Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3 - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-02, 17:55   #3361
mimka201
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 34
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Hej!!!

Nastresowałam się ogromnie to msasz rację. A do tego w środę czeka mnie operacja w szpitalu więc kolejny stres, postaram się jakoś nie myśleć mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. Chciała bym żeby już był ten 13 luty i żebym miała okres.
mimka201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 18:09   #3362
mkmp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 72
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Dzieki kochana za odpowiedz a bardzo prosze jeszcze doradzcie mi robic jutro z rana ten test? Czy nie potrzebnie sie nakreca. Od samego poczatku tej ciotki sie nakrecilam czy to czasem nie ciaza moze stad ten skapy i do dzisiaj raz krew raz braz raz nic. Do gina chyba musze sie wybrac? Jak myslicie?
mkmp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 18:21   #3363
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez mkmp Pokaż wiadomość
Dzieki kochana za odpowiedz a bardzo prosze jeszcze doradzcie mi robic jutro z rana ten test? Czy nie potrzebnie sie nakreca. Od samego poczatku tej ciotki sie nakrecilam czy to czasem nie ciaza moze stad ten skapy i do dzisiaj raz krew raz braz raz nic. Do gina chyba musze sie wybrac? Jak myslicie?
Jeśli gumka nie pękła i była od początku do końca to skąd ciąża?
A kiedy byłaś ostatnio u ginekologa?
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 18:31   #3364
mkmp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 72
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Oj z tymi ciotami to my babki sie mamy jest za obfity zle skapy tez zle haha w sumie z dwojga zlego wole obfity. U gina hmmm przed wczasami to byl lipiec. Po tym raczej nie bylam.znajma mowi ze cyt,, starzejesz sie juz moze nie byc jak w zegareczku" moze i ma racje chodziaz problemow ginekologicznych nigdy nie mialam;P dam na pewno znac co z tego wyszlo. Z natury jestem panikara wiec martwie sie ta sytuacja
mkmp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 19:28   #3365
truskawka90aa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Witam Wszystkich! Jestem tu nowa. Pewnie zaraz pomyślicie, głupia, młoda,, powinna myśleć o zabezpieczeniu... A sytuacja wygląda następująco.

Mam 24 lata, w tym roku bronię magistra, chcę iść na studia dalej. Z moim chłopakiem jestem już 3 lata, od 2 lat biorę tabletki antykoncepcyjne Daylette. Biorę je regularnie, nigdy nie miałam przerwy, czasami przytrafią mi się opóźnienia w przyjmowaniu pojedynczych dawek max do 2 godzin. I nie, nie wymiotowałam, nie miałam biegunki, nie przyjmowałam antybiotyków ani nic innego, co by mogło obniżyć działanie tabletek. Mięsiączke dostałam kolejno 30 grudnia, następną 27 stycznia. Czyli jak zawsze w odstępie 27-28 dni, zarówno pierwsza jak i druga trwały 5 dni, krwawienie umiarkowane jak zwykle. Od tygodnia czuję się okropnie... Ciągłe mdłości, zwłaszcza już wieczorem jak kładę się spać, wzdęcia, bulgotanie w brzuchu, osłabienie. Temperatura normalna w granicach 36,6, piersi mnie nie bolą, nie są obrzmiałe. Jedynie dziś zaczęło mnie trochę podkuwać w podbrzuszu. I mam takie przeczucie, obawę, że mogę być w ciąży, bo te objawy nie są normalne. Zawsze jestem w pełni zdrowa, nic mi nie dolega, a tu masz Ci los. Dodam jeszcze, że prowadzę kalendarzyk i do mniemanego zapłodnienia mogło dojść od 6 do 16 stycznia. Wiem, że podczas przyjmowania tabletek nie ma owulacji, ale z logicznego punktu widzenia występuje ona mniej więcej w połowie cyklu, +/- kilka dni. Więc w okolicach 10 stycznia mogłabym ją mieć. Od stosunku do dziś minęło więc 3 tygodnie. Jutro zamierzam kupić test ciążowy dla pewności, bo ta niepewność mnie zje. Dodam jeszcze, że 14 stycznia byłam na wizycie kontrolnej u mojego gna (wtedy było chyba za wcześnie, żeby cokolwiek stwierdzić).
Na prawdę nie wiem co mam myśleć. Czy tak usilnie obawiam się, że jestem w ciąży, że po prostu jestem już przewrażliwiona i sama popadam w skrajność i łapię się na tym, że ciekawe czy ten zapach czuję tak samo jak czuję zazwyczaj, czy jest wyostrzony. Albo jeju, kolejny raz muszę iść siku, to już kolejny raz,, a zazwyczaj jak chodzę na boso po domu lub wypiję dużo herbaty to mam tak samo. No świruje normalnie. Dzisiaj mój chłopak chciał pobaraszkować, a ja za każdym razem jak mnie dotykał to myślałam o tym, że mogę być w ciąży. Nie chciałam mu jeszcze nic mówić, bo uzna, że głupia jestem albo coś. Jestem ostatnio trochę zdenerwowana, sesja, egzamin w środę, jeszcze na głowie praca magisterska do napisania. Co o tym sądzicie? Liczę na Waszą pomoc!

