dziewczyny, pomóżcie, proszę, określić typ kolorystyczny! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-30, 15:11   #1
INA***
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1
Exclamation

Dziewczyny, pomóżcie, proszę, określić typ kolorystyczny! - nie wiem jak sie malować!


Witajcie, dziewczyny!
Niestety, nie mam cyfrówki, więc jak najdokładniej spróbuję opisać problem....
Niby znam sie na makijażu, doborze barw, itp., ale nadal nie potrafię okreslić swojego typu kolorystycznego i z tego powodu nigdy nie wiem, jakie kolory mi pasują - chodzi mi o makijaz oczu. Teraz chciałabym kupić sobie paletkę Ruby Rose, ale kompletnie nie wiem, na jakich kolorach sie skupić .

Dawno temu przypisałam sobie typ zimy - niby wszystko się zgadza, ale nie całkiem jednak. Mam naturalnie ciemno brązowe włosy, które lubię przyciemniać, cerę jasną, ale podbarwiam ją balsamami brązującymi, oczy zielono-niebieskie, o wyraźnym kolorycie. Opalam się trudno. W lecie i na wiosnę, uwydatniają się w okolicy nosa piegi, które w zimie bledną, moje usta sa naturalnie jasne.

Niestety, to wcale nie jest tak, że do twarzy mi jedynie w kolorach zimnych - owszem, najładniej wyglądam w zimnych, jasnych różach na ustach (źle w szmince czerwonej, brązowej, fioletowej), ale co do oczu, to wyjątkowo źle wygladam w odcieniach niebieskiego, zieleni, turkusu, szczególnie jasnego, dobrze za to w stosnowanym brzoskwiniowo-złotym, dobrze w chłodnych różach i brązach, źle w fioletach, brązach ciepłych, podchodzących pod miedź itd.
Może któraś w Was byłaby tak miła i pomogła mi?
INA*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 16:23   #2
elmilinden
Raczkowanie
 
Avatar elmilinden
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 325
Dot.: Dziewczyny, pomóżcie, proszę, określić typ kolorystyczny! - nie wiem jak sie malować!

Jesteś zimą. Nie musisz używac tylko zimnych odcieni. Jeżeli masz zielone oczy albo jasno brązowe, to lepiej jednak będziesz wyglądałam w kolorach brzoskwiniowych, khaki, brązach, różach, pewnie jeszcze lawendowy i stalowy. Dobieraj cienie do koloru oczu. Najpierw barwa, a dopiero otem odcień. Czyli np. do zeilonych czy niebieskich czy szarych czy brązowych oczu:p pasuje róż. Do Ciebie zimny.
elmilinden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:23.