Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3 - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-05-07, 18:53   #3631
lenka45
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 1
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Hej dziewczyny
Czy któraś z Was operowała się u dr Piotra Drozdowskiego?
lenka45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 23:18   #3632
AgaWuuuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 27
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Można się zamieniać dowolnie u Dr Wysockiego wystarczy ze obie strony napisza o zamianie terminu do jego asystentki
AgaWuuuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-08, 09:38   #3633
byc1piekna
Raczkowanie
 
Avatar byc1piekna
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 56
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

A to jak tak to sorki za wprowadzenie w błąd. Przeczytałam o tym na grupach na fejsie,tam dużo o tym było i pisali,że Dr nie wymienia terminów,więc myślałam,że tak jest. Może bardziej chodziło o to,że Dr nie zgadza się na kupno terminów.
byc1piekna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-18, 11:21   #3634
glamour1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Śledzę ten post i podziwiam wasze przemiany są piękne, po latach i ja sie odważę w końcu na ten krok ale mam pytanie czy poleca ktoś dobrego specjalistę w robieniu nosków z trójmiasta? 🤩🤩

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Czy któraś z was kochane miałyście zrobiony nosek u dr Dębskiego w warszawie? Jeśli tak to jakie wrażenia macie po operacji i rezultaty po operacji noska?.. Chciałam wczesniej zapisać sie na konsultacje do dr Wysockiego z Wrocławia ale na samą konsultacke termin byl na marzec 2025 roku 😳😱 masakra jakaś dlatego zrezygnowałam bo chciałabym jeszcze w młodych latach zrobić sobie nosek a nie za nie wiadomo ile lat 🤦☠♀️ bo Pani recepcjonistka powiedziała mi że od konsultacji u dr Wysockiego nie wiadomo kiedy byłaby operacja takze konsultacja za 4 lata a operacja nie wiadomo kiedy 🤷☠♀️ a u Pana dr Dębskiego konsultacja w grudniu tego roku i terminy operacji po 3-4 miesiącach więc juz lepiej lecz chciałam wiedzieć czy dokonałam trafnego wyboru jeśli chodzi o dr Dębskiego
glamour1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-18, 14:36   #3635
Balonoowa
Rozeznanie
 
Avatar Balonoowa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 666
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cześć! Pisałam tu wcześniej z mnóstwem wątpliwości przed operacją i w końcu się zdecydowałam. Byłam operowana w maju u dr Zachary. Na razie czuję się mega dziwnie, jak nie ja...nie potrafię się przyzwyczaić do swojego odbicia w lustrze. Ale mam nadzieję, że to minie. Miałam CKN.
Mam pytanie do dziewczyn po operacji - jak szybko przekonałyście się do swojego nowego nosa? Jesteście zadowolone? Mam na myśli jedynie aspekt wizualny.
Balonoowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-18, 23:24   #3636
AgaWuuuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 27
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Ja dalej nieprzyzywczajona (operacja lipiec 2020) i nie do konca zadowolona z efektu niestety i chyba niewiele sie juz zmieni
AgaWuuuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-19, 02:33   #3637
Elanka888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 7
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Hej. Ja miałam operacje u doktora Dębskiego w listopadzie. Nosek ładny, taki dziecięcy jak każdy mówi czuję się o wiele młodziej. Nic nie bolało po operacji. Ludzie i opieka tam jest super. Polecam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elanka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-19, 08:38   #3638
Kadia99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 4
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

U kogo robiłaś? Wysocki?
Kadia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-19, 16:27   #3639
glamour1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cieszę się batdzo takie wiadomości podnoszą na duchu 🤗 a jest możliwość wysłania zdjęcia pięknego noska przed i po bym mogła lekarzowi pokazać aby zrobił powtórkę swojego dzieła jeśli jest taki śliczny? 😊😊😊
glamour1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-20, 10:45   #3640
kwiatuszekmaly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 4
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

glamour1990, ja zostalam niemilo potraktowana przez pracownice dębski ego, blondynke, imie na e. Oczywiscie po przyjsciu do kliniki to umiechom nie bylo konca. Jak prowadzila mnie na sale op. to sobie zadrwila ze mnie, lezac na sali op. to mnie tak mocno pasem scisnela, ze nie moglam swobodnie oddychac, tylko na sile (bylyscie spinane pasem na brzuchu?). Balam sie, ze nie zostanie wtloczona odpowiednia ilosc powietrza jak bede w narkozie. To bylo przerazajace. Miejsce po wkluciu wenflonu do dzisiaj boli, a minelo kilka miesiecy.
I odnioslam wrazenie jakby recepcjonistka jedna drugiej powiedziala o mnie cos smiesznego, bo zaczely smiac sie.
kwiatuszekmaly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-21, 11:59   #3641
Anelle95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 3
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Ale z jakiego powodu Z Ciebie zadrwiła ?

