Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70. - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-09-10, 13:01   #4081
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
Niedyskretnie jest tak, że każdemu rzuca się w oczy co niesiesz i nie da się tego po prostu nie zauważyć.

Mnie nie śmieszą takie słowa ani nie boję się ich wypowiadać, znowu jest mi coś wciskane.



Na takiej samej zasadzie skoro mnie mają nie obchodzić randomowi ludzie to jak mi się zachce siku w terenie to powinnam iść ostentacyjnie zrobić to przy drodze, bo co mnie tam obchodzi, ze ktoś zobaczy zamiast dyskretnie w krzaczek czy za drzewo.

Każdemu się rzuca w oczy, ale Ty byś nie zwróciła uwagi. To jak w końcu jest, bo nie wiem czy mogę na legalu popitalać w pracy z podpaską w ręce ?
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-10, 13:02   #4082
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez Ingrid80 Pokaż wiadomość
Ale po co obwieszczasz? Kupę tez obwieszczasz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O rany, mamy luźną atmosferę w pracy i np jak ktoś się pyta czy idziemy na kawę, to ktoś odpowiada "czekaj, jeszcze tylko pójdę siku".
Czasami wracając z toalety mówimy "na razie tam nie wchodź" co oznacza, że była kupa
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-10, 13:03   #4083
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Każdemu się rzuca w oczy, ale Ty byś nie zwróciła uwagi. To jak w końcu jest, bo nie wiem czy mogę na legalu popitalać w pracy z podpaską w ręce ?
Tak, możesz na legalu sobie chodzić nawet z całym opakowaniem.

Cały czas tłumaczę, że JA bym tak nie mogła, bo JA czułabym się niekomfortowo. Nie wiem, dlaczego ludzi to tak boli.

Tak samo ja nie mówię o sytuacji, ze ktoś dyskretnie schowa tampon w ręce, że nikt nie zauważy. Ja mówię o sytuacji kiedy ktoś się z tym idzie w taki sposób niczym z telefonem.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-10, 13:07   #4084
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
O rany, mamy luźną atmosferę w pracy i np jak ktoś się pyta czy idziemy na kawę, to ktoś odpowiada "czekaj, jeszcze tylko pójdę siku".
Czasami wracając z toalety mówimy "na razie tam nie wchodź" co oznacza, że była kupa
Kurczę, u nas jest identycznie, nawet podpaski mamy na widoku. Finlora, jesteście takie same dzikusy jak my, bez poczucia wstydu.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-10, 13:08   #4085
madziaa2809
Zakorzenienie
 
Avatar madziaa2809
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 16 889
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Ja pierdykam a teraz 100 stron na temat tego czy wypada iść do WC z podpaska w ręku u mnie w pracy prędzej człowiek zwróci uwagę jak ktoś idzie z całą torebka do WC niż jak trzyma mała rzecz w ręce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziaa2809 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-10, 13:08   #4086
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
Tak, możesz na legalu sobie chodzić nawet z całym opakowaniem.

Cały czas tłumaczę, że JA bym tak nie mogła, bo JA czułabym się niekomfortowo. Nie wiem, dlaczego ludzi to tak boli.

Tak samo ja nie mówię o sytuacji, ze ktoś dyskretnie schowa tampon w ręce, że nikt nie zauważy. Ja mówię o sytuacji kiedy ktoś się z tym idzie w taki sposób niczym z telefonem.

