DEPILACJA LASEROWA - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-11-16, 00:49   #301
MissMonami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 27
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Tak, dają takie jak w spa, z flizeliny.
Wszystko, chyba, że sobie zażyczysz inaczej.
dzieki za odpowiedz

A mial ktos robiony zabieg laserem diodowym venus velocity?
MissMonami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-19, 10:55   #302
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

A ja po zbieraniu się od 10 lat, a od 3 myśleniu o konkretnym laserze w końcu się zebrałam i zaczęłam w tym roku. Depiluję brzuch, wizyty mam co 10-12 tygodni. Jestem po 3 zabiegach, więc jeszcze średnio mogę mówić o efektach. Kolejny zabieg mam w styczniu. Z każdą wizytą panie zwiększają moc lasera. Moje włosy są brązowe, skóra ani blada ani ciemna. Laser - motus.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-20, 18:36   #303
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A ja po zbieraniu się od 10 lat, a od 3 myśleniu o konkretnym laserze w końcu się zebrałam i zaczęłam w tym roku. Depiluję brzuch, wizyty mam co 10-12 tygodni. Jestem po 3 zabiegach, więc jeszcze średnio mogę mówić o efektach. Kolejny zabieg mam w styczniu. Z każdą wizytą panie zwiększają moc lasera. Moje włosy są brązowe, skóra ani blada ani ciemna. Laser - motus.
Po 3 zabiegach nie widać efektów?
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-02, 19:44   #304
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez Madelie Pokaż wiadomość
Po 3 zabiegach nie widać efektów?
Ja moj pierwszy zabieg na nogach miałam w marcu, potem byla przerwa do maja aż otworzyli po lockdownie. Trzeci zabieg w lipcu. We wrześniu miał być 4 ale niestety opalenizna z urlopu nie zeszła wiec przesunełysmy. Bylam dopiero kilka dni temu i na nogach juz nie ma ciemnych włosów. 3 zabiegi i to bardzo nieregularne dały super efekty. Tego ostatniego mogłam juz nie robić.Jestem zachwycona efektami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-03, 18:53   #305
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A ja po zbieraniu się od 10 lat, a od 3 myśleniu o konkretnym laserze w końcu się zebrałam i zaczęłam w tym roku. Depiluję brzuch, wizyty mam co 10-12 tygodni. Jestem po 3 zabiegach, więc jeszcze średnio mogę mówić o efektach. Kolejny zabieg mam w styczniu. Z każdą wizytą panie zwiększają moc lasera. Moje włosy są brązowe, skóra ani blada ani ciemna. Laser - motus.
Może dlatego mialam takie dobre efekty bo u mnie od razu z mocą na maksa poleciały. Miałam robotę Vectusem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 07:25   #306
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Dopiero teraz zrobiłam 3 zabieg, więc pewnie teraz zobaczę efekty, źle się wyraziłam. Chodziło mi, że po tych dwóch jeszcze nic nie widziałam, tym bardziej, że ostrzegano mnie, że po 2 wysyp może być nawet większy. Zresztą wiadomo jak ze wszystkim to kwestia indywidualna. Ja nie mam najlepszej opcji na laser, bo moja skóra nie jest blada, a włosy czarne tylko skóra normalnego kolory, a włosy brązowe. To zawsze będzie się równało z gorszymi efektami. Do tego bądźmy szczerzy, ale włosy na brzuchu nie każda kobieta ma (mam na myśli ciemne). Docelowo chcę depilować całe nogi, bikini, szparę pośladkową, pośladki, wąsik, bródkę, stopy, ręce, pachy no i skończyć ten brzuch. Jak widać - dużo tego.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2020-12-04 o 07:26
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 12:58   #307
1mimi1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Ja polecam robić długie odstępy między zabiegami nawet do 4-5 msc.
Kiedyś byłam na ciekawym wykładzie na targach kosmetycznych w Krakowie gdzie Pani doktor zachwalała takie odstępy ze względu na fazy wzrostu włosów. No i u mnie się sprawdziło zrobiłam 4 zabiegi i od roku już mi nic nie rośnie na bikini. Teraz robię pachy i łydki.
1mimi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-12-04, 18:37   #308
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez 1mimi1 Pokaż wiadomość
Ja polecam robić długie odstępy między zabiegami nawet do 4-5 msc.
Kiedyś byłam na ciekawym wykładzie na targach kosmetycznych w Krakowie gdzie Pani doktor zachwalała takie odstępy ze względu na fazy wzrostu włosów. No i u mnie się sprawdziło zrobiłam 4 zabiegi i od roku już mi nic nie rośnie na bikini. Teraz robię pachy i łydki.
To by potwierdziło tylko skuteczność moich zabiegów. Nie miałam az tak długich przerw ale były dłuższe niż zalecają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-05, 17:08   #309
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Dlatego u mnie robią różne przerwy raz 10 raz 12 tygodni aby właśnie nie robić ciąle takich samych
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-31, 08:39   #310
majeczqaczaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 65
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