Edytowane przez truskawka90aa
Czas edycji: 2014-02-02 o 19:34
truskawka90aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 19:33   #3366
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez truskawka90aa Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich! Jestem tu nowa. Pewnie zaraz pomyślicie, głupia, młoda,, powinna myśleć o zabezpieczeniu... A sytuacja wygląda następująco.

Mam 24 lata, w tym roku bronię magistra, chcę iść na studia dalej. Z moim chłopakiem jestem już 3 lata, od 2 lat biorę tabletki antykoncepcyjne Daylette. Biorę je regularnie, nigdy nie miałam przerwy, czasami przytrafią mi się opóźnienia w przyjmowaniu pojedynczych dawek max do 2 godzin. I nie, nie wymiotowałam, nie miałam biegunki, nie przyjmowałam antybiotyków ani nic innego, co by mogło obniżyć działanie tabletek. Mięsiączke dostałam kolejno 30 grudnia, następną 27 stycznia. Czyli jak zawsze w odstępie 27-28 dni, zarówno pierwsza jak i druga trwały 5 dni, krwawienie umiarkowane jak zwykle. Od tygodnia czuję się okropnie... Ciągłe mdłości, zwłaszcza już wieczorem jak kładę się spać, wzdęcia, bulgotanie w brzuchu, osłabienie. Temperatura normalna w granicach 36,6, piersi mnie nie bolą, nie są obrzmiałe. Jedynie dziś zaczęło mnie trochę podkuwać w podbrzuszu. I mam takie przeczucie, obawę, że mogę być w ciąży, bo te objawy nie są normalne. Zawsze jestem w pełni zdrowa, nic mi nie dolega, a tu masz Ci los. Dodam jeszcze, że prowadzę kalendarzyk i do mniemanego zapłodnienia mogło dojść od 6 do 16 stycznia. Wiem, że podczas przyjmowania tabletek nie ma owulacji, ale z logicznego punktu widzenia występuje ona mniej więcej w połowie cyklu, +/- kilka dni. Więc w okolicach 10 stycznia mogłabym ją mieć. Od stosunku do dziś minęło więc 3 tygodnie. Jutro zamierzam kupić test ciążowy dla pewności, bo ta niepewność mnie zje. Dodam jeszcze, że 14 stycznia byłam na wizycie kontrolnej u mojego gna. Co o tym sądzicie? Liczę na Waszą pomoc!
Ja tu szans na ciążę nie widzę, ale jak się stresujesz to zrób test.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 19:39   #3367
truskawka90aa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

