Czy istnieje dla mnie jeszcze jakaś nadzieja? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2023-11-07, 21:15   #121
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Czy istnieje dla mnie jeszcze jakaś nadzieja?

Cytat:
Napisane przez Maksymilian93 Pokaż wiadomość
Pozwole sobie jeszcze na taka mala dygresje;w swoim najblizszym srodowisku bywam czesto obrazany,wysmiewany,regul arnie slysze wez sie w garsc,wez sie za robote,jestes pasozytem a nawet dowiedzialem sie ze smieciem.Tego typu slowa padaja nawet ze strony niektorych czlonkow rodziny.Nie zostalem nawet zaproszony na 18 do siostrzenicy jako jedyny czlonek najblizszej rodziny.Rodzenstwo twierdzi ze symuluje,ze nic mi nie jest.
To tym bardziej powinieneś mieć motywację, żeby się usamodzielnić, bo wynika z tego, że na pomoc innej rodziny poza matką nie masz co liczyć i potencjalnie grozi ci bezdomność, bo ona wiecznie żyć nie będzie. Tylko od ciebie zależy czy sobie całkiem życie zmarnujesz, czy jeszcze coś z niego wyciągniesz.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-11-07, 21:23   #122
Maksymilian93
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-11
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 76
Dot.: Czy istnieje dla mnie jeszcze jakaś nadzieja?

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
To tym bardziej powinieneś mieć motywację, żeby się usamodzielnić, bo wynika z tego, że na pomoc innej rodziny poza matką nie masz co liczyć i potencjalnie grozi ci bezdomność, bo ona wiecznie żyć nie będzie. Tylko od ciebie zależy czy sobie całkiem życie zmarnujesz, czy jeszcze coś z niego wyciągniesz.
Tej bezdomnosci najbardziej sie boje.Mieszkanie w ktorym jestem jest przepisane na mnie ale wyrzuca mnie gdy nie bede mial z czego je oplacac.Samobojstwo to nie rozwiazanie.
Maksymilian93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-11-07, 21:24   #123
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Czy istnieje dla mnie jeszcze jakaś nadzieja?

Cytat:
Napisane przez Maksymilian93 Pokaż wiadomość
Tej bezdomnosci najbardziej sie boje.Mieszkanie w ktorym jestem jest przepisane na mnie ale wyrzuca mnie gdy nie bede mial z czego je oplacac.Samobojstwo to nie rozwiazanie.
To konkrety. Jakiej pracy dotychczas szukałeś?
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-11-07, 21:30   #124
Maksymilian93
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-11
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 76
Dot.: Czy istnieje dla mnie jeszcze jakaś nadzieja?

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
To konkrety. Jakiej pracy dotychczas szukałeś?
Przegladalem wszystkie oferty,ale najbardziej mnie interesuja takie jak na przyklad zatrudnie do gospodarstwa,z racji tego ze nie ma tam tylu ludzi,albo jakies prace budowlane u tzw prywaciarza gdzie jest gora jeden inny pracownik.Oczywiscie to tylko na start zeby miec wlasne pieniadze a w miedzyczasie zdac do konca mature i zrobic studia zaoczne.
Maksymilian93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-11-07, 22:03   #125
cb0d8ace8e3f55c20d6852271041c68dd40c3dc3_65540ac21a6bc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 519
Dot.: Czy istnieje dla mnie jeszcze jakaś nadzieja?

Cytat:
Napisane przez DzieckoHagrida Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to go tylko odciągnie od zrobienia tego, co powinien, czyli od pracy i terapii. I miesiącami będzie się angażował w grupę wsparcia (a to potrafi wciągnąć), żeby tylko nie pracować.
To nie jest żadne odciąganie od niczego, bo ten człowiek będzie jeszcze tak żył kilka lat. I te kilka lat powinien spożytkować na to, o czym napisałam wyżej.

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
A ty co, biegły psychiatra? Jeżeli choroba psychiczna ci uniemożliwia funkcjonowanie i zarabianie to teoretycznie jest możliwość uzyskać rentę. Nie wiem jak w przypadku autora, nie mnie orzekać, ale słyszałam o osobach z depresją kliniczną, które takie świadczenia uzyskały.
Depresja kliniczna to nie fobia społeczna.
cb0d8ace8e3f55c20d6852271041c68dd40c3dc3_65540ac21a6bc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-11-07, 23:13   #126
chacaos
Zadomowienie
 
Avatar chacaos
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 922
Dot.: Czy istnieje dla mnie jeszcze jakaś nadzieja?

Cytat:
Napisane przez Maksymilian93 Pokaż wiadomość
Nie jestem megalomanem,nie mam egocentrycznego postrzegania rzeczywistosci.
Mylisz się, co widać choćby w tym poście:

