Ciepły wosk w żelu Veet - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-05, 17:22   #1
Carex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 11

Ciepły wosk w żelu Veet


Kupiłam sobie ciepły wosk w żelu z veet. Szukałam na forum, ale nie znalazłam odpowiedzi na moje pytania. Produkt jest bardzo fajny, ładnie pachnie, ma fajny pojemniczek, podgrzewa się w mikrofalówce przez 40 sekund i gotowe. Wszystko fajnie... Włosy na nogach zapuszczone, bikini też. Włosy na nogach jeszcze się jako tako wyrywają co prawda nie wszystkie dokładnie. Może to dlatego, że robiłam tego nigdy i kwestia wprawy. Ale bikini... hmm... po kilku próbach udało mi się kilka włosów wyrwać, ale bez rewelacji. Zależy mi najbardziej na bikini, bo golenie maszynką doprowadza mnie do szału. I może ja coś robię źle. Czy ktoś używa tego wosku? Jak go stosujecie i czy wyrywa wam wszystkie włoski? I mam jeszcze jedno bardzo głupie pytanie Czy jedną bibułką mogę zerwać tylko jeden raz wosk? I potem kolejnym? Czy jednym mogę zrobić to kilka razy? Pierwszy raz w życiu używam wosku, więc sorry za głupie pytania
__________________
4 lata i 8 miesięcy

***
Czy aby na pewno masz ochotę na tego ptysia?!

***
Carex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 21:56   #2
jadzka7
Raczkowanie
 
Avatar jadzka7
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 54
Dot.: Ciepły wosk w żelu Veet

potrafię odpowiedzieć tylko na ostatnie pytanie, ponieważ nie miałam styczności z nowością veeta bądź ekonomiczna, jeżeli korzystając z tej samej bibułki włoski nadal się wyrywają, to używaj jej do "oporu":PP
jadzka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 00:13   #3
ola930430
Rozeznanie
 
Avatar ola930430
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 541
Dot.: Ciepły wosk w żelu Veet

Gdzie zakupiłaś wosk Veeta, mieszkasz w Polsce?
ola930430 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 07:10   #4
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Ciepły wosk w żelu Veet

Cytat:
Napisane przez ola930430 Pokaż wiadomość
Gdzie zakupiłaś wosk Veeta, mieszkasz w Polsce?
Jest dostępny w Rossmanach, ja w moim już widziałam, cena to 40zł.
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 10:10   #5
Carex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 11
Dot.: Ciepły wosk w żelu Veet

dokładnie jest w Rossmannie za 40 zł, w moim mieście tylko w wersji różowej! Dziś - drugie podejście do bikini
__________________
4 lata i 8 miesięcy

***
Czy aby na pewno masz ochotę na tego ptysia?!

***
Carex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 15:40   #6
Cellly
Zadomowienie
 
Avatar Cellly
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 002
Dot.: Ciepły wosk w żelu Veet

Cześć Też planują kupić ten żelowy wosk Dajcie znać jak poszła depilacja generalnie dawniej używałam tylko wosków na goraco i uważam, że to najfajniejsza metoda, bo nogi są mega gładkie. Pasta cukrowa też jest w porządku, ale nie działa tak dobrze i więcej z nią zabawy.

Czy to opakowanie Veeta starczy na kilka razy? I czy dużo tam tych pasków?
__________________
"Życie to pożądanie. Cała reszta to tylko szczegół."
Cellly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 21:30   #7
jadzka7
Raczkowanie
 
Avatar jadzka7
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 54
Dot.: Ciepły wosk w żelu Veet

Cytat:
Napisane przez Carex Pokaż wiadomość
dokładnie jest w Rossmannie za 40 zł, w moim mieście tylko w wersji różowej! Dziś - drugie podejście do bikini
jesteś już PO? i jak?
jadzka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-08, 12:58   #8
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Ciepły wosk w żelu Veet

Cytat:
Napisane przez jadzka7 Pokaż wiadomość
jesteś już PO? i jak?
też jestem ciekawa
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 15:40   #9
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: Ciepły wosk w żelu Veet

I ja....też jestem ciekawa jak się spisuje to cudo.Do tej pory się goliłam,ale czemu by nie spróbować czegoś nowego
__________________
1.06.18 r-dieta od dietetyka czas start!
Waga;ok75 kg/158 cm.
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 23:28   #10
ola930430
Rozeznanie
 
