Laserowe zamykanie naczynek - kto robił? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-28, 10:06   #1
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762

Laserowe zamykanie naczynek - kto robił?


Hej, jestem przed zabiegiem laserowego zamykania naczynek. Zastanawiam się jak wygląda skóra po zabiegu, ile czasu dochodzi do siebie? Czy można następnego dnia pójść do pracy? Czy można usuwać nim także przebarwienia? No i jak bardzo bolesny jest ten laser, słyszałam już wszystkie możliwe opinie od tego że nie boli w ogóle do tego że można krzyczeć z bólu Będę wdzięczna za odpowiedzi
__________________
Acnenormin -> 19.07.2013
Acnenormin II -> 17.12.2016
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 08:44   #2
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Laserowe zamykanie naczynek - kto robił?

Dziękuję za odpowiedź. Czy można tym samym laserem (podczas zabiegu zamykania naczynek) usunąć także przebarwienia z tej samej strefy na twarzy? Mam naczynka tylko na policzkach i tylko tam mam przebarwienia.
__________________
Acnenormin -> 19.07.2013
Acnenormin II -> 17.12.2016
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 20:10   #3
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Laserowe zamykanie naczynek - kto robił?

Ile taki zabieg kosztuje? Ja mam naczynka na całym ciele, a na twarzy coraz bardziej zaczynają pękać i robię się różowa.
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 06:42   #4
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Laserowe zamykanie naczynek - kto robił?

Ja robiłam w Elite w Warszawie - 600 zł.

Jestem już po zabiegu, twarz jest cała opchnięta, zaczerwienienia jeszcze nie zeszły do końca. Na pierwszy rzut oka niewiele się zmieniło, plamki na policzkach nadal są widoczne. Lekarz zapewniał, że oprócz naczynek będzie można od razu usunąć przebarwienia z policzków, ale narazie nie widać żeby coś się ruszyło. Czy ktoś z Was wie po jakim czasie widać efekt? Jeśli widzę,że plamki nadal są to znaczy, że nie udało się czy dopiero znikną po jakimś czasie?
__________________
Acnenormin -> 19.07.2013
Acnenormin II -> 17.12.2016
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-14, 12:56   #5
BeautyEffect
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2
Dot.: Laserowe zamykanie naczynek - kto robił?

A ja robiłam w Szczecinie zapłaciłam lekko ponad 400zł. Zamykanie naczynek robiłam w klinice. Ogólnie po czasie jestem zadowolona
BeautyEffect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-05, 11:24   #6
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: Laserowe zamykanie naczynek - kto robił?

Odświeżam wątek.
Czy macie jakieś zdjęcia z porównaniem przed i po zabiegu? I jaka jest ogólna opinia, warto?
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 18:54   #7
kaYa
Zadomowienie
 
Avatar kaYa
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1 697
GG do kaYa
Dot.: Laserowe zamykanie naczynek - kto robił?

miałam 5 razy zamykane naczynka na twarzy , zamykane są jedne , tworzą się kolejne , zawsze jakieś mam na twarzy , niestety nie ma na nie sposobu , oprócz lasera byłam dwukrotnie na termolizie , lepsze daje efekty na większych naczyniach ale bardziej boli
kaYa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-15, 16:06   #8
lampix
Początkująca
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 6
Laserowe zamykanie naczynek. Gdzie?

