Mamusie sierpniowe 2020 cz. III - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-24, 18:41   #1741
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
A jaki to robot? Ja mam xiaomi i nie wiem, jak żyłem bez niego wcześniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurde wlasnie chcialam xiomi a w koncu kupilsmy roombe. Ta taka klasyczna bez bajerow. I zaluje. A moze do tak malego mieszkania sie nie nadaje ? (chociaz mamy dojsc duzy otwarty salon z kuchnia i nawet go posprzatac "nie umie". )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-24, 18:56   #1742
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Akada pociesze Cię - u nas codziennie są pobudki około 6. I codziennie rano mam ochotę sobie strzelić w łeb.

[/COLOR]Aha, postanowiłam ułatwić sobie życie - zamówiłam robota sprzątającego i mopującego. Odkąd synuś zaczął raczkować i się przemieszczać, to dużo częściej muszę odkurzać, a zwyczajnie mi się nie chce. Mam nadzieję, że robot spełni swoją funkcję.
No trochę to pocieszające, że nie tylko my tak mamy ;-)
Pochwal się potem co kupiłaś, mi się marzy takie jeżdżące kółko ;-) ale mąż marudzi, że za dużo na podłodze mamy. Na razie dorobiłam się mopa parowego i przy małym pełzaku też sobie chwale

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
A jaki to robot? Ja mam xiaomi i nie wiem, jak żyłem bez niego wcześniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jaki masz dokładnie, może się na rocznice ślubu namowie męża hehe

Dziewczyny jest jakaś promocja w ccc, właśnie zamawiam ;-)
akada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-24, 19:57   #1743
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

My kupiliśmy xiaomi vacuum mop essential. Za jakiś czas dam znać jak się sprawdza.

Generalnie zależy mi na tym, żeby na co dzień trochę sprzątał jakieś drobne okruszki, a wtedy raz, dwa razy w tygodniu odkurzałabym tylko normalnym odkurzaczem.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-24, 21:38   #1744
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
No trochę to pocieszające, że nie tylko my tak mamy ;-)
Pochwal się potem co kupiłaś, mi się marzy takie jeżdżące kółko ;-) ale mąż marudzi, że za dużo na podłodze mamy. Na razie dorobiłam się mopa parowego i przy małym pełzaku też sobie chwale



Jaki masz dokładnie, może się na rocznice ślubu namowie męża hehe

Dziewczyny jest jakaś promocja w ccc, właśnie zamawiam ;-)
Ja mam ten https://www.ceneo.pl/49450488, mam już go 4 lata i działa bez zarzutu, sprząta wszystko elegancko tylko szczotki i filtr co jakiś czas trzeba wymieniać, ale to aplikacja wtedy krzyczy teraz chcę jeszcze właśnie kupić też xiaomi z opcją mopowania, żeby jeden stał na dole, a drugi na piętrze i tylko żebym je czasem zamieniała miejscami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-24, 22:42   #1745
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Oj marzy mi się robot odkurzający Feli, daj znać jak się Twój sprawdza

Akada, mój mąż też marudzi, że mamy za dużo gratów i taki robot będzie u nas bez sensu.. Wg mnie to nieprawda.. Po prostu meble mamy

Roselyn, te gofry brzmią smacznie Z jakiego przepisu robiłaś żeby malutka mogła zjeść?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Edytowane przez *Catherrine*
Czas edycji: 2021-04-24 o 22:44
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-25, 05:24   #1746
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cześć
U nas też pobudki koło 6 dziś to już nic tragiczna była bo bardzo częste pobudki i wstaliśmy o 5.30

Hania się przesiada po majówce do innego fotelika bo dłuższe podroze to u nas dramat i ciągły ryk bo ona chce siedzieć i więcej widzieć

Wczoraj zważyłam kluchę i waży 9.8kg. ciężko mi nosić tego klocka moja starsza córka ważyła 10 kg na roczek.

