Mamusie marcowe 2018 cz. 7 - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-17, 17:32   #751
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez bloody_marry Pokaż wiadomość
Też chyba zamówię te koszule z dolce sono tylko muszę zmierzyć dokąd będą mi sięgać, nie chce takich przed kolano, ale przy moich 165cm to pewnie nie będzie to miniówka

Zrobiłam dziś super obiad, wołowina z mango z kwestii smaku. Polecam jak komuś brakuje inspiracji obiadowych
Jakość koszul od dolce sonno jest naprawdę spoko Ale zgadzam się, że rozmiarówka trochę zawyżona, ja wzięłam sobie L-kę żeby mieć luz ale okazało się że będę miała bardzo duży luz

A ten przepis zaraz oblukam, uwielbiam mango
__________________
Królicza matka
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 17:39   #752
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Co do boli jak "na okres" to też nie wiem co to za ból. Miesiączki miałam bez objawów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 18:00   #753
karolka_boroweczka
Raczkowanie
 
Avatar karolka_boroweczka
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 386
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Mnie też od jakiś 2 tygodni pobolewa jak na okres, tylko nieporównywalnie słabiej. Okazało się, że tata ma jutro urlop i podrzuci mnie do lekarza. Ulżyło mi, najbardziej bałam się co ze zwolnieniem, bo ona przyjmuje tylko wtorki i czwartki, więc w przyszły wtorek byłoby już za późno, nawet biorąc pod uwagę te 3 dni do tyłu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karolka_boroweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 18:05   #754
Ojoanna29
Zakorzenienie
 
Avatar Ojoanna29
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 961
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Przypalila mi się trochę babka, piekłam tyle ile było podane w przepisie, nie pomyślałam, że mam inną formę i wypadałoby zajrzeć wcześniej do pieca co tam słychać
__________________
A. [*] 4.5.17
"Przeszłości nie da się zmienić, ale przyszłość wygląda całkiem nieźle. Jest pełna nieskończonych możliwości."
Nasza Niunia 13.03
41/2018
Ojoanna29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 18:06   #755
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Ja bóle jak na okres mam od początku ciąży .... fakt, ze nie codzinnie ale bardzo czesto ....


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 18:13   #756
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
Przypalila mi się trochę babka, piekłam tyle ile było podane w przepisie, nie pomyślałam, że mam inną formę i wypadałoby zajrzeć wcześniej do pieca co tam słychać
Ja ostatnio przepiekłam gwiazdę, wydawało mi się, że nie możliwe, że takie duże ciasto będzie się piekło tylko 20 minut Cóż, trening czyni mistrza, trzeba zbierać doświadczenia

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

bloody mary mogłabyś wrzucić linka do tego przepisu? nie mogę znaleźć...
__________________
Królicza matka
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 18:33   #757
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez parapet Pokaż wiadomość
Czemu kurcze wszystko indywidualnie, powinno wszystkim ładnie schodzić.
U mnie 9 kg na plusie. Już trochę wyhamowało, może w 12-13 się zamknę.
:
Ja sie absolutnie zgadzam Wszystkim powinny spadac te kg bez zadnego problemu
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-17, 18:34   #758
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

No to po wizycie. Na szczescie nie ma rozwarcia. Szyjka sie skraca ale powiedzmy ze zle nie jest bo ma 2.8cm wiec dramatu nie ma. Bole podbrzusza moga juz sygnalizowac skurcze przepowiadajace i to tez normalne, poki sie nie nasilaja i nie bola bardzo. Jako ze szyjka sie skraca to mam wiecej odpoczywac i lezec niz chodzic. Dostalam magnez i duphaston na twardnienie brzucha. Oczywiscie mam infekcje standardowo. Klucie ktore mam nie wynika z zadnej patologii, moze byc spowodowane infekcja, ulozeniem dziecka albo po prostu macica mi tak pracuje. Aaa no i klocek ma juz 2.5kg ale na ten moment nie mozemy okreslic sposobu porodu bo nawet to ze dziecko bedzie wieksze nie oznacza ze nie dam rady go urodzic naturalnie- w szpitalu mierza tez rozstaw kosci i tez okresla czy dam rade.

