Spadek implantacyjny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-24, 09:17   #1
Justek
BAN stały
 
Avatar Justek
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 508
GG do Justek

Spadek implantacyjny


Czy któraś z Was spotkała się z pojęciem "spadek implantacyjny" (chodzi o drugi spadek temperatury w cyklu). O różnych rzeczach słyszałam ale o tym nie, szukałam w necie ale nie znalazłam nic konkretnego. Pytam, ponieważ mam własnie ponowny spadek temperatury (pierwszy raz), do @ jeszcze conajmniej tydzień i ktoś napisał mi o możliwym spadku implantacyjnym. Domyślam się, że chodzi o zagnieżdzenie zarodka i nic poza tym A myślałam, że niewiele mnie zaskoczy
Justek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 17:59   #2
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Spadek implantacyjny

Pojęcie mam mizerne ale spadek implantacyjny występuje ok 6 dni po zapłodnieniu,zwiazane jest to ze zmianami w ilosci hormonów.Z różnych wypowiedzi wynika że to dość nie częste wydażenie w cyklu.Ja nie miałam spadku temperatury a wykres trzy stopniowy co - 6 dni wzrost temp.Spadkowi może towarzyszyć plamienie. Jeśli poprzedniego dnia stało się coś innego typu sport, basen,alkohol na drugi dzień może wystąpić spadek temp.Spadek temp tak naprawde nic nie znaczy- podwyższona temp w koncowej fazie cyklu przez co najmiej 18 dni to co innego no i brak okresu choć z tym też jest różnie. Pozdro.
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 05:29   #3
Justek
BAN stały
 
Avatar Justek
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 508
GG do Justek
Dot.: Spadek implantacyjny

własnie dzisiaj mam ponowny wzrost o 0,3. Raczej nie podejrzewam, że jestem w ciąży, chociaż byłoby super. Prawdopodobnie mój cykl płata mi znowu figle. W każdym razie nie stało się nic co mogłoby miec wpływ na ten spadek czyli jak napisałaś kiciumała alkohol, basen czy sport. Temperaturę zawsze mierzę zanim wstanę i o stałej porze a w dniu spadku zmierzyłam dwa razy bo myslałam, że to jakaś pomyłka i dwa razy termometr wskazał 36,5. Dziękuję Wam za odpowiedzi Za jakis tydzien wszystko będzie jasne
Justek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:36.