Mamy marcowe 2019 cz. 8 - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-05-18, 09:05   #271
CiastkoveLove
Zakorzenienie
 
Avatar CiastkoveLove
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5 385
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Rose u nas kąpiele super. Mała bardzo lubi, rozwala się jak żaba i ma zawsze taka minke w stylu "myj mnie matka, full serwis proszę". Czasem jej się przysypia, kilka razy całkiem usnęła wcześniej się darła jak się ją brało na przewijak, teraz już nie. Może daj cieplejsza wodę trochę? Albo więcej? Albo pieluszkę na brzuszek? A jak ja wsadzacie do wanny to patrzycie żeby jej nie wsadzać tak na dziko że wisi nad wanną tylko tak powoli, trzymać ją jak najbliżej siebie żeby nie miała tego odruchu moro?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CiastkoveLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-18, 09:24   #272
aassiiaa1988
Żona Idealna :)
 
Avatar aassiiaa1988
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PoZ :)
Wiadomości: 31 706
GG do aassiiaa1988
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Dzień dobry

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
__________________

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same..


27.12.2013r.

15.04.2016r.

07.07.2017r.

Prawdziwy Cud jest wtedy,
gdy z Miłości dwojga ludzi rodzi się kolejne Serce - 26.02.2019
aassiiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-18, 09:28   #273
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez CiastkoveLove Pokaż wiadomość
Rose u nas kąpiele super. Mała bardzo lubi, rozwala się jak żaba i ma zawsze taka minke w stylu "myj mnie matka, full serwis proszę". Czasem jej się przysypia, kilka razy całkiem usnęła wcześniej się darła jak się ją brało na przewijak, teraz już nie. Może daj cieplejsza wodę trochę? Albo więcej? Albo pieluszkę na brzuszek? A jak ja wsadzacie do wanny to patrzycie żeby jej nie wsadzać tak na dziko że wisi nad wanną tylko tak powoli, trzymać ją jak najbliżej siebie żeby nie miała tego odruchu moro?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Hahaha musi byc boska mina i ze zasypia niezle

Dobra, zaraz troll sie obudzi, w nocy w ogole kupy nie zrobila wiec rano sie meczyla przy cycku, pewnie bedzie w dzien nadrabiac maz mial lajtowa noc, co bral na przewijak to albo nic albo tylko siku
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-18, 09:34   #274
CiastkoveLove
Zakorzenienie
 
Avatar CiastkoveLove
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5 385
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

U nas w nocy była kupa, w sumie bez problemu poszła. Ale trochę mnie martwi że jest tak rzadko. Wczoraj w ogóle nie było, przedwczoraj tylko rano.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CiastkoveLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-18, 09:37   #275
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez zaczarowana_panna Pokaż wiadomość
Jaki to sklep?
U nas kąpiele to przyjemność dla małego, gorzej z wycieraniem i ubieraniem. Zazwyczaj się drze wtedy. Ale mimo że lubi to w wanience jest spięty, tak jak u Linki minę ma czujną, lekko zdziwioną, taką "nie wiem co się dzieje, ale jest fajnie"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas to samo i też spięta trochę, zawsze wydaje mi się, że wyszorowałam super, a tu np ostatnio zaglądam pod pachy i...

Sklep to Eidos
Cytat:
Napisane przez meesha Pokaż wiadomość
Hahaha musi byc boska mina i ze zasypia niezle

Dobra, zaraz troll sie obudzi, w nocy w ogole kupy nie zrobila wiec rano sie meczyla przy cycku, pewnie bedzie w dzien nadrabiac maz mial lajtowa noc, co bral na przewijak to albo nic albo tylko siku
U nas ostatnio zauważyłam regularność - pomiędzy położeniem spać a pierwszym karmieniem nic, potem do rana tylko siku (ewentualnie bączek z nadzieniem), a rano po pobudce megasraka xD
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-18, 09:51   #276
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Meesha na brzuchu? Kurcze nie potrafię sobie wyobrazić.