No, ale już wszyscy wiemy, że dla Ciebie jest to niekomfortowe i ok. Ale Ty nam próbujesz wmówić, że niesienie podpaski normalnie w ręce jest niestosowne. Jak z telefonem czyli jak? Przy uchu? I dalej mi nie powiedziałaś dlaczego ktoś miałby na to zwracać uwagę skoro Ty nie zwracasz?
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-10, 13:10   #4087
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
No, ale już wszyscy wiemy, że dla Ciebie jest to niekomfortowe i ok. Ale Ty nam próbujesz wmówić, że niesienie podpaski normalnie w ręce jest niestosowne. Jak z telefonem czyli jak? Przy uchu? I dalej mi nie powiedziałaś dlaczego ktoś miałby na to zwracać uwagę skoro Ty nie zwracasz?
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-09-10, 13:15   #4088
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
No, ale już wszyscy wiemy, że dla Ciebie jest to niekomfortowe i ok. Ale Ty nam próbujesz wmówić, że niesienie podpaski normalnie w ręce jest niestosowne. Jak z telefonem czyli jak? Przy uchu? I dalej mi nie powiedziałaś dlaczego ktoś miałby na to zwracać uwagę skoro Ty nie zwracasz?
Nie mówię, że jest niestosowne

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Mówię tylko, że mnie to dziwi. Obojętnie czy się komuś to podoba czy nie, jak idziesz z podpaską na widoku to tak, pokazujesz innym, że masz okres. Nie każda kobieta chce, żeby każdy wiedział i np ja do takich osób należę.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-10, 13:18   #4089
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
Nie mówię, że jest niestosowne

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Mówię tylko, że mnie to dziwi. Obojętnie czy się komuś to podoba czy nie, jak idziesz z podpaską na widoku to tak, pokazujesz innym, że masz okres. Nie każda kobieta chce, żeby każdy wiedział i np ja do takich osób należę.
Oesu, już wszyscy ustaliliśmy, że większość się nie krępuje, a Ty się krępujesz, ale po co znowu wbijasz szpileczki porównując do sikania przy drodze? Niby sama przyznajesz, że źle dobrałaś słowa, a teraz znowu dolewasz oliwy do ognia.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-10, 13:24   #4090
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Oesu, już wszyscy ustaliliśmy, że większość się nie krępuje, a Ty się krępujesz, ale po co znowu wbijasz szpileczki porównując do sikania przy drodze? Niby sama przyznajesz, że źle dobrałaś słowa, a teraz znowu dolewasz oliwy do ognia.
Irytuje mnie to, że napisałam kilka razy o co mi dokładnie chodzi to ludzie i tak zostają przy swoim wyobrażeniu jeszcze sobie dopisując o moich rzekomych poglądach, że okres to tajemna wiedza kobiet i inne pierdoły Mam wrażenie, że ludzi autentycznie boli to, że wolę sobie tą podpaskę trzymać dyskretnie. Porównałam te dwie kwestie z tego względu, że dla mnie to jest porównywalnie mało komfortowa sytuacja. Chyba mam prawo do swoich odczuć.

EDIT. Napiszę ostatni raz i kończę ten temat. Nie mam problemu z tym, że ktoś niesie sobie podpaskę czy tampona do kibla. Nie interesuje mnie to ani mnie to nie brzydzi. Napisałam tylko, że mnie dziwi jak ktoś to niesie nie dyskretnie (chociaż raczej większość to niesie dyskretnie skoro nikt tego nie zauważa), bo dla mnie to jest mało komfortowe i mam prawo do tego tej podpaski nikomu nie pokazywać. Moje słowa odnośnie afiszowania były źle dobrane, chodziło mi o to, że to naturalna kolej rzeczy, że jak niesiesz podpaskę w ręku tak, że nie da się tego nie zauważyć to informujesz tym sposobem ludzi, że masz okres, to chyba oczywiste. EOT.

