaleźliśmy miejsce i wyciągnęłam go z fotelika to okazało się, że jest cały upocony, mimo że jechał w samym krótkim body i klima była delikatnie włączona. Tak mi się go szkoda zrobiło, a on taki biedny rozżalony płakał ciągle. W końcu zasnął przy piersi i udało się go z powrotem wsadzić w fotelik i pojechaliśmy dalej.
A na salę wzięłam go tylko raz, w poprawiny w przerwie między muzyką.
Cytat:
Napisane przez anita7 Pokaż wiadomość
Ania jaki stół zastawiony pysznościami mniam.
U nas kupki są codziennie. Moze z raz góra dwa razy jak nie było. Ale jak Asia spokojna to Ty też powinnaś być

Happiness walcze z laktatorem 2x dziennie od 1 do 1.5h
Fajnie że się wybawilas na weselu

Camomiles, aixa dzięki za miłe słowa

Milutek brawo za treningi. Ja wciąż się nie mogę zebrać. Dobrze ze chociaż z małym na spacerach jestem to troszkę pochodzę 😁

Magnificence takie maluszki sie szybko korygują. Bedzie dobrze.☺

Glasball fajnie że odnsleźliście znowu swojà przestrzeń 😉

My kupiliśmy młodemu łóżeczko i wstawilismy do jego pokoju. Narazie śpi w kołysce w naszej sypialni ale mam zamiar powoli przyzwyczajać go do swojego pokoju. Na początek zamierzam go kłaść tam do sapnia na dzień

Ale dziś szaro i buro. Zasypiam na stojaco.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To może jeszcze 753 po każdym karmieniu? Ze wspomagaczy kozieradka, femalitiker?

Cytat:
Napisane przez aixa Pokaż wiadomość

viki jak już uda ci się ta sztuka i posiądziesz wiedzę jak sprzątać chatę podczas opieki nad małym to poproszę o podpowiedź bo mój dom to pobojowisko nie wiem jak mam to ogarnąć
O tak, przyłączam się! 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
happiness__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-25, 18:42   #2732
Magnificence
Rozeznanie
 
Avatar Magnificence
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 975
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Uśpiłam ja drugi raz w łóżeczku. Za pierwszym razem spała 30 minut ale jeszcze ja ululałam i spała jeszcze godzinę. Zobaczymy jak teraz. W nocy postaram się to kontynuować chociaż nie wiem jak to wyjdzie bo inaczej jak dziecko płacze w dzień jak nikogo w domu nie ma oprócz mnie a inaczej jak w nocy gdy wszyscy śpią

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magnificence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-25, 19:15   #2733
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Dziecko moje dzisiaj szaleje - nawet w kąpieli płakał, co mu się nigdy nie zdarza! Położyłam go teraz spać i oby chociaż sen miał dziś udany Armagedon

Happiness - w foteliku jak dziecko płacze to problem, bo się nie wyciągnie w trakcie jazdy... my w sierpniu mamy takie wesele i już się boję tego - czasem żałuję, że zdecydowaliśmy się jechać...

Magnificence - u nas dziś ze spaniem jaja jak berety kciuki, żeby Ci się udało spacyfikować młodą na noc
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-25, 19:50   #2734
happiness__
Rozeznanie
 
Avatar happiness__
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 585
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Decorail mój też dzisiaj jakiś marudny od 17 gdzieś, a zazwyczaj wieczorne marudzenie zaczyna 18-19.

Wasze dzieci też tak marudzą wieczorem? Nasz wcześniej tak nie miał, ostatnio tak mu się zrobiło, że te wieczorne godziny to jakaś udręka... przesunęłam mu godzinę usypiania i chciałabym wprowadzić codzienną wieczorną kąpiel, bo wydaje mi się, że to mu pomaga. Tylko że do tej pory kąpaliśmy razem zawsze z tż, a przy codziennej kąpieli musiałabym czasem wykąpać sama, bo mąż nieraz wraca z pracy po 22. Wy kąpiecie same? Macie jakieś sposoby na to? Ja trochę się boję, ale chyba będę musiała się przełamać.