Cytat:
Napisane przez Maksymilian93 Pokaż wiadomość
Poza tym znam mnóstwo innych sposobow na to aby zaciekawic soba kobiete,odczytac jej emocje i potrzeby, sprawic zeby nie wkradla sie w ewentualny zwiazek rutyna ktorej doświadcza jakies 90 proc ludzi.
Jesteś odklejony - nie ze swojej winy, ewidentnie nikt nie zainteresował się na poważnie Twoimi problemami gdy byłeś dzieckiem, więc się kumulowały. Nie wiesz, jak to jest czuć bezpieczeństwo, nie masz wzorców zdrowej, bezpiecznej relacji (która opiera się właśnie na rutynie), więc Twoja rzekoma zdolność odczytywania czyichś emocji i potrzeb to jakieś fantasy. Nie dostrzegasz własnej hipokryzji, uważasz, że inni są nieoryginalni i nudni, a sam prowadzisz chyba najnudniejszy możliwy tryb życia, uważasz, że otaczający Cię ludzie mają zaściankowe poglądy np. w kwestii przyjmowania leków, a mimo to reprezentujesz dokładnie to samo myślenie (bo cię kobiety skreślą, czyli przyznajesz, że zaburzenia psychiczne są powodem do wstydu).
I w sumie ta megalomania wcale nie dziwi. Jest mechanizmem obronnym, bo bez poczucia wyjątkowości nic by Ci nie zostało, ale tak jak this_once trafnie ujęła, to brzemię, które ciągnie Cię w dół. Bez tego mógłbyś odzyskać więcej sprawczości i realniej oceniać swoje możliwości. Na ten moment się tylko na zmianę żalisz i przechwalasz, żeby wycofywać się rakiem, gdy padają konkretne pomysły na zmianę.

Edytowane przez chacaos
Czas edycji: 2023-11-07 o 23:16
chacaos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-11-07, 23:19   #127
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Czy istnieje dla mnie jeszcze jakaś nadzieja?

Cytat:
Napisane przez Maksymilian93 Pokaż wiadomość
Przegladalem wszystkie oferty,ale najbardziej mnie interesuja takie jak na przyklad zatrudnie do gospodarstwa,z racji tego ze nie ma tam tylu ludzi,albo jakies prace budowlane u tzw prywaciarza gdzie jest gora jeden inny pracownik.Oczywiscie to tylko na start zeby miec wlasne pieniadze a w miedzyczasie zdac do konca mature i zrobic studia zaoczne.
Nawet na gospodarstwie czy budowie bedzie wiecej niz jeden człowiek
Moim zdaniem zrob prawo jazdy I pracuj jako kierowca jakiegos dostawczaka wiekszosc czasu spedzalbys sam.
Prace online sa tez dobre no ale trzeba miec jakies doświadczenie w czymkolwiek .nawet do pracy w budowlance trzeba cos umiec robic i zwykle pracujesie w grupie ludzi
A za ta granica to niby gdzie chciales pracowac?
Na jakiej podstawie stwierdzasz ze znasz biegle 3 jezyki?
Skonczyles jakies kursy? Rozmawiales z native speakers?
Bo powiem ci ze to moze ci sie tylko wydawa a za granica bez kwalifikacji to niestety tez tylko oferty pracy w fabryce(pelno ludzi)
Jak na farmie to to samo pelno ludzi I jeszcze mieszkanie razem po pracy,albo praca w barach ,w hotelach t to samo kontakt nie tylko ze wspolpracownikiem a rowniez z klientem do tego szok kulturowy
Mam wrazenie ze wymyslasz nierealne scenariusze i rodzina juz tego nie kupuje ,twoja matka pewnie tez sie skarzy do rodzenstwa ze ma w domu 30 paro letniego byka co pyka w gierki calymi dniami prad zuzywa a nic nie doklada do budzetu o ta rente to chocby ze wzgledu na ta matke powinienes sie postarac

Zejdz na ziemie uloz sobie realny plan dzialania i go realizuj

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2023-11-07 o 23:23
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-11-08, 06:21   #128
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Czy istnieje dla mnie jeszcze jakaś nadzieja?

Cytat:
Napisane przez Maksymilian93 Pokaż wiadomość
Pozwole sobie jeszcze na taka mala dygresje;w swoim najblizszym srodowisku bywam czesto obrazany,wysmiewany,regul arnie slysze wez sie w garsc,wez sie za robote,jestes pasozytem a nawet dowiedzialem sie ze smieciem.Tego typu slowa padaja nawet ze strony niektorych czlonkow rodziny.Nie zostalem nawet zaproszony na 18 do siostrzenicy jako jedyny czlonek najblizszej rodziny.Rodzenstwo twierdzi ze symuluje,ze nic mi nie jest.
I nie masz w sobie poczucia, że jesteś temu winny? Dziwisz się, że ludzie nie chcą w swoim otoczeniu brudnego alkoholika, który tylko gra w gry? Dużo piszesz, ale nic z tego nie wynika. Jesteś zbyt duży, aby ktoś Ciebie ciągnął za rękę. Dostajesz rady, każde negujesz. Z każdym kolejnym dniem będzie Ci ciężej. Nie musisz od razu zmieniać całego swojego życia, ale umyj się i wyjdź na spacer, zadbaj o dom. Znajdź jakikolwiek cel. Jeśli nie praca to może jakiś wolontariat? Wyprowadzaj psy z schroniska. Przy czym zaraz napiszesz, że na Twojej wiosce nic takiego nie ma...

---------- Dopisano o 07:21 ---------- Poprzedni post napisano o 07:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Maksymilian93 Pokaż wiadomość
Przegladalem wszystkie oferty,ale najbardziej mnie interesuja takie jak na przyklad zatrudnie do gospodarstwa,z racji tego ze nie ma tam tylu ludzi,albo jakies prace budowlane u tzw prywaciarza gdzie jest gora jeden inny pracownik.Oczywiscie to tylko na start zeby miec wlasne pieniadze a w miedzyczasie zdac do konca mature i zrobic studia zaoczne.
Rozumiem, że jesteś zapisany do szkoły? Uczysz się do tej matury ?
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-11-08, 07:51   #129
Maksymilian93
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-11
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 76
Dot.: Czy istnieje dla mnie jeszcze jakaś nadzieja?

