Skinoren / Acnederm-proszę o radę - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-28, 22:17   #31
Snow White
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 8
Dot.: Skinoren / Acnederm-proszę o radę

Cytat:
Napisane przez Blairy Pokaż wiadomość
Skinoren jak najbardziej polecam. Miałam ogromne, ropne pryszcze na twarzy. Skinoren mi je złagodził. Wcześniej używałam Benzacne, ale po pewnym czasie miałam tak suchą skórę, że musiałam zaprzestać go stosować. Ostatnio czytałam dużo o kosmetykach naturalnych na trądzik i widzę, że cieszą się dosyć dobrą opinią. I na przykład widziałam dużo pozytywnych opinii o sebolium, któraś z was może stosowala, albo coś o nim slyszała, bo podobno ma dobry skllad a jak z działaniemm jest na prawde?? ktos cos podpowie? a może znacie jakies inne naturalne kosmetyki na trądzik? bede wdzięczna za pomoic
Ja z własnego doświadczenia mogę polecić kremy: 'Mój krem 11' i 'Mój krem 12' Fitomed'u. Bardzo mi kiedyś pomogły.
Snow White jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-02, 13:24   #32
kopciuszek86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 25
Dot.: Skinoren / Acnederm-proszę o radę

Czy ktoś z Was stosował może na trądzik preparat Labioskin Olej z ostropestu? Jeśli tak to czy możecie napisać o swoich odczuciach i efektach? Jestem bardzo ciekawa. Znam kilka produktów tej firmy bo sama stosuję i nie wiem czy tylko ja sobie wkręcam, że tak za☠☠☠iście działa czy na innych też działa
kopciuszek86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-02 14:24:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:14.