Edytowane przez Miss_Suze
Czas edycji: 2021-09-10 o 13:28
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-10, 13:24   #4091
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
Tak. Tylko na chwilę oczywiście i myślałam, że każdy tak ma. Nigdy nie miałam sytuacji, żeby krew mi wypływała zanim założę majtki. A jak w takim razie radzicie sobie pod prysznicem? Zaczęłam się teraz martwić, że może mam za gęstą krew.
Normalnie, ta krew sobie spływa. W najobfitszy dzień okresu to trochę walka z czasem, żeby założyć matki z podpaską. W pozostałe dni aż tak nie cieknie bez przerwy. Po prostu nie mam nad tym żadnej kontroli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-10, 13:27   #4092
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
Irytuje mnie to, że napisałam kilka razy o co mi dokładnie chodzi to ludzie i tak zostają przy swoim wyobrażeniu jeszcze sobie dopisując o moich rzekomych poglądach, że okres to tajemna wiedza kobiet i inne pierdoły Mam wrażenie, że ludzi autentycznie boli to, że wolę sobie tą podpaskę trzymać dyskretnie. Porównałam te dwie kwestie z tego względu, że dla mnie to jest porównywalnie mało komfortowa sytuacja. Chyba mam prawo do swoich odczuć.
No to nie prowokuj w ten sposób i nie dawaj pożywki drugiej stronie do dalszych domysłów.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-10, 13:28   #4093
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Treść usunięta
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-10, 13:30   #4094
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
No to nie prowokuj w ten sposób i nie dawaj pożywki drugiej stronie do dalszych domysłów.
Inni też prowokowali i dochodziły ich domysły tak absurdalne, że wyjęte z kija one zostały, ale zostawmy to

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

[1=081ed4854e23be6738824bf 7e7324809f3af476a_65822e8 20d4a7;88895297]Treść usunięta[/QUOTE]

No ja tam myślę, że każdy człowiek, który wie jak wygląda podpaska i wie o istnieniu okresu to chyba by odróżnił podpaskę od portfela czy kosmetyczki
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-10, 13:33   #4095
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
No ja tam myślę, że każdy człowiek, który wie jak wygląda podpaska i wie o istnieniu okresu to chyba by odróżnił podpaskę od portfela czy kosmetyczki
Myślę, że chodzi o to, że nie każdy się napotkanym ludziom wgapia w ręce, bo jest taki ciekawski czy aby koleżanka nie ma akurat okresu
No a jak zobaczy tę nieszczęsną podpaskę, to ta informacja nic nie zmienia, nie szokuje, nie prowokuje, nie dziwi itd.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-10, 13:41   #4096
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Myślę, że chodzi o to, że nie każdy się napotkanym ludziom wgapia w ręce, bo jest taki ciekawski czy aby koleżanka nie ma akurat okresu
No a jak zobaczy tę nieszczęsną podpaskę, to ta informacja nic nie zmienia, nie szokuje, nie prowokuje, nie dziwi itd.
Może mam trochę inne podejście z tego względu, że jak byłam młodsza i z rodzicami byliśmy gdzieś w gości, a ja akurat miałam okres to mama mi po cichu mówiła: 'tylko dobrze zawiń tą podpaskę, bo wstyd', 'nie zapomnij wyrzucić', a jak szłam do toalety to też kazała mi z tym iść dyskretnie.

Teraz mam poczucie, że gdyby ktoś zobaczył, że mam okres (w sensie ktoś postronny, koleżankom to się żalę na bóle okresowe) to by sobie coś o mnie pomyślał, że może nie dla wszystkich to jest takie oczywiste, że to wypada iść z tą podpaską tak przez firmę, nie wiem jak to wyjaśnić.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-10, 13:41   #4097
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Ja akurat z tym problemu bym nie miała, ale omawiana tutaj sytuacja była inna - nie chodziło o prywatną umywalkę, ale umywalkę dedykowaną toalecie, i rzecz była o myciu kubka do picia, a nie zębów.
Siarka, a Ty nigdy w pracy nie myłaś zębów? Bo to akurat mi się zdarza jak po pracy mam umówioną wizytę u dentysty. I tak jak pisałam- chodzi o sytuacje gdy aneksu kuchennego nie ma i ewentualne naczynia (czyli talerzyk i kubek do picia kawy) są myte w tym samym miejscu, w którym inna osoba płucze swoje akcesoria menstruacyjne.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Aż trudno uwierzyć, że takie osobniki istnieją...
Zapraszam do mojej eks pracy, w aktualnej też już widziałam pozostałości w toalecie...

