k³opot z kolorem w³osów - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-09-04, 12:17   #1
foreverdrunk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 1
Unhappy

k³opot z kolorem w³osów


potrzebuje pilnej pomocy w sprawie w³osów. specjalnie za³o¿y³am konto na wiza¿u. no wiêc sprawa przedstawia sie tak : od dawna farbuje w³osy na odcienie czerwieni ró¿nymi drogimi farbami i kolor zawsze ca³kowicie p³owia³ po kilku myciach. tym razem podkusi³o mnie ¿eby przetestowaæ jaka¶ tañsz± farbê, wiêc kupi³am joanne multi cream color odcieñ 35 - wi¶niowa czerwieñ. jako ¿e mia³am jasne w³osy to my¶la³am ze kolor wyjdzie o wiele ja¶niejszy ni¿ na opakowaniu. niestety - wyszed³ prawie czarny. chcê mieæ na g³owie czerwieñ, nie czerñ. w zwi±zku z tym mam kilka pytañ : jaka farba do w³osów daje efekt najbardziej ra¿±cego i rzucaj±cego sie w oczy czerwonego ? która farba jest najtrwalsza ? czy ¿eby wróciæ do czerwieni muszê w³osy kolejny raz rozja¶niaæ ? czy jest mo¿e jaka¶ farba któr± mog³abym na³o¿yæ na moje prawie czarne w³osy i wysz³aby czerwona ? bardzo proszê o pomoc. chce znowu byc redheadem : <

aha.. dodam jeszcze ¿e moje w³osy s± zniszczone i wypadaj±ce
foreverdrunk jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-04, 16:12   #2
onanowaa
Raczkowanie
 
Avatar onanowaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 325
Dot.: k³opot z kolorem w³osów

farbowalam t± farb± na pocz±tku , widocznie za d³ugo trzyma³a¶ bo na zinszczonych w³osach trzyma siê krócej jednak kolor siê wyp³uka po mniej wiêcej 4-5 myciach i w³osy bêd± takie jak na opakowaniu , ja farbuje teraz w³osy Garnierem Color& shine czerwony rubin jednak jest to farba do 28 myæ o czym nie wiedzia³am jak j± kupilam , ale kolor wyszedl bardzo ³adny i po 6 myciach jest tylko troszke ja¶niejszy od pocz±tkowego , a z innych czerwieni to Garnier Naturals p³omienista czysta czerwieñ , jednak musisz poczekac z farbowaniem conajmniej 5 tygodni , a¿ kolor siê wyp³ucze oraz ¿eby¶ nie zniszczy³a doszczêtnie w³osów bo Ci wypadn±
__________________

If the food don't kill ya , the service will.
onanowaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:10.