Walentynkowy Prezent - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-13, 11:17   #811
Lady Audrey
Zakorzenienie
 
Avatar Lady Audrey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 656
Dot.: Walentynkowy Prezent

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
Również jestem takiego zdania Na takie święto wystarczy jakiś drobiazg i przede wszystkim wieczór spędzony razem, bo przecież o to chodzi w tym święcie żeby nacieszyć się sobą nawzajem
Dokładnie, to święto polega na tym aby spędzać je razem a nie żeby się obdarowywać
Mój TŻ sobie zażyczył kopiec kreta bo uwielbia i taki zamierzam zrobić
__________________


Wczoraj, dzisiaj, zawsze.





Lady Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 11:28   #812
MonikaEM1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 6
Dot.: Walentynkowy Prezent

Może Twoje zdjęcie w ramce?
__________________
<ciach_reklama>
MonikaEM1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 09:19   #813
Anielka23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5
Dot.: prezent na walentynki

Trochę spóźnione, ale może przyda się na inną okazję. Jest mnóstwo ciekawych pomysłów walentynkowych! Możesz np. przygotować piknik.. w domu! Bo wiadomo, że zimno, ale klimatycznie puścić muzykę, przygotować koc, coś dobrego do zjedzenia. Moim zdaniem świetny klimat. A do tego coś drobnego, może jakiś wisiorek z serduszkiem? A jak np. lubi gotować czy piec, ostatnio trafiłam na urocze fartuszki - serca
) albo oryginalnym a niedrogim pomysłem jest poczta balonowa - dostarczają mnóstwo balonów, również serc, na wskazany adres o konkretnej godzinie. Moim zdaniem mega oryginalnie. Jak coś, można znaleźć tu

Edytowane przez jola2243
Czas edycji: 2015-02-23 o 09:14 Powód: reklama
Anielka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 13:22   #814
Midnight___
Rozeznanie
 
Avatar Midnight___
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 533
Dot.: prezent na walentynki

nieopłacona reklama puffmonster?
__________________
CHUDNIEMY!
wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=804148
Midnight___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 14:07   #815
alex709
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4
Dot.: Walentynki! Jaki prezent?

dobrym pomysłem na prezent dla faceta, nie tylko na walentynki to karnet na gokarty! Swietna sprawa, można kupić od razu 2 i np razem się ścigać
alex709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 13:02   #816
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Walentynki! Jaki prezent?

Cytat:
Napisane przez alex709 Pokaż wiadomość
dobrym pomysłem na prezent dla faceta, nie tylko na walentynki to karnet na gokarty! Swietna sprawa, można kupić od razu 2 i np razem się ścigać

to bardzo dobry pomysł, jednak trochę kosztowny. Średni czas przejazdu na torze kosztuje 25zł/8 minut. Mojemu 8 minut nigdy w życiu jeszcze nie wystarczyło i chociaż jest to męczące zazwyczaj kończy się na 24 minutach, czyli ok. 75złotych za osobę
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 17:55   #817
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: Walentynki! Jaki prezent?

U nas był po prostu miły, romantyczny wieczór
I wystarczyło w zupełności.
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-10, 13:45   #818
sanqi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 11
Dot.: Walentynkowy Prezent

Odkopuję temat o nie widzę podobnego na ten rok. Chcę kupić mojemu coś mniej więcej takiego XXX na nasze zdjęcia. Co myślicie? Bo nie jestem pewna, czy akurat dla faceta będzie ok. ja bym się ucieszyla.