Zacznę od tego, że mam 19 lat a z problemem rozszerzonych naczynek na twarzy borykam się od około pięciu lat. Najpierw pojawiło się pojedyncze naczynko na policzku które zaczęło się rozszerzać. Dzisiaj ma ono wielkość paznokcia palca wskazującego. Ponadto pajączki mam również koło nosa, na brodzie i na policzkach- tyle że nie tak bardzo rzucające się w oczy jak to jedno. Dwa lata temu byłam na laseroeym zamknięciu naczynek na całą twarz u kosmetyczki za co zapłaciłam ok 200 zł ( teraz widzę, że to bardzo mało, może dlatego efekt mizerny?) Poprawy żadnej nie zauważyłam, pogorszenia też nie. Pół roku temu poszłam do dermatologa z zamiarem usunięcia tylko tego jednego naczynka. Pan miał jakiś laser(?) którym miał zamknąć mi środek naczynka a reszta miała sie wchłonąć. Efekt? Pajączek powiększył się o dodatkową "nóżkę"! :-( Teraz jestem zdecydowana, że chcę się tego pozbyć więc pytanie do Was. Szukam dobrego dermatologa/kosmetologa który skutecznie pozamyka mi naczynka. Jestem z zachodniopomorskiego jednak jestem w stanie dojechać do Gdańska lub Poznania. Cena nie gra roli chodzi mi o skuteczne pozbycie się problemu. Szukałam w google, jest pełno miejsc oferujących zamykanie naczynek, tylko które miejsce wybrać? Czy któraś z wizażanek miała podobny problem do mojego, pozbyła się go i chciałaby polecić jakiegoś specjalistę? Ps. Wybaczcie za moje nie fachowe określenia, nie znam się na tym, chciałam tylko najdokładniej opisać mój problem
lampix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 12:20   #9
Roskania
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 9
Dot.: Laserowe zamykanie naczynek. Gdzie?

Mnie naszczęście to niedotyczy, ale moja koleżanka którą znam wiele lat męczyła się z tym problem bidna. Na zamykanie naczynek wybrała się do Arkadii Spa w Opolu... nie wiem skąd jesteś, ale specjalistów to oni mają nie tylko od tego zabiegu ale w ogóle z tego co ona mówiła to jedno z bardziej profesjonalnych miejsc z kosmetyką taką lekką i laserami i bardziej inwazyjnymi sprawami.
Roskania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 13:50   #10
bawiaczk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 6
Dot.: Laserowe zamykanie naczynek. Gdzie?

Ja miałam problem z pajączkami jak zaczęłam stosować kremy rozgrzewające (z cynamonem albo z kawą) no i potem naczynka popękały na udach. Próbowałam na początku kremy stosować aczkolwiek lekko tylko wybieliły się te miejsca a pajączki zostały. Byłam na zabiegu zamykania naczynek w Centrum Beauty xxx - co prawda musiałam się wybrać kilka razy na zabieg ale nie żałuję wydanych pieniędzy.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-08-28 o 15:42 Powód: link
bawiaczk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 13:24   #11
martiwera
martiwera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Ksawerów
Wiadomości: 35
Dot.: Laserowe zamykanie naczynek - kto robił?

też kilkukrotnie zamykałam je i problem wraca... szkoda pieniedzy
martiwera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-11, 10:50   #12
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Laserowe zamykanie naczynek - kto robił?

wraca w tych samych miejscach dokładnie? po jakim czasie?
__________________
Acnenormin -> 19.07.2013
Acnenormin II -> 17.12.2016
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 22:00   #13
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Laserowe zamykanie naczynek - kto robił?

U mnie nigdy nie zeszly do konca. Jak naczynko bylo duze/ rozlane tak zostalo
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-24, 17:10   #14
kaYa
Zadomowienie
 
Avatar kaYa
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1 697
GG do kaYa
Dot.: Laserowe zamykanie naczynek - kto robił?

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
wraca w tych samych miejscach dokładnie? po jakim czasie?
tworzą się w miejscach obok zamykanych , ja zauważyłam po2 -3 miesiącach
kaYa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-24, 19:16   #15
Jacqueline27
Raczkowanie
 
Avatar Jacqueline27
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 479
Dot.: Laserowe zamykanie naczynek - kto robił?

Cytat:
Napisane przez kaYa Pokaż wiadomość
tworzą się w miejscach obok zamykanych , ja zauważyłam po2 -3 miesiącach

A to dziwne Ja miałam zamykane IPL'em ze 3 lata temu i nie dość ze, nic nie wróciło ( i mam nadzieje ze tak zostanie) to nic nie pojawiło sie obok.
Nie wiem od czego to zależy Ja miałam naczynka od opalania i mocnych peelingów. Moze jak ktoś nie ma skłonności do naczynek a te które powstały są efektem mocnego traktowania cery, to naczynka nie wracają i nie pojawiają sie nowe?


Wysłane z mojego iPhone'a przez Tapatalk
__________________
"Uważaj, o co prosisz, bo możesz to dostać"
Jacqueline27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 15:17   #16
RenataND
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 14
Dot.: Laserowe zamykanie naczynek - kto robił?

