Trening fitness na wewnętrzną stronę ud. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-21, 21:39   #1
maartynka02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 43

Trening fitness na wewnętrzną stronę ud.


Witam. Zacznę od tego że nie jestem dobrze obcykana na tym forum, dlatego wolę założyć nowy wątek (z góry przepraszam).
Mam 16lat, wiadomo wakacje, każda dziewczyna w moim wieku (i nie tylko) chce fajnie wyglądać. Otóż wagę mam w normie (50kg,160cm), jednak nie podobają mi się moje uda, a w zasadzie wewnętrzna strona ud. Mam tam trochę "tłuszczyku".
Zawzięłam się i postanowiłam ćwiczyć.
Codziennie od dwóch dni ok. godziny 14 ćwiczę ten trening
(https://www.youtube.com/watch?v=cqvixCqcToA), oczywiście oby dwie części
Udało mi się dziś przejechać na rowerze ponad 25km, z czego jestem bardzo zadowolona ) (staram się jeździć na lekkich przerzutkach)
Staram się ograniczać kalorie, oczywiście się nie głodzę, ale nie jem słodyczy,fast foodów, staram się jeść zdrowo.
Do tego używam ujędrniającego balsamu do ciała firmy AA, do nóg,ud,pośladków i brzucha. Codziennie wieczorkiem się smaruję.

Myślicie że po jakim czasie mogą przyjść efekty? nie chcę zrobić sobie jeszcze większych mięśni, tylko chcę mieć zgrabne nogi... Pozdrawiam i czekam na wasze doświadczenia
maartynka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 08:39   #2
Kucharka2013
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 900
Dot.: Trening fitness na wewnętrzną stronę ud.

NA uda posladki i brzuch ma bardzo fajne ćwiczenia Ewa Chodakowska, bo samo bieganie czy jazda na rowerze niestety nie pomorze, musisz się skupić na ćwiczeniach związanych z udami, pośladkami.
Kucharka2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 08:51   #3
maartynka02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 43
Dot.: Trening fitness na wewnętrzną stronę ud.

Cytat:
Napisane przez Kucharka2013 Pokaż wiadomość
NA uda posladki i brzuch ma bardzo fajne ćwiczenia Ewa Chodakowska, bo samo bieganie czy jazda na rowerze niestety nie pomorze, musisz się skupić na ćwiczeniach związanych z udami, pośladkami.

Ok, dołożę jeszcze jedną część Pani Ewy Chodowskiej na uda i pośladki.
Po ilu dniach/tygodniach mogę widzieć efekty?
maartynka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 15:59   #4
nolose
Rozeznanie
 
Avatar nolose
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 534
Dot.: Trening fitness na wewnętrzną stronę ud.

Nie rób tego. Ona wykonuje ćwiczenia niepoprawnie, a poza tym z tego, co wiem, może Cię zanudzić sposobem prowadzenia. Poszukaj ćwiczeń Zuzki, ale one są dosyć ciężkie, więc może na początek coś od Jillian (są na Wiażu wątki z ćwiczeniami obydwu pań ). A efekty zależą od Twojego organizmu, od tego, co jesz, od tego, jak wykonujesz ćwiczenia... Powodzenia
__________________
Człowiek niewiele wie, zanim umrze. Åsa Larsson, "Aż gniew twój przeminie"
nolose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 09:01   #5
maartynka02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 43
Dot.: Trening fitness na wewnętrzną stronę ud.

Cytat:
Napisane przez nolose Pokaż wiadomość
Nie rób tego. Ona wykonuje ćwiczenia niepoprawnie, a poza tym z tego, co wiem, może Cię zanudzić sposobem prowadzenia. Poszukaj ćwiczeń Zuzki, ale one są dosyć ciężkie, więc może na początek coś od Jillian (są na Wiażu wątki z ćwiczeniami obydwu pań ). A efekty zależą od Twojego organizmu, od tego, co jesz, od tego, jak wykonujesz ćwiczenia... Powodzenia

nie potrafię tego znaleźć :'(
czyli mam próbować ciągle nowych ćwiczeń na nogi? nie muszę robić codziennie tego samego?. Dziś zauważyłam że w jednym udzie mam (w najgrubszym miejscu): 52cm, a w drugim 53cm. :| Wcześniej miałam między 54,53 tylko martwi mnie, że są nierówne..
Myślicie że kupno skakanki z licznikiem dodatkowo, będzie dobrym pomysłem?
maartynka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 09:11   #6
nolose
Rozeznanie
 
Avatar nolose
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 534
Dot.: Trening fitness na wewnętrzną stronę ud.

Na Wizażu w wielu wątkach się przewijało, na sfd też jej "nie lubią" :jezyk:
Nie, nie musisz. W workoutach Zuzki są różne A w ogóle to najlepiej jest ćwiczyć całe ciało
Po pierwsze, możesz się mierzyć w rożnych miejscach, a nawet jeśli nie, to czy wizualnie ta różnica jest widoczna? Wątpię A przecież nikt Ci nie będzie mierzył ud centymetrem Postaw raczej po prostu na wysportowane ciało Które niekoniecznie jest idealnie symetryczne
Co do skakanki, to nie jestem pewna, ale jeśli nie masz problemów z kolanami, to chyba OK.
__________________
Człowiek niewiele wie, zanim umrze. Åsa Larsson, "Aż gniew twój przeminie"
nolose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.