Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-16, 16:03   #1891
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

Cytat:
Napisane przez hairka Pokaż wiadomość
Rowniez walcze kazdego dnia raz wygrywam raz przegrywam jesdnak wciaz wlcze. Od dzis nie wyrywam wcale od 3h. Opisujcie jak z tym walczycie i jakie sa rezultaty.Napeno razem nam sie uda
A wlasnie, jak sie czujesz dzisiaj, jak walczysz, jakie masz sposoby?
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 16:32   #1892
PrincessBebe
Raczkowanie
 
Avatar PrincessBebe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 80
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Na samym czubku głowy jakiś czas temu miałam robione pasemka - coś koło 5 folii dla rozjaśnienia buzi czyli mam je tylko na tzw koronie głowy. Spód moich włosów miałam prostowany tym do włosów dziewiczych a górę do rozjaśnianych. I... dół mam po umyciu prosty a górę lekko spuszoną i pofalowaną ale 3 ruchy prostownicą i są proste
To musisz je jeszcze prostować?? jejku a ja myślałam,że jak zrobi sie trwała to odrzuce prostownice a tu takie buty. Ale tych pod spodem nie musisz prostować prawda??w ogóle jaki jest stan twoich włosków??bardzo zniszczone??
PrincessBebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 16:40   #1893
anetaanetaaneta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

hej dziewczyny!! Miałabym gorącą prośbę...czy mogłybyście mi podać nr tel do P.Agnieszki??? bo gdzies go zapodziałam i nie mogę go odnaleźć na forum. z góry dziękuje
anetaanetaaneta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 09:16   #1894
hairka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 93
Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
A wlasnie, jak sie czujesz dzisiaj, jak walczysz, jakie masz sposoby?
Jakie mam sposoby?? Chyba nie mam zadnych szczegolnych sposobow. Codziennie sobie powtarzam ze dam rade ze jestem silna. Na przyszly rok planuje dziecko i to mnie tez motywuje, nie chce zeby moja corka urodzila sie z trich. Dlatego powtarzam sobie kazdego dnia ze musze byc silna, wczoraj poszedl jeden wlos nie wytrzymalam i wyrwlam mam nadzije ze osytatni.
Okropnie przechodze miesiaczke pare dni przed straszne mam napdy nerwicy a co za tym idzie wyrywam. Najgorzej jest chyba wlasnie przed miesiczka opanowac ten okropny impuls.
A co tam u was moje drogie!! jakies sukcesy
hairka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 09:36   #1895
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

Cytat:
Napisane przez hairka Pokaż wiadomość
Jakie mam sposoby?? Chyba nie mam zadnych szczegolnych sposobow. Codziennie sobie powtarzam ze dam rade ze jestem silna. Na przyszly rok planuje dziecko i to mnie tez motywuje, nie chce zeby moja corka urodzila sie z trich. Dlatego powtarzam sobie kazdego dnia ze musze byc silna, wczoraj poszedl jeden wlos nie wytrzymalam i wyrwlam mam nadzije ze osytatni.
Okropnie przechodze miesiaczke pare dni przed straszne mam napdy nerwicy a co za tym idie wyrywam. Najgorzej jest chyba wlasnie przed miesiczka opanowac ten okropny impuls.
A co tam u was moje drogie!! jakies sukcesy
Więc spróuj leczenia FLUOKSETYNA-PROZAKIEM-SALIPAXEM (to samo pod róznymi nazwami).
Dla dziecka musisz być silna, pilnować go i starać się unikać kłótni i sytuacji stresowych..
Używaj gniotka, używaj chustki i poradzisz sobie! Poradzimy sobie

Przez ostatni tydzień wyrwałam może 30 włosów.
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 16:36   #1896
Ajsi
Raczkowanie
 
Avatar Ajsi
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 111
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Dziewczynki, jeszcze raz proszę - gdzie najlepiej prostować w Krakowie?
__________________
Bo w życiu liczy się tylko piękno chwil..
Ajsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 18:06   #1897
Margaret90
Rozeznanie
 
Avatar Margaret90
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Dolny śląsk
Wiadomości: 772
Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

Trichotillomania to jest samookaleczanie!
__________________
W krzywym zwierciadle własnej egzystencji... Smutek jest drzewem a jego owocami łzy..




