Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;) cz.VII - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-12-30, 13:16   #3901
mika121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 28
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Nie



Natomiast dziurawca nie piję w żadnej ilości, ja z ziółkami wolę nie eksperymentować w żadnej ilości
Dziewczyny, zastanawiam się.. - w piątek wieczorem wypiłam krople żołądkowe zawierające w składzie 1/4 wyciągu z dziurawca, w sobotę też 2x dziennie. W sobotę współżyłam, ale bez wytrysku w środku. Myślicie, że mogę mieć powody do niepokoju o ten dziurawiec?

Nie zamartwiam się jakoś super, wolę zachować jasny umysł, pytam dla pewności - tym bardziej, że nie było wytrysku i dziurawiec był wypity w niewielkich ilościach. Powinno być ok, czy wybrać się do ginekologa?

Edytowane przez mika121
Czas edycji: 2019-12-30 o 13:44
mika121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-30, 14:09   #3902
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez zuuuuskaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, na jednej z popularnych grup na Facebooku pojawiał się post o reakcjach na nieplanowane ciąże. I oczywiście przy tym jak to możliwe i komentarze, że antykoncepcja co do minuty i ciąża, że przez tarczyce się nie wchłaniały, że brała i w czwartym miesiącu się dowiedziała.

Błagam uspokójcie mnie mądrym słowem bo wpadłam w panikę. Sama mam niedoczynność która przechodzi na nadczynność i mój ginekolog powiedział że to nie ma wpływu żadnego, tym bardziej ze lek biorę rano, a anty wieczorem.

Nie współżyłam „normalnie” od października, bo infekcja i tak dalej. Ostatni miesiąc w gumce bo włączyła i się schiza. Wraz z rozpoczęciem nowego opakowania chciałam współżyć normalnie ale po tym co przeczytałam włączyła mi się jakaś blokada i paniczny strach....
Brałam tabletki 1,5 roku, choruje na hashi, w ciąży nie jestem.
Nikt się nie przyzna, że się seksił bez zabezpieczenia i jest w ciąży, tylko będzie wymyślał głupoty.
Na choroby autoimmunologiczne choruje mnóstwo kobiet. Jeśli miałoby to zaburzać działanie tabletek, to producenci już by o tym wiedzieli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-30, 14:11   #3903
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Mika, po co Ci gin, jeśli nie było wytrysku?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-30, 14:14   #3904
mika121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 28
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Mika, po co Ci gin, jeśli nie było wytrysku?
Martwię się o płyn przedejakulacyjny - oczywiście tabletka w tym dniu była.
mika121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-30, 14:23   #3905
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Zauważam ostatnio jakiś wysyp straszliwej ciążofobii. Nawet wiele osób w ogóle rezygnuje ze współżycia, bo przecież "ryzyko zawsze jest ".
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-30, 15:36   #3906
kokaaina
Raczkowanie
 
Avatar kokaaina
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 42
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Hej dziewczyny, ostatnio około 1,5 h po zażyciu tabletki wystąpiło u mnie wyróżnienie, dośc mocne, jednorazowe, czy istnieje ryzyko że tabletka się nie wchlonela?
kokaaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-30, 15:39   #3907
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez kokaaina Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ostatnio około 1,5 h po zażyciu tabletki wystąpiło u mnie wyróżnienie, dośc mocne, jednorazowe, czy istnieje ryzyko że tabletka się nie wchlonela?
Nie ma takiego ryzyka skoro to nie była biegunka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-30, 18:34   #3908
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 882
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
Zauważam ostatnio jakiś wysyp straszliwej ciążofobii. Nawet wiele osób w ogóle rezygnuje ze współżycia, bo przecież "ryzyko zawsze jest ".
Ciążofobii albo po prostu niewiedzy (lub ignorancji) na temat skutecznej antykoncepcji.
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-30, 20:47   #3909
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

[1=b86fbd8625d9b7713dc397c 4b023b1c18a236704_5f3b0c8 5ccdaa;87460019]Ciążofobii albo po prostu niewiedzy (lub ignorancji) na temat skutecznej antykoncepcji.[/QUOTE]

Ale u niektórych to prawdziwa paranoja. A dostęp do rzetelnej wiedzy jest tak prosty! Tyle możliwości antykoncepcji!
A wątek," czy mogę być w ciąży " kwitnie sobie radośnie coraz piekniejszymi kwiatkami.