To skąd mogą być te dziwne objawy? Ostatnio wszystko było ok. Raczej uważam na to co jem, nie jem też za dużo żeby być przejedzona.
truskawka90aa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-02, 20:22   #3368
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez truskawka90aa Pokaż wiadomość
To skąd mogą być te dziwne objawy? Ostatnio wszystko było ok. Raczej uważam na to co jem, nie jem też za dużo żeby być przejedzona.
Moze jakis wirus

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 20:25   #3369
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez truskawka90aa Pokaż wiadomość
To skąd mogą być te dziwne objawy? Ostatnio wszystko było ok. Raczej uważam na to co jem, nie jem też za dużo żeby być przejedzona.
Hej
Kilka postów wcześniej pisałam o wirusie jaki teraz panuje.Objawy to właśnie ból brzucha,mdłości i osłabienie,u niektórych też biegunka i wymioty.Chyba mi się już skończył ale trwało to kilka dni także spokojnie i pij dużo.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 20:33   #3370
WizaZMen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 40
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Dostała okres! haha! Dosłownie godzinke temu!
Boże! Nie wiecie nawet jaki to kamień z serca!

Po raz pierwszy sie ciesze z tego, że teraz przez kilka dni nie będzie miała wgl humoru! xD
WizaZMen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 22:36   #3371
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez WizaZMen Pokaż wiadomość
Dostała okres! haha! Dosłownie godzinke temu!
Boże! Nie wiecie nawet jaki to kamień z serca!

Po raz pierwszy sie ciesze z tego, że teraz przez kilka dni nie będzie miała wgl humoru! xD
Ło kurde, żartujesz? A przecież miałeś palce z preejakulatu, jak to możliwe, że nie jest w ciąży
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 07:23   #3372
mimka201
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 34
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Witam! Zostało mi jeszcze jakieś 10 dni do miesiączki. Boję się że jej nie będzie. Wiem pewnie macie mnie dość. Ale dzięki forum jeszcze się jakoś trzymam. Kupiłam sobie melise muszę jakoś dać radę. A w środę jeszcze szpital. Dramat. Pozdrawiam
mimka201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 07:36   #3373
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez WizaZMen Pokaż wiadomość
Dostała okres! haha! Dosłownie godzinke temu!
Boże! Nie wiecie nawet jaki to kamień z serca!

Po raz pierwszy sie ciesze z tego, że teraz przez kilka dni nie będzie miała wgl humoru! xD
Na pewno okres? A nie plamienie?


Taaki zarcik. Wrzuc na luz i niech ona sie zajmie leczeniem a nie wyimaginowaną ciązą