Margaret90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-17, 18:35   #1898
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

Cytat:
Napisane przez Margaret90 Pokaż wiadomość
Trichotillomania to jest samookaleczanie!
Dziękujemy za uwagę nam poświęconą, ale jak myślisz, nie zauważyłyśmy podczas tylu lat, że to boli?
To choroba. I nie musisz nazywac tego samookaleczaniem, takim samym samookaleczaniem jest piercing.
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 00:37   #1899
lil coco
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 897
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

moze mi ktoś bedzie potrafił doradzić

to prostowanie mój piękny , ciepły brąz zamieniło na jakiś blond-rudy...oczywiście włosy odrazu pofarbowałam- nie chciałam straszyc !
kupiłam brąz..wyszedł czarny. i tak cały czas farbuje tym brązem i mam takie ciemne włoski (tj w awatarze) bo boje sie zejść kolorem "niżej" ponieważ nie wyobrażam sobie życia bez trwałego prostowania ! a jak wiadomo..rozjaśniać nie można..
i teraz tak marzą mi się troszke jaśneijsze włosy..taki średni brąz.
czy istnieje jakikolwiek sposob ??? żeby pozniej bez przeszkód można było powtórzyć zabieg ?
myślałam o płukankach woda+cytryna, podobno rozjaśnia... ????
jeszcze jest taka opcja ze przy kolejnym prostowaniu włosy zjaśnieją tj przy pierwszym ...choc jak prostowałam drugi raz to kolor sie nie zmienił
albo od wakacyjnego słońca zjaśnieją ?
lil coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 20:35   #1900
o0leczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 72
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

...
__________________
Lecz serce iskierką dotknięte mimo woli zaczyna bić..

Edytowane przez o0leczka
Czas edycji: 2010-01-10 o 18:02 Powód: ...
o0leczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 12:10   #1901
Anuletka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Mam pytanie, czy któraś z Was robiła trwałe prostowanie w Lublinie ? Który salon możecie polecić ? Boję się zdecydować na jakiś tak w ciemno. Liczę na Waszą pomoc. Pozdrawiam
Anuletka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-22, 16:31   #1902
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez PrincessBebe Pokaż wiadomość
To musisz je jeszcze prostować?? jejku a ja myślałam,że jak zrobi sie trwała to odrzuce prostownice a tu takie buty. Ale tych pod spodem nie musisz prostować prawda??w ogóle jaki jest stan twoich włosków??bardzo zniszczone??
Tych pod spodem nie prostuje i nie widzę żeby były zniszczone. Zawsze dbałam o włosy i są w takim samym stanie jak przed prostowaniem - mięciutkie i błyszczące
Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 18:29   #1903
szczurzyczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11
proste wlosy na stale?

Czy da sie na stale wyprostowac wlosy???
tzn do czasu kiedy nie odrosna...
jest to dla mnie bardzo wazne poniewaz moje wlosy sa okropne juz sobie nie daje z nimi rady... da sie cos takiego zrobic? hmm jak np trwala tylko na proste? bo kolezanka mowila ze tak i nie wiem czy to prwada...
szczurzyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 22:09   #1904
phoebe
Rozeznanie
 
Avatar phoebe
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 922
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez o0leczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomozcie! Znalazlam na stronie farouka salon w Krakowie gdzie prostują właśnie tą metodą i czy jest możliwe,że zapłace za to tylko 210 złotych? boje sie ze to za tanio prostowalyscie juz kiedys moze w salonie 'U GOSI'?
Właśnie, czy ktoś wie coś o tym salonie? Na ich stronie widziałam, że trwałe prostowanie włosów średniej długości kosztuje 180 zł
__________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Moje Aniołki wiem, że kiedyś się spotkamy [*]


phoebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 00:15   #1905
lil coco
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 897
Dot.: proste wlosy na stale?