Cytat:
Napisane przez chacaos Pokaż wiadomość
Mylisz się, co widać choćby w tym poście:


Jesteś odklejony - nie ze swojej winy, ewidentnie nikt nie zainteresował się na poważnie Twoimi problemami gdy byłeś dzieckiem, więc się kumulowały. Nie wiesz, jak to jest czuć bezpieczeństwo, nie masz wzorców zdrowej, bezpiecznej relacji (która opiera się właśnie na rutynie), więc Twoja rzekoma zdolność odczytywania czyichś emocji i potrzeb to jakieś fantasy. Nie dostrzegasz własnej hipokryzji, uważasz, że inni są nieoryginalni i nudni, a sam prowadzisz chyba najnudniejszy możliwy tryb życia, uważasz, że otaczający Cię ludzie mają zaściankowe poglądy np. w kwestii przyjmowania leków, a mimo to reprezentujesz dokładnie to samo myślenie (bo cię kobiety skreślą, czyli przyznajesz, że zaburzenia psychiczne są powodem do wstydu).
I w sumie ta megalomania wcale nie dziwi. Jest mechanizmem obronnym, bo bez poczucia wyjątkowości nic by Ci nie zostało, ale tak jak this_once trafnie ujęła, to brzemię, które ciągnie Cię w dół. Bez tego mógłbyś odzyskać więcej sprawczości i realniej oceniać swoje możliwości. Na ten moment się tylko na zmianę żalisz i przechwalasz, żeby wycofywać się rakiem, gdy padają konkretne pomysły na zmianę.

Jest jeszcze duzo rzeczy o ktorych nie wspominalem.To co mozna tutaj przeczytac jest tylko niewielkim fragmencikiem,To tak jakbys oceniala smak ciasta na podstawie zdjecia zamieszczonego w internecie.Nie zawsze bylem taki jaki jestem,bylo juz ze mna praktycznie normalnie ale stoczylem sie przez pewne sytuacje do dzisiejszego poziomu.Potrafie jeszcze wiele innych rzeczy.Nie mam zadnej megalomanii,celowo pisze co potrafie zeby ktos wiedzial na co mniej wiecej mnie stac.Co do problemow z dziecinstwa to owszem,nikt sie nigdy nad tym nie pochylil.Zastanawia mnie tylko jedna rzecz;dlaczego moje rodzenstwo(3 siostry i 1 brat) nie ma takich problemow i nigdy nie mieli,sa moim przeciwienstwem.Ja odkad pamietam(wspomnienia z tzw zerowki,1999 rok) od zawsze czulem palacy wstyd.Mysle ze urodzilem sie juz z ta przypadloscia,przeciez 6 letnie dziecko nie ma na tyle dostatecznie rozwinietej psychiki aby nabyc to na podstawie doswiadczen.

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;89709002]Nawet na gospodarstwie czy budowie bedzie wiecej niz jeden człowiek
Moim zdaniem zrob prawo jazdy I pracuj jako kierowca jakiegos dostawczaka wiekszosc czasu spedzalbys sam.
Prace online sa tez dobre no ale trzeba miec jakies doświadczenie w czymkolwiek .nawet do pracy w budowlance trzeba cos umiec robic i zwykle pracujesie w grupie ludzi
A za ta granica to niby gdzie chciales pracowac?
Na jakiej podstawie stwierdzasz ze znasz biegle 3 jezyki?
Skonczyles jakies kursy? Rozmawiales z native speakers?
Bo powiem ci ze to moze ci sie tylko wydawa a za granica bez kwalifikacji to niestety tez tylko oferty pracy w fabryce(pelno ludzi)
Jak na farmie to to samo pelno ludzi I jeszcze mieszkanie razem po pracy,albo praca w barach ,w hotelach t to samo kontakt nie tylko ze wspolpracownikiem a rowniez z klientem do tego szok kulturowy
Mam wrazenie ze wymyslasz nierealne scenariusze i rodzina juz tego nie kupuje ,twoja matka pewnie tez sie skarzy do rodzenstwa ze ma w domu 30 paro letniego byka co pyka w gierki calymi dniami prad zuzywa a nic nie doklada do budzetu o ta rente to chocby ze wzgledu na ta matke powinienes sie postarac

Zejdz na ziemie uloz sobie realny plan dzialania i go realizuj[/QUOTE]


Zrobienie prawo jazdy byłaby najszybsza opcja(tym bardziej ze musze zdac tylko egzamin praktyczny,kurs i teorie zaliczylem wiele lat temu). Jezyki to od zawsze byl moj mocny punkt,bardzo szybko lapalem wszystko.Poza tym mam taka aplikacje w ktorej mozna rozmawiac z ludzmi z calego swiata(Speaky).Ogladam filmy po angielsku bez napisow i wszystko rozumiem bez problemow.

