INFINITY złocisty fluid - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-26, 11:00   #1
Mmmartuś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 114
Question

INFINITY złocisty fluid


Szukałam na forum, ale nie znalazłam nic o INFINITY złocistym fluidzie do makijażu twarzy i ciała. Jest od sprzedawany w maleńkich saszetkach po 2 ml i kosztuje 0,99 zl. Czy któraś z Wizażanek wie może czy ten fluid jest lub będzie dostępny w tubce (takiej jak normalny fluid po 30 ml ) ?
Jest według mnie świetny na wieczór i okazje, również zmieszany w niewielkiej ilości z podkładem na dzień daje cudowny efekt rozświetlenia.
Mmmartuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 11:09   #2
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: INFINITY złocisty fluid

Cytat:
Napisane przez Mmmartuś Pokaż wiadomość
Szukałam na forum, ale nie znalazłam nic o INFINITY złocistym fluidzie do makijażu twarzy i ciała. Jest od sprzedawany w maleńkich saszetkach po 2 ml i kosztuje 0,99 zl. Czy któraś z Wizażanek wie może czy ten fluid jest lub będzie dostępny w tubce (takiej jak normalny fluid po 30 ml ) ?
Jest według mnie świetny na wieczór i okazje, również zmieszany w niewielkiej ilości z podkładem na dzień daje cudowny efekt rozświetlenia.
Pisałam o tym fluidzie w wątku o kosmetykach Infinity... wystarczy wpisać w wyszukiwarkę.
Nie wydaje mi się by ten fluid był dostepny w tubkach to raczej limitowana seria na karnawał...dlatego ja zakupiłam kilka saszetek na zapas.

Fluid fajnie rozświetla ale spodziewałam się bardziej spektakularnego efektu... jeśli szukasz czegoś podobnego ale w tubce to polcam podkład rozświetlający AA... daje podobne a nawet lepsze rozświetlenie.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 11:12   #3
Mmmartuś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 114
Dot.: INFINITY złocisty fluid

Oj przepraszam faktycznie teraz widzę,ze pisalaś a co do fluidu AA (który chciałam kupić,ale nie mogłam się zdecydować na kolor) wiesz możeczy jest duża różnica kolorystyczna między odcieniami MIóD i CZEKOLADA?
Mmmartuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 11:16   #4
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: INFINITY złocisty fluid

Cytat:
Napisane przez Mmmartuś Pokaż wiadomość
Oj przepraszam faktycznie teraz widzę,ze pisalaś a co do fluidu AA (który chciałam kupić,ale nie mogłam się zdecydować na kolor) wiesz możeczy jest duża różnica kolorystyczna między odcieniami MIóD i CZEKOLADA?
Niestety nie wiem bo ja mam najjaśniejszy odcień.
Ale w Rossmannie albo Naturze bedziesz mogła sobie wypróbować odcienie bo najczęściej są wystawione opakowania do testowania.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 11:29   #5
Mmmartuś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 114
Dot.: INFINITY złocisty fluid

a czy ten podkład zapycha? bo u mnie to różnie zimą (i tylko zimą ) z tym bywa...
Mmmartuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 11:35   #6
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: INFINITY złocisty fluid

Mnie nie zapycha ale to zależy pewnie od rodzaju cery... może poczytaj o tym podkładzie w KWC ..ale z tego co wiem to na Wizażu był on bardzi chwalony
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:15.