Wcześniej było tak, że mąż trzymał go całego na rękach a ja myłam. I oczywiście ile się dało, to był zanurzony w wodzie, ale brzuszek wystawał.
A od jakiegoś czasu całe ciałko leży właśnie w wannie, a tylko głowę mąż podtrzymuje. I tak chyba na ramieniu, nie trzyma głowy w dłoni. Dziś będzie kąpiel to zobacze, bo w sumie jakoś nie kojarzę jak to dokładnie robimy

Aaa a na brzuchu to jest myty w umywalce jak zawali za bardzo tyłek. Ale wtedy też nie leży na brzuchu tylko mąż go trzyma, nóżki ma oparte w umywalce i wtedy szuru buru. Ale podnoszenie tak jak mówisz, coś takiego się odbywa.
Nie wiem czy dobrze czy źle, ale tutaj już machnęłam ręką. Pewnie lada moment skończy się mycie w umywalce bo będzie za ciężki na takie trzymanie, a położyć się go niestety tam nie da, bo korek za bardzo wystaje


Aaa z innej beczki wstępnie się pochwalę, mały coraz lepiej na brzuszku z głową. Dziś sam z siebie przekręcał w drugą stronę, leżał na tej stronie i uśmiechał się i znów coraz dłużej i lepiej trzyma w górze główkę. Może będzie dobrze ale staram się pilnować, by spał i miał głowę w tę drugą stronę. Czyli te naciągnięcie chyba ustępuje. Nawet jak nie śpi to też trzyma i w drugą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-18, 09:53   #277
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez zaczarowana_panna Pokaż wiadomość
Jaki to sklep?
U nas kąpiele to przyjemność dla małego, gorzej z wycieraniem i ubieraniem. Zazwyczaj się drze wtedy. Ale mimo że lubi to w wanience jest spięty, tak jak u Linki minę ma czujną, lekko zdziwioną, taką "nie wiem co się dzieje, ale jest fajnie"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokladnie tak "podoba mi sie ale będę czujny bo nie do konca wiem co to": )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-18, 09:54   #278
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez zaczarowana_panna Pokaż wiadomość
Jaki to sklep?
U nas kąpiele to przyjemność dla małego, gorzej z wycieraniem i ubieraniem. Zazwyczaj się drze wtedy. Ale mimo że lubi to w wanience jest spięty, tak jak u Linki minę ma czujną, lekko zdziwioną, taką "nie wiem co się dzieje, ale jest fajnie"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na raty odpisuję...

U nas podobnie, choć raz się ostatnio uśmiechnął haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-18, 09:56   #279
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Dziewczyny a jak u Waszych dzieci z wyciąganiem raczek po zabawki? I łapaniem ich?
Moj jeszcze nie lapie, a nie wiem czy to juz czas.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2019-05-18 o 09:57
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-18, 09:58   #280
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak u Waszych dzieci z wyciąganiem raczek po zabawki? I łapaniem ich?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie zero. Nic a nic. Trochę mnie to martwi, ale mam nadzieję, że po prostu jeszcze dla niego za wcześnie. I tak postęp, że nie ma już non stop zaciśniętych dłoni.

A dziś zrobiłam znów podejście do karuzeli i boi się chyba tych zwisających miśków. No nic trudno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-18, 10:03   #281
owocelki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 378
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak u Waszych dzieci z wyciąganiem raczek po zabawki? I łapaniem ich?
Moj jeszcze nie lapie, a nie wiem czy to juz czas.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba na świadome chwytanie mają jeszcze czas.
Moja interesuje się zabawkami, uwielbia baby gym, oball, macha rękami i czasem coś złapie, ale to raczej przypadkowo jej wychodzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocelki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-18, 10:08   #282
CiastkoveLove
Zakorzenienie
 
Avatar CiastkoveLove
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5 385
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak u Waszych dzieci z wyciąganiem raczek po zabawki? I łapaniem ich?
Moj jeszcze nie lapie, a nie wiem czy to juz czas.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja nie łapie. Na pewno nie świadomie. Czasem złapie mnie za włosy, za koszulkę, koc złapie czy tam coś innego ale to przypadkowo. Ostatnio zaczęła się po twarzy miziać za to, tak jakby trzeć oczka jak jest śpiąca, wcześniej tego nie robiła.
Mąż dzisiaj będzie konstruował stojak gimnastyczny, zobaczymy co z tego wyjdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CiastkoveLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-18, 10:13   #283
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Moj tez interesuje sie zabawkami. Sam na sam z zabawka da rade z 15 minut w ciszy i spokoju. Przyglada sie, cieszy, macha raczkami i nozkami i czasem raczka pacnie zabawke, przypadkowo, chociaz pare razy wydawalo mi sie to swiadome ale jeszcze nieporadne. Ale jest to pacnięcie zacisnieta piastką wiec o lapaniu nie ma mowy. Piastki oczywiście czesto rozluznia ale przy ogladaniu zabawek jest podekscytowany a wtedy raczej zaciska.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2019-05-18 o 10:14
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-18, 11:00   #284
zaczarowana_panna
Zadomowienie
 
