Gdzie kupujecie sprzet do tipsow zelowych najlepiej w Poznaniu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-15, 12:30   #1
Anulca
Raczkowanie
 
Avatar Anulca
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 134

Gdzie kupujecie sprzet do tipsow zelowych najlepiej w Poznaniu?


Czesc
Jesli jest taki watek to przepraszam, ale nie znalazlam. Mieszkam w Norwegi i tu jest mi za drogo chodzic do kosmetyczki i robic tipsy. Dosc sie temu przypatrzylam i chcialabym kupic sprzet by zaczac robic sobie samemu zelowe tipsy. Mam rodzine w Poznaniu, wiec najlatwiej z tad zamawiac zele itp. Moze znacie jakas hurtownie ktora nie za drogo wysyla za grabice. Zamowilam lampe z Allepaznokcie i przyszla uszkodzona . Na szczescie mam znajomego elektryka i mi ja naprawia. Doczytalam sie, ze zele od nich nie sa dobre dlatego pytam o rade.
Usciski dla wszystkich Wizerek
Anulca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 14:21   #2
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: Gdzie kupujecie sprzet do tipsow zelowych najlepiej w Poznaniu?

W Poznaniu jest od niedawna dystrybutor SPN Nails:
"Shining Nails Studio" Katarzyna Kaczmarek ul.Jarochowskiego 38 Poznan 60-238tel.880-455-475
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 13:09   #3
Violetyna
Rozeznanie
 
Avatar Violetyna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: 7heaven
Wiadomości: 766
GG do Violetyna
Dot.: Gdzie kupujecie sprzet do tipsow zelowych najlepiej w Poznaniu?

Tematów typu "chcę sobie kupic sprzet i robić sama tipsy" jest naprawdę wiele na wizażu. I powtórzę to co zawsze... jesli chcesz robić tylko sobie to lepiej wyjdzie kosmetyczka niż kupienie "sprzętu". Za zestaw dobrej jakości trzeba zapłacić ok 1000zł, dobry kurs to wydatek rzędu 1500zł co nam daje 2500zł. Pewnie odpiszesz, że nie chcesz kursu bo bedziesz robiła tylko sobie to dodaj 1000zł na sprzet+zniszczone paznokcie, bo od patrzenia się jak robiła to Tobie kosmetyczka się nie nauczysz, dajmy przykład: wiele razy byłam u dentysty i wiercił mi w zebie ale ja wiercić dalej nie potrafię. Moim zdaniem taki rachunek się nie kalkuluje.
__________________
99% mojego życia
Violetyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 17:48   #4
Anulca
Raczkowanie
 
Avatar Anulca
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 134
Dot.: Gdzie kupujecie sprzet do tipsow zelowych najlepiej w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Violetyna Pokaż wiadomość
.. jesli chcesz robić tylko sobie to lepiej wyjdzie kosmetyczka niż kupienie "sprzętu". Za zestaw dobrej jakości trzeba zapłacić ok 1000zł, dobry kurs to wydatek rzędu 1500zł co nam daje 2500zł. Pewnie odpiszesz, że nie chcesz kursu bo bedziesz robiła tylko sobie to dodaj 1000zł na sprzet+zniszczone paznokcie, bo od patrzenia się jak robiła to Tobie kosmetyczka się nie nauczysz, .
Mimo to nadal sie oplaca.'
W Norwegi kosztuja tipsy 600,- koron (czyli 300 zl) za wypelnianie i to jak mi sie uda dostac do tej taniej manikiuzystki (Polki). Jak mi sie uda to wytrzymam z paznokciami 4 tyg i co 4 tyg takie wydatki. Sprzet mi sie szybko zwroci. Co do kursu; moja siostra w Polsce byla na kursie (8 godz) i czegos sie nauczyla, ale mowi ze i tak jedynie nauczysz sie z doswiadczenia to znaczy na zasadzie im wiecej zrobisz tym lepiej ci wyjda. Siostra po kursie nadal chodzi do zelowania paznokci, bo jej sie samej nie chce i uwaza, ze nie ma czasu by sie temu poswiecac.
Dlatego musze sama probowac. Mam talent do innych prac recznych, wiec i tego z czasem sie naucze, licze sie z tym, ze popsuje paznokcie kilka razy. Coz jakos sie trzeba nauczyc.
Tak wiec zyczcie mi powodzenia. Nadal czekam na jakies adresy
Usciski
Anulca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 21:51   #5
Violetyna
Rozeznanie
 
Avatar Violetyna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: 7heaven
Wiadomości: 766
GG do Violetyna
Dot.: Gdzie kupujecie sprzet do tipsow zelowych najlepiej w Poznaniu?

Nie zrozum mnie źle, nie pisałam tego złośliwie wszystkiego trzeba spróbowac w zyciu.