Problem z rozszerzonymi, pękającymi naczynkami dotyka wiele kobiet, jednym z najskuteczniejszych laserów dedykowanym właśnie tego typu defektom skórnym jest laser Varilite Iridex - doskonale radzi sobie zarówno z pojedynczymi naczyniami, jak i ich skupiskami. Zabieg laserowego zamykania naczynek nie jest bolesny, choć możecie odczuwać lekki dyskomfort w formie mrowienia, czy szczypania.

Spróbujcie, na pewno będziecie zadowolone z efektów.
RenataND jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 15:36   #17
Roullette
Przyczajenie
 
Avatar Roullette
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 2
Dot.: Laserowe zamykanie naczynek - kto robił?

Właśnie zastanawiam się nad zdecydowaniem na taki zabieg. Przyda mi się ten wątek.
__________________
Bo na tym właśnie, panie i panowie, polega prawdziwa wolność człowieka: to wiara w to, że wszystko jest możliwe.
Roullette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-25, 08:36   #18
Przemek1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1
Dot.: Laserowe zamykanie naczynek - kto robił?

Jestem ciekaw czy robiłaś już zabieg. Ja właśnie jestem po i mam problem. Z naczynkami borykam się od czasu gdy jako nastolatek walczyłem z wypryskami i silnymi środkami spowodowałem poszerzenie naczynek wokół ust i na brodzie. Skóra stała się zaczerwieniona, nadwrażliwa i łojotokowa.
W końcu, po latach, zdecydowałem się na zabieg. Spodziewałem się wielu efektów ubocznych o których można przeczytać, jak poparzenia i zostające po tym blizny czy jakieś przebarwienia. Nie spodziewałem się natomiast, że same naczynka jeszcze mi się pogorszą. Innych negatywnych objawów nie mam. Staram się teraz dociec co jest tego powodem. Czy zabieg był źle wykonany czy ja zrobiłem coś źle po zabiegu... Może ktoś miał podobny przypadek.
Przemek1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 13:06   #19
ewelajna25
Zadomowienie
 
Avatar ewelajna25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: To stąd, to stamtąd, a czasem jeszcze skąd indziej;-)
Wiadomości: 1 200
Dot.: Laserowe zamykanie naczynek - kto robił?

Hej

Ja jestem świeżo po 1 zabiegu na policzki. 2-3 h po zabiegu uczucie pieczenia i zaczerwienienia ale teraz to schodzi.

Pani wykonująca zabieg zaleciła stosowanie serum na naczynka i wysoki filtr przeciwsłoneczny przez następne kilka tyg, unikanie wysiłku fizycznego oraz sauny etc

No i dla najlepszych efektów powtórzyć zabieg 2-3 razy.

Ja płaciłam za oba policzki 250 zł, zabieg nie był przyjemny i przyciszonym strzale lasera podskakiwałam na fotelu. Ale trwa kilka minut i na prawdę da się wytrzymać. Mam skłonność do rumieńców i kilka popękanych naczynek na twarzy. Jeśli laser pomoże, to następne będą moje uda, gdzie niestety mam mnóstwo pajączków :-/

Zabieg robiłam w znanej klinice we Wrocławiu, teraz będę obserwować czy pojawiają się efekty.

Natomiast poza samym zabiegiem ważne jest przestrzeganie zaleceń pozabiegowych i prawidłowe dbanie o cerę naczynkowa na codzień. Ja dotąd nie dbałam.
ewelajna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-20, 15:59   #20
gorbiiid
Przyczajenie
 
Avatar gorbiiid
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 8
Dot.: Laserowe zamykanie naczynek - kto robił?

Mam znajomą, która robiła sobie taki zabieg. Podobno jakieś tam efekty tego są.
__________________
Myślę, że tylko miłość potrafi odcisnąć piętno wystarczające, by wytrącić z udartego szlagu.
gorbiiid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-23, 22:30   #21
fifi_xd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 194
Dot.: Laserowe zamykanie naczynek - kto robił?

Cytat:
Napisane przez ewelajna25 Pokaż wiadomość
Hej

Ja jestem świeżo po 1 zabiegu na policzki. 2-3 h po zabiegu uczucie pieczenia i zaczerwienienia ale teraz to schodzi.