Miałam kilka dni temu zatkany kanalik w piersi, jakiś zator się zaczął robić pewnie dlatego,że zamieniłam jedno karmienie butelką. No i teraz nadal jestem w punkcie wyjścia bo Hania je jeszcze więcej piersi niż wcześniej 🤦


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-25, 06:02   #1747
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Catherrine, dam znać.

Mój nic nie mówił, bo generalnie go nie pytałam, tylko zamówiłam. Choć myślę, że i tak by nic nie mówił, bo mój mąż z tych ugodowych "podoba ci się? To sobie weź." Poinformowałam go tylko, że przyjdzie w poniedziałek.

Sunshine, jak Młoda przyjęła butelkę? To przez to domaga się częściej cyca?
Ja ostatnio próbowałam podać mm w butelce, ale skończyło się tym, że z ciekawości wypił kilka łyków, a potem rzucił butlą o podłogę.

A i też wczoraj mojego zważyłam na takiej wadze łazienkowej. Waży 10.5 kg. To nie przybrał zbyt dużo przez 2 miesiące, bo w lutym na szczepieniu ważył 9.9.

Edytowane przez panna_felicjanna
Czas edycji: 2021-04-25 o 06:03
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-25, 06:55   #1748
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Oj marzy mi się robot odkurzający Feli, daj znać jak się Twój sprawdza

Akada, mój mąż też marudzi, że mamy za dużo gratów i taki robot będzie u nas bez sensu.. Wg mnie to nieprawda.. Po prostu meble mamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mojego może przekonam jak zrobię protest i nie będę codziennie odkurzać, właściwie nie chowamy odkurzacza i po każdym posiłku starszej trzeba obok niej odkurzyć ...

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Cześć
U nas też pobudki koło 6 dziś to już nic tragiczna była bo bardzo częste pobudki i wstaliśmy o 5.30

Hania się przesiada po majówce do innego fotelika bo dłuższe podroze to u nas dramat i ciągły ryk bo ona chce siedzieć i więcej widzieć

Wczoraj zważyłam kluchę i waży 9.8kg. ciężko mi nosić tego klocka moja starsza córka ważyła 10 kg na roczek.

Miałam kilka dni temu zatkany kanalik w piersi, jakiś zator się zaczął robić pewnie dlatego,że zamieniłam jedno karmienie butelką. No i teraz nadal jestem w punkcie wyjścia bo Hania je jeszcze więcej piersi niż wcześniej 🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas też przed 6, ale poszła spać o 18 ...nie potrafię jej przestawić, mam wrażenie, że ucieka nam ostatnia drzemka i potem tak szybko idzie spać.
Ale masz przeboje z tym karmieniem, a polubiła się z butelką ?

Moje dziecko właśnie sama wcina chlebek, starsza nie lubiła i popija z doidy, dla nas to postęp ;-)

Czy któreś dziecko jeździ już przodem do świata ? Oliwia tak się wychyla, obraca ...może by to pomogło chociaż mi smutno, że już nie chce na matkę patrzeć ;-)

---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Ja mam ten https://www.ceneo.pl/49450488, mam już go 4 lata i działa bez zarzutu, sprząta wszystko elegancko tylko szczotki i filtr co jakiś czas trzeba wymieniać, ale to aplikacja wtedy krzyczy teraz chcę jeszcze właśnie kupić też xiaomi z opcją mopowania, żeby jeden stał na dole, a drugi na piętrze i tylko żebym je czasem zamieniała miejscami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kupuj i pisz recenzje czy warto z funkcją mopowania
akada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-25, 07:04   #1749
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

O dziwo zaakceptowała smoczek lovi do kaszek i robiłam jej taka lekką kaszkę zamiast jednego porannego kp. Wypijała tak ok 120 ml. Ale potem trafił się ten zastój i przestałam podawać butelkę i zaczęłam przystawiać ja częściej do piersi. A jej wjechała ostatnio taka mamoza, że to jakiś dramat i często się domaga piersi więc się w ogole zastanawiam czy jest sens ja odstawiać przed rokiem i ładować to mm (przybrała ostatnio na wadze sporo). Ja czuję się dobrze, ostatnio robiłam podstawowe badania i morfologię mam rewelacyjną więc myślę, że moje leczenie poczeka te jeszcze 3-4 miesiące 🤷

