Proszę o pomoc w sprawie makijażu! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-03, 17:43   #1
magdziaG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 6

Proszę o pomoc w sprawie makijażu!


Proszę was o pomoc i zdjęcia. Niedługo mam komers, potrzebuję rady w sprawie makijażu, szczególnie oczu. Na usta mam ładną pomadkę z miss sporty, różowa dość trwała, z lekkim brokatem i podobny błyszczyk. Mam ładny podkład kryjący, na solarium deliaktnie staram się o opaleniznę. Myślę o różach lub dodatkach szarości czy fioletu na oczy (zielone). A może jakieś szaleństwo (przydymione oko, z domieszką srebrnego błyszczyku do oczu??) Co o tym myslicie?? Mam bardzo eleganckie ubranie, długa i szeroka u dołu czarna spódnica, a do tego bluzka podobna do gorsetu też czarna w różowe kwiaty. Proszę doświadczone wizażanki o rady, zawsze są naprawdę świetne więc z pewnością i mnie się przydają! Bedę wdzięczna. Mogę dołączyć też swoje zdjęcia. Buziaki!!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg ja.jpeg (15,8 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg ja2.jpeg (38,4 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia Me &Bono3.JPG (116,3 KB, 39 załadowań)
__________________

magdziaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 12:30   #2
magdziaG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 6
Dot.: Proszę o pomoc w sprawie makijażu!

Nikt mi nie odpowie????? Plisssssss......
__________________

magdziaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 13:23   #3
marta_so
Rozeznanie
 
Avatar marta_so
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 773
Dot.: Proszę o pomoc w sprawie makijażu!

Witaj. Bardzo chcialabym Ci pomoc, jednak nie wiem za bardzo co Ci poradzic Z tego, co napisalas, bedzie dosyc duzo różu- usta, kwiaty i moim zdaniem, róż na oczach bedzie juz zbedny, bo bedziesz wygladac mdło. Najbardziej pasowalby mi chyba ten dymek z jakims srebrem, ale jesyes chyba dosc mloda i nie wiem, czy Tobie bedzie taki dosc mocny i zdecydowany makijaz pasowal. To juz zalezy od Ciebie.
marta_so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 13:32   #4
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Proszę o pomoc w sprawie makijażu!

Fajny psiak



Jeśli chodzi o makijaż to tak jak pisze poprzedniczka zrezygnowałabym z różu na pewno bo będziesz mieć różowe usta i rózowe kwiaty na bluzce. Szczerze mówiąc nie widzi mi się żaden kolor na powiekach . Dlaczego?? Dlatego, że po 1 nie przesadzałabym z makijażem bo jestes jeszcze bardzo młoda a po 2. sukienka jest w eleganckim, czarnym kolorze i taki też w miarę powinien być make-up. Makijaż oczu w tym wypadku ograniczyłabym jedynie do wytuszowania rzęs, ewentualnie mogłabyś pokusić sie o delikatną kreskę.
asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 13:45   #5
Justyna85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 14
Dot.: Proszę o pomoc w sprawie makijażu!

Moim zdaniem pasowały by Ci brązy, szarości może być delikatna domieszka srebra przy wewnętrznej powiece, a na zewnątrz ciemniejszy odcień.
Justyna85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 14:16   #6
magdziaG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 6
Cool Dot.: Proszę o pomoc w sprawie makijażu!

Naprawdę dzięki wam za rady, chyba macie rację z tym różem. pokombinuję lekko z szarościami i srebrnym błyszczykiem. Jak mi się uda to prześlę wam zdjęcia to ocenicie.
__________________

magdziaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 15:13   #7
natalunia
Przyczajenie
 
Avatar natalunia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 16
Dot.: Proszę o pomoc w sprawie makijażu!

Ja bym proponowała ładnie wytuszowac rzesy na gornej i dolnej powiece i tyle Wg mnie jestes za młoda na mocny, ciemny makijaz . Takie moje zdanie skromne
natalunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-07, 11:12   #8
lee_monka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 2 344
GG do lee_monka
Dot.: Proszę o pomoc w sprawie makijażu!

