sex, zwi±zek a kompleks nienaturalnego ow³osienia - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania zwi±zane z ¿yciem seksualnym lub szukasz porady? Do³±cz do nas. Podziel siê do¶wiadczeniem, dodaj opiniê.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2022-10-01, 01:36   #31
DrDoom
Rozeznanie
 
Avatar DrDoom
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomo¶ci: 814
Dot.: sex, zwi±zek a kompleks nienaturalnego ow³osienia

Cytat:
Napisane przez 9kinia90 Poka¿ wiadomo¶æ
Ok, trochê mi wraca wiara. Wcze¶niej nie mia³am znik±d opinii na tak± sytuacjê. Dusi³am wszystko w sobie bo w realu komu o czym¶ takim powiedzieæ? Ludzi mam zaczepiaæ ?(oczywi¶cie nie dotyczy forum )


Gdy moje wyobra¿enie o tym wszystkim, skonfrontowa³am z waszymi ¿yciowymi do¶wiadczeniami prawdopodobnie mo¿e przestanê chowaæ g³owê w piasek jak stru¶. To potrwa.


Chêtnie jeszcze poczytam wasze opinie - o ile siê nie wyczerpa³y. Ka¿dy punkt widzenia jest dla mnie wa¿ny i otwiera mi oczy i jestem wam wdziêczna

philips one blade - jakie¶ 100 z³ i problem powinien byæ z g³owy,
jak zarost w ró¿nych dziwnych miejscach u facetów, bez laserów i innych cudów.
Co¶ miêdzy golark± a trymerem, ale goli krócej, prawie do 0, za to nie podra¿nia skóry ani mieszków. Nie trzeba kremów/balsamów, przejedziesz, nawet pod prysznicem i spokój.




Po 2 za bardzo bierzecie do siebie te estetyczne kompleksy.
Fakt faceci seksualizuj± i oceniaj± po wygl±dzie, ale je¿eli masz sta³ego partnera, to nie ma to ¿adnego znaczenia, ju¿ to zaakceptowa³.


Na takiej samej zasadzie dzia³aj± faceci, si³ka, dieta, biceps, jak najlepiej wygl±daæ ¿eby ³atwiej wyrwaæ, ale jak osi±d± w zwi±zku nagle wiêkszo¶æ tatusieje i kompletnie siê tym nie przejmuje, bo tolerancjê samooceny i oceny sta³ej partnerki mamy du¿o bardziej zdystansowan±.
Która¶ trafi³a kiedy¶ na faceta z którym l±dujecie w ³ó¿ku a on nagle wyskakuje i mówi o nie, seksu nie bêdzie bo tutaj jakie¶ w³osy/fa³dka/za ma³y biust?
Podczas seksu liczy siê ju¿ tylko przyjemno¶æ z seksu a nie jakie¶ kompleksy które g³ównie siedz± w waszych g³owach, a faceci nie zwracaj± na to wiêkszej uwagi.



Wróæ, te wszystkie wasze kompleksy maj± 1 istotny problem dla waszych partnerów, i dla wszystkich jest taki sam. Przez to, ¿e siê nimi zadrêczacie, nie czerpiecie przyjemno¶ci z seksu, przez co go unikacie lub jest on "przeciêtny". To jest problem a nie w³osy/fa³dka czy rozstêpy.

Edytowane przez DrDoom
Czas edycji: 2022-10-01 o 02:19
DrDoom jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Seks


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2022-10-01 02:36:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:09.