Na ploteczki z psiapsółą ; ) Kreseczka + wypróbowanie nowych mazideł ; - ]] - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-22, 15:24   #31
Tajemnicza667
Zadomowienie
 
Avatar Tajemnicza667
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Głogowa (dolnośląskie) / Wrocław
Wiadomości: 1 985
Dot.: Na ploteczki z psiapsółą ; ) Kreseczka + wypróbowanie nowych mazideł ; - ]]

Ładny makijaż, ale uważam, ze jest za dużo różu.
__________________

Tajemnicza667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 15:36   #32
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Na ploteczki z psiapsółą ; ) Kreseczka + wypróbowanie nowych mazideł ; - ]]

Cytat:
Napisane przez Tajemnicza667 Pokaż wiadomość
Ładny makijaż, ale uważam, ze jest za dużo różu.

To tak jak większość wizazanek
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 16:33   #33
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Na ploteczki z psiapsółą ; ) Kreseczka + wypróbowanie nowych mazideł ; - ]]

Kochana nie przejmuj sie takimi opiniami
wyszlo bardzo ladnie, z rozem dziewczyny opisaly wszytsko takze juz wiesz , akcentuj kosci policzkowe i kiedy sie usmiechasz te uwypuklone czesci, to naprawde bardzo proste , z reszta game juz opisala

dla mnie to w sumie niewazne czy malujesz sie tylko dla wizazu czy tak wychodzisz z domu, bo nie masz sie czego wstydzisz! nie malujesz wielkich czarnych kresek dookola oka, wszytsko jest zgrane i delikatne. I dobrze ze chcesz sie uczyc. maluj tak dalej bardzo ladnie
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 16:43   #34
Panna Mia
Rozeznanie
 
Avatar Panna Mia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 645
Dot.: Na ploteczki z psiapsółą ; ) Kreseczka + wypróbowanie nowych mazideł ; - ]]

ja uwazam ze fajnie ze probujesz, ze chcesz sie uczyc i ze masz na tyle poukladane w głowie zeby nie chodzic z pełna tapeta do szkoły to logiczne, ze pierwszych prob dokonujesz na sobie, podobaja mi sie Twoje makijaze - oby tak dalej
Panna Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 17:24   #35
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Na ploteczki z psiapsółą ; ) Kreseczka + wypróbowanie nowych mazideł ; - ]]

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
Kochana nie przejmuj sie takimi opiniami
wyszlo bardzo ladnie, z rozem dziewczyny opisaly wszytsko takze juz wiesz , akcentuj kosci policzkowe i kiedy sie usmiechasz te uwypuklone czesci, to naprawde bardzo proste , z reszta game juz opisala

dla mnie to w sumie niewazne czy malujesz sie tylko dla wizazu czy tak wychodzisz z domu, bo nie masz sie czego wstydzisz! nie malujesz wielkich czarnych kresek dookola oka, wszytsko jest zgrane i delikatne. I dobrze ze chcesz sie uczyc. maluj tak dalej bardzo ladnie
Cytat:
Napisane przez Panna Mia Pokaż wiadomość
ja uwazam ze fajnie ze probujesz, ze chcesz sie uczyc i ze masz na tyle poukladane w głowie zeby nie chodzic z pełna tapeta do szkoły to logiczne, ze pierwszych prob dokonujesz na sobie, podobaja mi sie Twoje makijaze - oby tak dalej

Dziękuję Wam dziewczyny ślicznie ; - ** Ciszę się, że jesteście 'za'
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 17:29   #36
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: Na ploteczki z psiapsółą ; ) Kreseczka + wypróbowanie nowych mazideł ; - ]]

poziomeczko kochana moze i rozu za duzo-ale teraz to wiesz z oceny wizazanek

apeluje do wszystkich-ten makijaz na pewno nie nalezy do ostrych!!!!jest deikatny

a chodzi tu przede wszystkim o twoje eksperymenty w domku,sa wakacje pzreciez i mozesz zaszalec-na pewno ten makijaz nie jest za mocny!!!!no troszke rozu zbyt duzo,zbyt duzy obszar nim pociagniety

ucz siea za kilka lat bedziesz juz wiedziala wsio
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 00:02   #37
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Na ploteczki z psiapsółą ; ) Kreseczka + wypróbowanie nowych mazideł ; - ]]

poza tym rozem to ladny makijaz i np. krem ziaji zamiast podkladu jest fajnym kosmetykiem dla takiej mlodej buzi nawet ja go sobie cenie w lato sie dobrze sprawdza.