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 10:43   #3374
dandi49
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 98
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez mimka201 Pokaż wiadomość
Witam! Zostało mi jeszcze jakieś 10 dni do miesiączki. Boję się że jej nie będzie. Wiem pewnie macie mnie dość. Ale dzięki forum jeszcze się jakoś trzymam. Kupiłam sobie melise muszę jakoś dać radę. A w środę jeszcze szpital. Dramat. Pozdrawiam
Nie wrzucaj sobie tak bo faktycznie zacznie rosnąc Ci brzuszek od tego
dandi49 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 14:41   #3375
Shevell_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Witam wszystkich, to mój pierwszy post na tym forum. Temat ten przejrzałam już od pierwszej części jednak nadal targają mną wątpliwości. Wczoraj pieściłam sie z moim chłopakiem, w którymś momencie troche nas poniosło i on włożył swojego penisa do mojej pochwy, nie do końca, lecz mniej wiecej do połowy, nie przebijająca mojej błony dziewiczej. Wiadomo, troche sie tak poruszaliśmy, chłopak nie spuścił sie we mnie (przepraszam za brzydkie określenie), lecz na swoj brzuch, ja miałam troche na swojej ręce i nodze. Po tym on dokładnie pilnował aby nie dotknac moich powiedzmy dolnych czesci ciała, wziął prysznic i dokładnie sie umył, ja zreszta też. Czy jest możliwość, abym była w ciąży? Dodam jeszcze, ze byłam 2 dni po okresie.
Shevell_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 14:55   #3376
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez Shevell_ Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, to mój pierwszy post na tym forum. Temat ten przejrzałam już od pierwszej części jednak nadal targają mną wątpliwości. Wczoraj pieściłam sie z moim chłopakiem, w którymś momencie troche nas poniosło i on włożył swojego penisa do mojej pochwy, nie do końca, lecz mniej wiecej do połowy, nie przebijająca mojej błony dziewiczej. Wiadomo, troche sie tak poruszaliśmy, chłopak nie spuścił sie we mnie (przepraszam za brzydkie określenie), lecz na swoj brzuch, ja miałam troche na swojej ręce i nodze. Po tym on dokładnie pilnował aby nie dotknac moich powiedzmy dolnych czesci ciała, wziął prysznic i dokładnie sie umył, ja zreszta też. Czy jest możliwość, abym była w ciąży? Dodam jeszcze, ze byłam 2 dni po okresie.
ale bez prezerwatywy?
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 15:00   #3377
Shevell_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
ale bez prezerwatywy?
Tak, niestety tak...
Shevell_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 16:04   #3378
dandi49
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 98
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Seks bez zabezpieczenia = możliwość ciąży. Ale raczej mało prawdopodobne. Nigdy nie pozwalaj na seks bez prezerwatywy jeżeli nie jesteś gotowa na dziecko! Trochę zdrowego rozsądku a teraz byś się nie martwiła..
dandi49 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 16:13   #3379
Shevell_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez dandi49 Pokaż wiadomość
Seks bez zabezpieczenia = możliwość ciąży. Ale raczej mało prawdopodobne. Nigdy nie pozwalaj na seks bez prezerwatywy jeżeli nie jesteś gotowa na dziecko! Trochę zdrowego rozsądku a teraz byś się nie martwiła..
Tak, wiem to było wyjatkowo głupie. Naprawde jest to mało prawdopodobne? Od samego nie całego wsadzania penisa do pochwy nie przebijajac błony mozna zajść w ciąże? Zatem czy wypadałoby zrobic test?
Shevell_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 16:24   #3380
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez Shevell_ Pokaż wiadomość
Tak, wiem to było wyjatkowo głupie. Naprawde jest to mało prawdopodobne? Od samego nie całego wsadzania penisa do pochwy nie przebijajac błony mozna zajść w ciąże? Zatem czy wypadałoby zrobic test?
Możliwość zawsze jest w takich wypadkach, ale raczej niewielka. Następnym razem używajcie zabezpieczenia. Nawet w takich przypadkach. Błona dziewicza nie daje żadnej ochrony przed ciążą, to nie środek antykoncepcyjny.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 16:31   #3381
Shevell_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez Aaniol_apokalipsy Pokaż wiadomość
Możliwość zawsze jest w takich wypadkach, ale raczej niewielka. Następnym razem używajcie zabezpieczenia. Nawet w takich przypadkach. Błona dziewicza nie daje żadnej ochrony przed ciążą, to nie środek antykoncepcyjny.
Tak, była już o tym mowa, jednak strasznie panikuje i to z własnej glupoty. Uspokoiłyscie mnie nieco, ze możliwość jest niewielka, mam naucze i bede bardzo uważać. A test dla pewności zrobic?
Shevell_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 16:47   #3382
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez Shevell_ Pokaż wiadomość
Tak, była już o tym mowa, jednak strasznie panikuje i to z własnej glupoty. Uspokoiłyscie mnie nieco, ze możliwość jest niewielka, mam naucze i bede bardzo uważać. A test dla pewności zrobic?
Skoro się denerwujesz to nawet powinnaś go zrobić, od razu się uspokoisz.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 16:57   #3383
Shevell_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez Aaniol_apokalipsy Pokaż wiadomość
Skoro się denerwujesz to nawet powinnaś go zrobić, od razu się uspokoisz.
Racja. I takowy test najlepiej wykonać tydzien- dwa tygodnie po czymś takim, prawda?
Shevell_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 17:00   #3384
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Najlepiej co najamniej 14 dni po stosunku
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 17:06   #3385
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Mnie zastanawia czemu wiekszosc takich sytuacji (czyt. pare pchnięć bez gumki) dotyczy osob uprawiających seks po raz pierwszy albo tych dla ktorych ciąza bylaby koncem swiata.
Moj mozg tego nie ogarnia. Tyle ze jeszcze zadna z tych osob mi tego sensownie nie wyjasnila.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 17:22   #3386
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Mnie zastanawia czemu wiekszosc takich sytuacji (czyt. pare pchnięć bez gumki) dotyczy osob uprawiających seks po raz pierwszy albo tych dla ktorych ciąza bylaby koncem swiata.
Moj mozg tego nie ogarnia. Tyle ze jeszcze zadna z tych osob mi tego sensownie nie wyjasnila.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
to ty nie wiesz, że błona dziewicza jest jak firewall dla plemniczków? więc jak włożył "trochę" (swoją drogą, ciekawe, skąd dziewczyna wie GDZIE ma dokładnie umiejscowioną tę błonę, że jest taka pewne, że chłoptaś do niej nie dotarł) to przez firewalla nic nie przelezie.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 17:47   #3387
Shevell_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
to ty nie wiesz, że błona dziewicza jest jak firewall dla plemniczków? więc jak włożył "trochę" (swoją drogą, ciekawe, skąd dziewczyna wie GDZIE ma dokładnie umiejscowioną tę błonę, że jest taka pewne, że chłoptaś do niej nie dotarł) to przez firewalla nic nie przelezie.
Uważał, zeby nie włożyć zbyt głęboko, poza tym z tego co mi wiadomo, przebijanie błony wiąże sie z bólem i krwią, a czegos takiego na pewno nie było. Wiem, że błona to żadna gwarancja, jednak po prostu postanowiłam to dodać.
Shevell_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 17:51   #3388
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