Też mi się marzy taki robót odkurzający może kiedyś


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:04 ---------- Poprzedni post napisano o 07:02 ----------

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Mojego może przekonam jak zrobię protest i nie będę codziennie odkurzać, właściwie nie chowamy odkurzacza i po każdym posiłku starszej trzeba obok niej odkurzyć ...



U nas też przed 6, ale poszła spać o 18 ...nie potrafię jej przestawić, mam wrażenie, że ucieka nam ostatnia drzemka i potem tak szybko idzie spać.
Ale masz przeboje z tym karmieniem, a polubiła się z butelką ?

Moje dziecko właśnie sama wcina chlebek, starsza nie lubiła i popija z doidy, dla nas to postęp ;-)

Czy któreś dziecko jeździ już przodem do świata ? Oliwia tak się wychyla, obraca ...może by to pomogło chociaż mi smutno, że już nie chce na matkę patrzeć ;-)

---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------



Kupuj i pisz recenzje czy warto z funkcją mopowania
Moja jeździ od początku przodem do świata
Tak w ogole to jakiś czas temu sprzedałam wozek 2w1 i Hania jeździ w baby jogger po starszej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-25, 07:36   #1750
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
O dziwo zaakceptowała smoczek lovi do kaszek i robiłam jej taka lekką kaszkę zamiast jednego porannego kp. Wypijała tak ok 120 ml. Ale potem trafił się ten zastój i przestałam podawać butelkę i zaczęłam przystawiać ja częściej do piersi. A jej wjechała ostatnio taka mamoza, że to jakiś dramat i często się domaga piersi więc się w ogole zastanawiam czy jest sens ja odstawiać przed rokiem i ładować to mm (przybrała ostatnio na wadze sporo). Ja czuję się dobrze, ostatnio robiłam podstawowe badania i morfologię mam rewelacyjną więc myślę, że moje leczenie poczeka te jeszcze 3-4 miesiące

Też mi się marzy taki robót odkurzający może kiedyś


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:04 ---------- Poprzedni post napisano o 07:02 ----------

Moja jeździ od początku przodem do świata
Tak w ogole to jakiś czas temu sprzedałam wozek 2w1 i Hania jeździ w baby jogger po starszej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli to dla Ciebie bezpieczne, to może stopniowo ją odstawiaj, skoro zaakceptowała butelkę? Żebyś miała spokojną głowę jakbyś potrzebowała szybciej zacząć leczenie.

A jaki macie fotelik, że Młoda jeździ przodem?
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-25, 07:47   #1751
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Jeśli to dla Ciebie bezpieczne, to może stopniowo ją odstawiaj, skoro zaakceptowała butelkę? Żebyś miała spokojną głowę jakbyś potrzebowała szybciej zacząć leczenie.

A jaki macie fotelik, że Młoda jeździ przodem?
Idę w tym tygodniu jeszcze do innego lekarza i zobaczę co on mi powie chce mieć kilka opinii zanim zacznę brać jakieś leki

Ja zrozumiałam,że chodzi o spacerówkę w foteliku jeździ tyłem i pewnie jeszcze przez jakieś 4 lata będzie jeździć bo przenosimy ja niedługo do Axkid Minikid a on jest do 25 kg
Jakoś tak mam zakodowane, że w nasze maluchy to jeszcze tylko tyłem mogą w fotelikach 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez sunshine16
Czas edycji: 2021-04-25 o 07:50
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-25, 08:25   #1752
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
O dziwo zaakceptowała smoczek lovi do kaszek i robiłam jej taka lekką kaszkę zamiast jednego porannego kp. Wypijała tak ok 120 ml. Ale potem trafił się ten zastój i przestałam podawać butelkę i zaczęłam przystawiać ja częściej do piersi. A jej wjechała ostatnio taka mamoza, że to jakiś dramat i często się domaga piersi więc się w ogole zastanawiam czy jest sens ja odstawiać przed rokiem i ładować to mm (przybrała ostatnio na wadze sporo). Ja czuję się dobrze, ostatnio robiłam podstawowe badania i morfologię mam rewelacyjną więc myślę, że moje leczenie poczeka te jeszcze 3-4 miesiące 🤷


