Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo! - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-01-18, 16:03   #4771
czekoladowy_deser
Raczkowanie
 
Avatar czekoladowy_deser
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 225
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez wymaginowana Pokaż wiadomość
ja jeszcze 2 dni, jakoś nie nastawiam się na ten cykl
A masz objawy okresowe? Czy może jednak czujesz się inaczej?
czekoladowy_deser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-18, 16:05   #4772
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Sama nie wiem, jak to możliwe, że już 37 tc. Myślałam, że na tym etapie będę miała już wszystko ogarnięte, tymczasem jest wprost przeciwnie - torba, choć była już wstępnie spakowana, teraz leży rozpakowana i nie mam serca się za nią zabrać Ubranka nie poprasowane, pokoik w bałaganie... a mi szkoda, że nie ogarnęliśmy randkowania z mężem, póki się dobrze czułam


Aidil, a jaki Ty masz wózek? Bo to pewnie zależy, co to za zestaw 3w1. Nie wydaje mi się jednak, by był dobry fotelik w zestawie za 700 zł, niestety. My kupiliśmy fotelik MaxiCosi Cabriofix, on kosztuje co najmniej 400 zł, a to i tak jeden z tańszych przecież...
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-18, 16:40   #4773
aidil1982
Wtajemniczenie
 
Avatar aidil1982
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 2 507
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Sama nie wiem, jak to możliwe, że już 37 tc. Myślałam, że na tym etapie będę miała już wszystko ogarnięte, tymczasem jest wprost przeciwnie - torba, choć była już wstępnie spakowana, teraz leży rozpakowana i nie mam serca się za nią zabrać Ubranka nie poprasowane, pokoik w bałaganie... a mi szkoda, że nie ogarnęliśmy randkowania z mężem, póki się dobrze czułam


Aidil, a jaki Ty masz wózek? Bo to pewnie zależy, co to za zestaw 3w1. Nie wydaje mi się jednak, by był dobry fotelik w zestawie za 700 zł, niestety. My kupiliśmy fotelik MaxiCosi Cabriofix, on kosztuje co najmniej 400 zł, a to i tak jeden z tańszych przecież...
Ja mam peg perego, cały zestaw kosztował mnie ok. 3500 zł, sam fotelik chyba ok. 800 zł

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
aidil1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-18, 16:50   #4774
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez aidil1982 Pokaż wiadomość
U nas wszystko ok...chyba...bo na ostatniej wizycie lekarz powiedział że młoda ma już zarośnięte ciemiączko a ma dopiero 5 miesięcy lekarz twierdzi że taki urok i nie ma się czym przejmować no a ja się trochę martwię
Poza tym młoda odkryła turlanie muszę jej cały czaspilnowac bo się turla po całym pokoju

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
O kurcze i nic więcej lekarz nie mówił o tym ciemiaczku? Bo to zazwyczaj koło roczku dopiero zarasta.... U mnie na wątku jak dobrze kojarzę jest dziewczyna u której synka też już zarosło i to nic dobrego bo główka też nie rośnie odpowiednio i jak dobrze pamiętam to mieli mieć wizytę u neurochirurga.
Może lepiej skonsultować to z innym lekarzem tak dla własnego spokoju?

Ooo turlanie to jeszcze w miarę spokój masz przy tym jak zacznie raczkowac to dopiero będziesz musiała pilnować
Ja dziś poszłam do WC a młoda zostawiłam z młodym na macie w pokoju, wracam a oni u młodego w pokoju bawią się w najlepsze

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-18, 16:50   #4775
wymaginowana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 154
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Nie wiem sama, ja zwykle nie mam żadnych objawów przed @. Pozostaje czekać, końcowka oczekiwania najgorsza
wymaginowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-18, 17:48   #4776
aidil1982
Wtajemniczenie
 
Avatar aidil1982
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 2 507
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
O kurcze i nic więcej lekarz nie mówił o tym ciemiaczku? Bo to zazwyczaj koło roczku dopiero zarasta.... U mnie na wątku jak dobrze kojarzę jest dziewczyna u której synka też już zarosło i to nic dobrego bo główka też nie rośnie odpowiednio i jak dobrze pamiętam to mieli mieć wizytę u neurochirurga.
Może lepiej skonsultować to z innym lekarzem tak dla własnego spokoju?