Zdecydowanie ładniej Ci bez okularów, może soczewki? Ale ja też radzę podkreślić oczy, tylko nie prz4sadź z ciemnymi kolorami, bo będziesz wyglądała jak stara maleńka, radziłabym jakiś fajny cień w cielistych beżach, i ładnie wytuszować rzęsy brązową lub czarną maskarą, myślę, że odrobinka różu też będzie niezłym pomysłem. Poza tym zastanawim się, gdybyś tak podcięła grzywkę i wycieniowała, tak, żeby opleciała na bok. Zasstanów się, pozdrawiam!
lee_monka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 18:10   #9
magdziaG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 6
Smile Dot.: Proszę o pomoc w sprawie makijażu!

Okularów raczej nie zmienię, poza tym lubię je. Co do grzywki to kompletnie nie pasuje mi grzywka z boku, teraz mam trochę inaczej obciętą i nie planuję zmian. Ale dzięki za rady...
__________________

magdziaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 18:39   #10
polarna
Raczkowanie
 
Avatar polarna
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 211
Dot.: Proszę o pomoc w sprawie makijażu!

Patrze i patrze na te zdjecia iii.... (nie wiem czy dobrze widze :P)
ja bym proponowala wyregulowac brwi. To moze sie do makijazu nie dotyczy, ale to ladnie otworzy oko, i juz bedzie jakis plus


A co do makijazu to tez raczej jestem za tym, zebys nie malowala jakos mocno oczu. W tym wieku to wyglada raczej troche hm... tandetnie? i Staro.
Zrob jakis make up no make up. Podresli urode i o to chodzi.



btw. Ostatnio zauwazylam u siebie jakies dziwne bledy w skladaniu zdan w wypowiedziach. Za bledy przepraszam Mam nadzieje ze cos zrozumiesz

Pozdrawiam
__________________
Nie trac czasu na bycie z kims, kto nie ma go, aby spedzic go razem z Toba
polarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 11:32   #11
magdziaG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 6
Talking Dot.: Proszę o pomoc w sprawie makijażu!

Dzięki wam za rady. Jestem już po komersie. Makabrycznie bolą mnie nogi!!!!!!! Jeszcze jeden ruch, a chyba mi odpadną!!!!!!!! Gardło mnie boli i chyba będę chora, ale nieważne. To była najlepsza impra w moim życiu!!!!!! Życzę wszystkim tak udanego komersu jak mój!!!!!!!
Co do makijażu to koleżanka umalowała mi oczka na lekki róż z dodatkiem migoczącego fioletu. Podkreśliłam je też czarną kredką no i oczywiście maskarą. Usta delikatnie umalowałam błyszczykiem i wyglądałam prześlicznie!!!!
Miałam ładnego koka i sukienkę. Jestem bardzo zadowolona!!!!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Komers IIIa.JPG (78,6 KB, 30 załadowań)
__________________

magdziaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-10, 12:08   #12
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Proszę o pomoc w sprawie makijażu!

I o to chodzi A ładny uśmiech dodaje buzi najwięcej świeżości i uroku
Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 22:51   #13
Różyczka_89
Rozeznanie
 
Avatar Różyczka_89
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 801
Dot.: Proszę o pomoc w sprawie makijażu!

Tez jestem za regulacja brwi i moze potraktowanie je brązową kredka do oczu,tak delikatnie ale zeby bylo widacNiedoskonalosci cery zatuszowac jakims dobrym podkladem + na koniec jakis puder brazujacy albo zastapic to wszystko na krótka mete wizyta w solarium lub balsamem brązującymKoniecznie zrobilabym cos z wlosami,sa takie..przepraszam za to słowo..-NIJAKIE!Zrobilabym cos z grzywka..albo ja wycieniowala i zarowno cale wlosy u fryzjera ,wchodzi opcja zrobienia pasemek blond,by ladnie Cie rozweselily ..albo moze jakis irokez..oczywiscie bez okularkowPozdr
Różyczka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:01.