[/COLOR]Moja jeździ od początku przodem do świata
Tak w ogole to jakiś czas temu sprzedałam wozek 2w1 i Hania jeździ w baby jogger po starszej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Idę w tym tygodniu jeszcze do innego lekarza i zobaczę co on mi powie chce mieć kilka opinii zanim zacznę brać jakieś leki

Ja zrozumiałam,że chodzi o spacerówkę w foteliku jeździ tyłem i pewnie jeszcze przez jakieś 4 lata będzie jeździć bo przenosimy ja niedługo do Axkid Minikid a on jest do 25 kg
Jakoś tak mam zakodowane, że w nasze maluchy to jeszcze tylko tyłem mogą w fotelikach 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to dobrze, że się dobrze czujesz i możesz wstrzymać z leczenie, na pewno warto się skonsultować z innym lekarzem.

Oczywiście, że chodziło mi o spacerówkę Ja jeszcze nie wyjęłam po starszej, ale kusi do samochodu, w naszej musi już bardzo dobrze siedzieć, chyba by się jeszcze przechylała
A axkid na wzrost do ilu jest ? bo Agata w naszym nie dotrwa do 4 lat, wagowo luz, ale wzrost ...
akada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-25, 08:57   #1753
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
No to dobrze, że się dobrze czujesz i możesz wstrzymać z leczenie, na pewno warto się skonsultować z innym lekarzem.

Oczywiście, że chodziło mi o spacerówkę Ja jeszcze nie wyjęłam po starszej, ale kusi do samochodu, w naszej musi już bardzo dobrze siedzieć, chyba by się jeszcze przechylała
A axkid na wzrost do ilu jest ? bo Agata w naszym nie dotrwa do 4 lat, wagowo luz, ale wzrost ...
A ile ma wzrostu? Moja starsza skończyła 4 lata i jeszcze by spokojnie pojeździła. Ma 110cm a Axkid chyba do 125 jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-25, 09:50   #1754
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
A ile ma wzrostu? Moja starsza skończyła 4 lata i jeszcze by spokojnie pojeździła. Ma 110cm a Axkid chyba do 125 jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na takiej domowej naklejce/miarce 108 ;-) My faktycznie mamy inny fotelik teoretycznie od urodzenia do 18kg, 105 cm Myślałam, że Twoja młodsza, moja w połowie lipca 4 lata
akada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-25, 11:51   #1755
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

A no o spacerówkę chodziło, faktycznie.
To mój jeździ póki co tyłem, patrzy się na mnie.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-25, 11:55   #1756
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Na takiej domowej naklejce/miarce 108 ;-) My faktycznie mamy inny fotelik teoretycznie od urodzenia do 18kg, 105 cm Myślałam, że Twoja młodsza, moja w połowie lipca 4 lata
Moja jest z 10 kwietnia ;p To Twoja córka te wysoka dziewczynka moja to by w takim foteliku do 18 kg długo nie pojeździła bo ta wagę osiągnęła rok temu teraz waży 20kg. A młodsza chyba też do patyczków nie będzie należeć więc dobrze, że mamy ten fotelik do 25 kg ;p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-25, 19:28   #1757
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

U nas spacerowka roznie - jak jest nastroj na zwiedzanie to przodem do świata, a jak bunt to przodem do mateczki

U nas dziś cztery pory roku w ciągu dnia, od słonecznej wiosny, przez deszcz po grad i snieg. Idzie zwariować. A jutro ma być jeszcze gorzej...