Ooo turlanie to jeszcze w miarę spokój masz przy tym jak zacznie raczkowac to dopiero będziesz musiała pilnować
Ja dziś poszłam do WC a młoda zostawiłam z młodym na macie w pokoju, wracam a oni u młodego w pokoju bawią się w najlepsze

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
No właśnie lekarz mówił że nie ma się czym przejmować bo głowa rośnie ale pójdę jeszcze na wszelki wypadek do innego lekarza

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
aidil1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-18, 18:07   #4777
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

U Julki z powodu niewielkiego ciemiaczka i tego, że zarasta pediatra zaleciła podawanie witaminy D3 co drugi dzień.

A, no i zestaw 3w1 Aidil kosztował konkretnie, więc tam pewnie fotelik jest spoko, ale takiemu z zestawu za 600 zł też byłoby mi ciężko zaufać.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-18, 19:29   #4778
aidil1982
Wtajemniczenie
 
Avatar aidil1982
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 2 507
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
U Julki z powodu niewielkiego ciemiaczka i tego, że zarasta pediatra zaleciła podawanie witaminy D3 co drugi dzień.

A, no i zestaw 3w1 Aidil kosztował konkretnie, więc tam pewnie fotelik jest spoko, ale takiemu z zestawu za 600 zł też byłoby mi ciężko zaufać.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam co 3 dni podawać d3
No tak,.fotelik gdzie cały zestaw kosztuje 600 zł to raczej "antymandat"

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
aidil1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-18, 20:11   #4779
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez aidil1982 Pokaż wiadomość
A czemu nie brać 3w1 ja mam taki zestaw i naprawdę porządny fotelik (konsultowane w 8* żeby nie było że to moja opinia)
Plus taki że nie potrzebuję adapterów żeby wpinac w stelaż tak więc ja jestem zadowolona z 3w1

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

dokładnie

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Jeśli zestaw porządnej firmy i sprawdzony, to jeszcze spoko, jasne


Ale najczęściej to badziew jest niestety


Cytat:
Napisane przez aidil1982 Pokaż wiadomość
Ja mam co 3 dni podawać d3
No tak,.fotelik gdzie cały zestaw kosztuje 600 zł to raczej "antymandat"

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka



Dobrze że nie poddupnik w zestawie ze Smartkid belt
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-18, 21:49   #4780
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez czekoladowy_deser Pokaż wiadomość
Wiesz co... Zależy w jakim celu chcesz iść do lekarza. Bo jeśli na usg to faktycznie za późno ale jeśli na zwykłą diagnozę co jest nie tak to chyba nie ma znaczenia. Ja np chodziłam w różnych momentach cyklu. A jak dostaniesz skierowanie na badania to część z nich robi się w pierwszych dniach cyklu więc może nawet lepiej iść pod koniec cyklu żebyś nie musiała czekać miesiąc. Ja tak teraz miałam... Miałam hormony do zrobienia w 2-3 dzień no i cały miesiąc czekania
Więc zastanów się jeszcze



O nieee... Dzięki za uświadomienie... Ale sobie powiedziałam
Myślę, że usg byloby wskazane, bo naczytałam się o plamieniach, mięśniakach czy torbielach i wolałabym żeby lekarz zrobił przegląd. Badania krwi też bym chciała, ale nie obiecuję sobie za dużo po tej wjzycie. Jednak to tylko nfz, nowy lekarz, więc wiesz jak to może wyglądać niestety.
Jak mi nic konkretnego nie powie to w przyszłym miesiącu pójdę prywatnie do konkretnego lekarza.

Wysłane z mojego LG-K500n przy użyciu Tapatalka
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 08:39   #4781
czekoladowy_deser
Raczkowanie
 
Avatar czekoladowy_deser
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 225
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

[1=9cf1d31d279bad27b001c12 cbf2de6a056fa95f2_6583802 d27f04;87515993]Myślę, że usg byloby wskazane, bo naczytałam się o plamieniach, mięśniakach czy torbielach i wolałabym żeby lekarz zrobił przegląd. Badania krwi też bym chciała, ale nie obiecuję sobie za dużo po tej wjzycie. Jednak to tylko nfz, nowy lekarz, więc wiesz jak to może wyglądać niestety.
Jak mi nic konkretnego nie powie to w przyszłym miesiącu pójdę prywatnie do konkretnego lekarza.