w sumie to kazdy moze miec swoje zdanie na temat makijazu, nie mozna byc ciagle tylko chwalonym,moje makijaze to nie tylko forum wzajemnej adoracji? choc oczywiscie dobór słów i sposob robienia komus uwagi ma znaczenia.
moze po prostu nie dawaj tylu zdjęć, zdecyduj się na 2-3 całej buzi i zbliżenia oczu, to w zupelnosci wystarczy radzie Ci tak przede wszystkim w kwestiach bezpieczenstwa co do twojej osoby, bo dziwnych ludzi w internecie nie brakuje, poza tym zawsze mozesz sprobowac makijazu na jakiejs modelce, to tez bylby fajny pomysl, moze jakas siostra czy starsza kolezanka, co ty na to?.
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-23, 08:18   #38
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Na ploteczki z psiapsółą ; ) Kreseczka + wypróbowanie nowych mazideł ; - ]]

łądnie wyglądasz
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 09:53   #39
Paolka101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3
Dot.: Na ploteczki z psiapsółą ; ) Kreseczka + wypróbowanie nowych mazideł ; - ]]

masz śliczne usta no i ten błyszczyk mmmza ile go kupiłaś? Moim zdaniem zdecydowanie najładniej Ci w takiej grzywce, wyglądasz bardzo dziewczęco i bardzo podoba mi się twój kolor włosów >to naturalny? Co do maikjażu-ładna kreseczka, też dałabym troche mniej różu ale ja tak jak i ty też dopiero się uczę
Paolka101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 14:46   #40
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Na ploteczki z psiapsółą ; ) Kreseczka + wypróbowanie nowych mazideł ; - ]]

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
poziomeczko kochana moze i rozu za duzo-ale teraz to wiesz z oceny wizazanek

apeluje do wszystkich-ten makijaz na pewno nie nalezy do ostrych!!!!jest deikatny

a chodzi tu przede wszystkim o twoje eksperymenty w domku,sa wakacje pzreciez i mozesz zaszalec-na pewno ten makijaz nie jest za mocny!!!!no troszke rozu zbyt duzo,zbyt duzy obszar nim pociagniety

ucz siea za kilka lat bedziesz juz wiedziala wsio
Dziękuję Sylwio mooocno mooocno i ściskam Cię !

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość
poza tym rozem to ladny makijaz i np. krem ziaji zamiast podkladu jest fajnym kosmetykiem dla takiej mlodej buzi nawet ja go sobie cenie w lato sie dobrze sprawdza.

w sumie to kazdy moze miec swoje zdanie na temat makijazu, nie mozna byc ciagle tylko chwalonym,moje makijaze to nie tylko forum wzajemnej adoracji? choc oczywiscie dobór słów i sposob robienia komus uwagi ma znaczenia.
moze po prostu nie dawaj tylu zdjęć, zdecyduj się na 2-3 całej buzi i zbliżenia oczu, to w zupelnosci wystarczy radzie Ci tak przede wszystkim w kwestiach bezpieczenstwa co do twojej osoby, bo dziwnych ludzi w internecie nie brakuje, poza tym zawsze mozesz sprobowac makijazu na jakiejs modelce, to tez bylby fajny pomysl, moze jakas siostra czy starsza kolezanka, co ty na to?.
Może kiedyś moja przyjaciółka zgodzi się na eksperymenty Dziękuję

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
łądnie wyglądasz
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Paolka101 Pokaż wiadomość
masz śliczne usta no i ten błyszczyk mmmza ile go kupiłaś? Moim zdaniem zdecydowanie najładniej Ci w takiej grzywce, wyglądasz bardzo dziewczęco i bardzo podoba mi się twój kolor włosów >to naturalny? Co do maikjażu-ładna kreseczka, też dałabym troche mniej różu ale ja tak jak i ty też dopiero się uczę