U mnie laser niestety sie nie sprawdził, dla porównania zapisałam się na shr w depil concept. To metoda fotodepilacji w ruchu która nie przegrzewa skóry. Poradziła sobie i z jasnym meszkiem na twarzy i z okolicami bikini.
majeczqaczaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-12, 09:29   #311
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Wróciłam właśnie z 4 zabiegu. muszę powiedzieć, że po 3 zabiegach włosów dalej sporo (ale nie tyle, co przed 1 wizytą), ale zdecydowanie są słabsze. Po prostu jaśniejsze i delikatniejsze. Póki co jestem zadowolona. Obstawiamy z panią, że będzie mi potrzeba 7/8 zabiegów.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-12, 19:16   #312
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Wróciłam właśnie z 4 zabiegu. muszę powiedzieć, że po 3 zabiegach włosów dalej sporo (ale nie tyle, co przed 1 wizytą), ale zdecydowanie są słabsze. Po prostu jaśniejsze i delikatniejsze. Póki co jestem zadowolona. Obstawiamy z panią, że będzie mi potrzeba 7/8 zabiegów.
Zadziwiające jest jak każdy inaczej indywidualnie reaguje na laser. Ja byłam na 4 zabiegu 1 grudnia. Kosmetyczka mówiła że nie musimy go już robić bo nie ma ciemnych włosów, ale stwierdziłam że jak już jestem to zróbmy. Minęło 1,5 miesiąca i nie mam nawet jednego jasnego włosa. Jestem mega zadowolona z tego. Żałuję że tak późno się zdecydowałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-14, 19:54   #313
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Może to dziwne pytanie, ale czy ktoś próbował stosować depilację laserową w salonie na zmianę z laserem do użytku domowego?
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-19, 14:24   #314
Norciia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 9
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez Madelie Pokaż wiadomość
Może to dziwne pytanie, ale czy ktoś próbował stosować depilację laserową w salonie na zmianę z laserem do użytku domowego?
Polecam epilację laserową. Jestem bardzo zadowolona z efektów.
Norciia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-19, 14:36   #315
Kwaga
Przyczajenie
 
Avatar Kwaga
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 14
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez Norciia Pokaż wiadomość
Polecam epilację laserową. Jestem bardzo zadowolona z efektów.
Gdzie robiłaś?
Kwaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-19, 14:39   #316
Norciia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 9
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Beauty Derm w Warszawie przy Domaniewskiej
Norciia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-19, 14:56   #317
Kwaga
Przyczajenie
 
Avatar Kwaga
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 14
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez Norciia Pokaż wiadomość
Beauty Derm w Warszawie przy Domaniewskiej
Jaka cena?
Kwaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-19, 14:58   #318
Norciia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 9
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

na całej twarzy za 1700 za 4 zabiegi. Bardziej się opłaca!
Norciia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-19, 15:16   #319
Kwaga
Przyczajenie
 
Avatar Kwaga
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 14
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

no cena ok
Kwaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-23, 13:02   #320
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cześć Dziewczyny. Zrobiłam sobie jakiś czas temu serię zabiegów Vectusem - bikini pełne oraz łydki. Ostatnio jak byłam na zabiegu "przypominającym" na bikini (łącznie kilkanaście strzałów, po roku od ostatniego zabiegu) dowiedziałam się że na te jasne włoski, których Vectus nie łapie, dobry będzie Soprano. Przejrzałam wątek i widzę że był polecany przez kilka osób. Możecie polecić jakiś salon/gabinet w Warszawie lub zachodnich okolicach, w którym wykonują zabiegi laserem Soprano?
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-30, 07:04   #321
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez Sif Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny. Zrobiłam sobie jakiś czas temu serię zabiegów Vectusem - bikini pełne oraz łydki. Ostatnio jak byłam na zabiegu "przypominającym" na bikini (łącznie kilkanaście strzałów, po roku od ostatniego zabiegu) dowiedziałam się że na te jasne włoski, których Vectus nie łapie, dobry będzie Soprano. Przejrzałam wątek i widzę że był polecany przez kilka osób. Możecie polecić jakiś salon/gabinet w Warszawie lub zachodnich okolicach, w którym wykonują zabiegi laserem Soprano?
Ja byłam w Lux Beauty na Mokotowie. Na Soprano. Byłam tylko raz, bo akurat zaczęła się pandemia i porzuciłam ale mam porównanie do Vectusa i rzeczywiście Soprano nie boli. Przynajmniej na pierwszej wizycie, na której są niskie parametry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-10, 08:49   #322
pro101
Raczkowanie
 