nie musi być ani bólu ani krwi. Jak rozumiem, nie wszedł głębiej niż 2 centymetry?
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 17:53   #3389
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez Shevell_ Pokaż wiadomość
Uważał, zeby nie włożyć zbyt głęboko, poza tym z tego co mi wiadomo, przebijanie błony wiąże sie z bólem i krwią, a czegos takiego na pewno nie było. Wiem, że błona to żadna gwarancja, jednak po prostu postanowiłam to dodać.
To akurat, że uważał żeby nie włożyć zbyt głęboko nie jest zadnym wyjaśnieniem. A przebicie błony dziewiczej nie zawsze wiąże się z bólem i krwią, wszystko zależy od indywidualnych uwarunkowań. u niktórych kobiet nie występuje żadne z powyższych podczas pierwszego stosunku.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 18:03   #3390
Shevell_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez Aaniol_apokalipsy Pokaż wiadomość
To akurat, że uważał żeby nie włożyć zbyt głęboko nie jest zadnym wyjaśnieniem. A przebicie błony dziewiczej nie zawsze wiąże się z bólem i krwią, wszystko zależy od indywidualnych uwarunkowań. u niktórych kobiet nie występuje żadne z powyższych podczas pierwszego stosunku.
Jednak słyszałam, ze sa to dosc rzadkie przypadki, ale tak jak mowiecie, 100% pewności zatem nie mam. Zaczelam sie bardziej stresowac, wiem, ze głupio i skrajnie nieodpowiedzialne postapilismy. Teraz tylko miec nadzieje na okres i negatywny wyniki testu...
Shevell_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-09 19:40:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:55.