Pani wykonująca zabieg zaleciła stosowanie serum na naczynka i wysoki filtr przeciwsłoneczny przez następne kilka tyg, unikanie wysiłku fizycznego oraz sauny etc

No i dla najlepszych efektów powtórzyć zabieg 2-3 razy.

Ja płaciłam za oba policzki 250 zł, zabieg nie był przyjemny i przyciszonym strzale lasera podskakiwałam na fotelu. Ale trwa kilka minut i na prawdę da się wytrzymać. Mam skłonność do rumieńców i kilka popękanych naczynek na twarzy. Jeśli laser pomoże, to następne będą moje uda, gdzie niestety mam mnóstwo pajączków :-/

Zabieg robiłam w znanej klinice we Wrocławiu, teraz będę obserwować czy pojawiają się efekty.

Natomiast poza samym zabiegiem ważne jest przestrzeganie zaleceń pozabiegowych i prawidłowe dbanie o cerę naczynkowa na codzień. Ja dotąd nie dbałam.
Jak efekty na ten moment?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fifi_xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 10:04   #22
MokkaLady
Raczkowanie
 
Avatar MokkaLady
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 337
Dot.: Laserowe zamykanie naczynek - kto robił?

Ja jestem po drugim zabiegu na naczynka.
Miałam kilka pojedynczych naczynek na nosie i one zupełnie zeszły. Problem mam z rumieniem na policzkach bo tam praktycznie nie ma różnicy...

Ktoś też miał taki problem że nie było efektów?
Myślę, że pozwolę sobie jeszcze na 2 zabiegi bo kosztuje to sporo a chcę zobaczyć bo może po trzecim lub czwartym chociaż trochę ten rumień zejdzie...
Generalnie na ten moment ja nie polecam. Na pojedyncze naczynka tak (zazwyczaj każdy ma jakieś wokół nosa), ale na całą twarz nie bardzo.
Laser, którym mam zamykane naczynka to Alma Harmony.
MokkaLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 23:32   #23
ewelajna25
Zadomowienie
 
Avatar ewelajna25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: To stąd, to stamtąd, a czasem jeszcze skąd indziej;-)
Wiadomości: 1 200
Dot.: Laserowe zamykanie naczynek - kto robił?

Muszę przyznać, ze efekty zabiegu są widoczne- zmniejszył się rumień, prawie zniknęły naczynka. Na 1 policzku jeszcze są, słabiej widoczne zaczerwienienia ale to w postaci malutkich kropeczek, a przed zabiegiem były większe plamki. Jestem zadowolona i za kilka dni powtarzam zabieg, choć dla mnie nie był on przyjemny.

Dodatkowo, co ważne stosuje serum na naczynka i dorywczo krem na naczynkowa skore z apteki z wit k. Staram się tego pilnować, bo utrwala to efekty zabiegu i wzmacnia naczynka, niweluje rumień. Natomiast sadze, ze żadne kremy nie usuną już popękanych naczynek i tu pozostaje zabieg.

---------- Dopisano o 01:32 ---------- Poprzedni post napisano o 01:29 ----------

Dodam, ze moim problemem był rumień, popękanych kilka naczynek które się o zgrozo powiększały i właśnie na 1 policzku utrwalone małe czerwone plamki.
ewelajna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-07, 14:53   #24
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Laserowe zamykanie naczynek - kto robił?

Cytat:
Napisane przez MokkaLady Pokaż wiadomość
Ja jestem po drugim zabiegu na naczynka.
Miałam kilka pojedynczych naczynek na nosie i one zupełnie zeszły. Problem mam z rumieniem na policzkach bo tam praktycznie nie ma różnicy...

Ktoś też miał taki problem że nie było efektów?
Myślę, że pozwolę sobie jeszcze na 2 zabiegi bo kosztuje to sporo a chcę zobaczyć bo może po trzecim lub czwartym chociaż trochę ten rumień zejdzie...
Generalnie na ten moment ja nie polecam. Na pojedyncze naczynka tak (zazwyczaj każdy ma jakieś wokół nosa), ale na całą twarz nie bardzo.
Laser, którym mam zamykane naczynka to Alma Harmony.