Decorail, no właśnie, to jest najgorsze. Ile km będziecie jechać? My się wybieramy nad morze i po tej trasie też mam obawy teraz co do drogi. Będziemy jechać nocą na pewno, więc mam nadzieję, że będzie spał, ale kto go tam wie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
happiness__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-25, 20:03   #2735
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Happiness, prawie cały czas kąpie małą sama i i szczerze lubie to

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-25, 20:16   #2736
Magnificence
Rozeznanie
 
Avatar Magnificence
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 975
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Happines mi się już zdarzało samej kąpać. Choć zazwyczaj kąpiemy razem nic strasznego trzeba się tylko dobrze zorganizować my nie kąpiemy codziennie tylko co drugi dzień no chyba że są upały to codziennie.
I u mnie nie ma stałej pory zasypiania. Zazwyczaj jest marudna od około 19 do 22 dopiero potem zasypia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magnificence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-25, 20:31   #2737
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Happiness - mamy 200 km, ale bardziej niż podróży boję się samego wesela - czy teściowa ogarnie młodego... liczę, że zaśnie o 20 tyle, a nad ranem to już ja będę się nim zajmować

Ja kąpię, co drugi dzień sama, bo Tż pracuje do 20, a ja do 19:30 chcę, żeby był po kąpieli. Najgorzej to dotargać wanienkę z wodą i to robię na końcu jak już wszystko uszykuję, a sprzątam po kąpieli jak już młody zaśnie. My zaczęliśmy kąpać codziennie i wprowadziłam stałą porę nocnego snu czyli 19:30-20 i tak moje dziecko dość ładnie samo usypia. Mówię dość, bo czasem jest problem, ale generalnie wiem, że teraz tak do 20 min i dziecko śpi.
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-25, 20:35   #2738
happiness__
Rozeznanie
 
Avatar happiness__
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 585
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Kiwaczka, Magnificience, a używacie wtedy jakichś wkładek czy czegoś takiego? Bo ja się najbardziej boję, że mi się młody wyślizgnie taki śliski w tej wanience... zawsze tż go trzyma. No i noszenie tej wanienki z wodą i postawienie jej na stoliku, boję się, że wszystko pozalewam 😛

Magnificience, to u nas tak samo... Ale mnie już strasznie męczą te wieczory i odliczanie do 22. Wczoraj i dziś go wykąpaliśmy wcześniej i o 21 już spał, jutro chyba spróbuję jeszcze wcześniej, żeby o 20.30 zasnął. Tylko o 3 w nocy mi się obudził i gadać chciał, na szczęście dość szybko zasnął z powrotem 😛 nie wiem, czy to miało związek z wcześniejszym zaśnięciem, czy to przypadek, zobaczymy 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
happiness__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-25, 20:45   #2739
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Parę dni temu natknęłam się na artykuł, w którym było napisane, że najlepiej, aby dziecko zasypiało 18-20, bo wtedy jest największa szansa, że prześpi te 12h (jakieś karmienie w trakcie wiadomo), bo jego sen regulowany jest w zależności od tego czy jest jasno czy ciemno. U nas by się to zgadzało, bo jak zasypiał o 22 czy 23 to i tak wstawał o 5 np, bo już było jasno.
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-25, 20:52   #2740
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Happiness my mamy taką mate piankową profilowaną za kilka groszy. Na allegro nawet za 5zł idzie kupić
Jagoda na tym leży w połowie zanurzona a ja mam ręce wolne i mogę się zająć jej "szorowaniem"


Dziewczyny!!! Byłam u ginekologa i wszelkie dolegliwości ustąpiły! ☺ po 3 miesiącach w końcu czysta i zdrowa od zewnątrz jak i wewnątrz ))))

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-25, 21:04   #2741
happiness__
Rozeznanie
 
Avatar happiness__
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 585
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Oo decorail, to bardzo ciekawe. Czytałam o tej regulacji snu światłem, ale o porach zasypiania nie. I jak tak sobie pomyślę, to i u nas się zdarzało, że zasypiał 23, a wstawał o 6. Zdecydowanie musimy spróbować go kłaść wcześniej, może on naprawdę tego potrzebuje i wszystkim wyjdzie na dobre.

Kiwaczka, muszę poszukać, brzmi super ☺

A jeszcze co do tego spania to bardzo zaskakujące i ciekawe było dla mnie to, co przeczytałam o "informacjach" przekazywanych dzieciom karmionym piersią w mleku matki. Ilością melatoniny matka daje dziecku znać, czy jest dzień i czas na krótką drzemkę czy noc i pora na dłuższy sen ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
happiness__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-25, 21:11   #2742
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Majówki 2017 cz. I ! &lt;3

