puder lentheric misty beige??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-10, 18:36   #1
Good girl
Przyczajenie
 
Avatar Good girl
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 21

puder lentheric misty beige???


moze zadam glupie pytanie , czytalam opinie na kwc i wywnioskowalam ze duzo osob uzywa tego pudru wlasnie w tym odcieniu, moje pytanie brzmi jaki to kolor? beż ale jaki? w co wpada w roz , pomarancz? żółty?czyjest naturalny?zakupie chyba droga internetowa nie mam mozliwosci pojscia do sklepu. jescze mysle o 26 ale czy jest on przezroczysty bo wolalabym aby ten puder krył coś
Good girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 07:43   #2
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: puder lentheric misty beige???

Misty beige wpada raczej w pomarańcz.
06 i 26 to odcienie transparentne(nie nadają koloru tylko matują a zatem też nic nie kryją).Ja mam właśnie 06-jasny transparentny wpadający w róż.
W róż wpada też 24 loving touch
http://www.mayfairperfumes.com/featherfinish.html
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 08:09   #3
gorąca_czekolada
Raczkowanie
 
Avatar gorąca_czekolada
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 240
Dot.: puder lentheric misty beige???

A ja uzywan 07 Sunglow - wpada w pomarancz.
gorąca_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 09:30   #4
Good girl
Przyczajenie
 
Avatar Good girl
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 21
Dot.: puder lentheric misty beige???

te kolory sa wszystkie jakies albo rozowe albo pomaranczowe nie ma zadnego bezowego? naturalnego? zoltego?( tylko nie transparentny) szukam pudru ktory bedzie krył wmiare ( bo latem nie uzywam podkladu) i nie bedzie drogi. a moze znacie inne kryjace pudry , joko? eveline? ja moge kupic przez internet albo poprosic kogos kto by to za mnie zrobil , moze kuzynka o jestem osoba niepelnosprawna stad te pytania na wizazu
Good girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 09:52   #5
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: puder lentheric misty beige???

A może poszukaj wśród odcieni Creme Puff? Ja mam 05 translucent i jest on dla mnie jak puder brązujący - może to dlatego, że mam b. jasną karnację. Nie jest on ani różowy, ani pomarańczowy, u mnie daje brązowawy odcień. Nie wiem, jak będzie wyglądał na kimś z ciemniejszą karnacją. Myślę, że ten puder ma jeszcze inne odcienie wpadające w brąz, kiedyś oglądałam je w drogerii, ale nie pamiętam nazw ani numerów odcieni. Z recenzji na KWC wynika, że ten puder dobrze kryje.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 09:58   #6
Good girl
Przyczajenie
 
Avatar Good girl
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 21
Dot.: puder lentheric misty beige???

Cytat:
Napisane przez annemon
A może poszukaj wśród odcieni Creme Puff? Ja mam 05 translucent i jest on dla mnie jak puder brązujący - może to dlatego, że mam b. jasną karnację. Nie jest on ani różowy, ani pomarańczowy, u mnie daje brązowawy odcień. Nie wiem, jak będzie wyglądał na kimś z ciemniejszą karnacją. Myślę, że ten puder ma jeszcze inne odcienie wpadające w brąz, kiedyś oglądałam je w drogerii, ale nie pamiętam nazw ani numerów odcieni. Z recenzji na KWC wynika, że ten puder dobrze kryje.
creme puff juz mialam i uwazam ze jest bardzo dobry ale szukam teraz czegos innego bo skora sie juz do niego przyzwyczaila i juz tak super nie wyglada, myslalam o tym lenthericu bo czytalam ze kryje i duzo osob go porownuje do creme puff ze to jakby tanszy odpowiednik , pozniej chyba powroce do maxa factora ale narazie musze sprawdzic cos innego,
Good girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 11:25   #7
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: puder lentheric misty beige???

Widziałam dużo tych pudrów na allegro i myslę, że są dobrą alternatywą własnie dla Creme Puff MF.
Mam jednak obawy co do kolorów. Wolę takie wpadające w zółty, ale mimo wszystko jasne odcienie. Z max factora używałam Transcullent, ale on tez był dla mnie ciut za ciemny

Teraz jestem opalona, ale nie wiem czy odcień 04 medium fair bedzie ok. Zastanawiam się jeszcze nad 36 tropical tan oraz 37 transculentIII.


Leko zółte odcienie ma na pewno Stay Matte Rimmela.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:27.