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89709057]I nie masz w sobie poczucia, że jesteś temu winny? Dziwisz się, że ludzie nie chcą w swoim otoczeniu brudnego alkoholika, który tylko gra w gry? Dużo piszesz, ale nic z tego nie wynika. Jesteś zbyt duży, aby ktoś Ciebie ciągnął za rękę. Dostajesz rady, każde negujesz. Z każdym kolejnym dniem będzie Ci ciężej. Nie musisz od razu zmieniać całego swojego życia, ale umyj się i wyjdź na spacer, zadbaj o dom. Znajdź jakikolwiek cel. Jeśli nie praca to może jakiś wolontariat? Wyprowadzaj psy z schroniska. Przy czym zaraz napiszesz, że na Twojej wiosce nic takiego nie ma...

---------- Dopisano o 07:21 ---------- Poprzedni post napisano o 07:19 ----------



Rozumiem, że jesteś zapisany do szkoły? Uczysz się do tej matury ?[/QUOTE]


Mam poczucie ze jestem temu winny.Nikt mi na sile alkoholu nie wlewal,robilem to sam i umyślnie.W czasach w ktorych odkrylem ta substancje,nie bylem swiadomy lub ignorowalem zagrozenia z tym zwiazane.Chcialem znalezc tylko remedium na swoje dolegliwosci.Wybralem jedno z najgorszych mozliwych.Pod wplywem stawalem sie innym czlowiekiem.Potrafilem byc wulgarny,chamski,czepiale m sie innych,dogryzalem.Cale to 'gowno' ktore trzymalem wewnatrz,wyplywalo na wierzch.Nie raz slyszalem ze taki inteligentny chlopak ale jak wypije to zamienia sie w potwora.Nie dziwie sie niektorym ludziom ze nie chca ze mna utrzymywac kontaktu nawet gdy juz nie pije.Kobietom tez sie nie dziwie.Jak idzie sie do marketu kupic jablka,to wiadomo ze wybiera sie te najladniejsze,nie pobite i podgnile.Nie mam do nikogo o to zalu ani pretensji. Właśnie przeglądałem swoje zdjęcia sprzed 7 lat.Nie ten sam czlowiek.Do szkoly nie jestem zapisany ale mam zamiar to zrobic.

Edytowane przez Maksymilian93
Czas edycji: 2023-11-08 o 08:27
Maksymilian93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-11-08, 08:24   #130
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Czy istnieje dla mnie jeszcze jakaś nadzieja?

No skoro zrobienie prawa jazdy to najlatwiejsze to na co czekasz?
Zrob ten jeden krok i pokaz ze potrafisz a pozniej zabierz sie za prace
Duzo teoretyzujesz a malo robisz niestey
Wszystko takie latwe prawo jazdy,jezyki,zainteresowa nie kobiet itp a w realu zero progresji
Przestan marzyc zacznij dzialac
Zapomnij o zagranicy bo jest to nie realne z twoimi zaburzeniami pracuj na reanymi zmianami osiagalnymi tu i teraz
Rozumienie jezyka a swobodne rozmawianie to da dwie rozne rzeczy szczegolnie kiedy dohodzi do tego lokalny akcent i slownictwo ktorego nie ucza w szkole moglbys przezyc nie maly szok gdybys zaczal zycie w innym kraju ktorego jezyk wydaje ci sie ze znasz
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-11-08, 08:27   #131
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Czy istnieje dla mnie jeszcze jakaś nadzieja?

Cytat:
Napisane przez Maksymilian93 Pokaż wiadomość
.Do szkoly nie jestem zapisany ale mam zamiar to zrobic.
Więc sięgnij po telefon, teraz i zadzwoń do szkoły. Szkoły dla dorosłych rządzą się nieco innymi prawami. Zapytaj, czy jest możliwość zapisu. Kiedy jest możliwość zapisu.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-11-08, 08:55   #132
Maksymilian93
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-11
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 76
Dot.: Czy istnieje dla mnie jeszcze jakaś nadzieja?

Ludzie uwazaja tez ze jestem dziwakiem z innych powodow.Slucham ciezkiej muzyki metalowej(heavy,thrash,bl ack),gram tez na gitarze.Wszyscy dookola sluchaja albo pop albo disco polo(czego nie cierpie).Nie raz slyszalem od starszych pań ze jestem jakims satanista albo cos w tym rodzaju.

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89709136]Więc sięgnij po telefon, teraz i zadzwoń do szkoły. Szkoły dla dorosłych rządzą się nieco innymi prawami. Zapytaj, czy jest możliwość zapisu. Kiedy jest możliwość zapisu.[/QUOTE]

Wlasnie ide dzwonic.

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;89709131]No skoro zrobienie prawa jazdy to najlatwiejsze to na co czekasz?
Zrob ten jeden krok i pokaz ze potrafisz a pozniej zabierz sie za prace
Duzo teoretyzujesz a malo robisz niestey
Wszystko takie latwe prawo jazdy,jezyki,zainteresowa nie kobiet itp a w realu zero progresji
Przestan marzyc zacznij dzialac
Zapomnij o zagranicy bo jest to nie realne z twoimi zaburzeniami pracuj na reanymi zmianami osiagalnymi tu i teraz
Rozumienie jezyka a swobodne rozmawianie to da dwie rozne rzeczy szczegolnie kiedy dohodzi do tego lokalny akcent i slownictwo ktorego nie ucza w szkole moglbys przezyc nie maly szok gdybys zaczal zycie w innym kraju ktorego jezyk wydaje ci sie ze znasz[/QUOTE]


Rozmawialem z ludzmi z zagranicy przez rozne komunikatory na glos i z roznymi akcentami,tez dogadywalem sie z nimi dobrze.
Maksymilian93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-11-08, 08:58   #133
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Czy istnieje dla mnie jeszcze jakaś nadzieja?