Zgłosiłabym to Dębskiemu
Anelle95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-22, 05:23   #3642
kwiatuszekmaly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 4
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Nie bede pisala dokladnie, ale chozilo o sylwetke. A zglaszanie mijalo sie z celem, nic by to nie dalo.
kwiatuszekmaly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-23, 12:44   #3643
kasiakasia1990
Przyczajenie
 
Avatar kasiakasia1990
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 11
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Mam pytanie odnośnie dr Pabiańczyka. Czy macie jakieś doświadczenia z tym chirurgiem? Zastanawiam się nad jego wyborem ale nie mogę znaleźć zbyt wiele informacji poza opiniami na znany lekarz. Jak długo czeka się na konsultacje i operacje? I co najważniejsze jak efekty ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiakasia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-24, 13:59   #3644
malwoj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gryfów
Wiadomości: 139
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

A jak byście wybrały, który Dr lepszy od poprawek Wysocki czy Krawczyński? A może jeszcze inny?
malwoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-25, 07:12   #3645
agacias81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Ja robiłam u Pana doktora CKN w grudniu , jestem zadowolona😃
agacias81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-25, 16:27   #3646
Balonoowa
Rozeznanie
 
Avatar Balonoowa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 666
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez AgaWuuuu Pokaż wiadomość
Ja dalej nieprzyzywczajona (operacja lipiec 2020) i nie do konca zadowolona z efektu niestety i chyba niewiele sie juz zmieni
A dlaczego jesteś niezadowolona? I jak długo nos Ci się "układał"? Bo ja mam największy problem właśnie z tym, że jest mega zadarty i nienaturalny. Ale jestem jeszcze świeżo po operacji, więc liczę na zmianę.

Edytowane przez Balonoowa
Czas edycji: 2021-05-25 o 17:41
Balonoowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-25, 23:19   #3647
AgaWuuuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 27
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

U mnie właśnie nienaturalnie zadarty (w stosunku do mojego poprzedniego to bardzo! Mega tak nie chcialam i tego sie balam najbardziej. Niestety najgorsze obawy sie sprawdzily. Opadl niewiele bardzo. Ukladal sie do 5 mca. Mam cienka skore. Pozniej juz nie zauwazylam zadnej zmiany. Mial byc prosty a jest skocznia
AgaWuuuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 17:12   #3648
Kadia99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 4
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

AgaWuuuu robiłaś u dr Wysockiego? 😕
Kadia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 23:23   #3649
AgaWuuuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 27
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Nie. U Krawczyńskiego
AgaWuuuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-27, 00:01   #3650
Balonoowa
Rozeznanie
 
Avatar Balonoowa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 666
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Rozumiem, ja mam te same obawy... Choć mam też nadzieję, bo od mojej operacji minęło mało czasu. Ja również w stosunku do mojego "starego" nosa mam w tej chwili mega zadarty. A co mówią Ci znajomi, rodzina? Bo może wyglądasz lepiej, tylko sama nie możesz się przyzwyczaić i w tym jest problem?
Balonoowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-28, 00:15   #3651
AgaWuuuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 27
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Bez zadnej krytyki w sumie. Troche sie chowam za okularami. Czas rekonwalescencji przypadal na rozne fale pandemii takze nie pokazywalam sie za duzo a w pracy to maska. Raczej kazdy podchodzi do tego taktownie i nie krytykuje nic. Wiadomo ze to byl/jest przeogromny kompleks i raczej nie ma tego tematu a ja nie pytam 🙈
AgaWuuuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-03, 21:58   #3652
Balonoowa
Rozeznanie
 