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Ale Tobie przeszkadza coś, co jest normalną czynnością i przede wszystkim nie ma żadnego wpływu na Twoje życie. Równie dobrze mogłabyś wymagać od kogoś żeby nie używał podpasek / tamponów / nie robił kupy albo siku. Dla mnie oczekiwanie, że ktoś będzie stosował w pracy takie zabezpieczenie jak Ty chcesz jest zdecydowanie za dużą ingerencją w czyjeś życie. I dziwne dla mnie jest, że u Ciebie priorytetem jest mycie talerza, a nie potrzeby fizjologiczne. A co do zapachów to wiesz, szkodliwe nie jest, ale jednak inny też to czują. To tak samo jakby się nie myć i walić na całe biuro potem.





A co robisz jak rozlejesz kawę? No chyba normalne, że jak się rozleje to się ściera.



Mam jeszcze pytanie co wg Ciebie powinni zrobić ludzie, którzy np. się skaleczą i leci im krew ?





Do kolacji, ale może za 3 dni







No, ale przecież jak masz okres to krew nie leci ciurem jak z kranu. Ja nie korzystam z kubeczka, ale zakładam, że myje się go po skorzystaniu toalety. Jak się robi siku to co ma zlecieć to zlatuje i potem przez jakiś czas nie leci.





Mnie to nie krępuje. Tak jest dla mnie zwyczajnie wygodniej





Mnie też. Ciekawe jest to, że są tak różne podejścia
Ale ja nie używam kubeczka, więc to dla mnie nie jest czynność dnia codziennego. I chodziło mi o to, co robisz z kubeczkiem? Myjesz i zakładasz ponownie?

[1=695d786c3492781c3fd020c 39a3abf990173eddf_6577a2b 887a02;88895007]Dokładnie, samo zostawianie syfu to inna kategoria. Nie potrafię sobie wyobrazić, żeby dorosła osoba niemająca jakichś szczególnych problemów z głową mazała odchodami po ścianach.

Ja niosę w ręce złożoną na pół albo wkładam do kieszeni - jak ktoś się będzie przypatrywał, to zobaczy, co ja tam tajemniczego niosę. Niesienie podpaski tak zwyczajnie w ręce to dla mnie jeszcze daleko od afiszowania. Nie widziałam, żeby ktoś je rozkładał na oczach ludzi (nikt tak nie robi i nikt tego nie broni), ale nie uważam za konieczne chowania w kosmetyczkach czy chodzenia z całą torebką, bo ojej jeszcze ktoś się domyśli, że mam okres - jak większość kobiet przez kilka dni co miesiąc.

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------


To jest tylko Twoje uprzedzenie. Dziwne pytanie, czy nie lepiej by było.
O, i to jest właśnie robienie tabu z miesiączkowania.[/QUOTE]

Bardzo daleko idące wnioski...

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
No, ale co innego powiedzieć koledze, którego się zna. A co innego mówić o tym całej firmie, gdzie większość osób to tylko kojarzy Cię z widzenia.

Dziewczyny, czemu nie możecie zaakceptować tego, że ja wolę trzymać tą podpaskę w kieszeni czy czymś innym? Każdy ma swoje poczucie komfortu. Jakby inna laska przeszła ostentacyjnie z tą podpaską to pewnie bym nie zwróciła uwagi, ale ja wole tego po prostu nie robić.
Nie tłumacz się, tu nie można mieć swojego zdania, bo wtedy masz paranoję albo inne schorzenie.

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
No, a dla was jest dziwne to, że ja się krępuję i nie mam w nosie czy jakiś random się dowie

Każdy człowiek jest inny, każdy ma swoje poczucie komfortu, każdy ma swoje poglądy.

Dla mnie też dziwne jest to jak można wierzyć w Boga, a dla wierzących w Boga dziwne jest to jak można nie wierzyć.

Ja nic nie mam do ludzi, którzy tak robią. Mnie tylko po prostu to dziwi i tyle. Nie czuję obrzydzenia jak widzę podpaskę czy tampona jak ta laska od kubeczków.