Avatar ola930430
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 541
Dot.: Ciepły wosk w żelu Veet

Ja póki co zakupiłam zwykły wosk w rolce i pięknie radzi sobie ze wszystkim oprócz bikini, Veet daje radę sobie z tymi twardszymi włoskami? I na ile Wam starcza, bo 40 zł to troszkę dużo jakbym miała go zużyć jednym razem
ola930430 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 11:27   #11
Carex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 11
Dot.: Ciepły wosk w żelu Veet

Depilacja bikini udała mi się za trzecim podejściem. Nigdy tego nie robiłam, więc musiałam poeksperymentować. Według mnie wszystko opiera się na dobrym zerwaniu paska. Szybkim i zdecydowanym. Co oczywiście nie jest łatwe. Skóra po takiej torturze jest zaczerwieniona, ale tylko przez jeden dzień. Kilka włosków zostało, ale poprawiłam maszynką. Zobaczę jak długo będę gładka Pasków jest 12 i są wielokrotnego użytku, myjemy je pod ciepłą wodą, suszymy i można użyć kolejny raz. Termometr w szpatułce działa. Wosk uważam za bardzo wydajny, w moim opakowaniu nie widać jeszcze, że go używałam. To na ile starczy zależy oczywiście od tego co depilujemy. Ja zostaję na razie tylko przy bikini (choć nogi bolą zdecydowanie mniej), ono jest bowiem moją największą bolączką. Jeśli coś mogę poradzić to - dobrze wyczyśćcie opakowanie, najlepiej szmatką zamoczoną w ciepłej wodzie, tak aby woda nie dostała się do wosku, bo według ulotki wosk przestanie działać
__________________
4 lata i 8 miesięcy

***
Czy aby na pewno masz ochotę na tego ptysia?!

***
Carex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 12:04   #12
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 535
Dot.: Ciepły wosk w żelu Veet

Ja odradzam osobom, którym szybko pękają naczynka i tworzą się siniaki (czyli np. ja )

Miałam 3 podejścia do depilacji woskiem,w tym jedno profesjonalne w salonie. Po każdym nogi wyglądały jakby mnie ktoś maltretował. Siniak na siniaku, dużo "pajączków" się pojawiło i ogólnie chodziłam w dlugich spodniach przez jakieś 2-3 tygodnie zanim to wszystko jako tako się pogoiło
__________________

_Marta_M_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 11:32   #13
Blind
Raczkowanie
 
Avatar Blind
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 83
Dot.: Ciepły wosk w żelu Veet

od jutra jest promocja na ten wosk -za 29.99 w rossmannie wiec moze sie skusze
Blind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 11:42   #14
ola930430
Rozeznanie
 
Avatar ola930430
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 541
Dot.: Ciepły wosk w żelu Veet

O, dzięki za informacje, chyba też się skuszę w takim razie
ola930430 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 13:44   #15
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Ciepły wosk w żelu Veet

Cytat:
Ja odradzam osobom, którym szybko pękają naczynka i tworzą się siniaki (czyli np. ja )
Ogólnie rzecz biorąc żylaki, skłonność do pękających naczynek są właśnie przeciwwskazaniem do wykonywania depilacji woskiem.

Cytat:
dokładnie jest w Rossmannie za 40 zł, w moim mieście tylko w wersji różowej! Dziś - drugie podejście do bikini
Może dziewczyny rozważcie zakup podgrzewacza do wosku, bo w efekcie może wyjść taniej. Kasetka wosku starcza na bardzo długo a jej koszt to ok.10 zł. Do tego mamy możliwość wyboru kolorów wosków czy żelowy, czy normalny. A paski do depilacji to koszt 10-15 zł za 100 szt. Także wychodzi sporo taniej
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 17:23   #16
Synkopa
Raczkowanie
 
Avatar Synkopa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 463
Dot.: Ciepły wosk w żelu Veet

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
Może dziewczyny rozważcie zakup podgrzewacza do wosku, bo w efekcie może wyjść taniej. Kasetka wosku starcza na bardzo długo a jej koszt to ok.10 zł. Do tego mamy możliwość wyboru kolorów wosków czy żelowy, czy normalny. A paski do depilacji to koszt 10-15 zł za 100 szt. Także wychodzi sporo taniej
A stosowałaś może woski żelowe? Ponoć je wystarczy w mikrofali albo w garnuszku z ciepłą wodą podgrzać, bo niby działają w niższej temperaturze?
Synkopa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 07:57   #17
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Ciepły wosk w żelu Veet