Cytat:
Napisane przez Maksymilian93 Pokaż wiadomość
Ludzie uwazaja tez ze jestem dziwakiem z innych powodow.Slucham ciezkiej muzyki metalowej(heavy,thrash,bl ack),gram tez na gitarze.Wszyscy dookola sluchaja albo pop albo disco polo(czego nie cierpie).Nie raz slyszalem od starszych pań ze jestem jakims satanista albo cos w tym rodzaju.

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------



Wlasnie ide dzwonic.
Ale co ty sluchasz tej muzyki glosno kiedy oni do was przychodza?
To kup sobie sluchawki albo powstrzymaj sie od sluchania kiedy przebywasz w ich towarzystwie
Ja np lubie Rammstein ale nie slucham tego gdy kogos wioze moimsamochodem tylko kiedy jestem sama.
Lubie tez ogladac real crime ale nie ogladam tego w towarzystwie ludzi ktorzy czuja sie dotknieci przez takie obrazy
Troche oglady towarzyskiej by ci sie przydalo nie jestes pępkiem swiata
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-11-08, 09:12   #134
Maksymilian93
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-11
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 76
Dot.: Czy istnieje dla mnie jeszcze jakaś nadzieja?

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;89709149]Ale co ty sluchasz tej muzyki glosno kiedy oni do was przychodza?
To kup sobie sluchawki albo powstrzymaj sie od sluchania kiedy przebywasz w ich towarzystwie
Ja np lubie Rammstein ale nie slucham tego gdy kogos wioze moimsamochodem tylko kiedy jestem sama.
Lubie tez ogladac real crime ale nie ogladam tego w towarzystwie ludzi ktorzy czuja sie dotknieci przez takie obrazy
Troche oglady towarzyskiej by ci sie przydalo nie jestes pępkiem swiata[/QUOTE]


Czesto mialem otwarte okno jak sluchalem muzyki lub gralem na gitarze,poza tym niektorym znajomym mowilem czego slucham gdy pytali czy fajne te ich oczy zielone ktore mi puszczali,gdy odpowiadalem ze nie to patrzyli na mnie jakbym wlasnie przylecial z Jowisza.Tez lubie Rammstein a szczegolnie kawalek Sonne.

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

[/COLOR][1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89709136]Więc sięgnij po telefon, teraz i zadzwoń do szkoły. Szkoły dla dorosłych rządzą się nieco innymi prawami. Zapytaj, czy jest możliwość zapisu. Kiedy jest możliwość zapisu.[/QUOTE]

Dzwonilem,mam podjechac do szkoly i wypelnic formularz zeby zapisac sie na mature.

Edytowane przez Maksymilian93
Czas edycji: 2023-11-08 o 09:14
Maksymilian93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-11-08, 09:13   #135
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Czy istnieje dla mnie jeszcze jakaś nadzieja?

Cytat:
Napisane przez Maksymilian93 Pokaż wiadomość
Ludzie uwazaja tez ze jestem dziwakiem z innych powodow.Slucham ciezkiej muzyki metalowej(heavy,thrash,bl ack),gram tez na gitarze.Wszyscy dookola sluchaja albo pop albo disco polo(czego nie cierpie).Nie raz slyszalem od starszych pań ze jestem jakims satanista albo cos w tym rodzaju.

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------



Wlasnie ide dzwonic.

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------




Rozmawialem z ludzmi z zagranicy przez rozne komunikatory na glos i z roznymi akcentami,tez dogadywalem sie z nimi dobrze.
A o czym rozmawiales na tych komunikatorach ? Bo wiesz nue chce cie obrazic ale zeby twierdzic ze znasz biegle jakis jezyk nie wystarczy dogadywac sie w trakcie grania na PlayStation

Kazdy ma inny gust muzyczny w doroslym zyciu to jest naprawde malo istotny szczegol w dobieraniu sobie znajomych wiec przestan sie tym przejmowac
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-11-08, 09:36   #136
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Czy istnieje dla mnie jeszcze jakaś nadzieja?

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;89709160]A o czym rozmawiales na tych komunikatorach ? Bo wiesz nue chce cie obrazic ale zeby twierdzic ze znasz biegle jakis jezyk nie wystarczy dogadywac sie w trakcie grania na PlayStation [/QUOTE]

Ja bym też nie przesadzał, żeby funkcjonować w danym środowisku to często na początek wystarczy komunikatywna znajomość języka, a taką jak najbardziej można rozwinąć samodzielną nauką i kontaktem z ludźmi przez Internet. Ty też zdaje się jak emigrowałaś to nie znałaś biegle języka.

Natomiast zgadzam, że pomysł z wyjazdem nie jest trafiony. Szybciej tam autor na ulicy wyląduje bez wsparcia, pracy i oszczędności. Poza tym to klasyczne 'trawa jest zieleńsza tam gdzie nas nie ma', a prawda jest taka, że zwykle nasze wszystkie nierozwiązane problemy jadą z nami. Także może kiedyś w przyszłości rozważyć, ale na razie musi stanąć na nogi na miejscu i małymi kroczkami do przodu. Nie bierz więcej niż jesteś w stanie na raz unieś, bo jak upadniesz to tylko się utwierdzisz, że wysiłki nie mają sensu.

