Zmiana cery prosze o rady - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-18, 14:38   #1
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871

Zmiana cery prosze o rady


Mam wrazenie ze moja skora zmienila sie diametralnie w ostatnim czasie.Wyjasnie wszystko kochane

Biore Humavit od jakiegos czasu i mam wrazenie ze moja twarz z mieszanej(glownie blyszczala na nosie czole policzkach i brodzie)
zamienila sie w sucha
Ale stala sie ladniejsza i bez wypryskow lecz czy to pozytywna przemiana sama nie wiem.Teraz w tych strefach jak wyzej napisalam jest sucha jak np skronie ktore zawsze mialam suche.Nieco sie luszczy na nosie.
Napisze co uzywam itp.
uzywam do demakijazu zel peelingujacy Johson Johnson przeciw wagrom.. twarz po nim jest milutka ale sciagnieta

Rano dosc tlustego jak sadze kremu Ziaji ogorkowego i po nim nieco blyszcze.. i na twarz Eris matujacy
(zawsze splywal mi po 3.4 godzinach)
a teraz przychodze do domu po szkole po 8 godzinach a twarz matowa?

Czy mam teraz zaczac uzywac podkladow nawilzajacych?
Nigdy nie mialam takiej matowej skory jak teraz i nie musze juz jej pudrowac(takie male oft.:szkoda ze powieki mi sie nie wysuszyly i nadal maja tluszcz na sobie i cienie walkuja sie na bazie )

Dziewczyny czy moze ograniczyc ten humavit?Czy podklad nawilzajacy teraz?
Czy moze twarz normalnie sie przesusza w okresie zimowym przez kaloryfery itp.

Jesli podklad nawilzajacy to jaki.. bo ten Eris jest w porzadku ale podkresla suche skorki.By byl jasny i tani do 20 zl gora.Wiem ze jest wyszukiwarka ale tam polecacie dla suchej skory jakies podklady drogich firm a mnie nie stac

Ale sie rozpisalam prosze o rade
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-18, 20:29   #2
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Zmiana cery prosze o rady

Ja niestety nie pomogę Tobie, to dość skomplikowany problem, wynika że masz teraz suchą skórę i powinnaś ją bardziej nawilżać i odżwiać dobrymi kremami.

Moje pytanie tyczy się czegoś innego- co to jest ten Humavit? Ja mam cerę mieszaną i bardzo chętnie zmieniłabym na normalną...
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-18, 23:54   #3
Karola0885
Raczkowanie
 
Avatar Karola0885
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 301
GG do Karola0885
Dot.: Zmiana cery prosze o rady

Nie jestem pewna działania tego żelu Johson Johnson, ale b. dużo specyfików do cery tłustej i mieszanej wysusza skórę. Te preparaty powinno się stosowac tylko rano, zaś na noc koniecznie powinno się nawilżac skórę. Możliwe jest więc, że cere dalej masz mieszaną ale przesuszoną. Najlepiej jak pójdziesz gdzieś do kosmetyczki na konsultacje bo najlepiej to oceni widząc skóre.
Karola0885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 07:00   #4
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Zmiana cery prosze o rady

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Ja niestety nie pomogę Tobie, to dość skomplikowany problem, wynika że masz teraz suchą skórę i powinnaś ją bardziej nawilżać i odżwiać dobrymi kremami.

Moje pytanie tyczy się czegoś innego- co to jest ten Humavit? Ja mam cerę mieszaną i bardzo chętnie zmieniłabym na normalną...
Humavit to cos jak skrzyp polny.Tabletki z apteki z drozdzami na wlosy skore i paznokcie.Juz mi sie cere poprawila po tygodniu stosowania tego..mniej wypryskow i gladsza ale nieco bardziej sucha ale to moze od tego zelu.Wiec chyba musze kupic jakis nawilzajacy zel.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 13:40   #5
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Zmiana cery prosze o rady

Ech, co do zmiany cery, to miałam podobną sytuację. Zawsze mialam sucha - nigdy sie nie swiecila, zadnych pryszczy, rozszerzonych porow - miodzio. Na noc, aby nie draznilo mnie sciaganie uzywalam ogrmnej ilosci tlustych kremow. No i stalo sie. Wysyp pryszczy + zmiana cery z suchej na tlusta. Myslalam, ze sie zalamie. Dopiero wtedy zaczelam sie edukowac w temacie pryszczy, matowania itp. w tym momencie moja skora jest chyba normalna. Myslalam, ze tylko mi sie cera zmienila - dobrze wiedziec, ze nie jestem wyjatkiem.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:56.