PS. Mam na sprzedaż nowy strój dwuczęściowy z esotiq - gora 75F bez push up, dół dwie pary fig rozmiar M to tak 38/40. Może znacie kogoś kto by chciał odkupić? Tanio chce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-25, 22:46   #1758
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Oj marzy mi się robot odkurzający Feli, daj znać jak się Twój sprawdza

Akada, mój mąż też marudzi, że mamy za dużo gratów i taki robot będzie u nas bez sensu.. Wg mnie to nieprawda.. Po prostu meble mamy

Roselyn, te gofry brzmią smacznie Z jakiego przepisu robiłaś żeby malutka mogła zjeść?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podsylam foto bo to przepis mamy. Oczywiscie ta sol nie jest konieczna. Generalnie ja nienawidze ubijac bialek na piane,ale tu warto sie pomeczyc bo wychodza genialne. Chrupkie z zewnatrz i puszyste w srodku 🥰

Boze dzis rano wychodze spod prysznica , maz przygotowal sniadanie. Patrze a on malej zrobil kanapki z twarozkiem i rzodkiewka w takich grubych plastrach bo zapamietal ze ja mu mowilam ze takie jadla. Owszem jadla ,ale starkowana rzodkiewka ... na szczescie w pore to zdjelam.

A niedziela minela fajnie bo bylismy na 6 urodzinach synka kuzyna. Troche sie obawialam bo obaj moi kuzyni maja dlugie brody i okulary i 3 miesiace temu Emilka nie mogla z nimi przebywac w jednym pokoju bo taki byl wrzask, ale dzis super. Kazdy ja nosil a matka odpoczela ;p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-25, 23:39   #1759
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

No i foto wspomniane 🤪IMG-20210425-WA0005_copy_1024x1056.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-26, 09:15   #1760
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Roselyn ależ mąż wymyślił!

Ja synkowi też daję kanapki, ale wtedy warzywo do rączki. Ogórek, czasem ogórek kiszony, pomidor. Rzodkiewki jeszcze nie próbował.


My wczoraj mielismy odpust i gości. To też wszyscy chcieli nosić Młodego, a ja sobie odpoczęłam.
W Kościele też byliśmy sami, ale pięknie było, tak uroczyście, z góralską oprawą muzyczną.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-26, 12:58   #1761
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
No i foto wspomniane 🤪Załącznik 7747075

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zapisuję

U nas Młoda uwielbia pomidory kiszonego ogórka daję jej tylko czasami bo to jednak sporo soli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-26, 13:30   #1762
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Mój najbardziej kocha ogórki, banany i kiwi.


Kupiliśmy dziś fotelik, po drodze, będąc w trasie.
Jednak ten Lionelo Bastiaan odrzuciliśmy, w podobnej cenie lepszy nam się wydał BabySafe Labrador, fajniejsze materiały. I ma wszystko to, co chcieliśmy. Obrotowy, możliwość zapięcia na bazie albo za pomocą pasa, jazda przodem i tyłem. Młody zadowolony, od razu inny komfort jazdy.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-26, 14:51   #1763
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Młoda ma 41 tygodni i jak w książce napisali 7 skok rozwojowy w pełni od piątku tak daje popalić, że szok. Nowa umiejętność - pojawiło się słowo "nie" i teraz wszystko jest na "nienienienie" noc tragiczna, zrywała się co 15-20min z płaczem, mimo że spała najpierw z nami obojgiem, a potem ze mną bo mąż wymiękł, a miał rano do pracy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-26, 20:43   #1764
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
No i foto wspomniane 🤪Załącznik 7747075

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo, dzięki, muszę wypróbować

Chyba zrobię sobie jakiś spis przepisów dla dzieci, bo nie idzie mi improwizacja jak przy posiłkach dla nas.. A te przepisy np. Alaantkowe mało które mi się podobają..
Macie może "50 pierwszych obiadów" od InWiktoria? Zastanawiam się czy kupić, mam od niej "50 pierwszych przekąsek" ale dopiero kilka przepisów wypróbowałam.
Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Roselyn ależ mąż wymyślił!