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Maksymilian93 Pokaż wiadomość
Dzwonilem,mam podjechac do szkoly i wypelnic formularz zeby zapisac sie na mature.
To jedź, nie zwlekaj, a potem sobie zacznij szukać materiałów i się przygotowywać.

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

I ustal sobie jakiś plan, kiedy będziesz się uczył czego, bo inaczej czas ci przecieknie przez palce do maja.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-11-08, 09:39   #137
Maksymilian93
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-11
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 76
Dot.: Czy istnieje dla mnie jeszcze jakaś nadzieja?

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;89709160]A o czym rozmawiales na tych komunikatorach ? Bo wiesz nue chce cie obrazic ale zeby twierdzic ze znasz biegle jakis jezyk nie wystarczy dogadywac sie w trakcie grania na PlayStation

Kazdy ma inny gust muzyczny w doroslym zyciu to jest naprawde malo istotny szczegol w dobieraniu sobie znajomych wiec przestan sie tym przejmowac[/QUOTE]



O wszystkim,nie tylko o rzeczach podstawowych typu how are u,what's y name.Mialem nawet propozycje zeby przyjechac do kogos odwiedzic dany kraj,ale z racji braku odpowiednich funduszy tego nie zrobilem.
Maksymilian93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-11-08, 09:48   #138
chacaos
Zadomowienie
 
Avatar chacaos
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 922
Dot.: Czy istnieje dla mnie jeszcze jakaś nadzieja?

Cytat:
Napisane przez Maksymilian93 Pokaż wiadomość
Ludzie uwazaja tez ze jestem dziwakiem z innych powodow.Slucham ciezkiej muzyki metalowej(heavy,thrash,bl ack),gram tez na gitarze.Wszyscy dookola sluchaja albo pop albo disco polo(czego nie cierpie).Nie raz slyszalem od starszych pań ze jestem jakims satanista albo cos w tym rodzaju.
To, że siedzisz na jakimś zaścianku gdzie ludzie się dziwią cięższej muzyce i grze na gitarze jest konsekwencją Twoich decyzji. Nie zmienisz swojego otoczenia, ale możesz zmienić otoczenie. Wtedy nie będziesz żadnym wyjątkowym ,,dziwakiem'' - w każdym mieście tego kwiatu jest pół światu.
chacaos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-11-08, 09:53   #139
rybeczkawizaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 193
Dot.: Czy istnieje dla mnie jeszcze jakaś nadzieja?

Cytat:
Napisane przez Maksymilian93 Pokaż wiadomość
O wszystkim,nie tylko o rzeczach podstawowych typu how are u,what's y name.Mialem nawet propozycje zeby przyjechac do kogos odwiedzic dany kraj,ale z racji braku odpowiednich funduszy tego nie zrobilem.
powiem ci ,jesli już komunikowałes sie na swobodne tematy wjęzyku obcym,juz idzie nieźle ,
awsze sie smiejemy z koleżankami,, wiesz jak dłuzszego maila potrafisz napisać na JAKIKOLWIEK temat i znasz juz sporo PRZYMIOTNIKOW,,przelac na papier,swoje rozmowy telefoniczne to juz COS do przodu) ; )
a ze trzeba juz cos w jezyku specjalistycznym ,np księgowym to juz rtroche inny temat
rybeczkawizaz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-11-08, 09:54   #140
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Czy istnieje dla mnie jeszcze jakaś nadzieja?

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Ja bym też nie przesadzał, żeby funkcjonować w danym środowisku to często na początek wystarczy komunikatywna znajomość języka, a taką jak najbardziej można rozwinąć samodzielną nauką i kontaktem z ludźmi przez Internet. Ty też zdaje się jak emigrowałaś to nie znałaś biegle języka.

Natomiast zgadzam, że pomysł z wyjazdem nie jest trafiony. Szybciej tam autor na ulicy wyląduje bez wsparcia, pracy i oszczędności. Poza tym to klasyczne 'trawa jest zieleńsza tam gdzie nas nie ma', a prawda jest taka, że zwykle nasze wszystkie nierozwiązane problemy jadą z nami. Także może kiedyś w przyszłości rozważyć, ale na razie musi stanąć na nogi na miejscu i małymi kroczkami do przodu. Nie bierz więcej niż jesteś w stanie na raz unieś, bo jak upadniesz to tylko się utwierdzisz, że wysiłki nie mają sensu.

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------



To jedź, nie zwlekaj, a potem sobie zacznij szukać materiałów i się przygotowywać.

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

I ustal sobie jakiś plan, kiedy będziesz się uczył czego, bo inaczej czas ci przecieknie przez palce do maja.
Dokładnie nie znalam jezyka i nawet teraz widze jak daleko mi do perfekcjonizmu
Wlasnie dlatego ze sama wyemigrowałam wiem jak ciezko jest sie odnalescc w innym kraju i ze znajomosc jezyka na podstawowym poziomie nie wystarczy zeby miec dobra prace,czy byc czescia społeczeństwa i moze powodowac dodatkowy stres i poczucie wyobcowania
Mam tez znajomych ktorzy znali angielski a po przyjezdzie przezyli szok bo rozmowa z native speakers to zupelnie cos innego niz pogaduszki na lekcji angielskiego
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-11-08, 10:02   #141
Maksymilian93
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-11
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 76
Dot.: Czy istnieje dla mnie jeszcze jakaś nadzieja?