Cytat:
Napisane przez szczurzyczka Pokaż wiadomość
Czy da sie na stale wyprostowac wlosy???
tzn do czasu kiedy nie odrosna...
jest to dla mnie bardzo wazne poniewaz moje wlosy sa okropne juz sobie nie daje z nimi rady... da sie cos takiego zrobic? hmm jak np trwala tylko na proste? bo kolezanka mowila ze tak i nie wiem czy to prwada...

z tego forum robi sie powoli śmietnik !!!!
wystarczy przeczytać chociaż jedną strone !

tak samo te wszystkie pytania dotyczące " CZY KTOŚ WIE GDZIE MOŻNA W " X " WYPROSTOWAĆ WŁOSY " ! nie chce byc niemiła ! ale czy nie słyszeliscie o czymś takim jak wyszukiwarka..na gorze strony ! wystarczy wpisać chocby nazwę miejscowości i jeżeli taka sie pojawiła w wątku to znajdzie !

sory jeżeli kogoś uraziłam ostatnio co drugi post to wymienione wyzej pyt. !
lil coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 12:25   #1906
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

lil coco, mogłabyś konkretniej napisać jak po kolei robi sie takie prostowanie? No i jak robiłaś koleżance czy sobie to czy miałaś jakieś poważne problemy? Trochę cię pomęczę
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 13:49   #1907
malutka-A25
Raczkowanie
 
Avatar malutka-A25
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 77
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

To niszczy włoski jakby nie było
__________________
01.10.2012 - Nowy etap w życiu
malutka-A25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 16:33   #1908
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez malutka-A25 Pokaż wiadomość
To niszczy włoski jakby nie było
Mi nie zniszczyło
Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 22:09   #1909
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez malutka-A25 Pokaż wiadomość
To niszczy włoski jakby nie było
Mi również nie zniszczyło.



Chyba, że myślimy o czymś innym mówiąc "to".
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-26, 12:48   #1910
ncichar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 8
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Chciałabym powtórzyć moje wcześniejsze pytanie. A mianowicie czy ktoras z Was mogłaby mi dokładnie opisać calą procedurę prostowania, bo zamowiłam te preparaty do prostowania ze strony farouka i przyszły mi bez żadnej instrukcji obslugi, a w poniedzialek już bedę miala je prostowane, więc bardzo mi zależy na tym opisie. Najważniejsze jest to ile czasu preparaty mają być na włosach. Bardzo prosze o jakąś odpowiedz. Z gory dzięki. Pozdrawiam
ncichar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 17:48   #1911
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez ncichar Pokaż wiadomość
Chciałabym powtórzyć moje wcześniejsze pytanie. A mianowicie czy ktoras z Was mogłaby mi dokładnie opisać calą procedurę prostowania, bo zamowiłam te preparaty do prostowania ze strony farouka i przyszły mi bez żadnej instrukcji obslugi, a w poniedzialek już bedę miala je prostowane, więc bardzo mi zależy na tym opisie. Najważniejsze jest to ile czasu preparaty mają być na włosach. Bardzo prosze o jakąś odpowiedz. Z gory dzięki. Pozdrawiam
Tego typu opisy pojawiały się już w wątku.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 21:02   #1912
AnkiFunki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Cieszyn <3
Wiadomości: 331
GG do AnkiFunki Send a message via Skype™ to AnkiFunki
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Noo dość długie to forum o chemicznym prostowaniu.. można się trochę pogubić ale jakoś przebrnęłam przez te wszystkie wontki. Co do procedury tego trwałego prostowania to ja sie na nią nie natknęłam.. przynajmniej takmi sie wydaje...Ostatnio coraz bardziej zastanawiam sie nad wyprostowaniem włosków systemem firmy Farouk. Duzo sie naczytałam i pytałam ale wciaż nie jestę pewna. Mam rozjaśniane włoski ale w dobrej kondycji bądz co bądz podcinam je co trzy tygodnie;P Ale boje sie ze nawet farouk do włosów rozjaśnianych i szorstkich może coś znimi zrobić złego.. a na wakacje chciałabym mieć normalne włosy np po wyjściu z wody^^