Avatar zaczarowana_panna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 603
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Mój też nie łapie. Ale na to jest jeszcze czas. Dopiero co potrafi dłużej na zabawkę popatrzeć.
Ciastko, też powiem tz o tym stojaku. Wydaje się proste do zrobienia. Może tz i nam zrobi. Bo mnie ręka boli od trzymania zabawek nad małym
Przyszły Chrzestny naszego syna zapytał się co chcemy dostać. A ja nie mam pojęcia co mu odpowiedzieć. Co będzie fajnym prezentem dla 3 msc dziecka? Pomyślałam o leżaczku, ale czy taki trzymiesieczny i starszy będzie chciał w nim leżeć? Dalej pomyślałam o macie edukacyjnej, wiecie tej kolorowej z bajerami. Ale to też wydaje się na krotko. Macie jakieś chciej listy w zanadrzu ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zaczarowana_panna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-18, 11:07   #285
CiastkoveLove
Zakorzenienie
 
Avatar CiastkoveLove
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5 385
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Rose po jakim czasie było widać u was poprawę po delicolu w temacie tych śluzowych kup?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CiastkoveLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-18, 11:08   #286
Day_dreamer
Wtajemniczenie
 
Avatar Day_dreamer
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Linka - moja tez jeszcze nie łapie, czasem uderza w zabawkę i wydaje mi się, że odkryła, że to jej ręka i zaczyna robić to świadomie. Ale może sobie wmawiam.
Day_dreamer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-18, 11:54   #287
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Dziewczyny ze starszakami. Czy jak chorowaly to izolowalyscie maluchy?

Cytat:
Napisane przez zaczarowana_panna Pokaż wiadomość
Mój też nie łapie. Ale na to jest jeszcze czas. Dopiero co potrafi dłużej na zabawkę popatrzeć.
Ciastko, też powiem tz o tym stojaku. Wydaje się proste do zrobienia. Może tz i nam zrobi. Bo mnie ręka boli od trzymania zabawek nad małym
Przyszły Chrzestny naszego syna zapytał się co chcemy dostać. A ja nie mam pojęcia co mu odpowiedzieć. Co będzie fajnym prezentem dla 3 msc dziecka? Pomyślałam o leżaczku, ale czy taki trzymiesieczny i starszy będzie chciał w nim leżeć? Dalej pomyślałam o macie edukacyjnej, wiecie tej kolorowej z bajerami. Ale to też wydaje się na krotko. Macie jakieś chciej listy w zanadrzu ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jesli nie macie zadnej maty to moglabyby byc ale raczej twarda niz ta materialowa. Te materialowe to max do 4 miesiaca, potem dziecko juz chyba jest za duze.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Day_dreamer Pokaż wiadomość
Linka - moja tez jeszcze nie łapie, czasem uderza w zabawkę i wydaje mi się, że odkryła, że to jej ręka i zaczyna robić to świadomie. Ale może sobie wmawiam.
No wlasnie, ja tez pare razy przylapalam go na patrzeniu na wlasna rękę. Ale tez nie wiem na ile to wszystko jest swiadome.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2019-05-18 o 11:56
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-18, 11:58   #288
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Linka nie ma szans na izolacje. Bardzo przestrzegam higieny wtedy i nie pozwalałam całować,bo niestety brat najchętniej by siostre zacalowal na amen

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-18, 12:02   #289
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
Linka nie ma szans na izolacje. Bardzo przestrzegam higieny wtedy i nie pozwalałam całować,bo niestety brat najchętniej by siostre zacalowal na amen

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Starszak juz chorowal przy malej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-18, 12:08   #290
aassiiaa1988
Żona Idealna :)
 
Avatar aassiiaa1988
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PoZ :)
Wiadomości: 31 706
GG do aassiiaa1988
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;86824183]U nas to samo i też spięta trochę, zawsze wydaje mi się, że wyszorowałam super, a tu np ostatnio zaglądam pod pachy i...

Sklep to Eidos U nas ostatnio zauważyłam regularność - pomiędzy położeniem spać a pierwszym karmieniem nic, potem do rana tylko siku (ewentualnie bączek z nadzieniem), a rano po pobudce megasraka xD[/QUOTE]U nas podobnie

A Ola kapiel uwielbia, osuszanie po już niestety mniej

Ja nie wiem jak to się stało, ale nie słyszałam budzika w nocy, a miałam Mała nakarmić ok 3 na spiocha... Obudziłam się o 5.00 i dopiero nakarmilam, też na spiocha.. Spała od ok 23.30 codziennie karmie Ja często przez te problemy z waga i o ile za dnia nawet je i sama się domaga często, tak w nocy jak Ja wezmę prędzej niż 3h po ostatnim jedzeniu to nie ma mowy żeby coś pociagnela, zrobi awanturę, a jak się Ja odlozy to śpi dalej...