Dziękuję Jeden błyszczyk kosztuje 19,90 Ale opłaca się Dziękuję baardzo za grzywkę A kolorek mam naturalny
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 19:13   #41
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Na ploteczki z psiapsółą ; ) Kreseczka + wypróbowanie nowych mazideł ; - ]]

Kochane maleństwo mi się podoba jak najbardziej o różu nie pisze,bo zostalo już napisane


Na docinki nie zwracaj uwagi bo sa one nie na miejscuTY sie postarzasz według jednej Pani a ja według tej samej Pani "sile się na nastolatke".Rób swoje i ucz się dalej
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-23, 19:40   #42
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Na ploteczki z psiapsółą ; ) Kreseczka + wypróbowanie nowych mazideł ; - ]]

Cytat:
Napisane przez paulina150528 Pokaż wiadomość
Kochane maleństwo mi się podoba jak najbardziej o różu nie pisze,bo zostalo już napisane


Na docinki nie zwracaj uwagi bo sa one nie na miejscuTY sie postarzasz według jednej Pani a ja według tej samej Pani "sile się na nastolatke".Rób swoje i ucz się dalej

Dziękuję baaaardzo mocno Paulinko Za to, ze mnie poparłaś Kochana jesteś ! Buziaczki ! ; - **
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 21:08   #43
dorotta50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 119
Dot.: Na ploteczki z psiapsółą ; ) Kreseczka + wypróbowanie nowych mazideł ; - ]]

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Proszę o wstrzymanie się z tego typu komentarzami
Nie napisałam niczego obrażliwego, porównanie do kolorowej lalki przemalowanej całej 13 latki nie było niewłaściwe - nie sądzę aby 13 - latka musiała uczyć sie teraz makijażu - i tu wszystkie wizażanki powinny jej uprzytomnić, że w jej dziecięcym wieku taki makijaż jest nie na miejscu, a wy ją jeszcze nakręcacie.
W wakacje powinna szaleć, ale nie tu, lecz w odpowiednich do jej wieku dziedzinach. Nie wiecie do czego jej jest potrzeba ta nauka,/ zawodu wizażanki nauczy się w odpowiedniej szkole, ale najpierw musi przejść przez gimnazjum/ nie sądzę też, abyście wy chciały mieć własne córki dopiero co po 6-klasie podstawówki wymalowane jak panienki do brania.
Mam prawo mieć własne zdanie na ten temat i już

Edytowane przez dorotta50
Czas edycji: 2008-08-23 o 23:18
dorotta50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 22:11   #44
Donka94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 585
Dot.: Na ploteczki z psiapsółą ; ) Kreseczka + wypróbowanie nowych mazideł ; - ]]

Jak zwykle super ;-))) ;-***
ślicznie Ci w nowej fryzurce ;-)


EDIT: faktycznie za dużo różu, ale to już wiesz.
a na wredne docinki pewnych 'Pań' lub co gorsza 'Panów' nei reaguj-makijaz jest delikatny i dziewczęcy
Donka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 22:32   #45
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Na ploteczki z psiapsółą ; ) Kreseczka + wypróbowanie nowych mazideł ; - ]]

Cytat:
Napisane przez Donka94 Pokaż wiadomość
Jak zwykle super ;-))) ;-***
ślicznie Ci w nowej fryzurce ;-)


EDIT: faktycznie za dużo różu, ale to już wiesz.
a na wredne docinki pewnych 'Pań' lub co gorsza 'Panów' nei reaguj-makijaz jest delikatny i dziewczęcy
Dziękuję ślicznie.. i za poparcie jak i za komplementy
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 22:49   #46
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: Na ploteczki z psiapsółą ; ) Kreseczka + wypróbowanie nowych mazideł ; - ]]