A to rady jakiejś pani ktora pomogła mi w rozgryzieniu tego jak robi sie taką trwałą;D

"Jeśli ma Pani mocno rozjasniane wlosy to nie proponuje wykonywac tego zabiegu! Nie jest trudny w wykonaniu, mysle ze fryzjera sobie bez probemu poradzi.
nie mam instrukcji, ale robilam zabieg wiec napisze po swojemu
najpierw nalezy umyc wlosy, wysuszyc, wyprostowac prostownica,
nalozyc preparat 1 pedzelkiem pasmo po pasmie(nie rozczesywac grzebieniem juz nalozonego preparatem pasemka!!!!)
trzyma sie ok 15-20 min potem plucze dlugo woda, myje szamponem, nie uzywamy odzywki i znowu suszymy, prostujemy prostownica i nakladamy preparat 2 tak samo jak 1, trzymamy ok 10-15 min i splujemy dlugo woda, nakladamy odzywke i suszymy
po preparacie 1 wlosy moga wygladac nie ladnie ale tym sie nie przejmujemy, gdzyz ten preparat otwiera luske wlosa a preparat 2 ja potem domyka, dlatego tez nie uzywamy podczas zabiegu odzywek, bo one tez zamykaja luske wlosa, dopiero na koniec mozna ja nalozyc
najlepiej nie robic tego samemu, gdyz moze byc ciezko nakladac z tylu, a musi to byc dobrze zrobione zeby efekt byl ladny, nalezy uzywac rekawiczek ochronnych
nakladajac preparat nalezy wlosy zaczesywac do tylu jesli chce sie uzyskac wlosy odbite od nasady, jesli sie nalozy z przedzialkiem moga byc potem oklapniete
trwala nie zawiera amoniaku, jednak jest zabiegiem chemicznym i nalezy potem dbac o prawidlowe odzywianie wlosow"

Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś spostrzezenia co do wykonywania i pielęgnowania włosów w czasie i po zabiegu to prosze o jakieś konkrety;PP
Kurcze nawet juz przestudiowałam podręcznik od mojej koleżanki o chemicznym prostowaniu..i szczez jumz od tych informacji mi głowa pęka

AnkiFunki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 08:12   #1913
ncichar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 8
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Owszem były opisy i nawet je czytałam. Ale nie było takiego dokładnego jak ten powyżej. serdeczne dzięki AnkiFunki
ncichar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 08:33   #1914
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Od dluzszego czasu podgladam ten watek i poniewaz zaczelam zastanawiac sie nad prostowaniem Alfaparf-wiem,ze sa tu takze przeciwniczki tej metody,ale mnie bardzo odpowiadaja kosmetyki tej firmy,no i znalazlam takze pochlebne opinie- mam pytanie. Czy to prawda,ze istnieja dwa typy prostowania Alfaparf? jeden z uzyciem prostownicy,a drugi bez? kiedy, tzn. na jakie wlosy stosowany jest ktory?
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 09:02   #1915
olliecoco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 194
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Bardzo dziekujeAnkiFunki za tak szczegolowy opis. Jednak dziewczyny na forum na poprzednich stronach pisały o tym ze nalezy na wlosy nakładać jedwab. Czy ktoś wie kiedy podczas zabiegu nalezy go nakladac na wlosy?
olliecoco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 09:53   #1916
AnkiFunki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Cieszyn <3
Wiadomości: 331
GG do AnkiFunki Send a message via Skype™ to AnkiFunki
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

O ile mi sie wydaje to jedwab nakłada sie po nałozeniu i zmyciu tego drugiego płynu neutralizującego bo on domyka łuski włosa Niewiem do końca bo sie na tym nieznam za bardzo może jakiś fachowiec by odpowiedział??
AnkiFunki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 17:12   #1917
lil coco
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 897
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez AnkiFunki Pokaż wiadomość
Noo dość długie to forum o chemicznym prostowaniu.. można się trochę pogubić ale jakoś przebrnęłam przez te wszystkie wontki. Co do procedury tego trwałego prostowania to ja sie na nią nie natknęłam.. przynajmniej takmi sie wydaje...Ostatnio coraz bardziej zastanawiam sie nad wyprostowaniem włosków systemem firmy Farouk. Duzo sie naczytałam i pytałam ale wciaż nie jestę pewna. Mam rozjaśniane włoski ale w dobrej kondycji bądz co bądz podcinam je co trzy tygodnie;P Ale boje sie ze nawet farouk do włosów rozjaśnianych i szorstkich może coś znimi zrobić złego.. a na wakacje chciałabym mieć normalne włosy np po wyjściu z wody^^