Ja synkowi też daję kanapki, ale wtedy warzywo do rączki. Ogórek, czasem ogórek kiszony, pomidor. Rzodkiewki jeszcze nie próbował.


My wczoraj mielismy odpust i gości. To też wszyscy chcieli nosić Młodego, a ja sobie odpoczęłam.
W Kościele też byliśmy sami, ale pięknie było, tak uroczyście, z góralską oprawą muzyczną.
Feli, fajny taki odpust, rozerwaliście się

A ja dopiero niedawno odkryłam kanapki, bo kroję na mini kawałeczki i podaję Małemu do buzi. Wcześniej jakoś o tym nie pomyślałam.
Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Mój najbardziej kocha ogórki, banany i kiwi.


Kupiliśmy dziś fotelik, po drodze, będąc w trasie.
Jednak ten Lionelo Bastiaan odrzuciliśmy, w podobnej cenie lepszy nam się wydał BabySafe Labrador, fajniejsze materiały. I ma wszystko to, co chcieliśmy. Obrotowy, możliwość zapięcia na bazie albo za pomocą pasa, jazda przodem i tyłem. Młody zadowolony, od razu inny komfort jazdy.
Mój synek najbardziej z warzyw lubi mięso To nie po mnie...

Oo, super, muszę zerknąć na ten model, bo będziemy szukać fotelika dopiero. Fajnie, że synkowi się lepiej jeździ
Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
Młoda ma 41 tygodni i jak w książce napisali 7 skok rozwojowy w pełni od piątku tak daje popalić, że szok. Nowa umiejętność - pojawiło się słowo "nie" i teraz wszystko jest na "nienienienie" noc tragiczna, zrywała się co 15-20min z płaczem, mimo że spała najpierw z nami obojgiem, a potem ze mną bo mąż wymiękł, a miał rano do pracy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas też właśnie pojawiło się "nienienie"!🤭 I niestety też daje popalić... Budzi się z drzemki ze strasznym płaczem, który tak szybko nie przechodzi mimo kp.. Noce już trochę lepiej, ciekawe na jak długo.

A dziś byliśmy na wizycie u lekarza i płakał całą wizytę, mimo, że nie było szczepienia ani nic strasznego🤷☠♀️





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-26, 22:19   #1765
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Ooo, dzięki, muszę wypróbować

Chyba zrobię sobie jakiś spis przepisów dla dzieci, bo nie idzie mi improwizacja jak przy posiłkach dla nas.. A te przepisy np. Alaantkowe mało które mi się podobają..
Macie może "50 pierwszych obiadów" od InWiktoria? Zastanawiam się czy kupić, mam od niej "50 pierwszych przekąsek" ale dopiero kilka przepisów wypróbowałam.Feli, fajny taki odpust, rozerwaliście się

A ja dopiero niedawno odkryłam kanapki, bo kroję na mini kawałeczki i podaję Małemu do buzi. Wcześniej jakoś o tym nie pomyślałam. Mój synek najbardziej z warzyw lubi mięso To nie po mnie...

Oo, super, muszę zerknąć na ten model, bo będziemy szukać fotelika dopiero. Fajnie, że synkowi się lepiej jeździU nas też właśnie pojawiło się "nienienie"!🤭 I niestety też daje popalić... Budzi się z drzemki ze strasznym płaczem, który tak szybko nie przechodzi mimo kp.. Noce już trochę lepiej, ciekawe na jak długo.

