Mam problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-31, 21:51   #1
Agnieszka_007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1

Mam problem


Hej. mam problem, pisze o nim tutaj bo chcialabym, zeby ktos spojrzal na to z dystansu. Spotykalam sie z bardzo fajnym facetem (tak mi sie wydwalo) ponad rok. Duzo rzeczy razem robilismy, czesto sie spotykalismy, zawsze bylo milo. Dobrze sie razem czulismy, nie raz uslyszalam od niego slowa 'kocham cie'. Byl dla mnie bardzo wazny, kocham go bardzo, nigdy wczesniej tak mi na nikim nie zalezalo. Ostatnio przypadkiem spotkalismy moja przyjaciolke w sklepie, zapoznalam ich ze soba, wczoraj zadzwonil, ze to co bylo miedzy nami to byla tylko 'przyjazn' i ze choc sie spotykalismy dlugo, to nigdy nie bylismy razem. Dzis moja przyjaciolka(wczesniej spotkana w sklepie) powiedziala mi ze moj facet znalazl ja na facebooku, podal jej swoj nr, pisze ze szaleje za nia, ze odkad ja poznal to nie wie co sie z nim dzieje, i ze ze mna wszystko skonczyl. Pisze do niej ciagle, dzwoni, przychodzi do jej pracy. Mi powiedzial ze zostawil mnie zeby moc byc z nia bez zadnego poczucia winy, i ze sie zakochal i ze zrobi wszystko zeby z nia byc, bo moje uczucia go nie obchodza. Malo tego napisal mi smsa ze przeze mnie moja przyjaciolka mu nie chce odpisac, a on tak za nia szaleje. Niby moja przyjaciolka mnie zapewnia, ze z nim sie nie spotka, i ze nie chce z nim byc. Ale czuje sie mocno zaniepokojona. On jest bardzo przystojny ona sliczna... okropnie sie czuje, bardzo okropnie. mam nawet czasem mysli samobojcze, kontakt z moja przyjaciolka ostro sie pogarsza przez tego frajera.... (((
prosze oszczedzcie sobie niemile komentarze, ta sprawa jest dla mnie bardzo wazna, bo kocham tego faceta i czuje sie okropnie, takze oszczedzcie. prosze tylko o wczucie sie w moja sytuacje i doradzenie mi czegos, prosze.
Agnieszka_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 07:56   #2
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Mam problem

Cytat:
Napisane przez Agnieszka_007 Pokaż wiadomość
Hej. mam problem, pisze o nim tutaj bo chcialabym, zeby ktos spojrzal na to z dystansu. Spotykalam sie z bardzo fajnym facetem (tak mi sie wydwalo) ponad rok. Duzo rzeczy razem robilismy, czesto sie spotykalismy, zawsze bylo milo. Dobrze sie razem czulismy, nie raz uslyszalam od niego slowa 'kocham cie'. Byl dla mnie bardzo wazny, kocham go bardzo, nigdy wczesniej tak mi na nikim nie zalezalo. Ostatnio przypadkiem spotkalismy moja przyjaciolke w sklepie, zapoznalam ich ze soba, wczoraj zadzwonil, ze to co bylo miedzy nami to byla tylko 'przyjazn' i ze choc sie spotykalismy dlugo, to nigdy nie bylismy razem. Dzis moja przyjaciolka(wczesniej spotkana w sklepie) powiedziala mi ze moj facet znalazl ja na facebooku, podal jej swoj nr, pisze ze szaleje za nia, ze odkad ja poznal to nie wie co sie z nim dzieje, i ze ze mna wszystko skonczyl. Pisze do niej ciagle, dzwoni, przychodzi do jej pracy. Mi powiedzial ze zostawil mnie zeby moc byc z nia bez zadnego poczucia winy, i ze sie zakochal i ze zrobi wszystko zeby z nia byc, bo moje uczucia go nie obchodza. Malo tego napisal mi smsa ze przeze mnie moja przyjaciolka mu nie chce odpisac, a on tak za nia szaleje. Niby moja przyjaciolka mnie zapewnia, ze z nim sie nie spotka, i ze nie chce z nim byc. Ale czuje sie mocno zaniepokojona. On jest bardzo przystojny ona sliczna... okropnie sie czuje, bardzo okropnie. mam nawet czasem mysli samobojcze, kontakt z moja przyjaciolka ostro sie pogarsza przez tego frajera.... (((
prosze oszczedzcie sobie niemile komentarze, ta sprawa jest dla mnie bardzo wazna, bo kocham tego faceta i czuje sie okropnie, takze oszczedzcie. prosze tylko o wczucie sie w moja sytuacje i doradzenie mi czegos, prosze.
no to frajer, czy miłość?
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 09:36   #3
Kfiatuszek1987
Rozeznanie
 
Avatar Kfiatuszek1987
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 818
Dot.: Mam problem

Faceta olej. Chyba dał Ci dość konkretne powody do tego żeby to zrobić. A jeśli zależy Ci na przyjaciółce to szczerze z nią porozmawiaj i raczej odradź jej spotykanie z kolesiem który zachowuje się jak chorągiewka na wietrze. Nie pozwalaj na to żeby przez kolesia który sam nie wie czego chce ucierpiała przyjaźń, bo nie warto.
__________________
"Możesz mnie okraść, zagłodzić, zbić a nawet zabić, ale mnie nie zanudzaj"
Kfiatuszek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 10:03   #4
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Mam problem

Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie.