U nas od samego początku Maks był kąpany ok 20 i szedł spać, a ze kapiemy codziennie to wydaje mi sie ze sam juz zakumal, ze kapiemy mleczko i spać. Jak był malutki to wiadomo, ze wstawał co 3 h ale teraz przesypia praktycznie całe nocki, czasem zdąży mu sie wstać o 4:30 ale zazwyczaj jest to w okolicach 5:30 czasem i nawet po 6.
Co do kąpieli, zdążyło sie ze kapalam sama, ale Tz głownie mi jest potrsebne jak młodego wyciągam z wanienki i on trzyma ręcznik. A ze kapie w łazience to wanienka stoi na wc i nie muszę nigdzie jej nosić ;P pózniej przenosimy Maksa do pokoju i tam juz go wyciąga, ubieram itp. Ostatnio ma fazę ze nie chce odrazu zasnąć jak kiedyś po mleku, wiec jest i płacz i noszenie, ale w ciagu 20 minut zasypia i spokój do rana
My tez mamy wesele w październiku, w sumie nadal myślimy czy jechać, ale nie boje sie drogi itp tylko tego, ze bedzie marudny w hałasie i zamiast sie bawić na weselu, to będziemy na zmianę go uspokajać bo nie mam pojęcia jak sie zachowa. A nie mam go z kim zostawić.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip

Edytowane przez gornek
Czas edycji: 2017-07-25 o 21:13
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-25, 21:17   #2743
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez happiness__ Pokaż wiadomość
Decorail mój też dzisiaj jakiś marudny od 17 gdzieś, a zazwyczaj wieczorne marudzenie zaczyna 18-19.

Wasze dzieci też tak marudzą wieczorem? Nasz wcześniej tak nie miał, ostatnio tak mu się zrobiło, że te wieczorne godziny to jakaś udręka... przesunęłam mu godzinę usypiania i chciałabym wprowadzić codzienną wieczorną kąpiel, bo wydaje mi się, że to mu pomaga. Tylko że do tej pory kąpaliśmy razem zawsze z tż, a przy codziennej kąpieli musiałabym czasem wykąpać sama, bo mąż nieraz wraca z pracy po 22. Wy kąpiecie same? Macie jakieś sposoby na to? Ja trochę się boję, ale chyba będę musiała się przełamać.

Decorail, no właśnie, to jest najgorsze. Ile km będziecie jechać? My się wybieramy nad morze i po tej trasie też mam obawy teraz co do drogi. Będziemy jechać nocą na pewno, więc mam nadzieję, że będzie spał, ale kto go tam wie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kapie sama jak tz jest w pracy, nie mamy wanny z odplywem więc wodę zostawiam i tz wylewa jak wraca

I kapiemy na lezaczku więc nie muszę go trzymać, inaczej ciężko było bo tak na ręce trzymać 5 kg nie jest łatwo, a tak na lezaczku możemy chillowac bo mały lubi kąpiel

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-26, 05:27   #2744
happiness__
Rozeznanie
 
Avatar happiness__
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 585
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Gornek, Wy to macie dobrze z tym Maksem 😀

Mój dziś znowu pobudka o 3 i rozglądanie się 😑 Ale nie płakał, więc rozglądał się sobie, a ja zasnęłam.

Camomilles, dziecko jest stabilne na takim leżaczku? Muszę się w coś takiego zaopatrzyć i zacząć sama kąpać młodego jak tż w pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
happiness__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-26, 06:19   #2745
Magnificence
Rozeznanie
 
Avatar Magnificence
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 975
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! &lt;3

Happines ja małą trzymam przez całą kąpiel na jednej ręce a druga ją oporządzam

Młoda wczoraj zasnęła w łóżeczku koło 22 o 23 się przebudziła ale ją ululałam i spała do 1. Potem pobudka o 3 i o 6. Teraz znów usypia w łóżeczku, ale coś ciężko jej to idzie ... zobaczymy

Ja nie wiem czy u nas się da wprowadzić porę zasypiania koło 20. To jest chyba nierealne. Ona o 20 jest jeszcze pełna życia i chęci do zabawy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magnificence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-26, 07:08   #2746
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Kiwaczka - super, że już jesteś zdrowa jak ryba

Happiness - ja też trzymam sama dzieciaka i drugą ręką myję, ale taka podkładka piankowa to niezły pomysł

Magnificence - możecie stopniowo kłaść ją wcześniej - zawsze to wieczór dla Was może akurat się uda! widzę, że nocka nie była zła

U nas od 20 do 3 w sumie pospał, bo jak wzięłam go na jedzenie o 2 to zasnął u nas w łóżku od razu, potem o 5 papu i był rozbudzony, ale go olałam w sumie i zasnął do 7
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-26, 07:21   #2747
Magnificence
Rozeznanie
 
Avatar Magnificence
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 975
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! &amp;lt;3

Decorail wczoraj zasnęła o 19:30 ale o 19:55 już był krzyk 😂😂 i potem karmienie i znów usypianie i zeszło do 22 poza tym mi pediatra nie pozwoliła robić małej dłuższych przerw w karmieniu bo za mało przybiera i musi częściej jeść 😉 więc w nocy i tak mi to na rękę że się budzi co te 2-3 h bo nie muszę ja jej wybudzać .