A to rady jakiejś pani ktora pomogła mi w rozgryzieniu tego jak robi sie taką trwałą;D

"Jeśli ma Pani mocno rozjasniane wlosy to nie proponuje wykonywac tego zabiegu! Nie jest trudny w wykonaniu, mysle ze fryzjera sobie bez probemu poradzi.
nie mam instrukcji, ale robilam zabieg wiec napisze po swojemu
najpierw nalezy umyc wlosy, wysuszyc, wyprostowac prostownica,
nalozyc preparat 1 pedzelkiem pasmo po pasmie(nie rozczesywac grzebieniem juz nalozonego preparatem pasemka!!!!)
trzyma sie ok 15-20 min potem plucze dlugo woda, myje szamponem, nie uzywamy odzywki i znowu suszymy, prostujemy prostownica i nakladamy preparat 2 tak samo jak 1, trzymamy ok 10-15 min i splujemy dlugo woda, nakladamy odzywke i suszymy
po preparacie 1 wlosy moga wygladac nie ladnie ale tym sie nie przejmujemy, gdzyz ten preparat otwiera luske wlosa a preparat 2 ja potem domyka, dlatego tez nie uzywamy podczas zabiegu odzywek, bo one tez zamykaja luske wlosa, dopiero na koniec mozna ja nalozyc
najlepiej nie robic tego samemu, gdyz moze byc ciezko nakladac z tylu, a musi to byc dobrze zrobione zeby efekt byl ladny, nalezy uzywac rekawiczek ochronnych
nakladajac preparat nalezy wlosy zaczesywac do tylu jesli chce sie uzyskac wlosy odbite od nasady, jesli sie nalozy z przedzialkiem moga byc potem oklapniete
trwala nie zawiera amoniaku, jednak jest zabiegiem chemicznym i nalezy potem dbac o prawidlowe odzywianie wlosow"

Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś spostrzezenia co do wykonywania i pielęgnowania włosów w czasie i po zabiegu to prosze o jakieś konkrety;PP
Kurcze nawet juz przestudiowałam podręcznik od mojej koleżanki o chemicznym prostowaniu..i szczez jumz od tych informacji mi głowa pęka
więc tak:

1. przed nałozeniem płynu 1. nakłądamy na włosy jedwab,SPORO. naprawde go nie żałujemy, !
2. włosy przed nałożeniem płynu nr 2 muszą być IDEALNIE wyprostowane, i tak samo po nałozeniu, w tarkcie działania - przez cały czas włosy muszą być proste, nie mogą "krzywo leżeć", być za uchem itp
3. a co do czasu trzymania poszególnych preparatów na włosach..każda seria ( włosy dziewicze, farbowane, lekko rozjaśniane) ma INNY !
lil coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 18:46   #1918
ncichar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 8
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Tak konkretnie to mi chodzi o preparaty do wlosow dziewiczych, o czas ich trzymania na wlosach. I jeszcze jedno lil coco mogłabyś mi napisać czy ten jedwab przed nałożeniam płynu nr 1 to dajemy na suche czy na mokre włosy??? Bede wdzieczna za odpowiedz.
ncichar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 20:11   #1919
lil coco
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 897
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

jedwab na suche włosy
a co do czasu to nie pamiętam dokładnie.. oba preparaty były trzymane ok 30-45 min...
lil coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 14:57   #1920
Ajsi
Raczkowanie
 
Avatar Ajsi
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 111
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Więc to nieprawda, że cały zabieg trwa koło 5 godzin? :P
__________________
Bo w życiu liczy się tylko piękno chwil..
Ajsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-28 21:05:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:31.