Boję się, że mu nie zależy na mnie tak jak mi na nim - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-09-11, 22:49   #1
sarapatrycyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1

Boję się, że mu nie zależy na mnie tak jak mi na nim


Hej, jestem w związku z chlopakiem od 4 miesięcy, mamy po 19 lat. Wcześniej znaliśmy się już kilka miesięcy. Przejdę do tego o co właściwie mi chodzi. Czuję się jakby on byl ze mną bo był, mam świadomość, że jest ze mną szczęśliwy, ale jednak, pwiem, że to może być egoistyczne, ale nie czuję żeby byl we mnie zakochany tak jak tego chcę, tak jak ja jestem zakochana w nim. Dzisiaj rozmawialiśmy z naszym kolegą i mój chlopak opowiedział mu o swoich planach, które chce zrealizować za 3 lata i nie za bardzo wiążą się one ze mną, ja to rozumiem, bo nie wiadomo co będzie za 3 lata. Możemy już wtedy nie być razem, szczególnie, ze to początki związku i trudno jeszcze określić, czy będzie to trwałe, jednak mam taką nadzieję. Jednak on powiedzial, że stawia na realizację siebie, bo nawet jutro, za miesiąc, za kilka dni mogę z nim zerwać. Zabolało mnie to, bo jestem jego pewna jak nikogo do tej pory, a on widocznie nie jest tego świadomy. Powiedział to z taką lekkością, poczułam, że jakbysmy zerwali to on by nawet tego za bardzo nie przeżywał.
sarapatrycyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-12, 07:21   #2
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Boję się, że mu nie zależy na mnie tak jak mi na nim

Cytat:
Napisane przez sarapatrycyk Pokaż wiadomość
Hej, jestem w związku z chlopakiem od 4 miesięcy, mamy po 19 lat. Wcześniej znaliśmy się już kilka miesięcy. Przejdę do tego o co właściwie mi chodzi. Czuję się jakby on byl ze mną bo był, mam świadomość, że jest ze mną szczęśliwy, ale jednak, pwiem, że to może być egoistyczne, ale nie czuję żeby byl we mnie zakochany tak jak tego chcę, tak jak ja jestem zakochana w nim. Dzisiaj rozmawialiśmy z naszym kolegą i mój chlopak opowiedział mu o swoich planach, które chce zrealizować za 3 lata i nie za bardzo wiążą się one ze mną, ja to rozumiem, bo nie wiadomo co będzie za 3 lata. Możemy już wtedy nie być razem, szczególnie, ze to początki związku i trudno jeszcze określić, czy będzie to trwałe, jednak mam taką nadzieję. Jednak on powiedzial, że stawia na realizację siebie, bo nawet jutro, za miesiąc, za kilka dni mogę z nim zerwać. Zabolało mnie to, bo jestem jego pewna jak nikogo do tej pory, a on widocznie nie jest tego świadomy. Powiedział to z taką lekkością, poczułam, że jakbysmy zerwali to on by nawet tego za bardzo nie przeżywał.
Co chcialabys robic za trzy lata?
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-12, 07:43   #3
xGrahir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 16
Dot.: Boję się, że mu nie zależy na mnie tak jak mi na nim

Powiem tak, nie oczekuj od chłopaka który ma 19 lat i z którym jesteś kilka miesięcy, że on już planuję być z Tobą całe życie. W tym wieku to on chcę się bawić, a nie brać ślub :P
xGrahir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-12, 11:15   #4
Pinkieee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 557
Dot.: Boję się, że mu nie zależy na mnie tak jak mi na nim

W tym wieku bardzo dobrze ze ma takie podejscie i Ty również powinnaś takie miec. W wieku lat 19 powinno sie myśleć o rozwoju i jak pokierowac zyciem aby czerpac z niego przyjemnosc i profity na przyszlosc, co wiaze sie z wyrzeczeniami, a nie zakladac rodziny i zamykać sie w zwiazkach. Mozna byc w zwiazku nawet takim przyszlosciowym, ale jednak priorytetem powinno byc stawianie na wejscie w dorosle zycie - nauka, praca, zaimteresowania, itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pinkieee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-12, 11:27   #5
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Boję się, że mu nie zależy na mnie tak jak mi na nim

Czego oczekiwalas po takiej rozmowie, kto ją rozpoczął?
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-12, 12:14   #6
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Boję się, że mu nie zależy na mnie tak jak mi na nim

a czemu twierdzisz że on Cię nie uwzględnia? Nie powinien rezygnować z możliwości rozwoju i jak się domyślam wyjazdu przez związek, a gdy te plany nabiorą konkretnego kształtu będziecie myśleć jak to ogarnąć.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-12, 12:39   #7
Patizm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 278
Dot.: Boję się, że mu nie zależy na mnie tak jak mi na nim

Realizacja siebie nie wyklucza zwiazku, ale jezeli czujesz ze Ty go kochasz bardziej niz on Ciebie to tak pewnie jest, niedtety nie da sie zmusic czy przekonac do tego by nas kochal
Patizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-09-13, 09:37   #8
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Boję się, że mu nie zależy na mnie tak jak mi na nim

Bardzo dobre podejście ma ten chłopak i ja sama żałuję że takiego nie miałam jak miałam to 19 lat. Ze względu na mojego byłego ominęło mnie naprawdę wiele fajnych rzeczy bo stawiałam związek na pierwszym miejscu.
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-13, 10:40   #9
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 090
Dot.: Boję się, że mu nie zależy na mnie tak jak mi na nim

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Bardzo dobre podejście ma ten chłopak i ja sama żałuję że takiego nie miałam jak miałam to 19 lat. Ze względu na mojego byłego ominęło mnie naprawdę wiele fajnych rzeczy bo stawiałam związek na pierwszym miejscu.
Też tak uważam. Ile koleżanek zrezygnowało z szans na rozwój, bo chłopak! A potem związki się rozsypały i nie było ani chłopaka ani rozwoju. W tym wieku zawodowo i edukacyjnie wydarza się bardzo wiele rzeczy, które mogą rzutować na całe życie. Nie warto z tego rezygnować dla chłopaka / dziewczyny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-13 11:40:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:35.