Wysłane z mojego LG-K500n przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Ja też chodzilam na Nfz i zrezygnowałam... Bo niczego konkretnego się nie dowiedziałam.
A tylko straciłam czas. Teraz chodzę prywatnie.
I już wiem że mam problemy z prolaktyna i tarczyca 🤔
Także moim zdaniem warto prywatnie. Minus jest taki że to kupę kasy kosztuje a jeszcze leków nawet nie masz refundowanych bo recepta od prywatnego lekarza 😑😫
czekoladowy_deser jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-19, 08:48   #4782
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez czekoladowy_deser Pokaż wiadomość
Ja też chodzilam na Nfz i zrezygnowałam... Bo niczego konkretnego się nie dowiedziałam.

A tylko straciłam czas. Teraz chodzę prywatnie.

I już wiem że mam problemy z prolaktyna i tarczyca

Także moim zdaniem warto prywatnie. Minus jest taki że to kupę kasy kosztuje a jeszcze leków nawet nie masz refundowanych bo recepta od prywatnego lekarza
Nie ze wszystkimi lekami tak jest... ja np. heparynę mam refundowaną, mimo że recepta od prywatnego lekarza (a różnica w cenie kolosalna - bez refundacji 112zł/10 dni, z refundacją 35zł). To nie zależy prywatnie/państwowo tylko 1 od rodzaju diagnozy, 2 od tego czy lekarz ma uprawnienie do wystawiania refundowanych recept, 3 od rodzaju leku - czy w ogóle podlega refundacji, 4 od rodzaju specjalizacji lekarza - tak jak z badaniami, że na niektóre tylko określeni lekarze mogą wydać skierowanie na NFZ.

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 10:43   #4783
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez al_dente Pokaż wiadomość
Cześć!
Gryzia Gratulacje!
U nas roczek minął, tak świętowalismy, że młody aż dostał 3dniowki... Na szczęście już po wszystkim i wracamy do normalności.
Też mi się zamarzylo powrót do starań... Był pomysł, żeby jeszcze w tym roku, ale raczej słabo to widze.
Buziaki!
PS. A w załączniku mój roczniak! Załącznik 7704298


Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Sto laaat!!!

Patryka to Ty juz na ostatniej prostej ,mocne kciuki!

Mala ja tam widzę kreskę...


My wczoraj mielismy imprezkę roczkową. Dzisiaj jeszcze paru gości. Laura wymęczona i odpoczywa. Jak padla wczorqj o 17.00 tak wstala dzisiaj o 6.30. wstawiam fotkę mojej królewny!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20200118_132515.jpg (75,7 KB, 79 załadowań)
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 11:25   #4784
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez czekoladowy_deser Pokaż wiadomość
Ja też chodzilam na Nfz i zrezygnowałam... Bo niczego konkretnego się nie dowiedziałam.
A tylko straciłam czas. Teraz chodzę prywatnie.
I już wiem że mam problemy z prolaktyna i tarczyca 🤔
Także moim zdaniem warto prywatnie. Minus jest taki że to kupę kasy kosztuje a jeszcze leków nawet nie masz refundowanych bo recepta od prywatnego lekarza 😑😫
Co do refundacji, to nie tak, ja miałam refundowane leki mimo że do ginekologa chodzę tylko prywatnie.



Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
Sto laaat!!!

Patryka to Ty juz na ostatniej prostej ,mocne kciuki!

Mala ja tam widzę kreskę...


My wczoraj mielismy imprezkę roczkową. Dzisiaj jeszcze paru gości. Laura wymęczona i odpoczywa. Jak padla wczorqj o 17.00 tak wstala dzisiaj o 6.30. wstawiam fotkę mojej królewny!
Ale Laurka ślicznie wygląda, co za panna z niej, ale to zleciało! A jakie ma oczy duże
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 11:48   #4785
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Co do refundacji, to nie tak, ja miałam refundowane leki mimo że do ginekologa chodzę tylko prywatnie.




Ale Laurka ślicznie wygląda, co za panna z niej, ale to zleciało! A jakie ma oczy duże
Dziękuję! Każdy mówi że Laura to same oczy

Co do refundowanych leków to ja tez chodzilam prywatnie i mialam refundację.
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 14:03   #4786
aga019
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 708
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
Sto laaat!!!

Patryka to Ty juz na ostatniej prostej ,mocne kciuki!

Mala ja tam widzę kreskę...