P.S. Tylko nie psuj sobie paznokci kilka razy bo już za pierwszym może to byc coś niewyleczalnego jak już bedziesz cwiczyć na sobie to z umiarem
Pozdrawiam
__________________
99% mojego życia
Violetyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 08:07   #6
cukier
Raczkowanie
 
Avatar cukier
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 114
Dot.: Gdzie kupujecie sprzet do tipsow zelowych najlepiej w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Violetyna Pokaż wiadomość
P.S. Tylko nie psuj sobie paznokci kilka razy bo już za pierwszym może to byc coś niewyleczalnego
czyli ze niby co ?
__________________
Być żywym, to tkać historię pomiędzy początkiem, którego już się nie pamięta i końcem,z którego nic się nie pozna.

70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
cukier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 08:09   #7
Patka75
Raczkowanie
 
Avatar Patka75
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 319
Dot.: Gdzie kupujecie sprzet do tipsow zelowych najlepiej w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez cukier Pokaż wiadomość
czyli ze niby co ?
trwale uszkodzenie macierzy, grzybek, oncholiza i wiele wiele innych....
Patka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-18, 08:11   #8
iwonka p
Raczkowanie
 
Avatar iwonka p
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 204
Dot.: Gdzie kupujecie sprzet do tipsow zelowych najlepiej w Poznaniu?

np.uszkoszdzisz macierz paznokcia, i pazurek będzie rósł zdeformowany do konca życia. po to są kursy aby nie robić nikomu krzywdy.
iwonka p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 09:34   #9
cukier
Raczkowanie
 
Avatar cukier
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 114
Dot.: Gdzie kupujecie sprzet do tipsow zelowych najlepiej w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Patka75 Pokaż wiadomość
trwale uszkodzenie macierzy, grzybek, oncholiza i wiele wiele innych....
no grzybek jest jak najbardziej wyleczalny. onycholiza jest wynikiem procesu chorobowego np. grzybicy lub łuszczycy lub urazu mechanicznego.
a tenże uraz mechaniczny ktory moglby spowodowac trwale uszkodzenie macierzy a dalej "niecofającą" się onycholizę to jak sobie mozna zadac? przeciez to trzebaby pilowac pazur do krwi (do macierzy) albo wbic sobie cążki w macierz. no bo przeciez jak inaczej a to sie dziewcze zorientuje, ze cos nie teges bo z bolu nie wytrzyma.
uwazam ze niewprawna i nieszkolona reka moze sobie przepilowac plytke ( boli, brzydko wyglada ale i tak odrosnie po 3 miesiacach) albo dobrowadzic do zakazenia ( leczenie jest kosztowne ale jak najbardziej skuteczne).
__________________
Być żywym, to tkać historię pomiędzy początkiem, którego już się nie pamięta i końcem,z którego nic się nie pozna.

70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60

Edytowane przez cukier
Czas edycji: 2009-05-18 o 09:36
cukier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 10:33   #10
Anulca
Raczkowanie
 
Avatar Anulca
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 134
Dot.: Gdzie kupujecie sprzet do tipsow zelowych najlepiej w Poznaniu?

Ja sie nie obrazam
Tylko gdzies sie wszyscy uczymy. Nie mam zamiaru robic wzorkow bo to mi sie nie podoba i do pracy w szpitalu tak nie moge wystapic.
Bede probowac robic najzwyklejszy french maniqure.
__________________
Anulca

z maluchami;
03.02.02
25.06.04
14.01.08

jobb www.sbhf.no
by www.drammen.no
Anulca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 12:40   #11
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561
Dot.: Gdzie kupujecie sprzet do tipsow zelowych najlepiej w Poznaniu?

ja pracuję na materiałach Nail Selection Poznań ul Zakrzewskiego w pobliżu pracy, mają dość drogo - jeden żelik 15ml 90 zł ale materiały rewelacja
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-21, 15:45   #12
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Gdzie kupujecie sprzet do tipsow zelowych najlepiej w Poznaniu?

Oczywiście, że paznokcie można sobie trwale uszkodzic- grzybica- owszem jest uleczalna, ale chyba mówimy tu o trwałym uszkodzeniu- widziałas paznokcie po wyleczonej grzybicy? bo ja kilka razy- robimy w salonie rekonstrukcje płytki po grzybicach- kiepska sprawa.
kolejne- to trwałe uszkodzenie macierzy- nie musisz zaraz wbijac tam cążek wystarczy niekiedy zbyt mocno drasnąc Paznokciec już na zawsze bedzie rósł peknięty, pofalowany, lub zmieni barwe na gutowny żółto-brązowy...
A co powiesz na onychogryfozę? Juz raz wstawiałam tę fotkę. Widziałam takie paznokciena żywo- laska ma od szkoły podstawowej- po mechanicznym urazie i zrywaniu paznokcia przez chirurga....