Po prostu osobiście się nie spotkałam z tym, żeby ktoś na widoku szedł z podpaską tak, żeby nie dało się nie zauważyć i sama mimo tego, ze nie uważam okresu za temat tabu (np mówię koleżankom, że mam okres) to czułabym skrępowanie gdyby cała firma miała mieć taką informację. Dlatego mnie dziwi, ze ktoś może mieć inaczej, że ktoś ma wywalone czy random x go widział z podpaską czy nie, ale to nie znaczy, ze uważam, że moja racja jest mojsza tylko ja mam inne odczucia co do tego, więc stosuje rozwiązania typu kieszeń. A jak ktoś ma inne podejście to niech sobie nawet idzie z całym workiem podpasek, ja bym na to nie zwróciła uwagi. Tylko sama czułabym się w takiej sytuacji źle na miejscu tej dziewczyny.
Jak to o mnie to mnie też nie czuję obrzydzenia do żadnej formy środków higienicznych, nawet do tego kubeczka jakoś szczególnie nie.

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Tyyy, i jak to się wszystko pięknie połączyło.
Dodajmy jeszcze to, że śmietnik łazienkowy umożliwia nieparadowanie ze zużytymi podpaskami po mieszkaniu/domu.
Ale się uczepiłaś. U mnie to jest normalnie używane słowo i nawet mi się w głowie nie mieści, że może tak ekscytować.


Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
No to już poleciałaś
Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Prosze, pokaz mi w ktorym miejscu napisalam, ze pisze konkretnie o Tobie
Sorki Kasztanka, ale ja też to tak odebrałam. Bo ktoś ma ochotę podpaskę nieść w kieszeni to od razu zacofany typ robiący z menstruacji tajemnicę poliszynela.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-10, 13:48   #4098
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Jak to o mnie to mnie też nie czuję obrzydzenia do żadnej formy środków higienicznych, nawet do tego kubeczka jakoś szczególnie nie.
A to przepraszam. Z Twoich wypowiedzi wywnioskowałam, że się tym brzydzisz. To jest właśnie ewidentny przykład, że z pisania na forum można brać daleko idące wnioski.

Swoją drogą, co do tego mycia zębów. Wiem, że pytanie nie do mnie, ale odpowiem. Ja mam taką paranoję, że muszę u dentysty umyć te zęby, bo się boję, że po drodze już mi się pobrudzą Na szczęście u mojej dentystki jest toaletka, gdzie można te zęby na spokojnie umyć.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-10, 13:50   #4099
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Treść usunięta
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-10, 13:51   #4100
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
A to przepraszam. Z Twoich wypowiedzi wywnioskowałam, że się tym brzydzisz. To jest właśnie ewidentny przykład, że z pisania na forum można brać daleko idące wnioski.

Swoją drogą, co do tego mycia zębów. Wiem, że pytanie nie do mnie, ale odpowiem. Ja mam taką paranoję, że muszę u dentysty umyć te zęby, bo się boję, że po drodze już mi się pobrudzą Na szczęście u mojej dentystki jest toaletka, gdzie można te zęby na spokojnie umyć.
Ja znam co najmniej kilka osób, które myją zęby w pracy, bo po prostu takie mają przyzwyczajenia. U mojego poprzedniego dentysty była toaleta, u aktualnego chyba nie. Poza tym akurat ostatnio potrzebowałam umyć zęby, bo miałam czas dojazdu po pracy wycyrklowany co do minuty.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-10, 13:53   #4101
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja znam co najmniej kilka osób, które myją zęby w pracy, bo po prostu takie mają przyzwyczajenia. U mojego poprzedniego dentysty była toaleta, u aktualnego chyba nie. Poza tym akurat ostatnio potrzebowałam umyć zęby, bo miałam czas dojazdu po pracy wycyrklowany co do minuty.
A to proszę. Ja mam manię mycia zębów po każdym posiłku, ale w pracy czy na studiach sobie odpuszczałam, bo umywalki były ogólnodostępne i sądziłam, ze po prostu ludzie zębów w takich miejscach nie myją i by mnie wzięli za dziwaka
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-10, 13:59   #4102
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
Może mam trochę inne podejście z tego względu, że jak byłam młodsza i z rodzicami byliśmy gdzieś w gości, a ja akurat miałam okres to mama mi po cichu mówiła: 'tylko dobrze zawiń tą podpaskę, bo wstyd', 'nie zapomnij wyrzucić', a jak szłam do toalety to też kazała mi z tym iść dyskretnie.