Cytat:
Napisane przez Synkopa Pokaż wiadomość
A stosowałaś może woski żelowe? Ponoć je wystarczy w mikrofali albo w garnuszku z ciepłą wodą podgrzać, bo niby działają w niższej temperaturze?
Tak, kupiłam sobie kiedyś kasetkę z woskiem żelowym, bo żel bardziej oblepia włosy i nie przykleja się tak bardzo do skóry jak tradycyjny wosk. Co prawda podgrzewałam go w podgrzewaczu, ale rzeczywiście można go również podgrzać w garnku z ciepłą wodą, bo w porównaniu ze zwykłym woskiem jego podgrzanie trwa dosłownie chwilkę. Także nawet do wosku żelowego nie trzeba mieć podgrzewacza a kasetka wosku żelowego to również koszt ok. 10 zł. Ponadto kasetki mają różne rozmiary rolek: od szerokich po bardzo wąskie, które nadają się nawet do depilacji brwi
Także polecam, bo taniej wtedy wyjdzie jak z Veet'em
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 16:13   #18
szureek
Raczkowanie
 
Avatar szureek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 91
Dot.: Ciepły wosk w żelu Veet

Cytat:
Napisane przez ola930430 Pokaż wiadomość
wosk w rolce
Jak to wygląda ?
__________________
WYMIENIĘ PAT&RUB, KRYOLAN, BIOVAX, HEIDI KLUM...

KONKURS NA BLOGU!
WYGRAJ PĘDZLE ECOTOOLS

i na facebooku.

szureek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 23:11   #19
Synkopa
Raczkowanie
 
Avatar Synkopa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 463
Dot.: Ciepły wosk w żelu Veet

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
Tak, kupiłam sobie kiedyś kasetkę z woskiem żelowym, bo żel bardziej oblepia włosy i nie przykleja się tak bardzo do skóry jak tradycyjny wosk. Co prawda podgrzewałam go w podgrzewaczu, ale rzeczywiście można go również podgrzać w garnku z ciepłą wodą, bo w porównaniu ze zwykłym woskiem jego podgrzanie trwa dosłownie chwilkę. Także nawet do wosku żelowego nie trzeba mieć podgrzewacza a kasetka wosku żelowego to również koszt ok. 10 zł. Ponadto kasetki mają różne rozmiary rolek: od szerokich po bardzo wąskie, które nadają się nawet do depilacji brwi
Także polecam, bo taniej wtedy wyjdzie jak z Veet'em
Kurcze, spróbowałam dziś wosk żelowy w kasetce właśni i jestem bardzo rozczarowana. Nakładał się w porządku, ale kiedy oderwałam - nic nie wyrwał. Spróbowałam drugi raz, ale poczekałam chwilę i owszem, wyrwał sporą część włosków, ale także sporą część naskórka ;/

Chociaż... to chyba kwestia mojej skóry (bo na pewno nie wprawy, bo z pastą cukrową radzę sobie dobrze zarówno gęstą jak i taką do wykorzystania z paskami; z plastrami na zimno też sobie dobrze radzę).
Kasetkę kupiłam przy okazji, bo zamawiałam paski, żeby wykorzystywać z pastą cukrową, więc co to tam te 7 zł, ale zdecydowanie kasetka idzie do kosza (ewentualnie użyję do rąk) a paski - do pasty cukrowej.
Szkoda, bo już chciałam inwestować w podgrzewacz

PS oczywiście peeling był zrobiony, porządny.
Synkopa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 09:20   #20
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Ciepły wosk w żelu Veet

Cytat:
Napisane przez Synkopa Pokaż wiadomość
Kurcze, spróbowałam dziś wosk żelowy w kasetce właśni i jestem bardzo rozczarowana. Nakładał się w porządku, ale kiedy oderwałam - nic nie wyrwał. Spróbowałam drugi raz, ale poczekałam chwilę i owszem, wyrwał sporą część włosków, ale także sporą część naskórka ;/