o makijażu już zostało wszystko napisane :P różu za dużo, ale ludzie uczą się na błedach
wspominałas o pedzlu do rózu jesli moglabym Ci cos poradzić. Ostatnio zakupiłam róż i jak to ja od razu pędzel do tego kupiłam w Rossmannie za 6,99zł ścięty pędzel do różu i jestem z niego zadowolona. Cena przystępna, pędzel dobry Rzuć na niego okiem
A tymi komentarzami, że jesteś za młoda to się nie przejmuj :P W wakacje szaleć można, żeby tylko nie zapomnieć, kiedy się szkoła zacznie wtedy tusz, blyszczyk, cos na policzki zeby twarz wyglądala swiezo, ew. korektor jak będzie trzeba i jazda do szkoly:P z podkladami, pudrami, etc nie przesadzaj w tak mlodym wieku, jesli nie masz krostek
__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 11:48   #47
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Na ploteczki z psiapsółą ; ) Kreseczka + wypróbowanie nowych mazideł ; - ]]

Cytat:
Napisane przez KaasiaaK Pokaż wiadomość
o makijażu już zostało wszystko napisane :P różu za dużo, ale ludzie uczą się na błedach
wspominałas o pedzlu do rózu jesli moglabym Ci cos poradzić. Ostatnio zakupiłam róż i jak to ja od razu pędzel do tego kupiłam w Rossmannie za 6,99zł ścięty pędzel do różu i jestem z niego zadowolona. Cena przystępna, pędzel dobry Rzuć na niego okiem
A tymi komentarzami, że jesteś za młoda to się nie przejmuj :P W wakacje szaleć można, żeby tylko nie zapomnieć, kiedy się szkoła zacznie wtedy tusz, blyszczyk, cos na policzki zeby twarz wyglądala swiezo, ew. korektor jak będzie trzeba i jazda do szkoly:P z podkladami, pudrami, etc nie przesadzaj w tak mlodym wieku, jesli nie masz krostek
Niestety nie ma u mnie Rossmana.. Ale dziękuję za porady
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 12:09   #48
Tomy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 147
Dot.: Na ploteczki z psiapsółą ; ) Kreseczka + wypróbowanie nowych mazideł ; - ]]

Cytat:
Napisane przez dorotta50 Pokaż wiadomość
Nie napisałam niczego obrażliwego, porównanie do kolorowej lalki przemalowanej całej 13 latki nie było niewłaściwe - nie sądzę aby 13 - latka musiała uczyć sie teraz makijażu - i tu wszystkie wizażanki powinny jej uprzytomnić, że w jej dziecięcym wieku taki makijaż jest nie na miejscu, a wy ją jeszcze nakręcacie.
W wakacje powinna szaleć, ale nie tu, lecz w odpowiednich do jej wieku dziedzinach. Nie wiecie do czego jej jest potrzeba ta nauka,/ zawodu wizażanki nauczy się w odpowiedniej szkole, ale najpierw musi przejść przez gimnazjum/ nie sądzę też, abyście wy chciały mieć własne córki dopiero co po 6-klasie podstawówki wymalowane jak panienki do brania.
Mam prawo mieć własne zdanie na ten temat i już
No i nawet bym się z tobą zgodziła, gdybyś łaskawie poćwiczyła nieco kulturalniejsze wypowiedzi, chyba, ze Twoją intencją jest po kimś tak pojechać, żeby otrząsnął się ze swoich pomysłów. Weź jeszcze pod uwagę, że to co dla Ciebie moze być fatalne, dla kogoś może być piękne.
Ale tak, masz prawo mieć swoje zdanie i każdy je ma. Ale sposób w jaki sie je wyraża to inna sprawa. Gdyby tak każdy walił swoje prawdy na oślep, to by sie sądy nie opędziły od spraw o zniesławienia i pomówienia.

Co do makijażu i opinii na ten temat. Jesteś tak młoda i tak świeża, że niewiele potrzeba Ci do makijażowego sukcesu. Przychylam się tu do tego co napisała dorotta50. Tusz, błyszczyk i może korektor/puder. Róże/rozświetlacze itp, moim zdaniem nie pasują ani ciut ciut...

Natomiast jeżeli chcesz sobie poćwiczyć i pomalować nieco więcej to może faktycznie zaproś koleżankę, siostrę, mamę??
__________________

Tomy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:22.