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
__________________

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same..


27.12.2013r.

15.04.2016r.

07.07.2017r.

Prawdziwy Cud jest wtedy,
gdy z Miłości dwojga ludzi rodzi się kolejne Serce - 26.02.2019
aassiiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-18, 12:10   #291
owocelki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 378
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez zaczarowana_panna Pokaż wiadomość
Mój też nie łapie. Ale na to jest jeszcze czas. Dopiero co potrafi dłużej na zabawkę popatrzeć.
Ciastko, też powiem tz o tym stojaku. Wydaje się proste do zrobienia. Może tz i nam zrobi. Bo mnie ręka boli od trzymania zabawek nad małym
Przyszły Chrzestny naszego syna zapytał się co chcemy dostać. A ja nie mam pojęcia co mu odpowiedzieć. Co będzie fajnym prezentem dla 3 msc dziecka? Pomyślałam o leżaczku, ale czy taki trzymiesieczny i starszy będzie chciał w nim leżeć? Dalej pomyślałam o macie edukacyjnej, wiecie tej kolorowej z bajerami. Ale to też wydaje się na krotko. Macie jakieś chciej listy w zanadrzu ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak nie masz to wybrałabym matę, ale tą piankową, wystarczy Ci na długo moja córka spędza na niej naprawdę dużo czasu w ciągu dnia.

Co za piękna pogoda, w końcu. Wyszłyśmy na spacer bo w domu nie chciała zasnąć. Muszę dokupić sobie uchwyt na kawę do wózka.

Dzisiaj idziemy na 30 urodziny do kumpeli, będzie trójka małych dzieci. Ciekawe jak mała zareaguje. Z drugiej strony ciągle z tyłu głowy mam lęk przed chorobami, w krakowskim żłobku przypadek odry.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocelki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-18, 12:11   #292
aassiiaa1988
Żona Idealna :)
 
Avatar aassiiaa1988
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PoZ :)
Wiadomości: 31 706
GG do aassiiaa1988
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez owocelki Pokaż wiadomość
Chyba na świadome chwytanie mają jeszcze czas.
Moja interesuje się zabawkami, uwielbia baby gym, oball, macha rękami i czasem coś złapie, ale to raczej przypadkowo jej wychodzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja podobnie

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
__________________

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same..


27.12.2013r.

15.04.2016r.

07.07.2017r.

Prawdziwy Cud jest wtedy,
gdy z Miłości dwojga ludzi rodzi się kolejne Serce - 26.02.2019
aassiiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-18, 13:22   #293
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez aassiiaa1988 Pokaż wiadomość
U nas podobnie

A Ola kapiel uwielbia, osuszanie po już niestety mniej

Ja nie wiem jak to się stało, ale nie słyszałam budzika w nocy, a miałam Mała nakarmić ok 3 na spiocha... Obudziłam się o 5.00 i dopiero nakarmilam, też na spiocha.. Spała od ok 23.30 codziennie karmie Ja często przez te problemy z waga i o ile za dnia nawet je i sama się domaga często, tak w nocy jak Ja wezmę prędzej niż 3h po ostatnim jedzeniu to nie ma mowy żeby coś pociagnela, zrobi awanturę, a jak się Ja odlozy to śpi dalej...

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
Moj nawet co 40 minut zje jak mu zaproponujesz wagowo jest na 60 centylu a wzrostowo na 80. Ola widocznie potrzebuje mniej, jak np. moja pierworodna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-18, 13:22   #294
rumianek89
Raczkowanie
 
Avatar rumianek89
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 252
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

U nas na początku była tragedia z kąpielami, wielki płacz. Po jakimś czasie nastąpiła poprawa, teraz nawet bym powiedziała, że je lubi i nie płacze nawet podczas wycierania. W ogóle zauważyłam, że lubi stały rytm dnia, jest wtedy spokojniejszy i przed 20 ładnie zasypia.

Co do zabawek to jak wymachuje rękami to czasem chwyci coś, ale to chyba przez przypadek.



Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
rumianek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-18, 13:25   #295
aassiiaa1988
Żona Idealna :)
 
Avatar aassiiaa1988
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PoZ :)
Wiadomości: 31 706
GG do aassiiaa1988
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Moj nawet co 40 minut zje jak mu zaproponujesz wagowo jest na 60 centylu a wzrostowo na 80. Ola widocznie potrzebuje mniej, jak np. moja pierworodna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ona w dzień nadrabia. Najpierw ja Jej dawałam pierś co 2 godziny a teraz sama wola czasem nawet co godzinę czasem co 2 moja mama mówiła, że Ja byłam na mm, ładnie jadłam i dużo a i tak wagę urodzeniowa podwoiłam dopiero na 10 miesięcy, może Ola za mną się wydała a matka się martwi niepotrzebnie

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
__________________

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same..


27.12.2013r.

15.04.2016r.

07.07.2017r.

Prawdziwy Cud jest wtedy,
gdy z Miłości dwojga ludzi rodzi się kolejne Serce - 26.02.2019
aassiiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-18, 14:07   #296
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Mieliśmy iść na spacer. Mąż tak się grzebal, że oczywiście zaczęło lać. Super no.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-18, 14:07   #297
CiastkoveLove
Zakorzenienie
 
Avatar CiastkoveLove
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5 385
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez Flofferek Pokaż wiadomość
Mieliśmy iść na spacer. Mąż tak się grzebal, że oczywiście zaczęło lać. Super no.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas to samo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CiastkoveLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-18, 14:19   #298
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez CiastkoveLove Pokaż wiadomość
U nas to samo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wkurzające. Ja od rana przebieram nogami, żeby wyjść. Mały jakiś marudny a tu deszcz. :-D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-18, 14:55   #299
rose_mar
Zadomowienie
 
Avatar rose_mar
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 011
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez CiastkoveLove Pokaż wiadomość
Rose po jakim czasie było widać u was poprawę po delicolu w temacie tych śluzowych kup?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj kilkanaście dni mam wrazenie. Ale jak cos to i do tej pory ma czasami trochę śluzu, ale o wiele, wiele mniej. Tylko przy każdym karmieniu trzeba dawac.

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Co do samych kąpieli to u nas luzik, tylko podczas wycieranie wpada w szał. A nawet nie podczas wycieranie, tylko po owinieciu w recznik. Cos jej nie pasuje....

A zabawki? Obserwuje, wymachuje rączkami, świadomie nie chwyta, daliśmy grzechotke do rączki to trzymała ale wątpię, żeby wiedziała co robi.

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Nienawidzę tego odruchu moro... Wrrr.. Dziecko mi się budzi przy tym. Kiedy to minie, pewnie po 3 miesiącu. Magiczny 3 miesiąc, juz niedługo.
rose_mar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-18, 15:06   #300
CiastkoveLove
Zakorzenienie
 
Avatar CiastkoveLove
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5 385
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez rose_mar Pokaż wiadomość
Oj kilkanaście dni mam wrazenie. Ale jak cos to i do tej pory ma czasami trochę śluzu, ale o wiele, wiele mniej. Tylko przy każdym karmieniu trzeba dawac.

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Co do samych kąpieli to u nas luzik, tylko podczas wycieranie wpada w szał. A nawet nie podczas wycieranie, tylko po owinieciu w recznik. Cos jej nie pasuje....

A zabawki? Obserwuje, wymachuje rączkami, świadomie nie chwyta, daliśmy grzechotke do rączki to trzymała ale wątpię, żeby wiedziała co robi.

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Nienawidzę tego odruchu moro... Wrrr.. Dziecko mi się budzi przy tym. Kiedy to minie, pewnie po 3 miesiącu. Magiczny 3 miesiąc, juz niedługo.
No u nas cały czas śluz i to duzo. Kurde już sama nie wiem. Daje przed każdym karmieniem 8-10 kropel. Naczytałam się o tej skazie że wtedy są śluzowe kupki, takie pieniące. A ostatnio też miała pieniące. I te śluzowe kupy się zaczęły chyba wtedy co ten trądzik. I czytam że ciemieniucha też idzie w parze ze skaza. I już zgłupiałam :/ ale trądziku już nie ma, ostatnio już nawet nie smaruje bepanthenem i nie wychodzi. Ciemieniuchy też już prawie nie ma. A przy skazie chyba by się nasilało albo by przynajmniej nie znikało, nie wiem :/ poczekam kilka dni zobaczę czy będzie poprawa z tymi kupami, a jak nie to do lekarza się przejdę chyba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CiastkoveLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-27 07:59:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:21.