Edytowane przez mariamalaria
Czas edycji: 2019-12-30 o 20:52
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-30, 21:54   #3910
Syl111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 16
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Hej, gdy połykałam tabletkę miałam sucho w ustach i zanim ją połknęłam minęło kilkanaście sekund. Po połknięciu poczułam, że jest mi gorzko w ustach, jakby tabletka nieco się rozpuściła i wypiłam wtedy szklankę wody. Myślicie, że mam się obawiać, że to zaburzy działanie tabletki? Miała któraś z Was kiedyś podobnie?
Syl111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-30, 22:01   #3911
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Syl111 Pokaż wiadomość
Hej, gdy połykałam tabletkę miałam sucho w ustach i zanim ją połknęłam minęło kilkanaście sekund. Po połknięciu poczułam, że jest mi gorzko w ustach, jakby tabletka nieco się rozpuściła i wypiłam wtedy szklankę wody. Myślicie, że mam się obawiać, że to zaburzy działanie tabletki? Miała któraś z Was kiedyś podobnie?
Nie masz się czym przejmować skoro przyjęłaś tabletkę.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Edytowane przez NocnaWiedma
Czas edycji: 2019-12-30 o 22:14
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-31, 07:41   #3912
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-31, 10:43   #3913
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 882
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Syl111 Pokaż wiadomość
Hej, gdy połykałam tabletkę miałam sucho w ustach i zanim ją połknęłam minęło kilkanaście sekund. Po połknięciu poczułam, że jest mi gorzko w ustach, jakby tabletka nieco się rozpuściła i wypiłam wtedy szklankę wody. Myślicie, że mam się obawiać, że to zaburzy działanie tabletki? Miała któraś z Was kiedyś podobnie?
Nie zaburzy.
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-31, 19:01   #3914
Syl111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 16
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Szczęśliwego Nowego Roku Wam wszystkim ;* <3
Syl111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 09:44   #3915
mysia1234567
Rozeznanie
 
Avatar mysia1234567
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 576
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Syl111 Pokaż wiadomość
Szczęśliwego Nowego Roku Wam wszystkim ;* <3
I roku bez dzieci <3
mysia1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 09:45   #3916
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Zmniejszenia ilości schiz
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 23:35   #3917
kokaaina
Raczkowanie
 
Avatar kokaaina
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 42
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Jednorazowe luźne wyróżnienie, to chyba raczej nie jest traktowane jako biegunka?
kokaaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-02, 05:18   #3918
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez kokaaina Pokaż wiadomość
Jednorazowe luźne wyróżnienie, to chyba raczej nie jest traktowane jako biegunka?
Nie jest

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-02, 05:28   #3919
kokaaina
Raczkowanie
 
Avatar kokaaina
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 42
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Martwi mnie tylko to, że wystąpiło jednego dnia 1,5 h po zażyciu tabletki, za trzy dni 30 min po zażyciu tabletki.
kokaaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-02, 06:27   #3920
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez kokaaina Pokaż wiadomość
Martwi mnie tylko to, że wystąpiło jednego dnia 1,5 h po zażyciu tabletki, za trzy dni 30 min po zażyciu tabletki.
Tylko długotrwała biegunka ma wpływ na tabletki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-02, 08:29   #3921
kara_mogan91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 7
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny, poukładałam sobie wszystko w głowie i tak:
- najważniejsze: zawsze wszystkie tabletki o czasie, żadnych interakcji, wymiotów, grejpfrutów, dziwnych ziół.
- poprzednie krwawienie od 14-17.11.
1) plamienie od 14 tabletki aż do krwawienia
2) 15 tabletka - wizyta u ginekologa - 3 grudnia - macica w porządku, jajniki tez, brak śladu owulacji. Stwierdzona infekcja, najprawdopodobniej grzybica. Endometrium cienkie.
3) plamienie zamieniło się w krwawienie - 11.12, standardowo przy 4-5 tabletce w przerwie. Krwawienie trochę inne niż zwykle, ale nie plamienie, dużo skrzepów
4) leczyłam infekcję - dziwne samopoczucie
5) prawie wszystko ustało - brak nudności, itp. Lekkie pobolewanie piersi, lekki ból podbrzusza i dołu pleców i nadal delikatne pieczenie - najprawdopodobniej leczenie nie było wystarczające, ale najbliższa wizyta do ginekologa dopiero 25.02.
6) od wizyty u ginekologa cały czas stosujemy dodatkowe zabezpieczenie.