Teraz mam poczucie, że gdyby ktoś zobaczył, że mam okres (w sensie ktoś postronny, koleżankom to się żalę na bóle okresowe) to by sobie coś o mnie pomyślał, że może nie dla wszystkich to jest takie oczywiste, że to wypada iść z tą podpaską tak przez firmę, nie wiem jak to wyjaśnić.
Mamie pewno chodziło o to byś owinęła na pewno podpaskę żeby się na nieowinieta zużyta nie natknął nikt, a nieświadomie zaszczepiła Ci takie poczucie, że to coś wstydliwego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-10, 14:00   #4103
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Siarka, a Ty nigdy w pracy nie myłaś zębów? Bo to akurat mi się zdarza jak po pracy mam umówioną wizytę u dentysty. I tak jak pisałam- chodzi o sytuacje gdy aneksu kuchennego nie ma i ewentualne naczynia (czyli talerzyk i kubek do picia kawy) są myte w tym samym miejscu, w którym inna osoba płucze swoje akcesoria menstruacyjne.
Nie myłam chyba nigdy w pracy zębów. Ale gdybym nawet myła, to jak pisałam wyżej - nie widzę problemu, bo schylać się mocno nad umywalką nie trzeba.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Nie tłumacz się, tu nie można mieć swojego zdania, bo wtedy masz paranoję albo inne schorzenie.
Ja tego tak nie widzę. Uważam, że można mieć (a nawet czasem należy) mieć swoje zdanie, tylko z czyichś szczególnych "brzydliwstw" nie róbmy reguły i nie oczekujmy, że inni zmienią swoje postępowanie. Gdybyś zwróciła mi uwagę, żebym nie myła kubeczka menstruacyjnego w łazienkowej umywalce, poczułabym się dziwnie.
Wierz mi, jestem pewna, że ja też mam jakieś nietypowe awersje (tylko teraz mi nic nie przychodzi do głowy), tylko że - no właśnie, mam świadomość tego, jak i też tego, że to ja muszę przywyknąć, nie inni.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ale się uczepiłaś. U mnie to jest normalnie używane słowo i nawet mi się w głowie nie mieści, że może tak ekscytować.
Ja chyba pierwszy raz się odniosłam do tego słowa, może mnie z kimś pomyliłaś.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-10, 14:01   #4104
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
No, ale co innego powiedzieć koledze, którego się zna. A co innego mówić o tym całej firmie, gdzie większość osób to tylko kojarzy Cię z widzenia.