A dziś byliśmy na wizycie u lekarza i płakał całą wizytę, mimo, że nie było szczepienia ani nic strasznego🤷♀️





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam 50 pierwszych obiadkow calkiem fajne. Kupilam bo mozna bylo w wersji ksiazki, a ja niecierpie ebookow. Nie sa moze jakies turbo innowacyjne, ale jest ok. Jak pustka w glowie to mozna zajrzec i napewno sje cos znajdzie ciekawego (poki co zrobilam tylko jeden przepis).
Mi tez te propozycje alaantkowe sie srednio podobaja. Mam ich jedna ksiazka i jest wogole mi sie nie podoba. Na blogu jeszcze mozna cos trafic od czasu do czasu bo tam sa tych przepisow setki.

Co do kanapeczek to ja kroje chleb w paski i ona sobie trzyma w raczce. Ja generalnie wszystko kroje w paski ,a kazde pulpety to takie podluzne waleczki.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-27, 06:22   #1766
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Ja też mam 50 obiadków i 50 przekąsek. Tak jak Roselyn mowi, raczej proste przepisy przystosowane pod dzieci. Nie mam zbytnio czasu dla niej oddzielnie gotować, więc głównie je to co my tylko bez soli i produktów zakazanych. W ogóle lubi mdłe rzeczy, jak coś bardziej przyprawie to niezbyt jej smakuje. Moja mała jest średnio blw - woli jak ja ją karmię... a jak coś wezmie w rękę to napcha cała buzie aż po odruch wymiotny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-27, 06:28   #1767
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Ja mam 50 pierwszych obiadkow calkiem fajne. Kupilam bo mozna bylo w wersji ksiazki, a ja niecierpie ebookow. Nie sa moze jakies turbo innowacyjne, ale jest ok. Jak pustka w glowie to mozna zajrzec i napewno sje cos znajdzie ciekawego (poki co zrobilam tylko jeden przepis).
Mi tez te propozycje alaantkowe sie srednio podobaja. Mam ich jedna ksiazka i jest wogole mi sie nie podoba. Na blogu jeszcze mozna cos trafic od czasu do czasu bo tam sa tych przepisow setki.

Co do kanapeczek to ja kroje chleb w paski i ona sobie trzyma w raczce. Ja generalnie wszystko kroje w paski ,a kazde pulpety to takie podluzne waleczki.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oo, to może się skuszę. Przekąski kupiłam właśnie ebook, bo nie wiedziałam, że ukaże się też książka 🤦
Też mam książkę Alaantkowe i nic mi nie pasuje.. Np. super szybkie pancakes, a się okazuje, że trzeba białka ubić osobno No to jest chyba najdłużej Z kolei ostatnio zrobiłam jakieś placuszki z książki tych Amerykanek, które pisały o blw i wyszły tragiczne... Twarde i nie urosły mimo proszku do pieczenia...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-27, 17:40   #1768
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Hej

Wieki mnie nie było ale jakoś totalnie nie mogłam się zorganizować z czasem a i nastrój jakoś siadł...


Pisałyście o rozwoju, Stefcia od miesiąca pięknie siedzi samodzielnie a od jakiś dwóch tygodni wstaje przy czym się da Tylko nie potrafi jeszcze potem wrócić do pozycji siedzącej więc jak już się nastoi to jest awantura i trzeba jej pomóc usiąść Rozszerzanie diety idzie nam kiepsko, Stefcia nie jest chętna na nowości, mało co jej smakuje, nie bardzo chce brać jedzenie do rączki, woli być karmiona


Podróże od jakiegoś czasu to koszmar, ciągłe awantury. Zmieniliśmy więc fotelik co niestety i tak nie pomogło za bardzo Zdecydowaliśmy się na Joie I-Spin 360, całkiem dobra ocena w testach zderzeniowych, pasował nam do auta także jestem zadowolona. Co do auta to po prawie roku jeżdżenia w czwórkę w trzydrzwiowym Oplu Corsa (nie wiem jak daliśmy radę tyle czasu...) zmieniliśmy w końcu auto na większe i jak dzień po pierwszy raz nim jechałam to prawie je rozbiłam pod samym blokiem i to używając asystenta parkowania


Nocki nadal kiepskie, może tych pobudek jest już mniej niż milion ale dla mnie najgorsze jest to że od razu budzi się z takim płaczem że pół bloku ją słyszy Ogólnie w nocy się bardzo wierci przez sen, nie wiem co by to było gdybyśmy nie spały razem i nie mogłabym od razu zareagować, podać jej smoczka czy pogłaskać...