Czekam na krwawienie, które powinno pojawić się w przyszłym tygodniu. Ostatnio dostałam radę od znajomej, która studiuje psychologię, żeby wszystko analizować i zapisywać, a wtedy strach trochę przechodzi. Po przeczytaniu tej listy myślę, ze spina zupełnie niepotrzebna. O ten miesiąc nie mam zupełnie zmartwień, bo w związku z tą infekcją stosujemy tez prezerwatywy. Trochę jeszcze myślę o tym wcześniejszym miesiącu, ale było krwawienie po czym wizyta u ginekologa.
Patrząc trzeźwym okiem - jest ok, prawda?
kara_mogan91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-02, 23:13   #3922
anika142
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

dziewczyny, mam problem
Właśnie skończyłam drugie opakowanie tabletek Aidee i od dwoch dni boli mnie lewy jajnik i dzisiaj pojawił się gesty śluz. +od jakiegoś czasu jest mi po prostu niedobrze (nie miałam zadnych wymiotów ani biegunek). Od początku brania tabletek się zabezpieczam, żadnej nie ominęłam i zawsze biorę o tej samej godzinie (+5/10 min ale to w końcu żadne spóźnienie).
Dzisiaj wzięłam ostatnią tabletkę z drugiego opakowania, więc mam nadzieje, że krwawienie szybko przyjdzie
czy któraś z tez miała taki problem?
anika142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-03, 06:32   #3923
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez anika142 Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam problem
Właśnie skończyłam drugie opakowanie tabletek Aidee i od dwoch dni boli mnie lewy jajnik i dzisiaj pojawił się gesty śluz. +od jakiegoś czasu jest mi po prostu niedobrze (nie miałam zadnych wymiotów ani biegunek). Od początku brania tabletek się zabezpieczam, żadnej nie ominęłam i zawsze biorę o tej samej godzinie (+5/10 min ale to w końcu żadne spóźnienie).
Dzisiaj wzięłam ostatnią tabletkę z drugiego opakowania, więc mam nadzieje, że krwawienie szybko przyjdzie
czy któraś z tez miała taki problem?
Na początku mogą pojawić się takie objawy. Powinny minąć, kiedy organizm przyzwyczai się do tabletek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-05, 15:38   #3924
dama66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 7
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Hej
Ogólnie biorę tabletki już ponad dwa lata i przez ten czas wszystko jest w porządku w kwestii mojej regularności brania i skuteczności antykoncepcji. Jednak od samego początku brania tabletek moim głównym problemem nie jest interakcja z lekami czy inne tego typu rzeczy, tylko kwestia biegunki, która wystąpi po przyjęciu tabletki lub coś co biegunką do końca nie jest. Jest to u mnie zmora, aż do takiego stopnia, że dla pewności potrafię robić tak, że najpierw idę do toalety, a dopiero później przyjmuję tabletkę, tak, żeby w ogóle w czasie 4h po zażyciu tabletki dla pewności nie mieć wątpliwości. Wiem co to jest biegunka, ale każdej z nas zdarza się czasami coś takiego "dziwnego", albo rzadszy stolec, papka, jakieś postrzępione fragmenty etc. Co w takiej sytuacji? Dzisiaj rano miałam zaparcia, później wzięłam tabletkę i jakieś 30 minut później właśnie oddałam stolec miękki, ale był on pofragmentowany, tak że nie była to jakaś papka i było to uformowane w fragmenty, ale że tak powiem "wychodziło tak miękko". Czy w przypadku tabletek to groźny jest tylko stolec w postaci istnej wody? Wybaczcie za bezpośredniość w opisach i pozdrawiam.
dama66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-05, 18:53   #3925
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez dama66 Pokaż wiadomość
Wiem co to jest biegunka, ale każdej z nas zdarza się czasami coś takiego "dziwnego", albo rzadszy stolec, papka, jakieś postrzępione fragmenty etc. Co w takiej sytuacji?
Nic
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-05, 20:12   #3926
zuuuuskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 87
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny a miewacie bóle jajników podczas antykoncepcji? Przejmujecie się tym czy nie? Kiedyś pytałam mojej ginekolog to mówiła, żeby się nie przejmować bo jak to ogranizm, czasem coś pobili, zakłuje etc.
zuuuuskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 00:18   #3927
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez zuuuuskaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny a miewacie bóle jajników podczas antykoncepcji? Przejmujecie się tym czy nie? Kiedyś pytałam mojej ginekolog to mówiła, żeby się nie przejmować bo jak to ogranizm, czasem coś pobili, zakłuje etc.
Tak, miewam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 08:30   #3928
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Też miewam.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 13:49   #3929
mysia1234567
Rozeznanie
 
Avatar mysia1234567
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 576
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Ja też
mysia1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-07, 07:57   #3930
kokaaina
Raczkowanie
 
Avatar kokaaina
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 42
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Czy przerwę można skrócić o jeden dzień? A następnym razem zrobić normalnie 7dniowa?
kokaaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-07 10:57:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:15.