I dla dziewczyn z wada wzroku- koniecznie skonsultujcie sie z okulista bo lekarka mi powiedziala ze to naprawde wazne.

Takze ja odetchnelam z ulga- dziecko ma sie jak najbardziej ok i ze mna tez nic zlego sie nie dzieje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 18:34   #759
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Ja sie absolutnie zgadzam Wszystkim powinny spadac te kg bez zadnego problemu
również jestem za!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 18:43   #760
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
Uwielbiam te sformułowanie "ból jak na okres" - nie mam bladego pojęcia o co chodzi, w życiu nie miałam...
To masz tak jak ja U mnie @ sa regularne jak w zegarku, trwaja 4-5 dni, sa srednio obfite i bezbolesne
Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
Też miewam takie dziwne uczucie, że nie mogę się schylić, ale u mnie to bardziej jakby mała wciskala stopę w biodro i coś mi tam blokowała. W ogóle chyba po ciąży się rozsypie, w nocy za każdym razem jak ruszyłam samą stopą to trzeszczaly mi biodra tak jak kiedyś strzelały mi kolana przy kucaniu, tak teraz mam w biodrach przy turlaniu się po łóżku..:
Tez tak mam. Najbardziej wkurzalo mnie na koncowce, ze ledwo buty moglam sobie zapiac czy zawiazac, wrrr. A te kosci to masakra, trafnie opisalas bo dokladnie czuje trzeszczace biodra, za 1 razem tez tak bylo.


Asiula dobrze, ze wizyta ok.
Ale o mala wade wzroku chyba nie chodzi? Bo ja moich -1 i -1,5 raczej nie bede konsultowac.
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 18:48   #761
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
To masz tak jak ja U mnie @ sa regularne jak w zegarku, trwaja 4-5 dni, sa srednio obfite i bezbolesne


Tez tak mam. Najbardziej wkurzalo mnie na koncowce, ze ledwo buty moglam sobie zapiac czy zawiazac, wrrr. A te kosci to masakra, trafnie opisalas bo dokladnie czuje trzeszczace biodra, za 1 razem tez tak bylo.


Asiula dobrze, ze wizyta ok.
Ale o mala wade wzroku chyba nie chodzi? Bo ja moich -1 i -1,5 raczej nie bede konsultowac.
Twoja to prawie zadna raczej o wieksze chodzi bo wtedy jest ryzyko odwarstwienia siatkowki. Ja mam -7 takze nieporownywalnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-17, 18:50   #762
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Twoja to prawie zadna raczej o wieksze chodzi bo wtedy jest ryzyko odwarstwienia siatkowki. Ja mam -7 takze nieporownywalnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No tak wlasnie slyszalam ale chcialam dopytac co twoj gin mial na mysli.
Mi jeszcze ginka mowila, ze sam duzy minus czy plus to jeszcze nic bo najbardziej licza sie te towarzyszace choroby oczu.
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 18:58   #763
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Asiula za udaną wizytę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 19:09   #764
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
Mówicie o takim jak na zdjęciu?
My własnie chcemy taki przewijak na łóżeczko, tzn zamawiany z allegro ale tak nakladany

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
No wlasnie. Dla mnie wygodne bylo to, ze jest lozeczko, przewijak i wszystko do przewijania pod reka. Jak juz dziec byl przebrany, ogarniety to karmic chodzilam do salonu, tu juz sie poswiecilam bo wiem jakby to sie skonczylo gdybym karmila w lozku, mala do dzis by ze mna pewnie spala, a z drugiej strony chcialam zeby tz mogl sie wyspac, w salonie wlaczalam tv i jakos dawalam rade siedziec 1,5-2 h
A często musialas jeszcze po jedzeniu przebierac kolejny raz czy udawalo sie przebrac tylko przed karmieniem?