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2016-04-04 o 19:19
sanqi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 16:12   #819
Aiina
Raczkowanie
 
Avatar Aiina
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 131
Dot.: Walentynkowy Prezent

Cytat:
Napisane przez sanqi Pokaż wiadomość
Odkopuję temat o nie widzę podobnego na ten rok. Chcę kupić mojemu coś mniej więcej takiego http://srebropol.pl/produkt/drewnian.../241587/2/498/ na nasze zdjęcia. Co myślicie? Bo nie jestem pewna, czy akurat dla faceta będzie ok. ja bym się ucieszyla.
To zależy kto co lubi. Pomysł fajny, tylko czy dla faceta? Są tacy co lubią ramki, zdjęcia i inne tego typu rzeczy, ale nie każdy
Mój od 3 lat wspomina jak to fajnie byłoby zrobić coś w rodzaju kolażu ze zdjęć - ale samemu. Niestety do tej pory niczego takiego się nie doczekałam, a na propozycje ramek w pokoju kręci nosem

Ale... żeby nie było, dostał ramkę elektroniczną i się ucieszył 2 lata temu. Przy czym wiedziałam, że chce

W tym roku - mało romantycznie ale chociaż wiem, że będzie zadowolony, bo dostanie to co chciał i szukał
Do tego jakieś śniadanie i kolacja
Aiina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 17:24   #820
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Walentynkowy Prezent

Cytat:
Napisane przez sanqi Pokaż wiadomość
Odkopuję temat o nie widzę podobnego na ten rok. Chcę kupić mojemu coś mniej więcej takiego http://srebropol.pl/produkt/drewnian.../241587/2/498/ na nasze zdjęcia. Co myślicie? Bo nie jestem pewna, czy akurat dla faceta będzie ok. ja bym się ucieszyla.
Skąd mamy wiedzieć czy twój facet lubi takie rzeczy? Nie ma takiego prezentu, z którego ucieszy się każdy facet/każda kobieta.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 07:58   #821
kkoralik013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 5
Dot.: Walentynkowy Prezent

Może album z waszymi wspólnymi fotkami? Albo jakiś plakat z ulubionego filmu? Polecam drukarnię internetową. Wydrukują każdy Twój projekt i jeszcze przyślą darmowym kurierem pod wskazany adres. Korzystałam parę razy i nigdy mnie nie zawiedli.

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2016-02-11 o 08:19 Powód: reklama, link
kkoralik013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-11, 08:39   #822
AngielskaPogoda
Zadomowienie
 
Avatar AngielskaPogoda
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 1 180
Dot.: Walentynkowy Prezent

Hej Dziewczyny!

Może mogłybyście mi pomóc? Nie wiem co kupić mojemu gwiazdorkowi na Walentynki...

Słodkości kupne, bądź zrobione w domowym zaciszu odpadają - trenuje i trzyma się diety.

Myślałam nad ciuchami jednak ma ich pełno i jak się w coś wbije to już kaplica, on sam sobie wszystko kupuje i nie lubi innowacji (dres, adidasy, wygodnie i sportowo)...

Telefon niedawno zmieniał, sprzęty elektroniczne to jego konik - mój niestety nie - i ma tego od metra ( fan gadzetow).

Perfum, wód po goleniu i innych kosmetyków ma tyle, że nie użył jeszcze tego co mu kupiłam w zeszłym roku...

Fanem czytania nie jest, wiec ksiazki raczej odpadaja...

Jest fanem paru serii filmow i seriali, jednak juz dawno je skompletowal...

Mam wielki problem z wymyśleniem prezentu dla niego... Myślałam nad kupnem sexi bielizny i wystąpieniu w niej, ale to już było u nas wałkowane, a chciałabym coś fajnego, nowego, pomysłowego i co najważniejsze - żeby mu się podobało. Może pomożecie?
__________________
If You Wanna Make The World
A Better Place
Take A Look At Yourself And
Then Make A Change

AngielskaPogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 09:41   #823
kho12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1
Dot.: Walentynkowy Prezent

Jeśli lubi dresy, adidasy, wygodnie i sportowo jak mówisz, to dużo fajnych bluz, spodni dresowych, joggerów i innych sportowych ciuchów znalazłam na <ciach, link>

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2016-02-11 o 23:22 Powód: link
kho12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 13:17   #824
haircaire
Przyczajenie
 
Avatar haircaire
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Dot.: Walentynkowy Prezent

my w tym roku rezygnujemy z prezentow, po prostu spędzimy walentynki razem, jeszcze nie wiem gdzie- może na jakiejś kolacji. generalnie chętnie bym poszła na jakiś event, ale nie wiem czy coś fajnego się szykuje we wrocławiu, więc jeśli wiecie o jakiejś akcji, to dajcie znać
__________________
Destroy what destroys you.
haircaire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 07:33   #825
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Walentynkowy Prezent