Chociaż... to chyba kwestia mojej skóry (bo na pewno nie wprawy, bo z pastą cukrową radzę sobie dobrze zarówno gęstą jak i taką do wykorzystania z paskami; z plastrami na zimno też sobie dobrze radzę).
Kasetkę kupiłam przy okazji, bo zamawiałam paski, żeby wykorzystywać z pastą cukrową, więc co to tam te 7 zł, ale zdecydowanie kasetka idzie do kosza (ewentualnie użyję do rąk) a paski - do pasty cukrowej.
Szkoda, bo już chciałam inwestować w podgrzewacz

PS oczywiście peeling był zrobiony, porządny.
Hmmm brzmi to jakbyś przegrzała ten wosk w kasetce. On nie może być płynny w chwili nakładania, ani lejący, ani ciągnący się. Także nie wyrzucaj tej kasetki i spróbuj jeszcze raz.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 11:00   #21
ola930430
Rozeznanie
 
Avatar ola930430
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 541
Dot.: Ciepły wosk w żelu Veet

Cytat:
Napisane przez szureek Pokaż wiadomość
Jak to wygląda ?
Prostokątny pojemniczek, wypełniony woskiem, który u góry ma taką jakby rolkę. Wygląda jak taki walec. Jeździsz tym po skórze i dokładnie rozprowadza Ci wosk, dlatego sądzę, że świetnie nadaje się dla takich, które są mniej doświadczone Podgrzewa się to właśnie w podgrzewaczu, jednak ja takowego nie kupowałam, a podgrzewałam w mikrofalówce. Niby można, ale szczerze odradzam. Nie ma wtedy kontroli nad temperaturą wosku, a jak ktoś robi to pierwszy raz to się na tym nie zna, przez co ja mam na ręce nieładne poparzenia. Dodatkowo strasznie szybko ochładzał mi się ten wosk, że pod konie wyglądało to tak, iż po każdym pociągnięciu musiała go chwilę podgrzewać, a cała depilacja odbywała się pod mikrofalówką, wszystko było klejące i wcale tak łatwo nie chciało zejść. Podsumowując, jeśli wosk w rolce to tylko z podgrzewaczem, jednak mi nie chciało się w to bawić, więc wczoraj zakupiłam Veet
ola930430 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 12:42   #22
Synkopa
Raczkowanie
 
Avatar Synkopa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 463
Dot.: Ciepły wosk w żelu Veet

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
Hmmm brzmi to jakbyś przegrzała ten wosk w kasetce. On nie może być płynny w chwili nakładania, ani lejący, ani ciągnący się. Także nie wyrzucaj tej kasetki i spróbuj jeszcze raz.
no właśnie wydawał mi się idealny. Przegrzany na pewno nie, bo się nie lał, a nawet musiałam trochę naciskać kasetkę, żeby wychodził.
O dziwo zrywanie naskórka zdarza mi się tylko na łydkach.
Kiedyś zdarzyło mi się z plastrami, ale wtedy nie umiałam ich stosować, bo to był pierwszy raz, ładnych parę lat temu. Teraz plastrami w pół godzinki bez problemu łydki robię. Pastą cukrową też.

Dziwactwo. Spróbuję jeszcze raz łydki ale zimą, bo teraz sobie nogę sobie już dość zniszczyłam, mam oderwany pasek skóry, który się świeci jak psu... :P
Synkopa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 13:46   #23
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Ciepły wosk w żelu Veet

Cytat:
Napisane przez Synkopa Pokaż wiadomość
no właśnie wydawał mi się idealny. Przegrzany na pewno nie, bo się nie lał, a nawet musiałam trochę naciskać kasetkę, żeby wychodził.
O dziwo zrywanie naskórka zdarza mi się tylko na łydkach.
Kiedyś zdarzyło mi się z plastrami, ale wtedy nie umiałam ich stosować, bo to był pierwszy raz, ładnych parę lat temu. Teraz plastrami w pół godzinki bez problemu łydki robię. Pastą cukrową też.