Co do samego faceta - na wszelkie smsy od niego o tresciach 'To przez ciebie ona nie chce ze mną rozmawiac" odpisywałabym krótkie i tresciwe "Spier....". Kultura nie zawsze działa, zwłaszcza przy takim facecie.
Generalnie cenie u ludzi szczerość i to można mu przyznać, że chłopak szczery jak mało kto, ale przy okazji chamski, tępy i absolutnie niewychowany. Nie ma za kim płakać.


Najlepiej niech przyjaciółka raz a dobrze do niego napisze,że nie życzy sobie kontaktu
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 11:08   #5
Olivvek
Zadomowienie
 
Avatar Olivvek
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Bydgoszczy wiejskie okolice :)
Wiadomości: 1 326
Dot.: Mam problem

Chciałam się odnieść do przyjaciółki- nie wiem, czy to dobre powiedzenie, że "prawdziwa przyjaciółka nie zrobi czegoś takiego", przecież serce nie sługa
A koles dobry jest, jakaż to mniłość od pierwszego wejrzenia!
Widać, że nigdy Cię nie kochał, zakochany facet nawet nie patrzy na inne. Teraz bym obserwowała tę dwójkę, jak ona po tygodniu zacznie z nim tworzyć "szczęśliwy związek" to napluć na nich i przyklepać. Jakby się mieli spotykać jakoś normalnie to cóż... Przykre, ale uczuciami nie da się kierować. Pozostanie tylko ciekawość, czy od niej też tak poleci, jak zobaczy ładniejszą.
Ale mówisz, że przyjaciółka powiedziała Ci o jego zagrywkach, to plus dla niej, że jest z Tobą szczera. Starałabym się tego nie zmarnować.
__________________
Przeniosłam się na nowe konto
Olivvek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 15:56   #6
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Mam problem

Plus jest taki, że powiedział Ci szczerze co myśli zamiast kombinować na boku i masz jasny obraz sytuacji. Tak w ogóle to chłopak musi mieć niezłe mniemanie o sobie, skoro uważa, że gdybyś nie "stała im na przeszkodzie" to Twoja przyjaciółka już by padła w jego ramiona. A z nią chyba nie jesteście zaprzyjaźnione aż tak bardzo, skoro spodziewasz się, że może polecieć na ładną buźkę Twojego byłego i jakby nigdy nic bawić się w najlepsze. Tylko błagam Cię, jeśli Twojemu eks z nią nie wyjdzie i nagle dozna olśnienia, że jednak Ciebie kocha, zastanów się ile warte są jego słowa, jeśli co pięć minut zmienia zdanie.
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 16:07   #7
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Mam problem

Co tu doradzać? Ty go kochasz, on ciebie nie za to kocha Twoją przyjaciółkę a ona może go kocha a może nie- ale to nie Twoja sprawa tylko ich obojga.
Cóż, trafiła ci się nieszczęśliwa miłość. Nie Tobie pierwszej i nie Tobie ostatniej.
Poboli, przejdzie, przeżyjesz.
Najlepsze co możesz dla siebie zrobić to uciąć wszelkie kontakty z obojgiem.
Jeśli przyjaciółka go oleje i będzie nadal zabiegać o Twoją przyjaźń - możliwe, że warto dać jej szansę.
Jeśli nie- cóż, będziesz musiała znaleźć sobie nowych przyjaciół.
Najlepiej takich, którzy nie będą budować swojego szczęścia Twoim kosztem.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-01, 16:37   #8
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Mam problem

bardzo Ci współczuję, co za typek, nawet się nie kryje z tym, ze spodobała mu się inna dziewczyna :/ nie ma sensu tracić czasu ani zdrowia z powodu kogoś takiego, widać dla niego byłaś tylko "brakującym ogniwem" między jedną, a drugą laską i nigdy nie traktował Cię poważnie, choć Tobie się wydawało inaczej zerwij z nim kontakt, nie ma sensu się poniżać
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living

Edytowane przez esfira
Czas edycji: 2012-06-01 o 16:38
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 15:40   #9
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Mam problem

Cytat:
Napisane przez Olivvek Pokaż wiadomość
Chciałam się odnieść do przyjaciółki- nie wiem, czy to dobre powiedzenie, że "prawdziwa przyjaciółka nie zrobi czegoś takiego", przecież serce nie sługa
A koles dobry jest, jakaż to mniłość od pierwszego wejrzenia!
Widać, że nigdy Cię nie kochał, zakochany facet nawet nie patrzy na inne. Teraz bym obserwowała tę dwójkę, jak ona po tygodniu zacznie z nim tworzyć "szczęśliwy związek" to napluć na nich i przyklepać. Jakby się mieli spotykać jakoś normalnie to cóż... Przykre, ale uczuciami nie da się kierować. Pozostanie tylko ciekawość, czy od niej też tak poleci, jak zobaczy ładniejszą.
Ale mówisz, że przyjaciółka powiedziała Ci o jego zagrywkach, to plus dla niej, że jest z Tobą szczera. Starałabym się tego nie zmarnować.
Bzdura. To porzekadło jest jedynie bardzo wygodnym wytłumaczeniem, wymówką. Ludzie uwielbiają powtarzać takie utarte frazesy, żeby usprawiedliwić swoje postępowanie. A prawda jest taka, że każdy człowiek ma swój rozum, nie jest bezwolnym zwierzęciem posłusznym instynktom. Nasze czyny są świadome.

Nad zakochaniem, miłością da się panować. Tylko nie każdemu się chce, bo mu wygodniej gadać, że "serce nie sługa"
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.