Avatar pro101
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 32
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Zastanawiam się nad zapisaniem się na depilację laserową bikini bo w sumie mam tam największy problem z włoskami.Ale obawiam sie jednego, ze zaplace i że włoski odrosną. Zdaję sobie sprawę, ze praktyznie zadna depilacja nie jest na zawsze, ale jak przedstawia się sytuacji na przykład po 5 latach?
Dodam, ze włosów tam na dole mam dużo oraz sa bardzo mocne.
xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2022-10-18 o 11:07 Powód: link po edycji
pro101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-10, 13:46   #323
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez pro101 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad zapisaniem się na depilację laserową bikini bo w sumie mam tam największy problem z włoskami.Ale obawiam sie jednego, ze zaplace i że włoski odrosną. Zdaję sobie sprawę, ze praktyznie zadna depilacja nie jest na zawsze, ale jak przedstawia się sytuacji na przykład po 5 latach?
Dodam, ze włosów tam na dole mam dużo oraz sa bardzo mocne.
Według mnie efekt nie jest wzorowy, ale warty czasu i pieniędzy. W porównaniu z wieloletnim męczeniem się z goleniem, rankami, wyrastaniem włosów dobę po goleniu, to obecny stan to dla mnie luksus i nie żałuję. Choć włoski są wyczuwalne i co jakiś czas golę maszynką. Ale to niebo a ziemia w porównaniu do tego, co było przed zabiegami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-10, 14:54   #324
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Według mnie efekt nie jest wzorowy, ale warty czasu i pieniędzy. W porównaniu z wieloletnim męczeniem się z goleniem, rankami, wyrastaniem włosów dobę po goleniu, to obecny stan to dla mnie luksus i nie żałuję. Choć włoski są wyczuwalne i co jakiś czas golę maszynką. Ale to niebo a ziemia w porównaniu do tego, co było przed zabiegami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam się Zostało mi może ze 30-40 włosków, które są szare i mięciutkie. Mogę je golić raz w tygodniu, a nawet raz na dwa, a miałam bardzo mocne, sztywne i czarne, które rosły dosłownie na godziny. I pewnie te włoski też dałoby radę usunąć, bo głębokie bikini robiłam tylko 3-4x.