Cytat:
Napisane przez rybeczkawizaz Pokaż wiadomość
powiem ci ,jesli już komunikowałes sie na swobodne tematy wjęzyku obcym,juz idzie nieźle ,
awsze sie smiejemy z koleżankami,, wiesz jak dłuzszego maila potrafisz napisać na JAKIKOLWIEK temat i znasz juz sporo PRZYMIOTNIKOW,,przelac na papier,swoje rozmowy telefoniczne to juz COS do przodu) ; )
a ze trzeba juz cos w jezyku specjalistycznym ,np księgowym to juz rtroche inny temat

No wiadomo,jakis specjalistycznych terminow to nie znam.Ale pisze normalnie swobodnie po angielsku tak samo jak pisze tutaj i teraz,filmy ogladam wszystko rozumiem,muzyke tak samo.Dodam jeszcze ze z jezykami idzie mi latwo poniewaz dysponuje bardzo dobra pamiecia,bardzo szczegółową i nawet lata picia alkoholu tego nie zmienily.W dziecinstwie i pozniej czytalem bardzo duzo ksiazek i cwiczylem ten mozg.

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Napisane przez chacaos Pokaż wiadomość
To, że siedzisz na jakimś zaścianku gdzie ludzie się dziwią cięższej muzyce i grze na gitarze jest konsekwencją Twoich decyzji. Nie zmienisz swojego otoczenia, ale możesz zmienić otoczenie. Wtedy nie będziesz żadnym wyjątkowym ,,dziwakiem'' - w każdym mieście tego kwiatu jest pół światu.
W miescie tez jest ich pelno,bardzo duzo mieszkancow miast to ludzie ze wsi którzy z tą mentalnością juz tam przybyli i wilka z lasu moze wygonisz ale lasu z wilka juz nie.

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;89709181]Dokładnie nie znalam jezyka i nawet teraz widze jak daleko mi do perfekcjonizmu
Wlasnie dlatego ze sama wyemigrowałam wiem jak ciezko jest sie odnalescc w innym kraju i ze znajomosc jezyka na podstawowym poziomie nie wystarczy zeby miec dobra prace,czy byc czescia społeczeństwa i moze powodowac dodatkowy stres i poczucie wyobcowania
Mam tez znajomych ktorzy znali angielski a po przyjezdzie przezyli szok bo rozmowa z native speakers to zupelnie cos innego niz pogaduszki na lekcji angielskiego[/QUOTE]

Dlatego rozmawialem z roznymi ludzmi,nawet poslugujacymi sie innymi akcentami,na przyklad z Turcji,Meksyku.

Edytowane przez Maksymilian93
Czas edycji: 2023-11-08 o 10:09
Maksymilian93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-11-08, 10:09   #142
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Czy istnieje dla mnie jeszcze jakaś nadzieja?

Cytat:
Napisane przez Maksymilian93 Pokaż wiadomość
No wiadomo,jakis specjalistycznych terminow to nie znam.Ale pisze normalnie swobodnie po angielsku tak samo jak pisze tutaj i teraz,filmy ogladam wszystko rozumiem,muzyke tak samo.

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------



W miescie tez jest ich pelno,bardzo duzo mieszkancow miast to ludzie ze wsi którzy z tą mentalnością juz tam przybyli i wilka z lasu moze wygonisz ale lasu z wilka juz nie.

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------



Dlatego rozmawialem z roznymi ludzmi,nawet poslugujacymi sie innymi akcentami,na przyklad z Turcji,Meksyku.
No widzisz to jest to o czym mowie ,ja o wiele latwiej zrozumiem kogos z innego kraju kto posluguje sie angielskim niz rodowitego anglika ktory mowi ze swoim lokalnym akcentem i "slangiem"
Zanim wtopisz sie w ta spolecznosc zaczniesz uzywac slowa ktore rodowici mieszkancy uzywaja na codzien duzo wody moze uplynac
Poprostu uwazam ze powinienes skupic sie na bardziej realnych planach niz marzenia o nowym zyciu za granica (bez kasy na start,bez znajomosci z fobia spoleczna )
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-11-08, 10:14   #143
Maksymilian93
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-11
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 76
Dot.: Czy istnieje dla mnie jeszcze jakaś nadzieja?

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;89709199]No widzisz to jest to o czym mowie ,ja o wiele latwiej zrozumiem kogos z innego kraju kto posluguje sie angielskim niz rodowitego anglika ktory mowi ze swoim lokalnym akcentem i "slangiem"
Zanim wtopisz sie w ta spolecznosc zaczniesz uzywac slowa ktore rodowici mieszkancy uzywaja na codzien duzo wody moze uplynac
Poprostu uwazam ze powinienes skupic sie na bardziej realnych planach niz marzenia o nowym zyciu za granica (bez kasy na start,bez znajomosci z fobia spoleczna )[/QUOTE]

Tak,pierwsze kroki to znaleźć prace, dokończyć mature,dokonczyc prawo jazdy, wrócić do dawnej formy(schudnąć).Tak jak zaznaczyla this_once,ten wyjazd za granice to taka forma ucieczki.Moze z czasem znajdzie sie jakas kobieta ktora sie mna zainteresuje gdy juz 'ogarne sie'.Nie ukrywam ze dokucza mi samotnosc.Widze dawnych znajomych ze szkoly,wszyscy maja juz zony,dzieci nawet.

Edytowane przez Maksymilian93
Czas edycji: 2023-11-08 o 10:25
Maksymilian93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-11-08, 11:16   #144
cb0d8ace8e3f55c20d6852271041c68dd40c3dc3_65540ac21a6bc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 519
Dot.: Czy istnieje dla mnie jeszcze jakaś nadzieja?

