Drogeria Natura - cz. VI - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-11-02, 11:40   #2761
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez anna_belle Pokaż wiadomość
tak, zwłaszcza jak są promocje to często obowiązują tylko on line. Szkoda, że nie ma takiej informacji w gazetce.
Właśnie to mnie zaskoczyło, bo wysłałam po coś męża patrząc na cenę online, a on mi potem mówi, że to nie było w promocji. Jakoś tak się przyzwyczaiłam, że w większości sklepów promocje online i stacjo są tożsame

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-02, 11:42   #2762
kajmakowa
caramelover ;)
 
Avatar kajmakowa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 362
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

W Superpharmie też tak jest, ostatnio chciałam kupić krem pod oczy, cenówka była bez promocji, ekspedientka sprawdziła na na kasie - też bez promocji, a w sklepie internetowym 20% mniej.
kajmakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-02, 14:40   #2763
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Że 2 razy zamawiałam online w sklepie natury i ogólnie to nie byłby problem, bo mam Nature blisko, ale 1. Na zamówienie czekałam chyba z tydzień, 2. Żebym na stronie mogła kupić to samo co w sklepie... Ale nie, idę do sklepu i jest jeszcze 10 rzeczy, które chciałabym kupić, a nie ma ich na stronie. Albo w sklepie są tylko testery albo puste miejsca po produktach(dokładnie to teraz mam na myśli cienie z my secret, takie bardzo błyszczące)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-04, 08:15   #2764
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Nie mówiąc już o tym, że zarówno strona, jak i aplikacja strasznie mulą - wpiszesz czego szukasz i zanim znajdzie, to się czeka i czeka i czeka. Bardzo rzadko czegoś tam szukam, teraz mi się zdarzyło, przy okazji promocji 3 za 2 z Kobo i My Secret.
Racja, ich strona jest okropna. Wpisuję coś w wyszukiwarkę i pokazuje że nie ma a potem się okazuje że jest
Cytat:
Napisane przez anna_belle Pokaż wiadomość
Mnie w naturze najbardziej denerwują sytuacje, że jakiś produkt jest w promocji gazetkowej po czym w sklepie dowiaduje się, że jest on dostepny tylko on-line :/
A i od razu mam pytanie. Wie, któraś z Was jak wykorzystać te punkty uzbierane na koncie? Kiedyś można było wymienić na kupon a teraz nie widzę tej opcji.
Z tym on-line czasem piszą drobnym drukiem w gazetce. Ja już się przyzwyczaiłam bo u mnie jest taka mini Natura że tam zawsze jest pusto na półkach
Co do pkt to ja o tym zapomniałam że się jakieś pkt zbiera. Pewnie już dawno przepadły
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-04, 16:10   #2765
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Dzisiaj mnie natura lekko zszokowała.

Wypatrzyłam, że na stronie natury jest wcierka Anwen na promce ( za 26 zł ).
Poszłam do natury, a tam na półce cena 42 zł (regularna cena). Myślałam, że pani nie zmieniła cenowki na półce, więc zagadałam.

A pani do mnie :"mogę pani sprawdzić, ale wg mnie będzie po te 42 zł, bo my nie mamy takich sam cen stacjonarnie jak online. Może pani sobie zmówić online z odbiorem u nas i wtedy będzie pani miała za 26 zł ".

Kurde, w Rossmanie jak coś jest w apce za 20 zł i idę do rossmanna to tam też jest za 20 zł na polce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-04, 16:23   #2766
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Dzisiaj mnie natura lekko zszokowała.

Wypatrzyłam, że na stronie natury jest wcierka Anwen na promce ( za 26 zł ).
Poszłam do natury, a tam na półce cena 42 zł (regularna cena). Myślałam, że pani nie zmieniła cenowki na półce, więc zagadałam.

A pani do mnie :"mogę pani sprawdzić, ale wg mnie będzie po te 42 zł, bo my nie mamy takich sam cen stacjonarnie jak online. Może pani sobie zmówić online z odbiorem u nas i wtedy będzie pani miała za 26 zł ".

Kurde, w Rossmanie jak coś jest w apce za 20 zł i idę do rossmanna to tam też jest za 20 zł na polce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W Hebe jest często dokładnie to samo.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-06, 00:43   #2767
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Czy to możliwe, żeby na stronie nie było produktów, które są stacjonarnie w szafie?
Spodobała mi się pomadka Pierre Rene, ale został tylko tester, szukam teraz na stronie, bo chciałam zamówić przez internet i w ogóle nie wyszukuje mi tych pomadek. W ogóle pokazuje tylko 3 strony, nawet lakierów wszystkich nie ma (a same lakiery to byłoby już kilka stron). A jak wpisuję Pierre Rene pomadka, to pokazuje mnóstwo innych rzeczy, w tym pomadki innych firm. Ta strona to naprawdę porażka.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-11-06, 07:51   #2768
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Czy to możliwe, żeby na stronie nie było produktów, które są stacjonarnie w szafie?
Spodobała mi się pomadka Pierre Rene, ale został tylko tester, szukam teraz na stronie, bo chciałam zamówić przez internet i w ogóle nie wyszukuje mi tych pomadek. W ogóle pokazuje tylko 3 strony, nawet lakierów wszystkich nie ma (a same lakiery to byłoby już kilka stron). A jak wpisuję Pierre Rene pomadka, to pokazuje mnóstwo innych rzeczy, w tym pomadki innych firm. Ta strona to naprawdę porażka.
Dokładnie tak jest na tej stronie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-07, 18:53   #2769
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Czy to możliwe, żeby na stronie nie było produktów, które są stacjonarnie w szafie?
Spodobała mi się pomadka Pierre Rene, ale został tylko tester, szukam teraz na stronie, bo chciałam zamówić przez internet i w ogóle nie wyszukuje mi tych pomadek. W ogóle pokazuje tylko 3 strony, nawet lakierów wszystkich nie ma (a same lakiery to byłoby już kilka stron). A jak wpisuję Pierre Rene pomadka, to pokazuje mnóstwo innych rzeczy, w tym pomadki innych firm. Ta strona to naprawdę porażka.
Tak ta ich strona jest tragiczna pod względem szukania czasem wpisują nazwę marki przez jedna literę i może się okazać, że znajdzie coś pod Piere rene, na pewno widziałam tego typu byki z jakąś marką. Dużo klikania i szukania na piechotę.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-11, 08:39   #2770
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Po tygodniu od złożenia zamówienia dopiero dostałam info, że moje zamówienie wyruszyło w drogę do wybranej drogerii 🤦
Jezu, rozumiem, jakbym miała tam z 25 rzeczy, miałam tylko jedna 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-13, 06:24   #2771
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Korzystałyscie z tej promocji na kosmetyki kobo/my secret/Sensique co jest do 14.02 1+1 gratis? Czy wchodzą na nią też droższe palety?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-03-27, 10:10   #2772
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Widze, ze nie tylko ja mam przeboje z Drogeria Natura, az nie chce sie wierzyc, ze taka duza siec ma tak wielkie problemy z realizacja zamowien.
__________________


22.06.09 - start: zapuszczam i dbam o włosy

Co było, a nie jest,
nie pisze się w rejestr



Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-27 11:10:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:45.