Dziwactwo. Spróbuję jeszcze raz łydki ale zimą, bo teraz sobie nogę sobie już dość zniszczyłam, mam oderwany pasek skóry, który się świeci jak psu... :P
Kurcze, strasznie mi przykro z tego powodu. Ogólnie rzecz biorąc to właśnie woski żelowe są przeznaczone do "delikatniejszej" depilacji. Aż dziwne, że Ci ze skórą się wyrwał... Mnie to się nie zdarzyło a robię ręce i całe nogi
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 19:08   #24
Synkopa
Raczkowanie
 
Avatar Synkopa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 463
Dot.: Ciepły wosk w żelu Veet

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
Kurcze, strasznie mi przykro z tego powodu. Ogólnie rzecz biorąc to właśnie woski żelowe są przeznaczone do "delikatniejszej" depilacji. Aż dziwne, że Ci ze skórą się wyrwał... Mnie to się nie zdarzyło a robię ręce i całe nogi
A może u mnie to kwestia składu? Kurcze, chociaż to by było dziwne.
...ale od temperatury to raczej nie jest - tzn nie jest tak, że moja skóra nie akceptuje depilacji na ciepło czy na zimno, bo na zimno plastrami zerwało mi skórę tylko za pierwszym razem (mój pierwszy raz w ogóle z woskiem), ale teraz kiedy już umiem to nie ma problemu. A na ciepło u kosmetyczki woskiem (nie żelowym, zwykłym w rolce) bez problemów też było. Pastę też stosuję i na zimno i na ciepło.

A czy ktoś może próbował wosku nair? To jest taka rolka, chyba jest gotowy do użycia od razu, dostępny w rossmanie za 35 zł.
http://www.rossnet.pl/Artykul/Depila...i-cialo,196515 tu jest artykuł.

Ja póki co wrócę do pasty cukrowej
Synkopa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 16:01   #25
Judit1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 130
Dot.: Ciepły wosk w żelu Veet

hej dziewczyny kupiłam ten wosk na promocji w rossmanie. Mam problem. Chciałam nim wydepilować okolice bikini zrobilam wszystko chyba tak jak należy a tu ani jeden włosek się nie wyrwał? wiece może dlaczego?
Judit1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 17:57   #26
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Ciepły wosk w żelu Veet

Cytat:
Napisane przez Judit1 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny kupiłam ten wosk na promocji w rossmanie. Mam problem. Chciałam nim wydepilować okolice bikini zrobilam wszystko chyba tak jak należy a tu ani jeden włosek się nie wyrwał? wiece może dlaczego?
Opisz co dokładnie zrobiłaś. Podejrzewam, że wosk był za ciepły.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 19:35   #27
arahja85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Wink Dot.: Ciepły wosk w żelu Veet

ja wlasnie jestem po depilacji tym zelem veet. powiem tak. dziala dokladnie jak zwykly wosk czyli oblepia wszystko wkolo ale przynajmniej 3 razy chodzilam do lazienki sie oplukac i zaczynalam kolejne partie. w sumie jestem zadowolona no i plastry sa wielokrotnego uzycia. tez kupilam w promocji w rosmannie i nie widze zeby cokolwiek ubylo. mysle ze starczy jeszcze na kilkanascie takich depilacji powodzenia zycze i sugeruje popijac krwawą mary
arahja85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 23:21   #28
Judit1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 130
Dot.: Ciepły wosk w żelu Veet

wosk na początku okazał się za ciepły ale poczekałam aż ostygnie i sprawdziłam temperaturę. Nie było już krzyżyka. Nasmarowałam okolice zgodnie z wzrostem włosa a pociągnęłam w stronę przeciwną. To moja pierwsza depilacja. Ani włoska nie wyrwałam...
Judit1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 08:07   #29
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Ciepły wosk w żelu Veet

Cytat:
Napisane przez Judit1 Pokaż wiadomość
wosk na początku okazał się za ciepły ale poczekałam aż ostygnie i sprawdziłam temperaturę. Nie było już krzyżyka. Nasmarowałam okolice zgodnie z wzrostem włosa a pociągnęłam w stronę przeciwną. To moja pierwsza depilacja. Ani włoska nie wyrwałam...
Spróbuj jeszcze raz - tym razem nie przegrzej i odczekaj dłuższą chwilę przy stygnięciu. Nie może być taki "miękki" bardzo.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 12:17   #30
Judit1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 130
Dot.: Ciepły wosk w żelu Veet

no własnie mój niby był gęsty ale nie tak bardzo.. faktycznie może to prawda że nie moze byc za gorący. dziękuje za radę napewno zrobie drugie podejscie!
Judit1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:01.