Ja dzisiaj spotykam sie z Tż,spędzimy razem cały weekend a ja jeszcze nic nie kupiłam
planuje wyjsc na miasto i cos kupic ale nie wiem co,moze jakies bokserki i koszulke? albo koszulke i bokserki?jakies walentynkowe
tak jak ktos napisal ja najchetniej bym spedzila gdzies milo czas i tyle i jak ktos ma nie wiadomo ile kasy to ok ale jak dla mnie to jakis drobiazg by wystarczył(w sensie żeby on mi kupił drobiazg ) no ale musze mu cos fajnego kupic bo on zawsze bardzo sie stara..
jest jeszcze jedna sprawa, on jest na sporo wyższym poziomie finansowym niż ja i tez nie chce zeby pomyślał ze mu byle co kupiłam
no ale z drugiej strony wie ile zarabiam,pozatym ja to walentynki zawsze traktowalam tak wiecie...bez szalenstw owszem jakis drobiazg,kolacja czy kino ..a on strasznie lubi takie okazje
nie chce żeby pomyślał że sie nie staram czy cos
eh..

a i jeszcze mam pytanie:dodajecie kartke walentynkową do prezentu?co na niej piszecie ?

Edytowane przez danana
Czas edycji: 2016-02-12 o 07:58
danana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 09:02   #826
AngielskaPogoda
Zadomowienie
 
Avatar AngielskaPogoda
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 1 180
Dot.: Walentynkowy Prezent

Cytat:
Napisane przez danana Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj spotykam sie z Tż,spędzimy razem cały weekend a ja jeszcze nic nie kupiłam
planuje wyjsc na miasto i cos kupic ale nie wiem co,moze jakies bokserki i koszulke? albo koszulke i bokserki?jakies walentynkowe
tak jak ktos napisal ja najchetniej bym spedzila gdzies milo czas i tyle i jak ktos ma nie wiadomo ile kasy to ok ale jak dla mnie to jakis drobiazg by wystarczył(w sensie żeby on mi kupił drobiazg ) no ale musze mu cos fajnego kupic bo on zawsze bardzo sie stara..
jest jeszcze jedna sprawa, on jest na sporo wyższym poziomie finansowym niż ja i tez nie chce zeby pomyślał ze mu byle co kupiłam
no ale z drugiej strony wie ile zarabiam,pozatym ja to walentynki zawsze traktowalam tak wiecie...bez szalenstw owszem jakis drobiazg,kolacja czy kino ..a on strasznie lubi takie okazje
nie chce żeby pomyślał że sie nie staram czy cos
eh..

a i jeszcze mam pytanie:dodajecie kartke walentynkową do prezentu?co na niej piszecie ?
Ja dodaje Juz kupiłam taka: http://www.ebay.co.uk/itm/Valentines...QAAOSwpRRWmodU

Wpisałam tylko : Kocham CIę Ty mój dresiarzu i zawsze będę.

Prezenty robimy sobie z poczuciem humoru Kupiłam mu kietę srebrną, w sumie prezent na momencie. Z grawerem naszych inicjałów.
__________________
If You Wanna Make The World
A Better Place
Take A Look At Yourself And
Then Make A Change

AngielskaPogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 10:21   #827
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Walentynkowy Prezent

Cytat:
Napisane przez AngielskaPogoda Pokaż wiadomość
Ja dodaje Juz kupiłam taka: http://www.ebay.co.uk/itm/Valentines...QAAOSwpRRWmodU

Wpisałam tylko : Kocham CIę Ty mój dresiarzu i zawsze będę.