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Załącznik 7392406
Jeszcze 20 minut wyrastania i piekę. Na samym początku zapomniałam dac cukru ale drożdże i tak wyrosły i dałam cukier pod koniec już przy wygniataniu 4 części Kalafior pozdrawia i ma nadzieję że mimo wszystko wyjdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wyglada super nawet jak jest surowe
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 19:09   #765
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Wiem ze to okropne ale mi ulzylo ze nie tylko ja to mam mysle ze to raczej normalne juz na tym etapie ale zapytam i ci sprzedam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Asiula cieszę się że na wizycie wszystko ok no i już ci kiedyś pisałam że nasze ciążę są praktycznie identyczne. Z tego co widzę nawet dziecie podobnie ważą co to z nami będzie ktory u Ciebie teraz Tc ?
Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
Nie chcę straszyć i przewidywać, ale już nieraz słyszałam od koleżanek, że "bolało jak na okres i okazało się, że to poród się zaczyna"
Może to te skurcze przepowiadające co pojawiają się kilka tygodni przed

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brzuch mam wysoko a te bóle tylko lekkie także jeszcze daleeekooo

Cytat:
Napisane przez bloody_marry Pokaż wiadomość
Zawsze się dziwię na różne dolegliwości które opisujecie a potem mnie one i tak dopadają, bo po prostu mam termin z om na 29.03 a z USG na 22.03 czyli jestem trochę do tyłu względem większości

Też chyba zamówię te koszule z dolce sono tylko muszę zmierzyć dokąd będą mi sięgać, nie chce takich przed kolano, ale przy moich 165cm to pewnie nie będzie to miniówka

Zrobiłam dziś super obiad, wołowina z mango z kwestii smaku. Polecam jak komuś brakuje inspiracji obiadowych


Ooo brzmi pycha! To taka wołowina krojona? A mango teraz w promocji za 2,99zl w kauflandzie
Myślę że koszulę będziesz miała do kolana skoro masz 165 albo lekko przed. Oczywiście mówię o "s"


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 19:10   #766
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Asiula cieszę się że na wizycie wszystko ok no i już ci kiedyś pisałam że nasze ciążę są praktycznie identyczne. Z tego co widzę nawet dziecie podobnie ważą co to z nami będzie ktory u Ciebie teraz Tc ?

Brzuch mam wysoko a te bóle tylko lekkie także jeszcze daleeekooo





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No waza podobnie tylko moj jest o dwa tygodnie mlodszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 19:12   #767
Ojoanna29
Zakorzenienie
 
Avatar Ojoanna29
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 961
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Mam nadzieję, że nie zapomnę zapytać jutro profesor o okulistę, ja mam -2,5 na oczach i astygmatyzm, strasznie nie lubię wizyt u okulisty, już wolę każdego innego lekarza

Asiula, jaki duży synek, brawo

Jakiś mam dzisiaj dziwny dzień, teraz tak się śmiałam czytając książkę, że aż zaczęłam się martwić czy przypadkiem nie uszkodziłam tym dziecka
__________________
A. [*] 4.5.17
"Przeszłości nie da się zmienić, ale przyszłość wygląda całkiem nieźle. Jest pełna nieskończonych możliwości."
Nasza Niunia 13.03
41/2018
Ojoanna29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 19:12   #768
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Zjadłam na kolacje zestaw Big Mac tak jakoś zajechałyśmy z mamą po drodze ze sklepu.
Kupiłam też chipsy solone (drugi raz w ciąży)


Jeżeli chodzi o ten bezdech przy schylaniu to melduję iż mam tak już jakiś czas dlatego ubieranie skarpetek czy butow to wyczyn.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 19:26   #769
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
mam jeszcze takie pytanie. Czy zabawki (maskotki) pierzecie?
Mąż kupiła pluszaną grzechotkę i zastanawiam się czy takie rzeczy pierze się od razu czy poczekać do momentu jak dziecko będzie już chwytać.
Ja bede prała ale dopiero w marcu, pozniej przy chwytaniu kolejny raz najwyzej przepiore

Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
My też mamy osobny pokój dla młodego ale na początku łóżeczko będzie stało u nas i wtedy przewijak chyba powinien też?też chciałam ten ostatnio kupić ale wstrzymałam się z decyzją jeszcze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na Twoim miejscu postawilabym na przewijak na lozeczko, ciezko bedzie na kazde przewijanie wychodzic do innego pokoju, zwlaszcza w nocy. A najwyzej jak dziecko juz bedzie spalo w swoim pokoju to wtedy kupicie ten wolnostojący

Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Ja juz nie licze pralek, non stop w tym siedze A jeszcze za okolo miesiac to samo bedzie trzeba zrobic
Ja jestem przerażona ilością ubranek ktore mam boje sie ze nie wszystko nałoże chociaż raz dla Małej

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Mi sie wicie gniazda objawia przez organizowanie przestrzeni w domu. Wynajduje przerozne sposoby na poukladanie wszystkiego. Dokupuje pojemniki, organizery itp wczoraj siedzialam na stronie ikei i szukalam oczywiscie pudel i pudeleczek no plus porzadki- dzisiaj wstawilam pranie ale zobaczylam brudne lustro, to jak lustro to i umywalka. A jak juz lazienka to i sypialnia. A jak juz sypialnia to kuchnia i duzy pokoj takze wlasnie padlam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam dokładnie tak samo
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-17, 19:27   #770
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Asiula, świetne wiesci jak do tej pory każda sie martwiła o skracanie szyjki tak za niedługo będziemy tego wyczekiwać. Jednak lez tak duzo jak sie da a waga Małego bardzo zacna

Joanna, nie masz dziwnego dnia tylko w ciąży jesteś. Hormony, hormony. Tez sie czasami śmieje jak głupia a pozniej dostaje ataku kaszlu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 19:36   #771
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Asiula, super że na wizycie wszystko ok

Ja chyba się wybiore do okulisty, bo zauważyłam że mi się wzrok pogorszył. Niby wada nie jakaś wielka wczesniej bo -1,75 i -2,5 ale sprawdzić nie zaszkodzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 19:44   #772
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
No to po wizycie. Na szczescie nie ma rozwarcia. Szyjka sie skraca ale powiedzmy ze zle nie jest bo ma 2.8cm wiec dramatu nie ma. Bole podbrzusza moga juz sygnalizowac skurcze przepowiadajace i to tez normalne, poki sie nie nasilaja i nie bola bardzo. Jako ze szyjka sie skraca to mam wiecej odpoczywac i lezec niz chodzic. Dostalam magnez i duphaston na twardnienie brzucha. Oczywiscie mam infekcje standardowo. Klucie ktore mam nie wynika z zadnej patologii, moze byc spowodowane infekcja, ulozeniem dziecka albo po prostu macica mi tak pracuje. Aaa no i klocek ma juz 2.5kg ale na ten moment nie mozemy okreslic sposobu porodu bo nawet to ze dziecko bedzie wieksze nie oznacza ze nie dam rady go urodzic naturalnie- w szpitalu mierza tez rozstaw kosci i tez okresla czy dam rade.

I dla dziewczyn z wada wzroku- koniecznie skonsultujcie sie z okulista bo lekarka mi powiedziala ze to naprawde wazne.

Takze ja odetchnelam z ulga- dziecko ma sie jak najbardziej ok i ze mna tez nic zlego sie nie dzieje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piękna waga Małego no i dobrze ze rozwarcie sie jeszcze nie robi, trzymamy wszystkie do terminu donoszenia!

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
No waza podobnie tylko moj jest o dwa tygodnie mlodszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ktory to u Ciebie tydzien i dzien ciąży?
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 19:50   #773
bloody_marry
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 568
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Asiula, gratki za dobre informacje z wizyty! Ja już odliczam do poniedziałku na USG III trym.

Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość

[/COLOR]bloody mary mogłabyś wrzucić linka do tego przepisu? nie mogę znaleźć...
https://www.kwestiasmaku.com/przepis...hinsku-z-mango

Na prawdę super jeśli ktoś toleruje połączenia mięsa i owoców. A jutro robię curry z kurczakiem i ananasem, coś mam wenę na gotowanie więc działam. Przed porodem mam zamiar narobić pierogów do zamrażarki, żeby sobie mąż sam ogarnął obiady, więc teraz go mogę rozpieszczać

Wiecie co... Zaliczyłam dziś orła na lodzie :/ wracałam z Lidla i nawet nie wiem jak i kiedy znalazłam się na kolanach. Na szczęście to był delikatny upadek i nic mnie nie bolało. Chyba jakiś ciążowy instynkt zadziałał, bo zamortyzowalam upadek rękami. Ale byłam tak zła na siebie że resztę drogi do domu łzy mi same dosłownie leciały ciurkiem.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bloody_marry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 20:01   #774
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez gozia Pokaż wiadomość
Ja sie umowilam z moja pania od paznokci, ze na czas porodu zrobimy krótkie (i tak nosze dosc krotkie) i kamuflarz, aby byly transparentne
Na stopach hybrydy mozna zostawic?