My wczoraj mielismy imprezkę roczkową. Dzisiaj jeszcze paru gości. Laura wymęczona i odpoczywa. Jak padla wczorqj o 17.00 tak wstala dzisiaj o 6.30. wstawiam fotkę mojej królewny!
Jaka słodycz sto lat!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aga019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 14:06   #4787
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Z tą refundacją to już Gryzia pięknie napisała co i jak.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 14:40   #4788
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Sylwia i Mala, ja u jednej i drugiej widzę cień kreski, więc trzymam kciuki!

Olena, ja bym nie kupiła fotelika z zestawu 3w1, zwłaszcza w tej cenie. Dla mnie bezpieczeństwo w samochodzie bardzo ważne i nie odważyłabym się zapiąć dziecka w takim foteliku. Osobiście mamy maxi Cosi pebble i sprawdza się dobrze, ale na wiosnę będziemy chcieli kupić jakiś konkretny fotelik rwf 0-18 kg bo jednak w tej łupinie ciężko młodego mi nosić. Co do wózka to zależy co się komu podoba, mnie osobiście ten nie przypadł do gustu, kupiłabym jakiś używany że skrętnymi kołami przednimi. My mamy używany Adamex reggio, kupiliśmy go za 600 zł i chcemy zainwestować w dobrą spacerówkę, która nam dłużej posłuży. Ale z wózka też jesteśmy bardzo zadowoleni.

Patryka, ty już na końcówce! Lepiej się pakuj bo ja urodziłam w 37+4, więc żebyś nie miała niespodzianki!

Puchatku, piękna ta twoja córcia, faktycznie, oczy ma cudne
W ogóle wszystkie te wątkowe dzieciaczki są przecudne, a rozwój Dagi mnie zadziwia

U nas już minęło 6 tygodni w środę. Maksior rośnie jak na drożdżach i zaczął wysyłać pierwsze świadome uśmiechy, które oczywiście jak na złość są zarezerwowane dla tatusia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 16:45   #4789
ko_91
Zadomowienie
 
Avatar ko_91
 
Zarejestrowany: 2018-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 380
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Ja się zgadzam z gosiulam185 w 100%. My z kolei mamy cybex aton 5, ciężki ale bezpieczny. Wózek mamy baby design lupo comfort używany. Wiedziałam że będę musiała kupić drugą spacerowke do moich rodziców więc nie inwestowalismy w drogi wózek ale z bd jestem na prawdę zadowolona i drugi raz wzielabym go w ciemno.
Dla mnie bezpieczeństwo to podstawa bo dużo z małą jeździmy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ko_91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-19, 16:56   #4790
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
My wczoraj mielismy imprezkę roczkową. Dzisiaj jeszcze paru gości. Laura wymęczona i odpoczywa. Jak padla wczorqj o 17.00 tak wstala dzisiaj o 6.30. wstawiam fotkę mojej królewny!
Piękna Laurka I dołączam się do zachwytów nad tymi sarnimi oczkami

Cytat:
Napisane przez ko_91 Pokaż wiadomość
Ja się zgadzam z gosiulam185 w 100%. My z kolei mamy cybex aton 5, ciężki ale bezpieczny. Wózek mamy baby design lupo comfort używany. Wiedziałam że będę musiała kupić drugą spacerowke do moich rodziców więc nie inwestowalismy w drogi wózek ale z bd jestem na prawdę zadowolona i drugi raz wzielabym go w ciemno.
Dla mnie bezpieczeństwo to podstawa bo dużo z małą jeździmy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mamy tego Cybexa i ja małej już od jakiegoś czasu w nim nie dźwignę, na szczęście też na dniach zmieniamy na kolejny fotelik


To ja też się chwalę moim prawie (jutro będzie oficjalnie) roczniakiem IMG-20200119-WA0020.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 18:47   #4791
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Słodziaki!