Prezenty robimy sobie z poczuciem humoru Kupiłam mu kietę srebrną, w sumie prezent na momencie. Z grawerem naszych inicjałów.

haha kartka super
to ja tez jakąs kupie na mieście, ojj wszystko na ostatnia chwile robie.
danana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 10:42   #828
AngielskaPogoda
Zadomowienie
 
Avatar AngielskaPogoda
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 1 180
Dot.: Walentynkowy Prezent

Cytat:
Napisane przez danana Pokaż wiadomość
haha kartka super
to ja tez jakąs kupie na mieście, ojj wszystko na ostatnia chwile robie.
Hmmm czasem spontan przynosi najlepsze efekty
__________________
If You Wanna Make The World
A Better Place
Take A Look At Yourself And
Then Make A Change

AngielskaPogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 14:00   #829
PaniWa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 107
Dot.: Walentynkowy Prezent

Ja Mojemu zamówiłam taką koszulkę do biegania: http://www.runnersclub.pl/product-po...EE-S03011.html. Od początku roku mówi, że chce zacząć biegać, więc go trochę zmobilizuję Może sama do Niego dołączę w marcu
PaniWa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-12, 14:05   #830
AngielskaPogoda
Zadomowienie
 
Avatar AngielskaPogoda
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 1 180
Dot.: Walentynkowy Prezent

Cytat:
Napisane przez PaniWa Pokaż wiadomość
Ja Mojemu zamówiłam taką koszulkę do biegania: http://www.runnersclub.pl/product-po...EE-S03011.html. Od początku roku mówi, że chce zacząć biegać, więc go trochę zmobilizuję Może sama do Niego dołączę w marcu
Dobry wybor, moj ja ma i jest mega zadowolony
__________________
If You Wanna Make The World
A Better Place
Take A Look At Yourself And
Then Make A Change

AngielskaPogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 14:07   #831
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Walentynkowy Prezent

Dziewczyny, bardzo proszę o to, żebyście nie wklejały linków.
Nie chcę czyścić wszystkich postów bo to bez sensu.
W przyklejonym wątku jest wyraźnie napisane, żeby wstawiać zdjęcia i opisy, a nie linki.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 19:49   #832
poburzowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 13
Dot.: Walentynkowy Prezent

Cytat:
Napisane przez haircaire Pokaż wiadomość
my w tym roku rezygnujemy z prezentow, po prostu spędzimy walentynki razem, jeszcze nie wiem gdzie- może na jakiejś kolacji. generalnie chętnie bym poszła na jakiś event, ale nie wiem czy coś fajnego się szykuje we wrocławiu, więc jeśli wiecie o jakiejś akcji, to dajcie znać
w factory jest final jakiej akcji, widzialam filmik pytaja ludzi co to milosc, dlaczego kochają itp
na rynku też sie pewnie coś dzialo
poburzowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 20:04   #833
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Walentynkowy Prezent

Cytat:
Napisane przez AngielskaPogoda Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!

Może mogłybyście mi pomóc? Nie wiem co kupić mojemu gwiazdorkowi na Walentynki...

Słodkości kupne, bądź zrobione w domowym zaciszu odpadają - trenuje i trzyma się diety.

Myślałam nad ciuchami jednak ma ich pełno i jak się w coś wbije to już kaplica, on sam sobie wszystko kupuje i nie lubi innowacji (dres, adidasy, wygodnie i sportowo)...

Telefon niedawno zmieniał, sprzęty elektroniczne to jego konik - mój niestety nie - i ma tego od metra ( fan gadzetow).

Perfum, wód po goleniu i innych kosmetyków ma tyle, że nie użył jeszcze tego co mu kupiłam w zeszłym roku...

Fanem czytania nie jest, wiec ksiazki raczej odpadaja...

Jest fanem paru serii filmow i seriali, jednak juz dawno je skompletowal...