Ja miałam zamykane Vbeam, po pierwszym zabiegu już miałam super efekt. Po roku byłam na kolejnym zabiegu, nie miałam wielu naczynek do zamknięcia, ale właśnie pojawiało się zaczerwienienie na policzkach. Moja dr powiedziała, że to efekt drażnienia skóry wydzieliną z gruczołów łojowych (w telegraficznym skrócie, bo sprawa jest bardziej skomplikowana). Miałam zabieg kwasem TCA + LED + coś tam. Miałam prawie rok spokoju z rumieniem, łojotokiem i rozszerzonymi porami
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 20:51   #25
MokkaLady
Raczkowanie
 
Avatar MokkaLady
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 337
Dot.: Laserowe zamykanie naczynek - kto robił?

Cytat:
Napisane przez ewelajna25 Pokaż wiadomość
Muszę przyznać, ze efekty zabiegu są widoczne- zmniejszył się rumień, prawie zniknęły naczynka. Na 1 policzku jeszcze są, słabiej widoczne zaczerwienienia ale to w postaci malutkich kropeczek, a przed zabiegiem były większe plamki. Jestem zadowolona i za kilka dni powtarzam zabieg, choć dla mnie nie był on przyjemny.

Dodatkowo, co ważne stosuje serum na naczynka i dorywczo krem na naczynkowa skore z apteki z wit k. Staram się tego pilnować, bo utrwala to efekty zabiegu i wzmacnia naczynka, niweluje rumień. Natomiast sadze, ze żadne kremy nie usuną już popękanych naczynek i tu pozostaje zabieg.

---------- Dopisano o 01:32 ---------- Poprzedni post napisano o 01:29 ----------

Dodam, ze moim problemem był rumień, popękanych kilka naczynek które się o zgrozo powiększały i właśnie na 1 policzku utrwalone małe czerwone plamki.

Jakie serum i krem stosujesz? Ja właśnie szukam czegoś dobrego. Widzę, że wybór jest całkiem spory, a opinie różne...
MokkaLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-11, 15:18   #26
fifi_xd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 194
Dot.: Laserowe zamykanie naczynek - kto robił?

Cytat:
Napisane przez ewelajna25 Pokaż wiadomość
Muszę przyznać, ze efekty zabiegu są widoczne- zmniejszył się rumień, prawie zniknęły naczynka. Na 1 policzku jeszcze są, słabiej widoczne zaczerwienienia ale to w postaci malutkich kropeczek, a przed zabiegiem były większe plamki. Jestem zadowolona i za kilka dni powtarzam zabieg, choć dla mnie nie był on przyjemny.

Dodatkowo, co ważne stosuje serum na naczynka i dorywczo krem na naczynkowa skore z apteki z wit k. Staram się tego pilnować, bo utrwala to efekty zabiegu i wzmacnia naczynka, niweluje rumień. Natomiast sadze, ze żadne kremy nie usuną już popękanych naczynek i tu pozostaje zabieg.

---------- Dopisano o 01:32 ---------- Poprzedni post napisano o 01:29 ----------

Dodam, ze moim problemem był rumień, popękanych kilka naczynek które się o zgrozo powiększały i właśnie na 1 policzku utrwalone małe czerwone plamki.
A jak się nazywał laser, którym miałaś robiony zabieg?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fifi_xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-20, 14:01   #27
patielka
Przyczajenie
 
Avatar patielka
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 5
Dot.: Laserowe zamykanie naczynek - kto robił?

A czy można robić to latem ? W sensie czy trzeba uważać na słońce po zabiugu ?
patielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-20, 15:55   #28
MokkaLady
Raczkowanie
 
Avatar MokkaLady
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 337
Dot.: Laserowe zamykanie naczynek - kto robił?

Cytat:
Napisane przez patielka Pokaż wiadomość
A czy można robić to latem ? W sensie czy trzeba uważać na słońce po zabiugu ?

Trzeba uważać. Nawet zimą jest zalecenie żeby używać kremu z wysokim filtrem więc latem tym bardziej. Chociaż myślę, że sam zabieg wykonają.
MokkaLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-10 17:47:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:15.