Fajne?
Warto uczyć sie na sobie, czy może lepiej zaiwestować w szkolenie i uniknąc takich niespodzianek?
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 19:18   #13
Anulca
Raczkowanie
 
Avatar Anulca
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 134
Dot.: Gdzie kupujecie sprzet do tipsow zelowych najlepiej w Poznaniu?

Albertyna
Przesadzasz. Nie jestem smarkata, glupia nastolatka. Probowalam juz i robilam sobie paznokcie 3 razy i jakos niczego nie uszkodzilam. Pracuje w szpitalu i wiem jak grzybica wyglada, chyba mam nawet wiecej o tym pojecia od ciebie. Jestem po studiach medycyny. Pracuje w szopitalu, chyba sobie krzywdy nie zrobie. Troche przesadzacie jak gloryfikujecie orace stylistek. Moznaby pomyslec, ze trzeba zdawac studia aby sie do tego zabrac
__________________
Anulca

z maluchami;
03.02.02
25.06.04
14.01.08

jobb www.sbhf.no
by www.drammen.no
Anulca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 20:13   #14
_szczescie_
Przyczajenie
 
Avatar _szczescie_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: zacisze domowe :)
Wiadomości: 27
GG do _szczescie_
Dot.: Gdzie kupujecie sprzet do tipsow zelowych najlepiej w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Anulca Pokaż wiadomość
Albertyna
Przesadzasz. Nie jestem smarkata, glupia nastolatka. Probowalam juz i robilam sobie paznokcie 3 razy i jakos niczego nie uszkodzilam. Pracuje w szpitalu i wiem jak grzybica wyglada, chyba mam nawet wiecej o tym pojecia od ciebie. Jestem po studiach medycyny. Pracuje w szopitalu, chyba sobie krzywdy nie zrobie. Troche przesadzacie jak gloryfikujecie orace stylistek. Moznaby pomyslec, ze trzeba zdawac studia aby sie do tego zabrac
W wypowiedzi Albertyny nie ma nic złego co mogłoby Cię urazić,więc nie widzę powodu ,abyś twierdziła że ,,gloryfikuje,, a sama praca w szpitalu cię nie wytłumacza że krzywdy sobie nie zrobisz- bo zabawa z żelem nie jest tak prosta jak Ci się wydaje.Zrobienie sobie ,,łopat,, czy ,,krogulców,, to nie jest zadna sztuka każdy to potrafi.
Czekam z niecierpliwością na twoje ,,dzieło,,
__________________
Sztuka życia - to cieszyć się małym szczęściem...
_szczescie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 08:06   #15
Anulca
Raczkowanie
 
Avatar Anulca
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 134
Dot.: Gdzie kupujecie sprzet do tipsow zelowych najlepiej w Poznaniu?

Prosze!
Jak juz pisalam ja sie nie obrazam i samo to ze jestem lekarzem nie czyni mnie stylistkaq, ale prosze tylko by stylistki wszystkich tak nie straszyly. Robienia paznokci mozna sie nauczyc bez kursu. Ja nie mam zamiaru traktowac tego jako zawodu ani pasji, chce tylko sobie robic przyzwoite paznokcie. Ale przyznam ze niektore zm was sa artystkami i robia dziela sztuki, ale tego pewnioe tez sie nie nauczylyscie na 8 godzinnym kursie.
Moje paznokcie na zdjeciu maja duzo do zarzucenia, ale mam nadzieje, ze z czasem dojde do wprawy. Zyczcie mi powodzenia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1679.jpg (164,0 KB, 55 załadowań)
__________________
Anulca

z maluchami;
03.02.02
25.06.04
14.01.08

jobb www.sbhf.no
by www.drammen.no
Anulca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-21, 22:13   #16
komaxowa
Przyczajenie
 
Avatar komaxowa
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 13
Dot.: Gdzie kupujecie sprzet do tipsow zelowych najlepiej w Poznaniu?

Brawo, wyszły bardzo przyzwoicie, również sama uczyłam się robić "żele”, też robię tylko sobie juz od 5 lat, nie mam żadnych problemów z paznokciami naturalnymi co znaczy, że chyba można zrobić sobie piękne paznokcie, nie robiąc sobie krzywdy, bez żadnych kursów. Uważam, że jeżeli naprawdę interesuje kogoś to by zrobić to dobrze to wystarczy przeczytać ze zrozumieniem kilka poradników, obejrzeć kilka filmików i trochę szczerych chęci a wszystko się uda. Co by nie było kursy również prowadzą tylko ludzie, przekazują informację, które równie dobrze mogą przekazac w poradniku.
komaxowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-21 23:13:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:47.