Efekt również zależy od poziomu hormonów, bo w przypadku niektórych chorób depilacja może nie dać pożadanego efektu, ale o tym trzeba by poczytać, bo aż takiej szczegółowej wiedzy to nie mam, nie interesowałam się.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-14, 19:02   #325
karolina_lina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 2
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Nie jest to zabieg "na zawsze". Dużo zależy od hormonów, które jak wiadomo u kobiet się zmieniają. Robiłam kilka zabiegów daaaawno temu i byłam zadowolona z efektów. Po urodzeniu dziecka, włoski odrosły w 80% na nogach, bikini mniej. Teraz zaczynam od nowa...
karolina_lina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-17, 19:45   #326
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Wykupiłam serię zabiegów depilacji laserowej na twarz w jednym z salonów Yasumi (Urządzenia Spectrum: E-Light - IPL + RF). 6 zabiegów, za mną już 4.
Moje włosy są dość ciemne i grube co zresztą potwierdziła osoba wykonująca zabieg. Niestety efekty są bardzo słabe.
Włosy odrastają nieco wolniej i jest ich nieco mniej, jednak wymagają ode mnie mimo to praktycznie codziennego golenia kiedys je wyrywałam, jednak przed zabiegiem musiałam je ogolić i boję się, że wpadłam z deszczu pod rynnę.
Kosmetyczka mówi, że może mam problemy hormonalne jednocześnie nie wskazuje jakie i co powinnam zbadać. Nie mam żadnych chorób przewlekłych, włosy w innych częściach ciała nie są jakieś gigantyczne, nie odrastają błyskawicznie, normalne owłosienie.
Miałyście taki przypadek? Że dopiero końcowe zabiegi coś dały? Czeka mnie dokupowanie kolejnych?
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-18, 00:24   #327
MissMonami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 27
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Wykupiłam serię zabiegów depilacji laserowej na twarz w jednym z salonów Yasumi (Urządzenia Spectrum: E-Light - IPL + RF). 6 zabiegów, za mną już 4.
Moje włosy są dość ciemne i grube co zresztą potwierdziła osoba wykonująca zabieg. Niestety efekty są bardzo słabe.
Włosy odrastają nieco wolniej i jest ich nieco mniej, jednak wymagają ode mnie mimo to praktycznie codziennego golenia kiedys je wyrywałam, jednak przed zabiegiem musiałam je ogolić i boję się, że wpadłam z deszczu pod rynnę.
Kosmetyczka mówi, że może mam problemy hormonalne jednocześnie nie wskazuje jakie i co powinnam zbadać. Nie mam żadnych chorób przewlekłych, włosy w innych częściach ciała nie są jakieś gigantyczne, nie odrastają błyskawicznie, normalne owłosienie.
Miałyście taki przypadek? Że dopiero końcowe zabiegi coś dały? Czeka mnie dokupowanie kolejnych?

IPL to slabe efekty. strata czasu i pieniedzy. Efekty tylko przy laserach diodowych//aleksandrytowych/neodymowo-yagowy. IPL to nawet nie jest chyba laser sensu stricto, tylko technologia epilacji swiatlem. w zadnych powaznych klinikach nie stosuje sie juz IPL do trwalej epilacji.
Na efekty bym nie liczyla, zakoncz serie i zrob kolejne zabiegi z wykorzystaniem skuteczniejszych technologii.

Edytowane przez MissMonami
Czas edycji: 2021-04-18 o 00:26 Powód: dodanie cytatu
MissMonami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-18, 06:24   #328
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez MissMonami Pokaż wiadomość
IPL to slabe efekty. strata czasu i pieniedzy. Efekty tylko przy laserach diodowych//aleksandrytowych/neodymowo-yagowy. IPL to nawet nie jest chyba laser sensu stricto, tylko technologia epilacji swiatlem. w zadnych powaznych klinikach nie stosuje sie juz IPL do trwalej epilacji.
Na efekty bym nie liczyla, zakoncz serie i zrob kolejne zabiegi z wykorzystaniem skuteczniejszych technologii.
Jezu serio? Załamałas mnie. Bam pewna że różnice są kosmetyczne, skoro na tym pracują i mają klientki... :/ Straciłam kupę pieniędzy
Nawet nie sprawdzałam rodzaju lasera.

Czy dzięki temu że to przejdę, czy jest szansa że tych kolejnych zabiegów z laserem o którym mówisz wystarczy mi mniej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-18, 10:12   #329
MissMonami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 27
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Jezu serio? Załamałas mnie. Bam pewna że różnice są kosmetyczne, skoro na tym pracują i mają klientki... :/ Straciłam kupę pieniędzy
Nawet nie sprawdzałam rodzaju lasera.

Czy dzięki temu że to przejdę, czy jest szansa że tych kolejnych zabiegów z laserem o którym mówisz wystarczy mi mniej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no niestety przeczytaj sobie ten watek to bedziesz miala ogolne rozeznanie o rodzajach laserach i efektach.. Chyba Vectus to najbardziej popularny i skuteczny na ten moment.

Hmm mysle trudno powiedziec mysle czy bedzie trzeba ich mniej.
MissMonami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-03, 19:33   #330
NoComments
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 11
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Czy ktoś z Was korzystał z laseru Thunder ?


Polecono mi w poprzednim miejscu, gdzie robiłam epilację laserową ale po poparzeniach przy 5 zabiegu (i odrośnięciu 1/3 włosów na nogach i bikini) nie mam już zaufania do tej niby super placówki.
Wcześniej korzystałam z GentleLase i po pierwszym zabiegu efekt super ale niestety po pół roku włosy odrastają (tylko połowa ale jednak).
NoComments jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-01 14:09:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:30.