Mam wielki problem z wymyśleniem prezentu dla niego... Myślałam nad kupnem sexi bielizny i wystąpieniu w niej, ale to już było u nas wałkowane, a chciałabym coś fajnego, nowego, pomysłowego i co najważniejsze - żeby mu się podobało. Może pomożecie?
Co trenuje?
Może książka "Siła bez siłki"?
Albo pulsometr?
Albo np. koszulkę do treningu taką oddychającą? Np. Brubeck?
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 08:18   #834
konchi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 264
Dot.: Walentynkowy Prezent

Ja postawiłam na klasykę, spersonalizowaną klasykę. Coś pachnącego, urocza walentynkowa książeczka (znalazłam świetną, nie jest kiczowata, jest zabawna, ale nie w tandetny sposób, ma genialną oprawę graficzną i więcej w niej obrazków (z bajek, filmów, kartek walentynkowych z przeszłości), niż tekstów. Ogólnie nie znoszę rzeczy bezużytecznych i typowo 'okazjonalnych', ale ta publikacja naprawdę wpadła mi w oko..), w której podoklejałam własne komentarze na temat mojego TŻ, tego co w nim uwielbiam, jakieś tam wspomnienia, tak, żeby było milutko, żeby nie była to pusta, ładna książka, tylko książka ode mnie dla niego, którą tylko on zrozumie. Dorwałam na sejlu jedną z jego ulubionych perfum, więc też mu dorzucę... No i z racji tego, że mój tż nigdy nie ma czasu na zakupy przedmiotów codziennego użytku, kupiłam mu kilka podstawowych kosmetyków do łazienki. W sumie cenowo zamknęłam się w stówie, co moim aktualnym położeniu finansowym było bardzo wskazane. Aaa, no i jeszcze dodam, że dzień po V.day mamy rocznicę i to chyba przez to tak się spinałam z tym, żeby go obdarować.
No i żeby położyć wiśnię na torcie zakupiłam nową sukienkę (widział mnie w sukience raz w życiu - na weselu... ), trzeba będzie ładnie wyglądać celebrując rok nadzwyczajnej cierpliwości, wzlotów i upadków, radości i żali... No i jak tu nie doszukiwać się pomocy św. Walentego? hahah. Powodzenia, Dziewczyny. Pamiętajcie, że najważniejsze szczere intencje, coś wyjątkowego, co będzie tylko wasze, choćby miało być najmniejsze na świecie iiii czas. Bo czasu jaki sobie poświęcamy nikt nam nigdy nie zabierze. Więc to chyba najcenniejszy prezent, jaki możemy komuś podarować.

Edytowane przez konchi
Czas edycji: 2016-02-13 o 08:20
konchi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 07:12   #835
Aiina
Raczkowanie
 
Avatar Aiina
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 131
Dot.: Walentynkowy Prezent

Cytat:
Napisane przez konchi Pokaż wiadomość
Ja postawiłam na klasykę, spersonalizowaną klasykę. Coś pachnącego, urocza walentynkowa książeczka (znalazłam świetną, nie jest kiczowata, jest zabawna, ale nie w tandetny sposób, ma genialną oprawę graficzną i więcej w niej obrazków (z bajek, filmów, kartek walentynkowych z przeszłości), niż tekstów. Ogólnie nie znoszę rzeczy bezużytecznych i typowo 'okazjonalnych', ale ta publikacja naprawdę wpadła mi w oko..), w której podoklejałam własne komentarze na temat mojego TŻ, tego co w nim uwielbiam, jakieś tam wspomnienia, tak, żeby było milutko, żeby nie była to pusta, ładna książka, tylko książka ode mnie dla niego, którą tylko on zrozumie. Dorwałam na sejlu jedną z jego ulubionych perfum, więc też mu dorzucę... No i z racji tego, że mój tż nigdy nie ma czasu na zakupy przedmiotów codziennego użytku, kupiłam mu kilka podstawowych kosmetyków do łazienki. W sumie cenowo zamknęłam się w stówie, co moim aktualnym położeniu finansowym było bardzo wskazane. Aaa, no i jeszcze dodam, że dzień po V.day mamy rocznicę i to chyba przez to tak się spinałam z tym, żeby go obdarować.
No i żeby położyć wiśnię na torcie zakupiłam nową sukienkę (widział mnie w sukience raz w życiu - na weselu... ), trzeba będzie ładnie wyglądać celebrując rok nadzwyczajnej cierpliwości, wzlotów i upadków, radości i żali... No i jak tu nie doszukiwać się pomocy św. Walentego? hahah. Powodzenia, Dziewczyny. Pamiętajcie, że najważniejsze szczere intencje, coś wyjątkowego, co będzie tylko wasze, choćby miało być najmniejsze na świecie iiii czas. Bo czasu jaki sobie poświęcamy nikt nam nigdy nie zabierze. Więc to chyba najcenniejszy prezent, jaki możemy komuś podarować.
Bardzo trafnie napisane
Aiina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 11:57   #836
andziaobok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 12
Dot.: Walentynkowy Prezent

