pomocy ! farbowanie włosów.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-27, 12:34   #1
onanowaa
Raczkowanie
 
Avatar onanowaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 325

pomocy ! farbowanie włosów..


a więc , szukałam podobnego wątku ale nie znalazłam niczego co by mi pomogło ,
chodzi o to że mam włosy farbowane farbą "wiśniowa czerwień" firmy Joanna, mam już spore odrosty więc postanowilam kupić farbę i je ufarbować, jednak w drogerii nie było tego odcienia którego używam , a że nie miałam czasu wzięłam zbliżony trochę jasniejszy Garnier color & shine kolor "czerwony rubin" dopiero po dotarciu do domu przeczytałam że jest to farba nietrwała [krem koloryzujący] do 28 myć.... i teraz pytanie... czy zafarbuje mi włosy by były w jednolitym kolorze ? [mam teraz wlosy podchodzące pod rudy bo poprzednia farba się już wypłukała a swoje odrosty mam koloru ciemny bląd-jasny brąz] , czy w ogóle chwyci mi ten kolor na włosach farbowanych normalną farbą ? nie chcę mieć odrostów innego koloru niż całych włosów , czy może gdy będę trzymała ją na włosach dłużej to efekt będzie lepszy i mocniejszy ? szkoda mi wywalać bo dałam za nią ponad 30 zł [2 opakowania bo mam długie włosy] , proszę o pomoc i z góry dziękuję
__________________

If the food don't kill ya , the service will.
onanowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 12:52   #2
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: pomocy ! farbowanie włosów..

na pewno uchwyci,i myślę,że taki kolor będzie podobny do wiśni,ale dłuższe trzymanie nic nie da według mnie.Lubię te szampony ze względu na fajne odcienie,ale trwałość jak dla mnie jest tragiczna.Tydzien temu pofarbowałam ciemnym brązem jestem po 3 myciach a koloru już praktycznie niema,wyszły rude refleksy i jestem zła...dziewczyny w wątku o Color&Shine często piszą,że ta farba się nie zmywa itd...u mnie niema jej po 3 myciach:/niema powodu wywalać,zrób tym odcieniem może akurat u Ciebie będzie trzymać się dłuzej.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-08-27 o 12:54
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 14:02   #3
onanowaa
Raczkowanie
 
Avatar onanowaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 325
Dot.: pomocy ! farbowanie włosów..

o matko.. ja myje włosy codziennie bo mi się strasznie przetłuszczają... oby mi się nie zmyła od razu i żeby mi chwyciła równomiernie i zabarwiła farbowane farbą wlosy.... bo w końcu ten barwnik jest słabszy od barwnika stałego i może nie chwycić a tego się boje...
__________________

If the food don't kill ya , the service will.
onanowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 14:32   #4
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: pomocy ! farbowanie włosów..

Cytat:
Napisane przez onanowaa Pokaż wiadomość
o matko.. ja myje włosy codziennie bo mi się strasznie przetłuszczają... oby mi się nie zmyła od razu i żeby mi chwyciła równomiernie i zabarwiła farbowane farbą wlosy.... bo w końcu ten barwnik jest słabszy od barwnika stałego i może nie chwycić a tego się boje...
nie wiem to chyba od włosów zależy,bo tak jak Ci pisałam na początku miałam piękny ciemny brąz zero rudości,dziś 4te mycie po farbowaniu i już wyszły mi odrosty,w słońcu są rude i koloru na włosach prawie już niema.Ale w wątku o tych szamponach dziewczyyny piszą,że cięzko się zmywa.U mnie zdecydowanie nie:/spróbuj nie wyrzucaj.Jak już wydałaś kase to użyj.Duży plus według mnie ten tej farby jest taki,że w ogóle nie niszczy.Włosy po tej farbie u mnie są takie jak po użyciu najlepszej odżywki,i nie tylko zaraz po farbowaniu ale do tej pory,no ale co mi po tym...przecież nie będę włosów co tydzien farbowaćkolor na odrostach w ogóle się nie róznił czego sie bałam.Był ładny jednolity na całej długości.Także myśle,że Twoj rubin też Ci równomiernie wszystko przykryjerównomiernie się wymywa.Nie jest tak,że w jednym miejscu sie zmywa,w drugim zostaje.Ale ja tylko ze swoich doświadczeń piszę.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-08-27 o 14:35
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 14:47   #5
onanowaa
Raczkowanie
 
Avatar onanowaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 325
Dot.: pomocy ! farbowanie włosów..

dzięki wielkie napewno nie wyrzucę bo szkoda wydanych pieniędzy , spróbuje , mam nadzieje że chwyci , najwyżej odczekam te 4 tygodnie i kupie tym razem już normalną farbę , mam nadzieję że coś z tego wyjdzie , bo tak jak mówisz każdy ma inne włosy i u każdego inaczej to wygląda dam znać jak wyszło gdy tylko się ufarbuje
__________________

If the food don't kill ya , the service will.
onanowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 16:01   #6
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: pomocy ! farbowanie włosów..