Edit teraz jeszcze zasnęła. Ja zjadłam śniadanie i chyba też pójdę dalej spać 😂


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Magnificence
Czas edycji: 2017-07-26 o 07:24
Magnificence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-26, 09:39   #2748
aixa
Rozeznanie
 
Avatar aixa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 919
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez Magnificence Pokaż wiadomość
Happines mi się już zdarzało samej kąpać. Choć zazwyczaj kąpiemy razem nic strasznego trzeba się tylko dobrze zorganizować my nie kąpiemy codziennie tylko co drugi dzień no chyba że są upały to codziennie.
I u mnie nie ma stałej pory zasypiania. Zazwyczaj jest marudna od około 19 do 22 dopiero potem zasypia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
może spróbuj kąpać codziennie, malutka załapie rytm pory na spanie. Dzieci lubią powtarzalność. Ja tak zrobiłam i jest dużo lepiej z usypianiem jej na noc. Wcześniej też kapaliśmy co 2 dzień i usypialiśmy Maję około 22 ale potem zmieniliśmy to na kąpiel codzienną i usypianie między 20-21. To dało mega efekt. Malutka już wie, że po kapieli jest spanie. Zasłaniamy rolety i układamy ją do snu, czasami protestuje ale zazwyczaj szybko zasypia i śpi całą noc około 22 dostaje na śpiku mleczko i do 5 rano śpi. Potem mleczko i dalej śpi do 8. Rolet nie odsłaniam cały czas są zaciągnięte. I odkryłam, że jak zje o 8 rano mleczko i nie jest spiaca a i tak ją odłożymy do łóżeczka to ona poleży, pogada sobie i sama zaśnie i spi tak do 10-11. Tak jest codziennie.

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość

Dziewczyny!!! Byłam u ginekologa i wszelkie dolegliwości ustąpiły! ☺ po 3 miesiącach w końcu czysta i zdrowa od zewnątrz jak i wewnątrz ))))

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no brawo ty, teraz można zaplanować przytulanko

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

moje dziecię też marudzi od 18stej. Czasami pozwalam jej zasnąć jeszcze na godzinkę ale zazwyczaj noszę, zabawiam żeby zmęczyć ją do tej 20 wtedy kąpiel i nie ma problemu ze spaniem, usypianie to kilka minut

jeny pogoda za oknem okropna, mam depresję od wczoraj cały czas niezmiennie bez przerwy leje a ja z Mają kisimy się w domu u Was też taka pogoda????

wczoraj rozmawiałam z przyjaciółką ona mieszka w Wielkiej Brytanii jest w 7 miesiącu ciąży. Pisała, że opieka lekarska tam nie istnieje. Ona ma skończone 36 lat i nikt jej nie poinformował o zadnych badaniach prenatalnych, na każdej wizycie (raz w miesiącu) jest tylko położna. Lekarz nie widział jej ani razu. Lekarz dogląda pacjentkę jak cos jest nie tak. Ona mówi, że co wizyta jest u nich wszystko dobrze. Od kilku miesięcy boli ją prawa strona brzucha a oni mówią że tak jest w ciąży i tak ma być Usg miała 1 raz i drugi na ten ból brzucha. Ciemnogród o cc nie ma mowy, robią w ostateczności nawet przy pośladkowym ułożeniu poród preferują kleszczowy ona chodzi jeszcze do pracy bo musi pracować do 8 miesiąca ciąży potem macierzyński. My w PL to mamy luksus.
__________________
Lenka 12.03.2010 CC
http://www.suwaczki.com/tickers/ug378u69qhqma25s.png

Maja 27.04.2017 CC
aixa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-26, 10:11   #2749
inezz6
Zadomowienie
 
Avatar inezz6
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 677
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

My początkowo kąpaliśmy co drugi dzień, ale zauważyłam, że jak był dzień bez kąpieli to gorzej zasypiała i w miarę możliwości kąpiemy codziennie

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Franuś

"Kiedyś tam,będziesz miał dorosłą duszę,
Kiedyś tam,kiedyś tam...
Ale dziś jesteś mały jak okruszek,
Który los rzucił nam."
inezz6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-26, 10:13   #2750
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez happiness__ Pokaż wiadomość
Gornek, Wy to macie dobrze z tym Maksem 😀

Mój dziś znowu pobudka o 3 i rozglądanie się 😑 Ale nie płakał, więc rozglądał się sobie, a ja zasnęłam.