Ile juz przytylyscie?Ja mam na razie 7.5kg na plusie..

ja już 13,5 pewnie na 20 skończę oby

Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
O tym karmieniu mówił pediatra nie wymyśliłam sobie tego
Mówił że takie usystematyzowane karmienie zapobiega wielu problemom np. refluks. Ze często młodzi rodzice jak dziecko płaczę to karmią je i karmią a później takie dziecko jest przekarmione.

Może ten pediatra jakiś lewy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alleyezonme jeśli uda mi się karmić piersią jak przy pierwszym dziecku będę to robić na żądanie będzie młody chciał cyca to dostanie.
Z córą miałam tak samo chciała to dostała na początku prawie cały czas siedziała popiła i spała mało mi przybierała aż wypożyczyłam wagę dla niemowlaków i ją monitowałam bo po 2 tygodniach czy miesiącu w przychodzni zwrócili mi uwagę że mało przybiera a po kolejnym mc zaczął robić się niezły klopsik z niej, pyzak niesamowity mischelinek ale w siatkach się ładnie mieściła więc raczej przekarmiona nie była.
A NAJWIĘKSZY PLUS tego dziennego wiszenia na cycku to były przespane noce bardzo bardzo wcześnie i ewentualnie 2 pobudki jeśli poszłam wcześniej spać.
przeważnie było karmienie 19-21 jak kładłam ją spać zależało od dnia około 23 i później 4-5 rana a nawet przed 6.
Kryzys nastał w momencie skoku koło 3-4mc? kiedy zapotrzebowanie na mleko wzrasta wtedy miałam pobudkę 2-3 w nocy ale to po dwóch tygodniach się usystematyzowało i wtedy już było całkiem lajtowo od 19-21 zależy o które do 4-6 spała bez przerwy. ja wyspana i zadowolona dziecko również jak musiałam wstawać przez te dwa tygodnie w nocy to nie powiem chodziłam rozbita i nerwowa bo niewyspana w nocy i nie wyspana w dzień.

taki moje 5 groszy z doświadczenia

Edytowane przez oliwka__
Czas edycji: 2018-01-17 o 20:28
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 20:03   #775
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Bloody odpocznij teraz trochę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 20:04   #776
bloody_marry
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 568
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

A jeśli chodzi o wagę to ja do tej pory (30tc) 5kg na plusie. Ale zaczęłam od 64 przy 165cm także BMI w normie ale można było trochę zrzucić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bloody_marry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 20:12   #777
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Fotel mam złożony ale co do łóżeczka to Mąż twierdzi że jedna belka ma źle wywiercone otwory Może nam to wymienią

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 20:17   #778
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez bloody_marry Pokaż wiadomość
A jeśli chodzi o wagę to ja do tej pory (30tc) 5kg na plusie. Ale zaczęłam od 64 przy 165cm także BMI w normie ale można było trochę zrzucić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale malutko a brzuszek duży ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 20:29   #779
bloody_marry
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 568
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Ale malutko a brzuszek duży ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba nie bo na SR wszystkie mają większy niż ja a tp co najmniej 2 tyg poźniej. Tylko jedna dziewczyna ma ten sam tc i porównywalny brzuch. Wszystko jest oczywiście w normie, taka moja uroda widocznie. Moja mama, mimo niemalej nadwagi, w ciąży tyła max 10kg. A dzieci miała po ok. 3500. Także fajnie by było też na takiej wadze zakończyć.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bloody_marry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 20:31   #780
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Asiula - 2.5kg! Wow!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-09 17:28:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:03.