Hania mi przypomina trochę moją Julkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 19:16   #4792
Mala1604
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 45
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Hej kochane to znowu ja mam pytanko bo już sama nie wiem ostatnio wstawiłam zdjęcie testu na którym była ledwo widoczna kreska który był z rana czy możliwe jest aby beta hcg była tak mala ze popołudniowy test nie wyszedł ? Mam pewne objawy czuje jakoś ze teraz się udało ale mam już mętlik ;/
Mala1604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 19:35   #4793
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez Mala1604 Pokaż wiadomość
Hej kochane to znowu ja mam pytanko bo już sama nie wiem ostatnio wstawiłam zdjęcie testu na którym była ledwo widoczna kreska który był z rana czy możliwe jest aby beta hcg była tak mala ze popołudniowy test nie wyszedł ? Mam pewne objawy czuje jakoś ze teraz się udało ale mam już mętlik ;/
Możliwe. Mi taki jak ten na dole wyszedł przy becie 129.6.Załącznik 7704574

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 19:46   #4794
Mala1604
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 45
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Dziękuje kochana 😘😘😘 trochę się uspokoiłam ❤️ A robiłaś po spodziewanej ?
Mala1604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 19:52   #4795
czekoladowy_deser
Raczkowanie
 
Avatar czekoladowy_deser
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 225
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87516443]Nie ze wszystkimi lekami tak jest... ja np. heparynę mam refundowaną, mimo że recepta od prywatnego lekarza (a różnica w cenie kolosalna - bez refundacji 112zł/10 dni, z refundacją 35zł). To nie zależy prywatnie/państwowo tylko 1 od rodzaju diagnozy, 2 od tego czy lekarz ma uprawnienie do wystawiania refundowanych recept, 3 od rodzaju leku - czy w ogóle podlega refundacji, 4 od rodzaju specjalizacji lekarza - tak jak z badaniami, że na niektóre tylko określeni lekarze mogą wydać skierowanie na NFZ.

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Co do refundacji, to nie tak, ja miałam refundowane leki mimo że do ginekologa chodzę tylko prywatnie.




Ale Laurka ślicznie wygląda, co za panna z niej, ale to zleciało! A jakie ma oczy duże

Aha. No to mnie oswiecilyscie bo nie miałam pojęcia.
Do tej pory zawsze płaciłam 100%. Nawet teraz jak chodziłam na Nfz to za bromergon płaciłam 3 zł a teraz prywatnie to 20 zł. Może po prostu mój lekarz nie ma możliwości refundacji
czekoladowy_deser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 19:59   #4796
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez Mala1604 Pokaż wiadomość
Dziękuje kochana trochę się uspokoiłam A robiłaś po spodziewanej ?
To był chyba dzień spodziewanej @, nie wiem bo mi apka prognozowała krótszy cykl niż zwykle, dlatego, że 2 mce wcześniej się obraziłam i usunęłam wszystkie dane

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 20:01   #4797
Mala1604
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 45
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

No mi niby wychodziły ze 33 ale czasami było w aplikacji ze z 3-4 dni wcześniej okres się pojawiał dlatego za bardzo nie wierze 😂😊
Mala1604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 20:06   #4798
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Sama nie wiem, jak to możliwe, że już 37 tc. Myślałam, że na tym etapie będę miała już wszystko ogarnięte, tymczasem jest wprost przeciwnie - torba, choć była już wstępnie spakowana, teraz leży rozpakowana i nie mam serca się za nią zabrać Ubranka nie poprasowane, pokoik w bałaganie... a mi szkoda, że nie ogarnęliśmy randkowania z mężem, póki się dobrze czułam


Aidil, a jaki Ty masz wózek? Bo to pewnie zależy, co to za zestaw 3w1. Nie wydaje mi się jednak, by był dobry fotelik w zestawie za 700 zł, niestety. My kupiliśmy fotelik MaxiCosi Cabriofix, on kosztuje co najmniej 400 zł, a to i tak jeden z tańszych przecież...
O matko u Ciebie już tyle na liczniku??? Turbociaza dosłownie

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 20:07   #4799
Mala1604
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 45
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Raczej chyba nie ma sensu robić bety przed miesiączka ?
Mala1604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 20:14   #4800
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Przejrzałam swoje cykle. I mam podejrzenie, że to ovarin mi robi te plamienia Najpierw brałam folik i nie zauważyłam takich rzeczy a od 3 cykli mam plamienia i akurat to się pokrywa z ovarinem. Chciałam sobie poprawić a może pogorszyłam?

Wysłane z mojego LG-K500n przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Mala1604 Pokaż wiadomość
Raczej chyba nie ma sensu robić bety przed miesiączka ?
Ciężko powiedzieć. W dniu miesiączki może zrób Warto zacisnąć zęby i wynik będzie bardziej jednoznaczny.

Wysłane z mojego LG-K500n przy użyciu Tapatalka
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-02 08:48:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:33.