Cytat:
Napisane przez onanowaa Pokaż wiadomość
dzięki wielkie napewno nie wyrzucę bo szkoda wydanych pieniędzy , spróbuje , mam nadzieje że chwyci , najwyżej odczekam te 4 tygodnie i kupie tym razem już normalną farbę , mam nadzieję że coś z tego wyjdzie , bo tak jak mówisz każdy ma inne włosy i u każdego inaczej to wygląda dam znać jak wyszło gdy tylko się ufarbuje
wrzuć fotki,strasznie jestem ciekawa tego odcienia.Bardzo fajny na pudełku ciekawe jak w rzeczywistościPowodzeni a!
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 16:41   #7
onanowaa
Raczkowanie
 
Avatar onanowaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 325
Dot.: pomocy ! farbowanie włosów..

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
wrzuć fotki,strasznie jestem ciekawa tego odcienia.Bardzo fajny na pudełku ciekawe jak w rzeczywistościPowodzeni a!

nie ma problemu będą i zdjęcia ale farbować będę dopiero po niedzieli , pewnie koło środy
__________________

If the food don't kill ya , the service will.
onanowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-31, 16:07   #8
onanowaa
Raczkowanie
 
Avatar onanowaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 325
Dot.: pomocy ! farbowanie włosów..

dodaje zdjęcia
__________________

If the food don't kill ya , the service will.
onanowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 16:17   #9
onanowaa
Raczkowanie
 
Avatar onanowaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 325
Dot.: pomocy ! farbowanie włosów..

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pkt.jpg (21,5 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jpg.jpg (22,3 KB, 15 załadowań)
__________________

If the food don't kill ya , the service will.
onanowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 16:34   #10
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: pomocy ! farbowanie włosów..

Cytat:
Napisane przez onanowaa Pokaż wiadomość
o jeju ale super

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

możesz wkleić link jaka to była farba?
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 17:11   #11
onanowaa
Raczkowanie
 
Avatar onanowaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 325
Dot.: pomocy ! farbowanie włosów..

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...lor-shine.html odcień "czerwony rubin"
__________________

If the food don't kill ya , the service will.
onanowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-31, 18:05   #12
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: pomocy ! farbowanie włosów..

na opakowaniu zdecydowana czerwień u Ciebie inaczej wyszło ale superkurcze ja mam ciemno brązowe włosy i chciała bym nadać im czerwonego połysku ale boję się,że na mysich odrostach wyjdzie coś a'la Wisniewskina jaki kolorek nakładałaś?
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 18:51   #13
onanowaa
Raczkowanie
 
Avatar onanowaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 325
Dot.: pomocy ! farbowanie włosów..

powiem Ci że na spłowiałą czerwoną wiśnię z joanny , aczkolwiek włosy już nie miały nawet koloru czerwonego były jasno rude z przebłyskami brązu , ale na odrostach chwycił mi kolor taki jak na opakowaniu czyli czerwony czerwony , a reszta jest taka jak na zdjęciu , więc napewno odradzam farbowania całych włosów jak masz teraz swój naturalny kolor bo barwnik chwyci mocno (ja mam ciemny blond swoje naturalne) , a na farbowanych myślę że powinno wyjść coś takiego jak u mnie
__________________

If the food don't kill ya , the service will.
onanowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 20:19   #14
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: pomocy ! farbowanie włosów..

Cytat:
Napisane przez onanowaa Pokaż wiadomość
powiem Ci że na spłowiałą czerwoną wiśnię z joanny , aczkolwiek włosy już nie miały nawet koloru czerwonego były jasno rude z przebłyskami brązu , ale na odrostach chwycił mi kolor taki jak na opakowaniu czyli czerwony czerwony , a reszta jest taka jak na zdjęciu , więc napewno odradzam farbowania całych włosów jak masz teraz swój naturalny kolor bo barwnik chwyci mocno (ja mam ciemny blond swoje naturalne) , a na farbowanych myślę że powinno wyjść coś takiego jak u mnie
ja mam włosy ciemno brązowe farbowane,praktycznie czarne, no i tak centymetr naturalnego mysiego odrostuale Tobie super wyszło,ciekawe jak będzie z trwałością
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 20:34   #15
onanowaa
Raczkowanie
 
Avatar onanowaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 325
Dot.: pomocy ! farbowanie włosów..

no własnie trwałość.... myłam włosy już 2 razy od farbowania i strasznie się wymywa.. a stosuje szampon i odżywkę do włosów farbowanych... 2 mycia i włosy 2 tony jasniejsze praktycznie ... no ale może coś z tego będzie , zobaczymy , może to tylko tak z początku jak to zaraz po farbowaniu
__________________

If the food don't kill ya , the service will.
onanowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 17:08   #16
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: pomocy ! farbowanie włosów..

Cytat:
Napisane przez onanowaa Pokaż wiadomość
no własnie trwałość.... myłam włosy już 2 razy od farbowania i strasznie się wymywa.. a stosuje szampon i odżywkę do włosów farbowanych... 2 mycia i włosy 2 tony jasniejsze praktycznie ... no ale może coś z tego będzie , zobaczymy , może to tylko tak z początku jak to zaraz po farbowaniu
no niestety...łagodna farba,ładne kolorki ale...ja jestem już prawie 2 tygodnie po farbowaniu i koloru prawie niema...
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:22.