Cytat:
Napisane przez Maksymilian93 Pokaż wiadomość
Nie mam zadnej megalomanii,celowo pisze co potrafie zeby ktos wiedzial na co mniej wiecej mnie stac.
Ale właśnie na tym polega megalomania, że człowiek uważa, że stać go na więcej, niż jest w stanie kiedykolwiek pokazać.
Masz poczucie własnej wyjątkowości, a twoje życie pokazuje zupełnie coś innego. To, na ile cię stać, jest w twojej głowie, a nie w realnym życiu.

Jeżeli stać cię na wiele, to zacznij to realizować, wtedy będziesz wiarygodny przed samym sobą przede wszystkim, i twoja samoocena wzrośnie, nie będziesz musiał już uciekać.

Edytowane przez cb0d8ace8e3f55c20d6852271041c68dd40c3dc3_65540ac21a6bc
Czas edycji: 2023-11-08 o 11:20
cb0d8ace8e3f55c20d6852271041c68dd40c3dc3_65540ac21a6bc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-11-08, 12:04   #145
chacaos
Zadomowienie
 
Avatar chacaos
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 922
Dot.: Czy istnieje dla mnie jeszcze jakaś nadzieja?

Cytat:
Napisane przez Maksymilian93 Pokaż wiadomość
W miescie tez jest ich pelno,bardzo duzo mieszkancow miast to ludzie ze wsio którzy z tą mentalnością juz tam przybyli i wilka z lasu moze wygonisz ale lasu z wilka juz nie.
Mieszkałam w trzech dużych polskich miastach i nigdy nie słyszałam, żeby kogoś gnębiono za przynależność do subkultury, gustowanie w cięższej muzyce czy grę na instrumencie. Chyba że opinia starych dziadów pod kościołem aż tak Cię obchodzi . No ale pewnie wiesz lepiej. Tak jak np. o rynku pracy z językami obcymi.
[1=cb0d8ace8e3f55c20d68522 71041c68dd40c3dc3_65540ac 21a6bc;89709258] To, na ile cię stać, jest w twojej głowie, a nie w realnym życiu.[/QUOTE]
Dokładnie. W dorosłym życiu nie dostaje się kredytu zaufania, możliwości, pieniędzy, relacji za sam potencjał czy nawet ponadprzeciętną inteligencję i talent, tylko za konkrety. Można być zupełnym szarakiem i się dobrze ustawić.
chacaos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-11-08, 13:05   #146
Maksymilian93
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-11
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 76
Dot.: Czy istnieje dla mnie jeszcze jakaś nadzieja?

A więc tak; ogoliłem się w końcu(chociaż i tak uważam ze z broda wyglądam korzystniej),byłem już na mieście i wypełniłem formularz na mature,zlozylem go.Rozmawialem tez wstępnie z sąsiadem o którym wspominałem wcześniej i zgodził się mnie przyjąć znowu do pracy.
Maksymilian93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-11-08, 13:18   #147
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Czy istnieje dla mnie jeszcze jakaś nadzieja?

Cytat:
Napisane przez Maksymilian93 Pokaż wiadomość
A więc tak; ogoliłem się w końcu(chociaż i tak uważam ze z broda wyglądam korzystniej),byłem już na mieście i wypełniłem formularz na mature,zlozylem go.Rozmawialem tez wstępnie z sąsiadem o którym wspominałem wcześniej i zgodził się mnie przyjąć znowu do pracy.
I tego sie trzymaj ,jak cos zarobisz to zainwestuj w prawo jazdy
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-11-08, 13:31   #148
chacaos
Zadomowienie
 
Avatar chacaos
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 922
Dot.: Czy istnieje dla mnie jeszcze jakaś nadzieja?

Cytat:
Napisane przez Maksymilian93 Pokaż wiadomość
A więc tak; ogoliłem się w końcu(chociaż i tak uważam ze z broda wyglądam korzystniej),byłem już na mieście i wypełniłem formularz na mature,zlozylem go.Rozmawialem tez wstępnie z sąsiadem o którym wspominałem wcześniej i zgodził się mnie przyjąć znowu do pracy.
No i super, oby tak dalej
chacaos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-11-08, 13:41   #149
Maksymilian93
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-11
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 76
Dot.: Czy istnieje dla mnie jeszcze jakaś nadzieja?

Postanowiłem tez ze zacznę biegać tak jak kiedyś to robiłem i trochę ćwiczyć w domu siłowo(mam specjalny sprzęt ale od lat nie używam).
Maksymilian93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-11-08, 13:44   #150
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Czy istnieje dla mnie jeszcze jakaś nadzieja?

Cytat:
Napisane przez Maksymilian93 Pokaż wiadomość
A więc tak; ogoliłem się w końcu(chociaż i tak uważam ze z broda wyglądam korzystniej),byłem już na mieście i wypełniłem formularz na mature,zlozylem go.Rozmawialem tez wstępnie z sąsiadem o którym wspominałem wcześniej i zgodził się mnie przyjąć znowu do pracy.
Brawo i powodzenia.

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;89709477]I tego sie trzymaj ,jak cos zarobisz to zainwestuj w prawo jazdy[/QUOTE]

I może rozważ terapię, skoro leczenie farmaceutyczne odpada.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-13 23:17:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:24.