Avatar Balonoowa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 666
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Dziewczyny po operacji noska, mam znów pytanie do Was! Jak długo utrzymywał Wam się ten katar? Bo powiem szczerze, że u mnie to trwa już miesiąc i nie odpuszcza, to jakaś męczarnia, ciągle chusteczki
Balonoowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-09, 15:44   #3653
Phanusiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Czesc dziewczyny,
Ja rowniez jak wy dlugo, bo przez 5 lat dochodzilam do etapu podjecia decyzji o operacji nosa, zaczelo sie koncem liceum trwalo przez studia po czym nastopily przeszukiwania internetu w celu wybrania odpowiedniego lekarza. Mialam "to szczescie", ze moje kolezanki i siostra mialy juz operacje nosa, wiec pod uwage bralam tylko wlasnie sprawdzonych lekarzy tzn Dr Wysockiego, Dr Skupina, Dr Stepniewskiego i Dr Zachare.
Od zawsze mialam wrazenie, ze moj nos do mnie nie pasuje, coc ludzi twierdzili, ze nadaje mi charakteru, ale same wiecie, ze generalnie chodzi o wlasna samoocene, poczucie komfortu psychicznego i wizualnego.
Dr Zachara robi piekne nosy, ale uwazam ze ma swoja bardzo specyficzna technike, jego nosy sa bardzo male, zadarte i nie kazdej dziewczynie moga pasowac. Moja kolezanka ma bardzo dziewczeca urode, wiec operujac sie u niego uzyskala efekt malenskiego zadartego nosa, ktory mi osobiscie w zyciu by nie pasowal.
Bardzo chcialam byc operowana u Dr Wysockiego poniewaz kolezanka po operacji u niego ma przepiekny nos, ale obdzwaniajac klinike w 2020 roku, terminy byly na 2022. Poszlam za ciosem i dzwonilam rowniez do dr Skupina i Stepniewskiego, bo rowniez mialam siostre i znajoma z pieknym efektem po operacji. Obydwoje lekarze mieli terminy na 2021. Dodam jeszcze, ze pochodze z Krakowa, ale jezeli chodzilo o centralna czesc mojej twarzy odleglosc nie miala znaczenia
Nie wiem czy to szczescie czy nie, ale w lutym zwolnil sie termin do Dr Stepniewskiego i takim oto sposobem w Marcu 2021 przeszlam CKN. Obecnie mijaja niecale 3 miesiace od operacji, profil jest przepiekny, mam prosty maly delikatnie zadarty nosek, bez skoczni i nienaturnalnego wygladu. Choc czubek jest jeszcze mocno opuchniety licze ze z dnia na dzien bedzie lepiej, mialam korekte metoda otwarta, z reszta moj przypadek byl dosyc trudny. Mialam duzy garbaty nos, z duza asymetria chrzastki otworow nosowych, w dodatku duzy przerost chrzastki wiec moj nos strecal w prawo. Aktualnie z profilu jest piekny, a na wprost mega uroczy ale zmienia sie co kilka dni, wraz z systematycznymi masazami. Dodam jeszcze, ze mam 25 lat a od zawsze mowiono, ze wygladam powaznie przez moje ostre rysy twarzy. Jendak po operacji, jak juz zaczelam wychodzic do ludzi uslyszalam mnostwo komentarzy, ze wygladam duzo mlodziej i lagodniej.
Sama droga przez wyszukanie doktora, konsultacje, rozmowy z dziewczynami i szperanie po forach daly mi duzy komfort i idac na konsultacje wiedzialam czego chce, zrobilam sobie nawet wizualizacje jak chce wygladac po operacji. Wiadomo obawy byly, ale to naturalne.
Dlatego tez polecam kazdemu przed operacja dokladnie sie przygotowac, bo wtedy nic nie powinno zakoczyc, rowniez z rekonwalestencja, ktora osobiscie przeszlam ciezko, ale to ze wzgledu na tendencje do puchniecia, przez co tez opuchlizna schodzi wolniej.
Dziewczyny, ktore bylyby zainteresowane wymiana spostrzezen, lub mialyby jakiekolwiek pytania dotyczace CKN, ktora przeszlam u Dr Stepniewskiego zapraszam na kontakt na phanusiak@wp.pl - chetnie pomoge i odpowiem na rozne pytania. Sama przed operacja pisalam z wieloma dziewczynami po ich operacji i bardzo mi to pomoglo.

Pozdrawiam Was cieplutko
Paulina

Edytowane przez Phanusiak
Czas edycji: 2021-06-09 o 15:48
Phanusiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-11, 16:02   #3654
nosynosynosy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 4
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Mam do Was pytanko jako do ludzi bardziej ogarniętych w temacie. Ile mniej więcej trzeba sobie zarezerwować wizyt u chirurga po korekcie? Rozumiem że tydzień po zabiegu jest zdjęcie gipsu, ale co potem? Jakieś wizyty kontrolne?


Pytam ponieważ rozważałem jakichś chirurgów z dalszej odległości, ale jak tych wizyt jest więcej to może to być uciążliwe.

A i jeszcze jedno pytanie. Po zabiegu jedzie się od razu do domu czy zostaje się na noc lub dwie?