Camomilles, dziecko jest stabilne na takim leżaczku? Muszę się w coś takiego zaopatrzyć i zacząć sama kąpać młodego jak tż w pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Stabilny, chcesz to Ci filmik podesle.Na priv jak to wygląda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-26, 10:42   #2751
Martirybka
Rozeznanie
 
Avatar Martirybka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 786
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Nasze dziecię rownież marudne wieczorami. Kapiemy tez juz codziennie i młody wie ze pora spać, choc lulanie przez TZ musi byc i tak.
Tyle ze młody nie chce spać w łóżeczku. Zamówiłam juz Tulika mam nadzieje ze cos to pomoże, bi biały szum działa na niego nawet.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martirybka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-26, 13:24   #2752
Magnificence
Rozeznanie
 
Avatar Magnificence
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 975
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Jechałam na zakupy i widziałam jak dziewczynka na placu zabaw przywiązywała chłopczyka skakanką do płotu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magnificence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-26, 15:39   #2753
happiness__
Rozeznanie
 
Avatar happiness__
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 585
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! &lt;3

Camomilles, o tak, bardzo proszę ☺

Magnificience to ile przybrała malutka?

Aixa u nas wczoraj tak padało, dzisiaj jest ładna pogoda, ale wieje mocno. Ale i tak siedzimy dużo na dworze ☺





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
happiness__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-26, 15:48   #2754
Magnificence
Rozeznanie
 
Avatar Magnificence
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 975
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! &lt;3

Cytat:
Napisane przez happiness__ Pokaż wiadomość
Camomilles, o tak, bardzo proszę ☺

Magnificience to ile przybrała malutka?

Aixa u nas wczoraj tak padało, dzisiaj jest ładna pogoda, ale wieje mocno. Ale i tak siedzimy dużo na dworze ☺





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Od wagi urodzeniowej 2 tygodnie temu miała +500g dopiero. A jutro kończy 9 tygodni. Za 2 tygodnie idziemy do pediatry na kontrolę wagi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magnificence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-26, 17:11   #2755
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Magnificence - ciekawe co nasze dzieci będą wyprawiać

Aixa - u mnie się zbierało, zbierało cały dzień i zrezygnowałam ze spaceru, a ostatecznie nic padało, a dziecko cały dzień w domu
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-26, 19:11   #2756
happiness__
Rozeznanie
 
Avatar happiness__
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 585
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

No i moje dziecko śpi... Ale i tak był bardzo zmęczony i się napłakał. Wypadałoby spróbować go położyć jeszcze wcześniej, ale czy to nie będzie przegięcie? 🤔
Ciekawa jestem reszty wieczoru, nocy no i chyba najbardziej poranka 😛 mam nadzieję, że sprawdzi się to, o czym mówiliśmy wczoraj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
happiness__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-26, 19:29   #2757
Magnificence
Rozeznanie
 
Avatar Magnificence
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 975
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

A moje dziecko wykąpane nakarmione i spać nie chce marudzi i TŻ ja wziął na chwilę na ręce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magnificence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-26, 19:46   #2758
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Mój od 20 minut śpi i tak pewnie do rana, wiec wieczór mam dla siebie. Trzeba jakas kolacje zrobic, film obejrzeć i poprzeglądać wkładki do wózka do spacerówki, bo trzeba bedzie na zimę kupić


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-26, 19:50   #2759
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

U nas było trochę płaczu przed snem, ale zasnął w końcu przed 20

Happiness - u nas najwcześniej to chyba 19 była kąpiel i potem spanko, ale to już widziałam ewidentnie, że jest zmęczony bardzo

Magnificence - a widać po niej kiedy jest zmęczona? ja w sumie od niedawna zaczęłam to rozpoznawać
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-26, 19:57   #2760
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! &lt;3

Cytat:
Napisane przez Magnificence Pokaż wiadomość
Od wagi urodzeniowej 2 tygodnie temu miała +500g dopiero. A jutro kończy 9 tygodni. Za 2 tygodnie idziemy do pediatry na kontrolę wagi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej to malutko, nasz 2 kg przytyl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-05 20:18:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:33.