Dziewczyny, czemu nie możecie zaakceptować tego, że ja wolę trzymać tą podpaskę w kieszeni czy czymś innym? Każdy ma swoje poczucie komfortu. Jakby inna laska przeszła ostentacyjnie z tą podpaską to pewnie bym nie zwróciła uwagi, ale ja wole tego po prostu nie robić.
Nie no tak wszystkim nie mowie bo nie ma potrzeby.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-10, 14:03   #4105
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
No i po co ja od tylu lat płacę za antykoncepcję jak kot by starczył
Patrząc na statystyki to chyba jednak mało skuteczna metoda [1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;88894875]Również. I potem nic dziwnego, że śmierdzi. Jak się dobrze zawinie w papier to nie ma opcji żeby było czuć. Ludzie to świniaki. W poprzedniej pracy ktoś w męskim zostawił muszlę uwaloną kałem i szef zrobił zadymę i nie dziwię mu się, bo nie chcę pracować z takimi syfiarzami, którzy nie ogarniają PODSTAW higieny. Bleh.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]U mnie w pracy byli kiedyś mistrzowie którzy w swoim biurze non stop chlali wódę. Kilka razy zdarzyło się że któremuś wróciła zagrycha i potrafili wtedy zarzygać całą toaletę. Oczywiście nigdy po sobie nie posprzątali, bo i po co 🤮[1=695d786c3492781c3fd020c 39a3abf990173eddf_6577a2b 887a02;88894957]Mnie w toalecie rzadko się coś podobnego zdarza. Ale już wychodząc spod prysznica bywa różnie, więc stresowałoby mnie, czy zdążę wrócić i założyć kubeczek.[/QUOTE]Sporo kobiet po prostu wyjmuje i płucze kubeczek pod prysznicem a potem znów go zakłada, więc nie ma problemu że po wyjściu z kabiny cokolwiek pocieknie.
Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
Z tego co wiem, to raczej nie rola pracownika czy studenta, żeby zmieniać papier w kiblu. Ale jakbym miała swój specjalny papier do podcierania to bym szła też z nim w kieszeni, a nie przez całą firmę czy uczelnię
Ja chodzę ze swoją rolką, bo nie mam zamiaru się zastanawiać co się z nią działo jak stała sobie samotnie w toalecie. Pani z jednego biura jak idzie na dwójkę to sobie dla wygody swoją rolkę papieru kładzie na podłodze i takim syfem się potem podciera. Na początku myślałam że ten jej papier po prostu spadł komuś i go nie podniósł, ale potem zauważyłam że on leży a podłodze po jej wizytach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-10, 14:03   #4106
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Mamie pewno chodziło o to byś owinęła na pewno podpaskę żeby się na nieowinieta zużyta nie natknął nikt, a nieświadomie zaszczepiła Ci takie poczucie, że to coś wstydliwego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może tak. Ale poza tym też mi kazała dyskretnie z tym chodzić do łazienki.

Swoja drogą wkurzają mnie takie małe kosze na śmieci u mnie w centrum handlowym. Włożysz jedną zawiniętą podpaskę i już prawie cały kosz wypełniony
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-10, 14:04   #4107
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Stwierdzam, że tercet* ostatniego tygodnia bardzo mnie wciągnął.

* koszyczek ratunkowy, kosz łazienkowy i kubeczki menstruacyjne.
Mnie tez haha :-D Wciagajaca i smieszna czasem dyskusja. Kto by pomyslal ze moze sie ciagnac przez tyle stron.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-10, 14:06   #4108
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Patrząc na statystyki to chyba jednak mało skuteczna metoda U mnie w pracy byli kiedyś mistrzowie którzy w swoim biurze non stop chlali wódę. Kilka razy zdarzyło się że któremuś wróciła zagrycha i potrafili wtedy zarzygać całą toaletę. Oczywiście nigdy po sobie nie posprzątali, bo i po co 🤮Sporo kobiet po prostu wyjmuje i płucze kubeczek pod prysznicem a potem znów go zakłada, więc nie ma problemu że po wyjściu z kabiny cokolwiek pocieknie. Ja chodzę ze swoją rolką, bo nie mam zamiaru się zastanawiać co się z nią działo jak stała sobie samotnie w toalecie. Pani z jednego biura jak idzie na dwójkę to sobie dla wygody swoją rolkę papieru kładzie na podłodze i takim syfem się potem podciera. Na początku myślałam że ten jej papier po prostu spadł komuś i go nie podniósł, ale potem zauważyłam że on leży a podłodze po jej wizytach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-10, 14:08   #4109
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-11-26 o 16:50
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-10, 14:09   #4110
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Dziwi mnie, że jeden z newsów na głównej stronie gazety jest o tym, że pracownicy firmy pogrzebowej upuścili trumnę, bo jeden z nich się potknął.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-17 17:11:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:33.