Edytowane przez nosynosynosy
Czas edycji: 2021-06-11 o 16:06
nosynosynosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-11, 23:51   #3655
TheSketchedLady
Wtajemniczenie
 
Avatar TheSketchedLady
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 070
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Nie wiem jak to wygląda w dobie covida, ale po operacji zostaje się w szpitalu jedną-dwie doby. Ja musiałam też przyjechać na wyjęcie setonów (u mnie to było w 2 albo 3 dobie, już nie pamiętam), ale niektórzy lekarze pozwalają wyjmować je samemu w domu. Ja po tygodniu od operacji musiałam jeszcze przyjechać na zdjęcie gipsu, kolejną - i ostatnią - wizytę miałam po 6 tygodniach od operacji. I tyle, niektórzy lekarze, zdaje się, zapraszają jeszcze na wizyty po 3 miesiącach.

Co do odległości - wiadomo, że taka operacja to poważna decyzja i warto wybrać chirurga, który nas do siebie przekona, niezależnie od tego, gdzie przyjmuje. Ale jednak znacznie wygodniej jest mieć swojego lekarza w miarę blisko. Gdybym dziś miała się operować (z obecną wiedzą), wybrałabym lekarza bliżej domu, albo przynajmniej do czasu zdjęcia gipsu wynajęłabym pokój w pobliżu - w razie gdyby się coś działo (a ja akurat w trzeciej dobie od operacji uderzyłam się prosto w gips, więc byłam dość mocno wystraszona), nie musiałabym panikować, że nie mam możliwości "od razu" zobaczyć się z lekarzem.
__________________
Wymiana:
Biżuteria, perfumy, pędzle i kolorówka
Sukienki i buty

Wątki można łączyć



Edytowane przez TheSketchedLady
Czas edycji: 2021-06-14 o 15:16
TheSketchedLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-14, 11:26   #3656
Agsiagg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 3
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Witajcie

Ja tak czytam od niedawna o operacjach plastycznych nosa. Interesuje mnie to, ponieważ chciałbym zrobić sobie korekcję czubka nosa. Czy któraś zwas przeszła przez taki zabieg?
Agsiagg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-15, 14:54   #3657
Phanusiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 3
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Agsiagg Pokaż wiadomość
Witajcie

Ja tak czytam od niedawna o operacjach plastycznych nosa. Interesuje mnie to, ponieważ chciałbym zrobić sobie korekcję czubka nosa. Czy któraś zwas przeszła przez taki zabieg?
Polecam przeczytac caly watek, bo wlasnie dotyczy on operacji nosa i sa relacje osob, ktore takowa operacje przeszly
Phanusiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-15, 16:12   #3658
nosynosynosy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 4
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Jestem facet i też podpinam się do pytania osoby wyżej.
nosynosynosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-18, 14:49   #3659
Balonoowa
Rozeznanie
 
Avatar Balonoowa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 666
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez nosynosynosy Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanko jako do ludzi bardziej ogarniętych w temacie. Ile mniej więcej trzeba sobie zarezerwować wizyt u chirurga po korekcie? Rozumiem że tydzień po zabiegu jest zdjęcie gipsu, ale co potem? Jakieś wizyty kontrolne?


Pytam ponieważ rozważałem jakichś chirurgów z dalszej odległości, ale jak tych wizyt jest więcej to może to być uciążliwe.

A i jeszcze jedno pytanie. Po zabiegu jedzie się od razu do domu czy zostaje się na noc lub dwie?
Hej, ja miałam operację u dr Zachary. Przyjeżdżasz na operację, wychodzisz po 1 dobie, chyba że są komplikacje lub chcesz zostać na żądanie. W moim przypadku miałam przyjechać po 7 dniach na wyciągnięcie rurek = setony i zdjęcie gipsu. To tyle Ostatnia konsultacja jest do roku czasu od zabiegu. Umawiasz się jak Ci pasuje, np. po 6 miesiącach od operacji.
Dodam, że ja do doktora jechałam przez całą Polskę. Po operacji jest to dość uciążliwe, zwłaszcza przy wyższych temperaturach, ale wszystko jest do przeżycia. Oczywiście nie kierowałam.
Balonoowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-18, 20:44   #3660
Agsiagg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 3
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Konsultowałam się z chirurgiem na temat mojego nosa. Byłam u niego, bo robiłam plastykę powiek i na wizycie kontrolnej przy okazji. Według niego jedynie całkowita korekta nosa, wchodzi w grę, bo ja mam szeroki nos. Muszę to przemyśleć, zastanowić się. Nie rozważałam nigdy całkowitej korekcji nosa. Trochę bym się tego bała jednak też że względu na moją pracę, pracuje z dziećmi niepełnosprawnymi i wielokrotnie dostawałam w nos. Jakos nie wyobrażam sobie tego
Agsiagg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-10 22:45:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:59.