a ja wolę moją mame! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-18, 12:23   #1
ryba318
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2

a ja wolę moją mame!


witam chciałabym zrobić "porządek" z moją mamą;p Jest to osoba która dużo w swoim życiu przeszła.Dzisiaj kończy 39 lat, ale nieustanne zmęczenie na jej twarzy sprawia że wygląda na jakieś 45-50. Uważam,że jest bardzo atrakcyjną kobieta.Potrafi się ubrać tak, ze facetom szczeka upada jak przechodzi obok na ulicy.ALe taka sytuacja ostatni raz miała miejsce par lat do tyłu.Musze też dodać ze mama żyje ciągle w biegu i stresie. I nie ma najmniejszej ochoty żeby o siebie zadbać bo twierdzi "że ona już nie jest w takim wieku żeby się stroić". Bardzo bym chciała żeby znów uwierzyła że jest piękną i atrakcyjną kobietą.Chciałam ja wyrwać na zakupy ale wykręcała sie ze na takie rzeczy nie ma pieniędzy.Poszłyśmy też pare razy do lumpeksu bo stwierdziłam że tam mogę dostać fajne rzeczy za małą cenę...ale ona w ogóle nie szuka rzeczy dla siebie tylko zaraz znajduje pełno dla mnie;( Ostatnio znalazłam niewielkie źródło dochodów. Kokosów z tego nie mam ale zawsze pare groszy więcej jest.Za pierwszą wypłatę chciałabym sprezentwoać coś fajnego mamie.Może zabrac ją do fryzjera,kosmetyczki...i kupić jakiś ciuszki,ale nie coś na specjalną okazję,tylko tak bardziej na codzień, żeby uwierzyła że może fajnie wyglądać nie tylko od święta.I tu mam do was prośbę.Pomóżcie!Co mogę jej kupić żeby zakryć niektóre mankamenty urody a podkreślić to co ma w sobie najfajniesze?Mama ma około 170cm. jest trochę przy kości ale wygląda bardzo proporcjonalnie.wiem że najbardziej przeszkadza jej brzuch.Ma duże piersi i spore biodra.Ramiona minimlnie szersze niż biodra.nie wiem jak to typ sylwetki, na pewno nie jest jabłkiem.Brunetka,włosy półdługie.Zgrabne nogi do kolan, uda troszke potęzniejsze. Dobrze wygląda w lejącuch prostych spodniach...nie wiem co mogłabym jeszcze dodać.Jeżeli ktoś byłby wstanie pomóc mi konkretniej mogę wysłać kilka zdjęć mamy na pocztę.Wolałabym nie wklejac go na forum,zwłaszcza bez zgody mamy...Błagam pomózcie!!! 26 maja dzień matki!!!
ryba318 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 17:44   #2
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: a ja wolę moją mame!

Niestety ale bez zdjecia nikt nie pomoze.Zgodnie z regulaminem forum wätek zamykam.Duzo zdjec fryzur znajdziesz wyszukiwarce na forum ,,Fryzjerskim,,.Jak i powyzej na forum ,,Metamorfozy,,.
Na forum ,,Moda,,odnosnie ciuchöw.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:59.