Zębów na pokładzie 5 i idą kolejne, w porównaniu ze starszą mega źle znosi to ząbkowanie



No to się rozpisałam... Postaram się w końcu zaglądać regularnie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez justysiaa89
Czas edycji: 2021-04-27 o 17:42
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-27, 18:31   #1769
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Oooo Justysia myslalam o Tobie ostatnio ! Fajnie ze sie odewalas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-27, 19:15   #1770
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość

PS. Mam na sprzedaż nowy strój dwuczęściowy z esotiq - gora 75F bez push up, dół dwie pary fig rozmiar M to tak 38/40. Może znacie kogoś kto by chciał odkupić? Tanio chce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W 75F to bym chyba dwa cycki zmieściła ;-)))

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Hej

Wieki mnie nie było ale jakoś totalnie nie mogłam się zorganizować z czasem a i nastrój jakoś siadł...


Pisałyście o rozwoju, Stefcia od miesiąca pięknie siedzi samodzielnie a od jakiś dwóch tygodni wstaje przy czym się da Tylko nie potrafi jeszcze potem wrócić do pozycji siedzącej więc jak już się nastoi to jest awantura i trzeba jej pomóc usiąść Rozszerzanie diety idzie nam kiepsko, Stefcia nie jest chętna na nowości, mało co jej smakuje, nie bardzo chce brać jedzenie do rączki, woli być karmiona


Podróże od jakiegoś czasu to koszmar, ciągłe awantury. Zmieniliśmy więc fotelik co niestety i tak nie pomogło za bardzo Zdecydowaliśmy się na Joie I-Spin 360, całkiem dobra ocena w testach zderzeniowych, pasował nam do auta także jestem zadowolona. Co do auta to po prawie roku jeżdżenia w czwórkę w trzydrzwiowym Oplu Corsa (nie wiem jak daliśmy radę tyle czasu...) zmieniliśmy w końcu auto na większe i jak dzień po pierwszy raz nim jechałam to prawie je rozbiłam pod samym blokiem i to używając asystenta parkowania


Nocki nadal kiepskie, może tych pobudek jest już mniej niż milion ale dla mnie najgorsze jest to że od razu budzi się z takim płaczem że pół bloku ją słyszy Ogólnie w nocy się bardzo wierci przez sen, nie wiem co by to było gdybyśmy nie spały razem i nie mogłabym od razu zareagować, podać jej smoczka czy pogłaskać...

Zębów na pokładzie 5 i idą kolejne, w porównaniu ze starszą mega źle znosi to ząbkowanie



No to się rozpisałam... Postaram się w końcu zaglądać regularnie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No hej super się rozwija Stefcia U nas z jedzeniem było już nieźle teraz znowu nic nie chce, szczególnie obiadków i raczej papkowi jesteśmy, trenujemy na chrupkach i bananie. A Ty jeszcze kp? Bo dzieci na cycku z moich obserwacji częściej gorsze do rd
Gratuluje nowego autka, ale to co przerysowałaś ? ja miałam takiego pecha jak Agatka miała kilka miesięcy, delikatnie przerysowalam w garażu a potem cofając, ale to mieścimy auto bez żadnych czujek, teraz mi piszczy ;-)

A nastrój już lepszy ? Niestety pogoda nie pomaga

My jesteśmy po pierwszy angielskim starszej, obie jesteśmy zadowolone, chce jej w tym miejscu zapewnić tydzień półkolonii bo u nas 4 tygodnie przerwy wakacyjnej w przedszkolu a my akurat nie planujemy w sierpniu wakacji
akada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-15 18:21:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:20.