Witam was wiem że jest juz po walentynkach ale ten prezent nadaje się tez na inne okazje i jest troszke tak jakby z serca pomysł przyszedł mi tak przypadkiem i mysle że wcale nie jest taki drogi zalezy jakie rzeczy w nim umieścicie. Napewno znacie pomysł z pudełkiem slubnym w ktorym są umieszczone rózne rzeczy np pieniadze, alkohol , cukierki, smoczki itp. Ja takie pudełko zrobiłam dla mojego męża był zachwycony, a wiec napisze jak ono wygladało i co jest potrzeba:
pudełko moze byc po butach papier jakis ozdobny klej nozyczki, ja uzyłam gotowego pudełka po filizankach nie musiałam juz go zdobic bo samo w sobie jest ładne. Kilka przedmiotow , które mogą się przydac facetowi kartka samoprzylepna lub kartki ktore mozna przypiac do danej rzeczy . Moje przedmioty to bokserki z napisem jakims smiesznym do tego na metce przykleiłam karteczke Na GORACE WIECZORY, zel pod prysznic z napisem NA ROZLUZNIENIE,
PIWO: NA RELAKS
CZEKOLADA: NA OSŁODE
NASZE ZDJĘCIE DAŁAM JE W RAMKE:NA PAMIATKE
ZEL INTYMNY DUREX :NA ROZBUDZENIE ZMYSŁÓW
DWIE SWIECZKI ; NA ROMANTYCZNA KOLACJE Z żONĄ
GROSIKI W WORECZKU Z ORGANZY - NA SZCZĘŚCIE

pomysłów jest sporo zalezy od upodobań męzczyzny Mam nadzieje ze komus się przyda

Edytowane przez andziaobok
Czas edycji: 2016-02-29 o 11:58
andziaobok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 18:39   #837
Andro88
Raczkowanie
 
Avatar Andro88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 127
Dot.: Prezent walentynkowy. Pomocy !

Bardzo fajny pomysł

Wysłane z mojego myPhone C_Smart za pomocą Tapatalk 2
Andro88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-03, 19:01   #838
Paskuda14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Walentynkowy Prezent

Ja poszłam może tradycyjnie... jestem ze stolicy więc szukałam gdzieś nie daleko max do 250km. romantycznego weekendu. MIKOŁAJKI!!! nie całe 3 godziny drogi. hotel Ach! Mazury Stanica Mikołajki. Cena przystępna ok 400zł za dwa noclegi ze śniadaniem. Do pokoju prosiłam wino, oczywiście romantyczna bielizna Piękny widok z okna kameralna atmosfera. Facet był zachwycony! I wiecie co? na dzień Kobiet ON mnie tam zabrał POLECAM!!!

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2017-01-03 o 19:12 Powód: link
Paskuda14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 13:00   #839
HighIT
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 13
Dot.: Walentynkowy Prezent

Ekskluzywna biżuteria dla dziewczyny będzie jak znalazł na prezent walentynkowy, czy może zbyt przesadzony prezent? Cena nie jest mała. W końcu Bellerowy xxx produkt XD


Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-01-04 o 14:44 Powód: link reklama
HighIT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 12:04   #840
sally_3112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 19
Dot.: Walentynkowy Prezent

Odnawiam wątek na 2017 r.!!!
Dziewczyny, jestem z moim Tż już 6 lat i nie mam żadnego fajnego pomysłu na prezent na Walentynki.
Pomożecie??
sally_3112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-21 16:28:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:20.